casatorita, fericita, iubesc un barbat insurat

De la: garbo197397, la data 2011-06-18 15:20:03Am citt ce ai scris si ma regasesc pe mine in aceasta poveste a ta.Am un sot care ma iubeste nespus dar am cunoscut pe cineva cu 8 ani mai tanar decat mine care exact cum ai spus imi citeste gandurile si destul de ciudat si eu lui si cand santem impreuna ne simtim bine unul cu celalat avand in vedere ca doar vb


figurezi cu un avatar masculin ..noi ne bucuram ca voi doi va simtiti extrem de bine chiar si numai vorbind :-))) ...oricum va asteptam la paradele gay, art 202 Cod Penal e abrogat demult ..deci ...mergeti inainte , succes! :-))))
reyya
Postat pe 18 Iunie 2011 23:14
De la: clopotica, la data 2011-06-01 23:50:01sunt casatorita, am un sot pe care il iubesc, a fost primul barbat din viata mea, am un copil cu el. Am intrat aiurea pe site-uri de socializare, unde am intalnit un barbat (casatorit si care isi iubeste familia) care simt ca-mi este sufletul pereche. E deajuns sa spun 3 cuvinte si el stie deja ce gandesc. Am incercat acelasi lucru cu alte persoane, doar pentru a proba asta. Cu altcineva trebuie sa vorbesc o ora si nu intelege exact. Poate ca sunt eu complicata, dar faptul ca el ma intelege chiar si asa...complicata....atat de repede imi place foarte mult. Nu as renunta la familia mea niciodata pentru ca este cel mai frumos lucru de pe pamant. Cred ca nici el n-ar renunta la familia lui niciodata pentru ca stiu ca o iubeste foarte mult. Vorbim f mult la telefon si radem f mult. Stiu ca ....nici nu stiu cum sa-i zic......relatia ? asta nu are niciun viitor, dar imi place. Ce parere aveti?

nu esti complicata deloc, asa cum crezi, din contra esti prea banala...clasic, o femeie care s-a plictisit de prea mult bine si vrea o alta p..a, atat. auzi, il iubeste, dar vrea si altceva...rusinica
MARILENA_25
Postat pe 19 Iunie 2011 09:46
Clpotica, omul mu e monogam.Doar se straduieste sa creada asta. Fa ceea ce simti.
buculeiro
Postat pe 19 Iunie 2011 12:39
da BRAVO! filosofica....din ce strafunduri ai ai iesit?
sau esti "alta" clopotica?
daca da, fa ce vrei...oricum vei face....nu nu intereseaza pe noi...deloc....
decat ne-am spus o parere..care nu conteaza...defel, defelut...
dor72
Postat pe 19 Iunie 2011 12:50
Nu-ti pierde capul si ramai la o relatie spirituala....... din vorbele tale imi dau seama ca regreti faptul ca nu l-ai cunoscut mai demult...Asa e in viata...la un moment dat dai de o persoana care crezi ca te completeaza in mai tot ce faci,ce zici....si te itrebi de ce???Eu zic sa va vedeti de treaba...dupa cum zici...fericita,casatorita,copil....Amin NU TE COMPLICA DACA CEEA CE VREI E LANGA TINE..
pissy29
Postat pe 19 Iunie 2011 18:57
De la: clopotica, la data 2011-06-01 23:50:01sunt casatorita, am un sot pe care il iubesc, a fost primul barbat din viata mea, am un copil cu el. Am intrat aiurea pe site-uri de socializare, unde am intalnit un barbat (casatorit si care isi iubeste familia) care simt ca-mi este sufletul pereche. E deajuns sa spun 3 cuvinte si el stie deja ce gandesc. Am incercat acelasi lucru cu alte persoane, doar pentru a proba asta. Cu altcineva trebuie sa vorbesc o ora si nu intelege exact. Poate ca sunt eu complicata, dar faptul ca el ma intelege chiar si asa...complicata....atat de repede imi place foarte mult. Nu as renunta la familia mea niciodata pentru ca este cel mai frumos lucru de pe pamant. Cred ca nici el n-ar renunta la familia lui niciodata pentru ca stiu ca o iubeste foarte mult. Vorbim f mult la telefon si radem f mult. Stiu ca ....nici nu stiu cum sa-i zic......relatia ? asta nu are niciun viitor, dar imi place. Ce parere aveti?
garbo207286
Postat pe 19 Iunie 2011 19:32
un singur lucru ai de facut!
trebuie sa=ti stabilesti visul tau intr-o relatie.
cunosc o metoda simpla de at-ti descoperi visul dorit.
contacteza e-mail perianu.angela@yahoo.com
garbo207286
Postat pe 19 Iunie 2011 19:39
nu poti face bine nimanui..daca el NU DORESTE acest lucru...
dor72
Postat pe 19 Iunie 2011 19:46
metoda simpla pentru descoperirea visului dorit?
Eugenia69
Postat pe 19 Iunie 2011 19:46
sper ca n-o s-o iei si tu razna...daca iti vin idei e de la prea mult soare...asteapta sa-ti treaca insolatia...
dor72
Postat pe 19 Iunie 2011 19:47
fratilor, ati inteles? stabiliti-va visul dupa ce `intrati` intr-o relatie! dar aveti grija sa fie numa` unu`! vedeti si voi cum faceti, da` nu trisati! dati cu banu`, cantariti, evaluati, dormiti iepureste sau adanc, cu degetu-n gura sau in urechi, cu ochii inchisi sau deschisi, da sa visati, da?`si niciodata sa nu visati inainte de a fi in vreo relatie, ca se spulbera vraja! a! si daca nu va puteti stabili niciun vis, imprumutati, ca aveti si furnizor!

ptiu, drace, asemenea gogomanie nici nu-mi puteam inchipui!
esme
Postat pe 19 Iunie 2011 19:50
sincer, ma chinui sa raresc tigarile si sunt cu neuronul agitat Dar cate secrete se pot dezvalui aici pe garbo...raman uimita

mare e gradina...
Eugenia69
Postat pe 19 Iunie 2011 19:50
esme, esti agent de vanzari, in seara asta?
as zice ceva ...dar nu se cade...
dor72
Postat pe 19 Iunie 2011 19:53
De la: garbo207286, la data 2011-06-19 19:39:01un singur lucru ai de facut!
trebuie sa=ti stabilesti visul tau intr-o relatie.
cunosc o metoda simpla de at-ti descoperi visul dorit.
contacteza e-mail perianu.angela@yahoo.com


zii,, sa mor eu" cu limba scoasa ! :-)))) Sa ne stabilim visul intr-o relatie ...si cunosti si metoda...:-))) sper ca nu e metoda socratica (Maieutica.)..ehh..dar nu doresc sa te bag in ceata ca oricum esti deja :-))) m-ai facut sa rad copios :-)))
reyya
Postat pe 19 Iunie 2011 19:55
eu, doruleato? eu doar ma minunam, facandu-mi trei cruci si scuipand in san!
esme
Postat pe 19 Iunie 2011 19:57
nu vrei sa stii ce imi fugea mie prin minte...
de fapt acu vad si io mai bine id-ul : perianu....no comment...
dor72
Postat pe 19 Iunie 2011 20:00
partea legata de ,,STABILIREA visului dorit " m-a naucit pe deplin:-))))))
reyya
Postat pe 19 Iunie 2011 20:03
hehehe! saritoare fata! si ...insinuanta! oare vrea sa se insinueze chiar ea, drept vis in relatie?! sau sa-i zic `sa se stabileasca`!...

esme
Postat pe 19 Iunie 2011 20:05
mai intai spune ca trebuie sa-ti stabilesti visul dorit si ea ajuta la descoperirea visului dorit.

aaa cum vine asta?
Eugenia69
Postat pe 19 Iunie 2011 20:08
dap..e in ordine inversa :-)))
reyya
Postat pe 19 Iunie 2011 23:47
fetele...aici e secretul....daca stabiliti ceva ...ma anuntati, da...
dor72
Postat pe 20 Iunie 2011 08:30
Mai viseaza omul....Dar sa stabilesti ce sa visezi.....
constance
Postat pe 20 Iunie 2011 22:23
pai daca tot vrei sa visezi...macar sa fie ce iti doresti...poti avea atata pretentie...nu-i foc...
dor72
Postat pe 20 Iunie 2011 22:35
sa stau cuminte, asa cum ziceti voi. Acasa e ok: sex super, sotul ma iubeste, eu il iubesc......dar simt ca lipseste ceva. Intotdeauna cand ti-e bine te bucuri, apoi nu iti mai ajunge binele ala. Si daca descoperi altceva care te motiveaza uiti ca odata ti-a ajuns fericirea pe care o ai....Am stat stramb si am analizat drept :D imi place sa vorbesc, dar mi-e greu sa vorbesc doar vorbe. Nu caut alta p..a cum insinua cineva pe-aici. Am cautat un om cu care sa vorbesc, l-am gasit! Voi tot vreti sa ma multumesc cu faptul ca sotul meu ma iubeste, arata bine, sunt fericita acasa . M-am obisnuit de multi ani cu binele asta.....poate asta-i motivul pentru care imi place sa comunic cu celalalt (care, fie vorba intre noi, e destept si stie sa vorbeasca....spre deosebire de sotul meu, care, desi vorbeste, o face cu vorbe goale...). Nu ma gandesc ca as putea pierde ce am acasa pentru ca nu vreau nimic mai mult. Nu sunt la 18 ani, nu am niciun gand sa-mi las familia pt ca-mi place sa vb cu el. Familia e cea mai importanta pentru mine, el e doar distractia mea ascunsa !
clopotica
Postat pe 21 Iunie 2011 18:52
clopotica
Postat pe 21 Iunie 2011 18:52
acu' vazand ca te pupi singura...nici nu stiu daca sa mai zic...
o sa zic...distractia ta ascunsa este extrem de periculoasa...am vazut n sotii care s-au saturat de bine...de-ar putea da timpul inapoi, ar face-o fara pic de ezitare....
au ajuns atat de rau ( fara exceptie) incat nu isi mai revin, crede-ma...am vazut de astea "buiece" ( la noi) care-si blestema prostia....
intretinand o astfel de relatie...te fura peisajul...
eu, in locul tau...as intrerupe total legaturile...dar, ma rog...tu stii ce vrei de la viata ta....
e mult prea periculos jocul acesta....
si daca iti lipseste ceva...e doar o iluzie...mintea ta lucreaza intens la acest aspect....
dor72
Postat pe 21 Iunie 2011 20:03
ce sa zic ca un caz asemanator il am eu si nustiu ce sa fac dar nici batut nu ma las ca balta are peste destul
oprea_robert73
Postat pe 21 Iunie 2011 23:10
Ce ar zice sotul tau daca ar afla de distractia ta ascunsa??Daca el ar avea o astfel de distractie ,pe tine te-ar deranja??E ceva....nevinovat...
constance
Postat pe 21 Iunie 2011 23:10
mai robertino...la care balta te referi? cu neveste...sau cu internaute?
expliciteaza...ca tu nu poti fi in situatia asta....
sau tu ii fi ala care suna clopotelu...de clincane asa vesel?
dor72
Postat pe 21 Iunie 2011 23:21
De la: clopotica, la data 2011-06-21 18:52:35 sa stau cuminte, asa cum ziceti voi. Acasa e ok: sex super, sotul ma iubeste, eu il iubesc......dar simt ca lipseste ceva. Intotdeauna cand ti-e bine te bucuri, apoi nu iti mai ajunge binele ala. Si daca descoperi altceva care te motiveaza uiti ca odata ti-a ajuns fericirea pe care o ai....Am stat stramb si am analizat drept :D imi place sa vorbesc, dar mi-e greu sa vorbesc doar vorbe. Nu caut alta p..a cum insinua cineva pe-aici. Am cautat un om cu care sa vorbesc, l-am gasit! Voi tot vreti sa ma multumesc cu faptul ca sotul meu ma iubeste, arata bine, sunt fericita acasa . M-am obisnuit de multi ani cu binele asta.....poate asta-i motivul pentru care imi place sa comunic cu celalalt (care, fie vorba intre noi, e destept si stie sa vorbeasca....spre deosebire de sotul meu, care, desi vorbeste, o face cu vorbe goale...). Nu ma gandesc ca as putea pierde ce am acasa pentru ca nu vreau nimic mai mult. Nu sunt la 18 ani, nu am niciun gand sa-mi las familia pt ca-mi place sa vb cu el. Familia e cea mai importanta pentru mine, el e doar distractia mea ascunsa !



Da....dar distractia aia ascunsa poate iesi la iveala mai devreme sau mai tarziu..
pissy29
Postat pe 22 Iunie 2011 02:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bună dragostea mea 3 De la: CiucaMariano 17 Aprilie 2017 08:57
definitiile iubirii 100 De la: Thor_again 29 Iulie 2010 23:35
ciorba de perisoare 9 De la: Doara 25 Decembrie 2010 09:10
va rog sa ma ajuta-ti 2 De la: vieru_cezar_iasi 21 Iulie 2010 01:27
CE PARERE AVETI DESPRE NOUL BECKHAM DE ROMANIA? 112 De la: cobra_jimbolia 3 Iunie 2010 05:27
Setari Cookie-uri