cel mai umilitor lucru...

bunaa...as vrea sa stiu cum vi se pare ca un baiat sa ejaculeze pe fata ta??mi se pare fff umilitor..
Alexa_alexutza
Postat pe 20 Februarie 2016 09:17
De la ce ne excită, am ajuns la fff umilitor.

Mai ai?
Axl_R
Postat pe 20 Februarie 2016 11:50
Mie mi se pare foarte umilitor, murdar, pervers...Sa mai zic? Iar despre tine, Alexa, am o parere .......
Rotty
Postat pe 20 Februarie 2016 14:58
De la: Alexa_alexutza, la data 2016-02-20 09:17:12bunaa...as vrea sa stiu cum vi se pare ca un baiat sa ejaculeze pe fata ta??mi se pare fff umilitor..
pai fa și tu pupi pe e fata lui asa îngluma zii ssurpriza acum suntem chit
ingerasulluptor1
Postat pe 20 Februarie 2016 19:15
Ai dreptate Rotty, fatuta asta e obsedata de sex. Probabil ca abia si-a facut debutul si incearca sa se documenteze ca tot romanul dupa ce a facut treaba si nu inainte.
Tommy_Boy
Postat pe 20 Februarie 2016 19:46
Ce sa spun?Un lucru pervers si cel mai scarbos de care am auzit.Doar perversii sexuali practica astfel de lucruri.
MiaMihaescu
Postat pe 10 Martie 2016 18:19


Eu as zice ca putea fi si mai rau... dar nu zic ca e umilitor sau nu, ci ca:
"de gustibus non est disputandum" ! Asta ca sa fiu mai aproape de adevar la ce se intampla la unele perechi...! Pervers mai degraba dar sigur scarbos... cel putin din punctul meu de vedere. Si totusi... se intampla.
barboneli
Postat pe 10 Martie 2016 19:33
De la: ingerasulluptor1, la data 2016-02-20 19:15:54
De la: Alexa_alexutza, la data 2016-02-20 09:17:12bunaa...as vrea sa stiu cum vi se pare ca un baiat sa ejaculeze pe fata ta??mi se pare fff umilitor..
pai fa și tu pupi pe e fata lui asa îngluma zii ssurpriza acum suntem chit


Zau... ? Si cine ii plateste dentistul dupa aia sa-si puna dintii la loc, tu ?
barboneli
Postat pe 10 Martie 2016 19:36
Pai dacă face pipi pe fata lui, sau îi da un parc în nas așa surpriza, ce treaba are cu dentistul
ingerasulluptor1
Postat pe 11 Martie 2016 18:31


Banuiam ca nu o sa intelegi, asa ca am pregatit deja raspunsul, in limba romana scrisa corect..:

Tu ai scris asa: "pai fa și tu pupi pe e fata lui asa îngluma zii ssurpriza acum suntem chit" (pe limba ta romana scrisa mereu incorect....) si eu ti-am raspuns asa: "Zau... ? Si cine îi plateste dentistul dupa aia sa-si puna dintii la loc, tu ?" si m-am referit la dentist pentru ca, daca se lua dupa sfatul tau si facea pipi pe fata lui, in gluma sau in serios, precis ca se trezea (fata) cu un pumn sau palma tras/a puternic in fata ei, urmand sa piarda si vre-o 3-4 dinti din gura, mai ales din fata. La dintii din fata ma refer...
Acum ai inteles ?

barboneli
Postat pe 12 Martie 2016 13:14

Vai,Barbo, câtă răbdare ai,te admir.
Ingerasul este chiar simpatic, asa,in haosul care il are in management, sper, nu permanent.
On topic, n-am nimic de spus, mi-ar plăcea doar ca fiecare sa isi tina in dormitor paţaniile,mai mult sau mai putin normale.
Dar si normalul asta, e diferit de la om la om.
Schmetterling
Postat pe 12 Martie 2016 16:34
A la cât de brutal poate fii un barbat nu mă gândit, eu cu animale De barbati nu a face
ingerasulluptor1
Postat pe 12 Martie 2016 21:04
De la: barboneli, la data 2016-03-12 13:14:56

Banuiam ca nu o sa intelegi, asa ca am pregatit deja raspunsul, in limba romana scrisa corect..:

Tu ai scris asa: "pai fa și tu pupi pe e fata lui asa îngluma zii ssurpriza acum suntem chit" (pe limba ta romana scrisa mereu incorect....) si eu ti-am raspuns asa: "Zau... ? Si cine îi plateste dentistul dupa aia sa-si puna dintii la loc, tu ?" si m-am referit la dentist pentru ca, daca se lua dupa sfatul tau si facea pipi pe fata lui, in gluma sau in serios, precis ca se trezea (fata) cu un pumn sau palma tras/a puternic in fata ei, urmand sa piarda si vre-o 3-4 dinti din gura, mai ales din fata. La dintii din fata ma refer... .
Acum ai inteles ?


tu ești brutal verbal, eu sincer nu mam gândit ca poate sa fie un barbat așa de animal,
ingerasulluptor1
Postat pe 12 Martie 2016 21:07


Stai linistita scumpo, nici nu m-am gandit ca o sa te gandesti la asa ceva despre un barbat... cu toate ca tu, ai 1470031 de pareri proaste despre barbati... !!! Eu deja m-am intoxicat de ele. De parerile tale ma refer....
barboneli
Postat pe 13 Martie 2016 20:02
Unele cer acest lucru si fac asta pt a tine barbatul aproape sa nu si doreasca alte femei !! Cunosc cazuri clare de femei care cer ca barbatul sa se pise pe ele si sa si dea drumul pe fata lor si daca vedeti ce frumuseti de femei sunt , nu va vine sa credeti ce fac ,,,,
Adrian101
Postat pe 25 August 2016 18:01
Poate unii barbati au cerut asa ceva, și ele cred v ca așa ceva este normal, bărbații educa femeile și ele se lasă educate, frumoase sunt dar putina minte, femeile care au Multă minte, nu le suporta bărbații, poate nu toți bărbații sunt așa mitocani, dar cine știe ce javre de barbati pisorcosi o fii având înaintea ta
ingerasulluptor1
Postat pe 25 August 2016 21:51
SUNT Unele Femei Care Fac Ce Le Cer Bărbații, O Fii AvânduUn Astfel De Barbat Înaintea Ta Care Ia Cerut Sa Îl Lase Se pise Pe Ea, bine ca nu ia cerut sa se care pe ea, cred ca și așa ar fii acceptat,
ingerasulluptor1
Postat pe 25 August 2016 22:45
Femeile fac ce ne cere bărbații, le este interzis bsa gândească, ca în biblie, pt ca din cauza femeii barbatul a fost alungat din cer, și acum trebuie sa , muncească, cu toate ca eu nu cred ca Dumnezeu ar fii dat mâncare gratis, El a muncit a construit, toate cevedem noi, natura.si pe om la lăsa sa doarmă si sa mănânce, nu mi se pare logic.
Apoi so pe Iisus care a fost un om extraordinar, de bun, dar pt ca nu lea dat bani și mâncare mocca ca în cer, șiau bătut joc de El, și El a fost bun cu ei, și Ăstia au fost jigodiile de barbati și femei care nu au avut creier,
ingerasulluptor1
Postat pe 25 August 2016 22:51
Munca este sănătoasă dacă este apreciata, și plătită și muncitorul respectat datorita profitului adus, numai ca la noi, sunt doar comuniști flamanzi,
ingerasulluptor1
Postat pe 25 August 2016 23:01
De la: Alexa_alexutza, la data 2016-02-20 09:17:12bunaa...as vrea sa stiu cum vi se pare ca un baiat sa ejaculeze pe fata ta??mi se pare fff umilitor..
.........................draga,am facut si fac inca sex cu aceeasi persoana de peste 20 ani, insa asa ceva nu am mai auzit!...tu cauta si ti-l educa,....dar stau si ma intreb ce cauta cu penisul lui in preajma fetei tale sau invers,nu stiu cum s-a petrecut la voi(daca s-a petrecut)sau daca este doar o simpla inchipuire de a ta, daca se va intampla sa ejaculeze cum te vei simti?(sau poate ai mai discutat cu prietenele tale aceasta situatie si pe tine te-a inspaimantat sau poate ai auzit ca sperma ar fi buna la ten,etc.Sau practici sex oral?....nu-mi explic cum de ai ajuns cu fata tocmai in acel loc!...sau lucrezi la un salon de masaj erotic si ai luat-o in freza?.....pe viiitor fii mai explicita si lipsita de inhibitii!
caleidoscop
Postat pe 25 August 2016 23:48
....considera ca a fost un accident si intr-adevar este umilitor, sau ca tipul a fost prea excitat si nu s-a mai putut abtine....altadata sa fii mai atenta si cu mai multa experienta....de viata!
caleidoscop
Postat pe 25 August 2016 23:51
Cred ca fanteziile, dorintele si placerile fiecaruia sau mai bine spus al fiecarui cuplu in parte, raman un tabu! Femeia si barbatul modern se simt reciproc, discuta, isi exprima deschis placerile sexuale, iar partenerii clasici sunt cei care cunosc viata sexuala compusa doar din 3 pozitii si atat. Eu nu consider o perversitate acest lucru, mai degraba o reciprocitate. Pai mai fetelor sau doamnelor de pe aici, cand vi se ofera sex oral si voi ejaculati, pe unde mama masii vi se scurge seva? Pe pereti, sau pe fata lui Gheorghe care sa conformat dorintelor de moment ale partenerei! Asta ce inseamna? E ceva scarbos sau pervers ca femeia sa ejaculeze in gura partenerului? Mi se par un pic deplasate parerile unor "DOAMNE"
garbo_387881
Postat pe 22 Octombrie 2016 12:38
de la "mi-i se pare" la "sint sigura"...e cale de o incercare.Parerea mea:incearca odata si poate dupa vei avea o alta opinie...si putin mai open-mind....
hellya
Postat pe 2 Ianuarie 2017 02:19
De la: Alexa_alexutza, la data 2016-02-20 09:17:12bunaa...as vrea sa stiu cum vi se pare ca un baiat sa ejaculeze pe fata ta??mi se pare fff umilitor..


Pastreaza decenta in viata ta si nu o sa regreti.
Maria802
Postat pe 2 Ianuarie 2017 08:24

Mult mai umilitoare si infinit mai periculoasa decit ejacularea pe fatza e chiar insasi 'Maria Sa'...

...PROSTIA OMENEASCA !


Interesant este ca, de exemplu, atunci cind va delectati cu o savuroasa miere de albine, de fapt nici nu va trece prin cap si nici nu va ingrijoreaza citusi de putin realitatea faptului ca produsul apicol atit de apreciat nu e altceva decit...

...VOMITATURA DE ALBINE !!!



garbo101426
Postat pe 2 Ianuarie 2017 10:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa nu te mai lasi manipulat de cei din jur 12 De la: ingerasulluptator 22 Mai 2012 20:04
de ce se inseala si femeile dar si barbatii? 260 De la: anirica 28 Mai 2010 18:54
Ghici ghicitoarea mea!! 14 De la: estela 30 Mai 2010 03:20
Am probleme de intimitate cu partenerul meu. Ce fac? 25 De la: garbo_1155 7 Iunie 2012 13:24
Romania 93 De la: estela 30 Mai 2010 03:39
Setari Cookie-uri