ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Barbatul berbec

Voteaza
*****Scor: 5 din 1 vot

niste egoisti!!!sunt doar pe interes..............
  citeaza   raspunde

extrem de corect....egoisti si nepasatori
  citeaza   raspunde

sa ii pupati in f.u.n.d atunci daca sunt egoisti
  citeaza   raspunde

papy si kiss4u....am drept sot un "berbec"....de opt ani...si pot sa spun cu mana pe inima ca nu e nici egoist, nici nepasator si nici doar pe interes....
  citeaza   raspunde

si io am un iubit berbec dar dak il prind q dastea ii trag o sageata d nu mai stie cei cu el
  citeaza   raspunde

De la: garbo089305, la data 2010-09-15 19:35:58si io am un iubit berbec dar dak il prind q dastea ii trag o sageata d nu mai stie cei cu el

Semnat... Oaia? Sau Mioritza?
  citeaza   raspunde

semnat gramatica lb romane ce nu mai stie cei cu ea
de-ndragostita cei
  citeaza   raspunde

De la: papy, la data 2010-01-04 02:17:33niste egoisti!!!sunt doar pe interes..............

Par altruisti , generosi, dezinteresati dar in esenta sunt teribil de egoisti si interesati. Cei inteligenti stiu sa ascunda ...
  citeaza   raspunde

pe dreaq......cand iubesc o femeie o fac dezinteresat...poate tu ai gasit vre-unul care te-a tras in tzeapa....
  citeaza   raspunde

De la: tutankhamon, la data 2010-09-15 21:35:52pe dreaq......cand iubesc o femeie o fac dezinteresat...poate tu ai gasit vre-unul care te-a tras in tzeapa....

Sau poate ca tu inca nu ti-ai dat seama ca iubesc mereu interesat! Barbatul din berbec iubeste cu adevarat doar propria persoana. Ca sa stii...Nu se daruiesc niciodata.
  citeaza   raspunde

da! e clar! nu te-a tras in teapa!! si de aia esti tu necajita....
  citeaza   raspunde

De la: tutankhamon, la data 2010-09-15 21:47:17da! e clar! nu te-a tras in teapa!! si de aia esti tu necajita....

Tutankhamon, o femeie CU ADEVARAT iubita nu scrie cum scrii tu. Imi pare sincer rau pentru tine.
  citeaza   raspunde

De la: tutankhamon, la data 2010-09-13 23:17:31papy si kiss4u....am drept sot un "berbec"....de opt ani...si pot sa spun cu mana pe inima ca nu e nici egoist, nici nepasator si nici doar pe interes....

i agree with you; si sotul meu e berbec si e cel mai tandru si iubitor barbat, nu as fi gasit altul mai bun; este tot ce mi-am dorit de la un sot; si suntem casatoriti de 4 ani si jumate :)

cred ca pana la urma nu conteaza zodia ci caracterul persoanei iubite si noi ca femei trebuie sa stim ce vrem; nu cauta perfectiunea daca tu nu esti perfecta

iubire multa la toata lumea
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

Mare dreptate are Tutankamon ... se vede ca isi cunoaste cu adevarat berbecutu'.... restul vorbesc degeaba :)) .
  citeaza   raspunde

si euuu??
cum, chiar si eu vorbesc degeaga?? cum eu care chiar taceam???
  citeaza   raspunde

De la: tutankhamon, la data 2010-09-13 23:17:31papy si kiss4u....am drept sot un "berbec"....de opt ani...si pot sa spun cu mana pe inima ca nu e nici egoist, nici nepasator si nici doar pe interes....
Dar e incapatanat ... ca un berbec!!
  citeaza   raspunde

PERFECTA DREPTATE,
MARIA
  citeaza   raspunde

eee chiar daca taceai , ai gandit . ai pacatuit cu gandul :))
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

eu cred ca barbatii berbeci sunt foarte pasionali si am mai auzit ca vor fi fideli pe viata femeii pe care o iubesc cu adevarat si totusi de ce se plictisesc asa repede ?

poate vre-un berbec sa-mi raspunda ?
  citeaza   raspunde

eu cred ca o sa imi iau bicicletaa....
  citeaza   raspunde

au nevoie de o femeie puternica si imprevizi..
se indragostesc f greu, traiesc intens aventurile si iti dau impresia ca esti singura dar aceeasi placa o folosesc cu toate..
sunt perversi mincinosi pe interes egoisti si joaca un teatru aproape perfect pt necunoscatoare..
de berbec ai zice ca e barbatul ideal dar in spate exista un interes ascuns...
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

eu il iubesc!
sau....
am crezut la un moment dat ca....
  citeaza   raspunde

barbatii berbec se indragostesc repede si le trece la fel de repede....sau mai bine zis daca esti buna la pat , poate o sa stea cu tine vreo 5 ,6 luni ca asta le incanta cel mai mult la o femeie. si apoi, nu aveti nimik de pierdut daca va incurcati cu asa ceva...important e sa savurati , ei sunt foarte pasionali
  citeaza   raspunde

Mistery.... asta ti s-a intamplat tie. Ce sa intampla cu cei 'jdemii... de barbati nascuti in zodia berbec .... trec din relatie in relatie ? .... pana unde?
  citeaza   raspunde

ba t.u.t.e.l.o.r daca nu stiti sa gestionati un barbat berbec nu vi-l luati. alegeti un hamster daca puteti trece peste faptul ca hamsterii nu au conturi bancare
  citeaza   raspunde

pentru asta ti-ai facut cont pe garbo?
  citeaza   raspunde

bre, 22, barbatul berbec ar trebui sa invete sa-si gestioneze el viata...

citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: