cat mananca un bebelus

buna,pana primesti cartea de ce nu cauti pe net retete de bebe 7 luni , sunt multe si diversificate, mai ales pireul de banane fierte,este super
diana_maria_kidz
Postat pe 10 Februarie 2010 13:34
fetele

pentru cine este interesa - avem site specializat de anunturi de copii, anunturile sunt gratuite - asa ca sa tot postam ca sa vindm chestiile ramase mici de la puii nostri!
sau sa cumparam daca e nevoie....

plus ca mai sunt pe acolo si alte chestii ce ne-ar putea interesa - ursitoate, picturi pereti, bone....

era sa uit :) - kidanunt.ro se numeste site-ul salvator :)

yupiiii
marissax
Postat pe 15 Martie 2010 21:51
Buna fetele ..tare mult as dori si eu carticica ..va roga adresa pitikfr@yahoo.fr. Eu am un guguloi de 6 luni si 3 saptamani care manaca foarte bine ...mai putin cu suculetu lde fructe ne chinuim ...adica nu vrea sa bea din canita cu tetina sau cioc si nici cu lingurita ...asa ca bem putin cate putin cu canita ..ca oamenii mari :)
liliana_m
Postat pe 21 Martie 2010 23:37
Buna dimineata
Daca nu va suparati doresc si eu carticica cu papica.
Puiul meu are aproape 9 luni si maninca bine.
Mofturi face la unele mancaruri noi, dar a doua zi mananca.
Va multumesc.
O zi placuta
am uitat adresa v.lacramioara@yahoo.com
nicco23
Postat pe 26 Martie 2010 08:58
Buna,as dori si eu cartea cu retete pentru bebe. petronela_luncanu@yahoo.com . Multumesc anticipat!
petronela_luncanu
Postat pe 26 Martie 2010 11:08
AS DORI SI EU RETETE PT BEBEI MULTUMESC.GENARICONSTRUCT@YAHOO.COM
creataamalia
Postat pe 26 Martie 2010 11:36
Buna, as dori si eu carticica cu retete. bebelusa mea are 6 luni si jumatate si manaca destul de bine. raluskyn@yahoo.com
multumesc
relly
Postat pe 19 Aprilie 2010 14:06
Buna ,As dori si eu cartea de retete la adresa de email maddycostin@yahoo.co.uk.Multam mult si sanatate multa voua si piticilor
kidz008437
Postat pe 4 Iunie 2010 22:17
si eu vreau cartea.multumesc genariconstruct@yahoo.com
creataamalia
Postat pe 5 Iunie 2010 19:31
SALUT! AM SI EU UN BAIETEL DE 11 LUNI,DAR SUNT F DEZAMAGITA CA NU PREA MANANCA .SE BAZEAZA MAI MULT PE SAN, MANCARE MAI NIMIC! BRANZICA NU-I PLACE ,OUTUL NU-I PLACE,PIREUL DE CARTOFI NU-I PLACE, MAR CU BISCUIT A MANACAT LA INCEPUT(7 LUNI) ,DAR ACUM NU MAI VREA ISI FACE GREATA, SUPICA SI BORSULET MAI MANANCA, DANONINO II PLACE SI CAM ATAT!EU MA CHINUI SA-I PREPAR MANCARE ,DAR CAND IL ASEZ LA MASA DA JOS DIN GURITA !ARE 10.500 SI 75 CM ! CE SFATURI IMI DA-TI???!!!
per
Postat pe 26 Iulie 2010 13:59
per..

da-i cantitati f mici,de cate ori ii introduci ceva nou....
iasomia
Postat pe 26 Iulie 2010 14:33
buna probabil e cam tarziu dar poti sa imi trimiti si mie cartea te rog pe adresa nebunatica10@yahoo.com
nebunatica10
Postat pe 2 August 2010 11:58
as vrea si eu carticica daca se poate.... sorinamaga@yahoo.com
sorinamaga
Postat pe 2 August 2010 19:17
buna,sant mamica de bebitza de 4 luni jumate si am vrea si noi carticica .adresa mea este malina4yu@yahoo.commultumim frumos
malina4yu
Postat pe 21 Octombrie 2010 13:56
Va rugam sa ne trimiteti si noua carticelele cu retete de papa pt bebe pe adresa andradaignat@yahoo.com. Mii de multumiri.
andrada23
Postat pe 26 Octombrie 2010 11:44
De la: ank_seby, la data 2008-04-07 13:19:57Am o carte cu retete pentru bebe.E cea mai buna pe care am citito pana acuma, scrisa de niste medici enlgezi.Daca doriti ma puteti contacta pe kano_staff@yahoo.com sau scrietimi un mesaj pe profilul meu.


Buna!
As dori si eu carte cu retete pt bebe. Adresa mea de e-mail este andreea_3006@yahoo.com. Multumesvc
andreea_3006
Postat pe 3 Noiembrie 2010 13:43
VA ROG FRUMOS SA-MI TRIMITETI SI MIE CARTEA CU RETETE PENTRU BEBE CA NU POT SA O DESCARC.
ADRESA MEA ESTE MATEIMIHAELAGEORGETA@YAHOO.COM
MATEI_MIHAELA
Postat pe 11 Noiembrie 2010 12:07
Buna asi dori si eu carticica deoarece pana acum am citit vreo 3 si nu pre sunt multumita. Vreau sa spun ca am un bebe de 6 luni jumate si nu stiu cum sa il fac sa pape fructe. In general mananca destul de putin zic eu. Am incercat mar cu biscuiti, cu banana si nu vrea, mananca doar la amiaz supica de legume sau piure de morcov cu cartofior dar destul de greu si pe la 5 creale de la milupa dar doar o lg de cereale cu 35 ml apa
Mihaela_Adi
Postat pe 11 Decembrie 2010 15:43
buna mamici....si eu sunt o mamica de 4 luni am un baietel care la nastere a avut 3 kg acum are 4 luni si 2 sapt si are 9 kg...il hranesc doar cu lapte de la san...doctorul mi-a zis sa nu-mi fac pb cu greutatea lui ca a asimilat el f bine deoarece e si cuminte...doarme noaptea defapt mananca si doarme asimileaza colacei...bunicile lui mi-au zis sa incep sa-i introduc si sucuri sau piureuri si nu stiu ce sa fac...este primul copil...e drept ca i-am mai pus pe buze suc de portocala si suc de mar..e pofticios ii place..de 2 sapt se trezeste f des noaptea din 2 in 2 ore ca in prima luna si nu stiu de ce...iar scaun are doar o data pe zi si atunci il scot eu afara...nu stiu...ce ma sfatuiti sa fac...sa incep sa introduc si alt ceva in alimentatia lui.???..apa nu vrea sa bea ii dau cu lingurita ca biberonul il refuza total...ceai la fel nu vrea deloc...astept pareri si asi dori si eu carticica de bucate la adresa ayla_dinu@yahoo.com
ayla2602
Postat pe 5 Ianuarie 2011 19:21
Buna Ziua,
Numele meu este Alin si am un bebe de 8 luni. Intamplator am dat peste postarea dumneavoastra, in cautarea mea de retete pentru bebelusi si am vazut ca aveti o carte de retete pentru bebe si copii. V-as ruga daca puteti sa mi-o trimiteti si mie pe mail .
Sa aveti o zi buna...
Stefanescu_Alin_1
Postat pe 12 Ianuarie 2014 16:14
Buna. Îmi poți trimite si mie cartea cu retete, te rog. Am o fetita de 10 luni. Adresa este cameliadeaconu@yahoo.com
Camelia_Deaconu_1
Postat pe 5 Mai 2016 14:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna seara 5 De la: garbo_487657 22 Aprilie 2018 16:50
vaccin rh negativ 1 De la: aura_76 30 Septembrie 2009 16:28
SALINA ARTIFICIALA TIMISOARA 1 De la: office_salinasusesi_ro 3 Ianuarie 2010 20:28
probleme cu constipatia la bebita 21 De la: office_salinasusesi_ro 14 Aprilie 2010 12:22
diversificarea alimentatiei la bebei 74 De la: eu_geminy 19 Noiembrie 2010 01:39
Setari Cookie-uri