salut mamici!

am si eu o nebunatica de 5 luni jumatate si as vrea cartea de bucate! pana acum papam supica, piure de cartofi si avocado, fructe, morcovi, orez fiert cu mar copt sau gris cu lapte, dar am vrea sa mai innoim meniul:)
adresa mea este elizabeth_tdrn@yahoo.com.
va multumim si pupacim
Fiona_kidz
Postat pe 13 Iulie 2009 13:19
puiutul meu are 11 luni.vreau si eu cartea de bucate
madalina_31
Postat pe 6 Septembrie 2009 08:42
Domnisoara mea are 8 luni si nu prea este mancacioasa,am mari probleme atunci cand vine vorba de legume,asa ca am mare nevoie de acea carte de bucate....cred ca am incercat deja vreo 20 retete luate dp net dar mananca cu greu o data si pe urma gata nu mai vrea......adresa mea este alexandra_buc_86@yahoo.com. Va multumim mult
Anda23
Postat pe 6 Septembrie 2009 08:47
Buna.Sunt mama a doua fete ,si sunt fff mandara de ele .Cea mare are 8 ani si cea mica 2 ani .Si mi-ar place sa comanicam pe forum experientele noastre de mamici .Apropo de carete de bucate nu stiu ,eu am o colestite fff mare de reviste de bucate ,,,practic in bucatarie ,,, si ,,carticica de l apractis ,,,.Eu o recomand cu placere ,mi-au fost de mare ajutor ,vreau sa va spun ca o colectionez din anu 2000 exact de cand m-am maritat si cu ajutorul ei am devenit o gospodina buna. Asta nu o spun eu, o spun toti prieteni care ma cunosc .
denisa_bianca
Postat pe 6 Septembrie 2009 10:34
Buna mamici!! Vreau si eu daca se poate carte de bucate la adresa Freud_slv@yahoo.com
Bebele meu are 8 luni si jumatate si in fiecare zi ma chinui cu el sa manance ca nu ii place mai nimic in afara de fructa si iaurt..
Apropo de revista Practic in bucatarie, mai tot ce am gatit din acea revista nu prea a fost gustos, eu nu am incredere in ea!!
silvia_kidz
Postat pe 6 Septembrie 2009 17:50
dragi mamici, sper sa va fie de ajutor carticelele pe care vi le-am trimis!
michelle1401
Postat pe 7 Septembrie 2009 12:25
am si eu o bebelusa de 3 sapt jumate si vreau si eu cartea de bucate. geonib@yahoo.com. ms
geonib
Postat pe 7 Septembrie 2009 12:54
:-))
dumitre_kidz
Postat pe 7 Septembrie 2009 13:08
scumpik mea are 7 luni si jumatate, papa lapte praf, cereale, fructe in special banane , pirsicute si mere cu biscuiti, supa de pui cu legume si cam atat. as vrea si eu cartea de bucate pt ca nu prea stiu ce sa-i mai dau , e si foarte pretentioasa la mancare. va multumesc mult de tot, miranaro@yahoo.com
anca25
Postat pe 7 Septembrie 2009 17:07
buna mamici!fetita mea are 5 luni si o sa incepem in curand sa papam.pana acum i-am dat fructe si supica.cred ca ne-ar fi de ajutor cartea de bucate.adresa este violeta_vio7891@yahoo.com.multumiri anticipate
vio7891
Postat pe 7 Septembrie 2009 18:23
Dragele mele mamici....sper sa va fie ok
lavi_dj
Postat pe 7 Septembrie 2009 21:23
Vedeti ca exista topicul "Carti de bucate bebe"....era mai usor daca vedeam acolo dorintele voastre
pupici
lavi_dj
Postat pe 7 Septembrie 2009 21:25
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl, Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la salina Praid si din Muntii Himalaya.

TARIFE 1. Copii (maxim 14 ani), pensionari
- 20 RON / sedinta
- abonament 12 sedinte - 200 RON (la 10 sedinte primiti 2 sedinte GRATUIT)
Un insotitor al copilului sau al pensionarului beneficiaza de intrare GRATUITA
2. Adulti
- 20 RON / sedinta
- abonament 12 sedinte - 200 RON (la 10 sedinte primiti 2 sedinte GRATUIT)

O sedinta de terapie dureaza 50 minute.
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un interval de circa 5-6 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu programare
Tel. 0725 217 077 ( pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 18 Noiembrie 2009 06:18
office_salinasusesi_ro
Postat pe 20 Martie 2010 08:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
haine ieftine bebelusi 1 De la: irinar2010 19 Martie 2010 11:39
umidificator 20 De la: office_salinasusesi_ro 2 Aprilie 2010 19:12
Somnul bebelusilor 91 De la: office_salinasusesi_ro 12 Aprilie 2010 23:13
cate vaccinuri se fac la bebei de la 0 pana la un an? 8 De la: zcorina 31 Mai 2010 15:13
alimentatia in timpul alaptarii 2 De la: me_reloaded 5 Octombrie 2010 21:25
Setari Cookie-uri