De ce barbatii casatoriti cauta relatii extraconjugale?

De la: Dor_marunt, la data 2010-06-13 20:56:43Si femeile de ce pleaca?

ps. Nu cred ca ai reusit sa-mi citesti toate postarile. Plus ca majoritatea-s la misto asa ca n-ai cum sa iti faci o parere despre mine din postari.



la prima vedere mi-am dat seama cum esti ...si recunosc cateva postari ..oricum aparentele sunt inselatoare
cavalerulnegru
Postat pe 13 Iunie 2010 21:00
sex normal sex oral sex anal...de sex ul anal va este cel mia mult frica ...aveti o chestie freekie ...si dati inapoi
cavalerulnegru
Postat pe 13 Iunie 2010 21:03
fetelor ? stiti prea bine ca necomunicarea pe plan sexual cu partenrul duce la consecinte ...gen ...barbatul pleaca la alta ..dar ce va gasi ...aceeasi gaura ,aceeasi sani ..in rest e la fel
cavalerulnegru
Postat pe 13 Iunie 2010 21:10
De la: cavalerulnegru, la data 2010-06-13 20:53:43ioi dor ..eu cred ca esti versata acestui forum ...ti-am urmarit cu atentie postarile ...de ce pleaca barbatii ... pentru ca nu au ceea ce-si doresc ...adica ...toate tipurile si formele de sex ...de aia pleaca ...believe me ...mai pleaca si din cauza faptului ca nu exista o comunicare eficienta pe plan sexual ...nu se discuta atat de mult pe cat ar trebui ...


cavalerul negru..la varsta de 26 de ani tu crezi ca ai gasit explicatia acestei intrebari, mult prea devreme :-)..eu as putea sa pariez pe ce vrei ca daca vei avea ,,toate formele de sex" ..tot vei pleca la un moment dat, o relatie nu consta doar in sex..sau cel putin in acceptiunea unei majoritati covarsitoare. Daca tu crezi ca o relatie si nu doar f-u-c-k-i-n-g se rezuma doar la aspectele expuse de tine te inseli amarnic, daca vorbim de just one night stand sau simplu sex..atunci da ,..functioneaza teoria ..am avut toate formele de sex si de o parte si de alta ? Am ,,comunicat" bine in pat ? Daca..da , balanta e ,,echitabila"..a fost un sex reusit :-) insa nu si o relatie reusita , nu si o iubire autentica sau cum se spune ,,operatie reusita , pacientul mort" sa fii iubit!
reyya
Postat pe 13 Iunie 2010 21:12
auzi mami...io am o profesie asa...mai liberala...si stau si ma intreb...ce naiba placere aveti voi, barbatii la gaurica aia din dos??aia pe unde ies deseurile???

si mai este inca o chestie....tu, intr-o relatie dintre un barbat si o femeie, vezi numai comunicare sexuala??? ioi, viata mea....
tutankhamon
Postat pe 13 Iunie 2010 21:12
cineva a intrebat :de ce pleaca femeile?

RASPUNS ...DIN CAUZA INCOMPETENTEI BARBATILOR ... A MONOTONIEI LOR...FEMEILE SE SATURA DE RUTINA
cavalerulnegru
Postat pe 13 Iunie 2010 21:13
De la: cavalerulnegru, la data 2010-06-13 21:10:25fetelor ? stiti prea bine ca necomunicarea pe plan sexual cu partenrul duce la consecinte ...gen ...barbatul pleaca la alta ..dar ce va gasi ...aceeasi gaura ,aceeasi sani ..in rest e la fel


intotdeauna m-au binedispus barbatii care ,,gandesc" cu creierul , ala mai de jos dupa aia va intrebati de ce nu sunteti iubiti
reyya
Postat pe 13 Iunie 2010 21:13
De la: cavalerulnegru, la data 2010-06-13 21:03:55sex normal sex oral sex anal...de sex ul anal va este cel mia mult frica ...aveti o chestie freekie ...si dati inapoi


ok..tu ai citit cam toata literatura de specialitate privind sexul anal? intrebare de 10 puncte: tu ai facut Mr cavalerulnegru sex anal?pt curiozitatea ta...daca nu ai incercat inca nu pretinde partenerei..eu zic asa: incearca-l si apoi pretinde-l , in prealabil informeaza-te medical cu ce si in ce fel se ,,serveste" sexul anal :-)
reyya
Postat pe 13 Iunie 2010 21:17
De la: tutankhamon, la data 2010-06-13 21:12:47auzi mami...io am o profesie asa...mai liberala...si stau si ma intreb...ce naiba placere aveti voi, barbatii la gaurica aia din dos??aia pe unde ies deseurile???

si mai este inca o chestie....tu, intr-o relatie dintre un barbat si o femeie, vezi numai comunicare sexuala??? ioi, viata mea....


ce intelegem noi ? e alt gen de sex...seul oral normal devine prea monoton ..si se alege aceasta forma... si consider ca noi preferam acest sex ...anal de la filmele cu adulti...vrem sa incercam ceva nou ...cu partenera ...da...pe acolo ies deseurile dar exista diverse metode a a rezolva aceasta provocare ...clisma unguente ..
cavalerulnegru
Postat pe 13 Iunie 2010 21:18
unguente poate cu protex pur suta la suta...daca ma intelegi..eventual dupa o partida de sex anal faci una de oral, nu?..si dupa aia o mai si saruti?
tutankhamon
Postat pe 13 Iunie 2010 21:20
De la: tutankhamon, la data 2010-06-13 21:20:18unguente poate cu protev pur suta la suta...daca ma intelegi..eventual dupa o partida de sex anal faci una de oral, nu?..si dupa aia o mai si saruti?


de ce nu ?ce ti se pare atata de absurd ?daca tu ai fi soia mea ,iubita mea ..si avem o relatie super ...si comunicam bine ar trebui sa incercam, si asa ceva ...doar noi doi am sti ce am face ...si trebuie in primul rand peste aceasta fobie a sexului anal...ATENTIE ..EU AICI MA REFER NUMAI LA RELATIA DINTRE UN SOT SI O SOTIE SAU INTRE DOI IUBITI
cavalerulnegru
Postat pe 13 Iunie 2010 21:24
black..si daca nu vrea sa incerce anal sex , nu e problema.. o parasesti din cauza lipsei de comunicare, right? Mereu e una dispusa sa incerce orice, cel putin aparent
reyya
Postat pe 13 Iunie 2010 21:27
cavalere...scuza-ma...dar din cate stiu, procreerea e darul divin al lui Dumnezeu....iar acest procedeu se aplica pe usa din fata....aia dosnica tine de sodoma si gomora...hi hi...nu degeaba au fost daramate cetatile alea....

p.s. si nu, nu sunt impotriva...numai ca e neigienic...sunt sute de milioane de bacterii pe acolo....e ca si cum ai linge wc-ul...scuze de exprimare...
tutankhamon
Postat pe 13 Iunie 2010 21:28
De la: reyya, la data 2010-06-13 21:17:58
De la: cavalerulnegru, la data 2010-06-13 21:03:55sex normal sex oral sex anal...de sex ul anal va este cel mia mult frica ...aveti o chestie freekie ...si dati inapoi


ok..tu ai citit cam toata literatura de specialitate privind sexul anal? intrebare de 10 puncte: tu ai facut Mr cavalerulnegru sex anal?pt curiozitatea ta...daca nu ai incercat inca nu pretinde partenerei..eu zic asa: incearca-l si apoi pretinde-l , in prealabil informeaza-te medical cu ce si in ce fel se ,,serveste" sexul anal :-)


auzi ? ce te face sa crezi ca am citit literatura de specialitate ? si nu am facut sex anal ..nu sunt gay .....fraza cu daca nu ai incercat nu pretinde si partenerei mi se pare stupida ...fetelor e vb de relatia dintre un sot si sotie sau iubita si iubit...
cavalerulnegru
Postat pe 13 Iunie 2010 21:30
si, daca, prin absurd, ai fi sotul meu sau iubitul meu, ti-as cere intai sa-mi dovedesti intai dragostea ta pentru mine...prin cai normale, si daca aceasta dragoste merita si simt cu adevarat iubirea ta neconditionata si reala, ti-as satisface si tie placerea anala...
tutankhamon
Postat pe 13 Iunie 2010 21:32
De la: tutankhamon, la data 2010-06-13 21:28:57cavalere...scuza-ma...dar din cate stiu, procreerea e darul divin al lui Dumnezeu....iar acest procedeu se aplica pe usa din fata....aia dosnica tine de sodoma si gomora...hi hi...nu degeaba au fost daramate cetatile alea....

p.s. si nu, nu sunt impotriva...numai ca e naigienic...sunt sute de milioane de basterii pe acolo....e ca si cum ai linge wc-ul...scuze de exprimare...


auzi tuty ? de fiecare data dar de fiecare data cand vii d ela munca te duci la baie sa te speli pe maini ? e si asta neigienic cand pui mana pe o felie de paine ...sau alt exemplu ... te speli pe maini dupa ce pui mana pe niste bani ?
cavalerulnegru
Postat pe 13 Iunie 2010 21:33
tocmai, ca nu ai citit si nu esti in perfecta cunostinta de cauza..tocmai asta am subliniat, Mr Black :-)
reyya
Postat pe 13 Iunie 2010 21:34
Buna noapte,hai ca m-ati facut sa rad,dar in timp am devenit serioasa,iar un legatura cu cele spuse,nu prea mai vad multa lume pe forum,parca ar fi topicul cu fetisurile,e subiect delicat,sau de scandal,dupa caz
scrichy
Postat pe 13 Iunie 2010 21:36
De la: cavalerulnegru, la data 2010-06-13 21:30:17
De la: reyya, la data 2010-06-13 21:17:58
De la: cavalerulnegru, la data 2010-06-13 21:03:55sex normal sex oral sex anal...de sex ul anal va este cel mia mult frica ...aveti o chestie freekie ...si dati inapoi


ok..tu ai citit cam toata literatura de specialitate privind sexul anal? intrebare de 10 puncte: tu ai facut Mr cavalerulnegru sex anal?pt curiozitatea ta...daca nu ai incercat inca nu pretinde partenerei..eu zic asa: incearca-l si apoi pretinde-l , in prealabil informeaza-te medical cu ce si in ce fel se ,,serveste" sexul anal :-)


auzi ? ce te face sa crezi ca am citit literatura de specialitate ? si nu am facut sex anal ..nu sunt gay .....fraza cu daca nu ai incercat nu pretinde si partenerei mi se pare stupida ...fetelor e vb de relatia dintre un sot si sotie sau iubita si iubit...



deloc stupida..e o chestiune de cunoastere empirica ( prin propria-ti experienta, pe calea propriilor simturi ) , altfel, ai crede ca partenera e doar rauvoitoare si nicidecum ca are motive concrete pt care nu practica sexul anal. so ..incearca-l ! :-)
reyya
Postat pe 13 Iunie 2010 21:37
Buna scrichy..dap..delicat dar atat de fun, trebuie sa recunosti ca ai ras copios :-)
reyya
Postat pe 13 Iunie 2010 21:38
negrutule...esti pe teren minat mami....prin prisma meseriei mele ma spal pe maini de zeci de ori pe zi....defect profesional de cand eram studenta si nu erau atatea manusi ca acuma...acuma ma spal ca-mi ramane talcul pe maini...si da...dupa ce numar banii, dupa ce vin cu autobuzul ca m-am trezit o data cu o flegma pe mana - no comment -, daca merg la o terasa sa beau o bere prefer sticla, nu halba....cand stiu ca circula hepatita si alte alea, nu-mi permit sa nu fiu atenta....
tutankhamon
Postat pe 13 Iunie 2010 21:40
De la: tutankhamon, la data 2010-06-13 21:32:34si, daca, prin absurd, ai fi sotul meu sau iubitul meu, ti-as cere intai sa-mi dovedesti intai dragostea ta pentru mine...prin cai normale, si daca aceasta dragoste merita si simt cu adevarat iubirea ta neconditionata si reala, ti-as satisface si tie placerea anala...


dragostea se dovedeste prin fapte, nu cuvinte si amagiri desarte ...iar sexul anal ar veni dupaa primele 2 .atentie ...sexul anal nu trebuie sa apara cand se rupe ceva ..sau cand apare rutina .
cavalerulnegru
Postat pe 13 Iunie 2010 21:41
si raspunsul meu este da...cavalere....daca as fi sotia sau iubita ta, as face sex anal cu tine...cu o singura conditie....inainte de a sta eu la tine, sa te lasi tu penetrat de un tip cu aceleasi caracteristici dimensionale ale echipamentului din dotare ca ale tale....sa vezi cum e...cu alifie, cu clisme, cu tot ce trebuie.... ce zici? te risti???
tutankhamon
Postat pe 13 Iunie 2010 21:43
REYYA, ,am ras si da si nu,depinde de persoane ce cred ce doresc ce gandesc,cred ca lucreaza ADN,parerea mea,oamenii sunt atat de diferiti,in legatura Ms Black cred ca ar trebui sa fi mai ampla,pun pariu ca nu intelege
scrichy
Postat pe 13 Iunie 2010 21:43


bon, deci s-a lamurit si dilema asta : ei care este pleaca pentru ca vor sex anal.
Na...viata e simpla.
quasaria
Postat pe 13 Iunie 2010 21:44
,,dragostea se dovedeste prin fapte"...asa..daca stau sa ma gandesc, si sexul anal e o fapta.. si daca nu practica sexul anal e doar o ,,amagire desarta" Black..gata ma retrag , nu ma pot abtine dar eu ti-as recomanda mai multa reflectare.Esti cam unidirectional..o sa cresti tu mare si o sa vezi cam cu ce se mananca o relatie autentica :-)
reyya
Postat pe 13 Iunie 2010 21:45
De la: tutankhamon, la data 2010-06-13 21:43:20si raspunsul meu este da...cavalere....daca as fi sotia sau iubita ta, as face sex anal cu tine...cu o singura conditie....inainte de a sta eu la tine, sa te lasi tu penetrat de un tip cu aceleasi caracteristici dimensionale ale echipamentului din dotare ca ale tale....sa vezi cum e...cu alifie, cu clisme, cu tot ce trebuie.... ce zici? te risti???

Bingo! asta i-am recomandat si eu Tuth..si mi-a raspuns ca nu e gay..dar nici nu trebuie sa fie, o incercare pe calea propriilor simturi e mereu binevenita
reyya
Postat pe 13 Iunie 2010 21:46
De la: quasaria, la data 2010-06-13 21:44:52

bon, deci s-a lamurit si dilema asta : ei care este pleaca pentru ca vor sex anal.
Na...viata e simpla.


mey daca stau sa ma gandesc e posibil sa aibe dreptate in cazul unora
reyya
Postat pe 13 Iunie 2010 21:48
m- as risca ...
cavalerulnegru
Postat pe 13 Iunie 2010 21:48
Black-ule , eu zic sa treci la fapte si ne impartasesti opiniile ulterior..baga clisme , creme , alea alea...si cheama-ti un prieten ..in timpul asta iubita ta asista ca doar intre voi e armonie si intelegere...si urmarindu-te ea atat pe tine , sb pasiv al actiunii cat si pe friendul tau ..poate , poate o convingi sa faca si sex anal, ca doar nu e dureros
reyya
Postat pe 13 Iunie 2010 21:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
COMITETUL PENTRU SITUATII DE UTGENTA 135 De la: elodia 18 Septembrie 2010 16:14
oare nu mai pot iubi? 98 De la: garbo201071 12 Aprilie 2011 05:12
dilema 16 De la: fleurdelis 6 Iunie 2010 10:55
Menage a trois 5 De la: anaROBERT 19 Decembrie 2010 23:14
sotul meu prefera sa faca alceva decat sa facem sex 58 De la: garbo264724 8 Septembrie 2015 13:02
Setari Cookie-uri