Ce parere aveti? Ce este o religie? Si ce este o secta?

"Eu imi rascumpar greselile cu fapte bune si cu iubire pt aproapele... "

Si ia zi-mi... pe cine iubesti tu mai infocato?
Cine ti-e "aproapele" dupa care tanjesti? Si ce fapte bune faci? Ajuti babutzele sa treaca strada?
ovanova
Postat pe 6 Iunie 2010 12:00
De la: ovanova, la data 2010-06-06 11:58:00Tu nu umbli cu oameni. Punct.
Pe barbati ii iubesti pe ascuns dar ii dispretuiesti totodata ptr ca nu esti in stare sa te lipesti de unul.
Pe femei le dispretuiesti pentru ca le consideri proaste si dominate de barbati.
Ti-au mai ramas mielusei, pisicutele si cateii.
De astia cred ca ai multi prieteni si vorbesti cu ei toata ziua.
Asta crezi tu..Crezi ca toti oamenii sunt asa diabolici ca voi..Inteleg ca vedeti oamenii prin ochii vostri...Si doriti raul oamenilor care nu aveti nimic de profitat de pe urma lor.La urma urmei,putin ma intereseaza de parerea ta si a celor ca tine
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Iunie 2010 12:02
da bre ....uiti de prietenu imaginar.....
nazirra
Postat pe 6 Iunie 2010 12:02
Pai pt vrajmasi trebuie sa te rogi,,inascuns sa le dea Dumnezeu minte...Sa nu urasi pe nimeni,,,pt ca Dumnezeu sa te fereasca de tot ce este rau...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Iunie 2010 12:04
NAZIRA,buna
scrichy
Postat pe 6 Iunie 2010 12:04
naziii buna!!!!
ladyDY
Postat pe 6 Iunie 2010 12:06
pup si io fetili....
nazirra
Postat pe 6 Iunie 2010 12:06
Si de oamenii rai si fara minte,trebuie sa iti fie mila si sa te rogi la Dumnezeu pt ei..Dar sa stai departe de ei...Ca sa nu devii si tu ca ei....Ca celor rai,,tot rele li se intorc.Tot prin oameni ca si ei....De asta trebuie sa ii compatimim.Pt ca acesti oameni sunt chinuiti sufleteste si este vai de ei
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Iunie 2010 12:07
IRINO,cine isi pierde vremea cu ce spui tu,las-o balta,sau mai bine:las-o jos ca macane
scrichy
Postat pe 6 Iunie 2010 12:09
Si mai bine nu trebuie sa povestesti la nimeni despre prieteni,,sau ca iti merge bine..Pt ca aia rai iti pun gand rau si merg sa strice si omul bun...Este o lupta duhovniceasca
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Iunie 2010 12:09
Nu te intereseaza parerea celor ca mine?
Haahahahahahahaha Ipocritoooo
Tu tanjesti dupa ele, te hranesti in fiecare zi cu impresia ta ca esti deosebita si speciala, si cunosti adevarul absolut.
Te-ai urcat pe un pedestal atat de inalt in propriu-ti ego, ca traiesti cu capul in nori si te crezi vreun inger atotstiutor.
Tu judeci barbatii la general si ii tratezi ca pe niste inferiori. Tu judeci orice idee care ti se opune.
Irinuco... nu esti profet, mami. Esti o virgina amarata care s-a izolat in mintea ei, ptr ca te-a respins vreun alt amarat si iti rasfrangi ura ta asupra celorlalti de atunci incoace.
Nu e nimic special la felul cum gandesti, e de-ajuns sa iti recitesti replicile sa intelegi ca duci lipsa de oxigen la capsor.
Esti patetica, si ai impresia ca esti conducatoarea si luptatoarea feministelor.
Esti un produs al proprie tale nefericiri. Si esti dezamagita de tine.
Dar nu iti face placere sa fii judecata, doar sa judeci. Du-te si vorbeste cu cineva, fata in fata. Ai nevoie!!!
ovanova
Postat pe 6 Iunie 2010 12:09
irinuco.....dute mama ca te o chemat lupu .....are treaba cu tini maaai......
nazirra
Postat pe 6 Iunie 2010 12:13
trebuie sa ne rugam pt vrajmasii nostri dar nu trebuie sa fim prieteni cu ei....Nu trebuie sa ii scoatem din inima noastra,,nici sa le dorim raul..Pt ca raul se poate intoarce impotriva noastra...Ci trebuie sa ne gandim cat a suferit Hristos pe cruce pt noi oamenii....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Iunie 2010 12:14
ovi io zic mami ca ti-ai gresit cariera,....ai fi fost un fin psiholog !!!!
ladyDY
Postat pe 6 Iunie 2010 12:14
De la: ovanova, la data 2010-06-06 12:09:27Nu te intereseaza parerea celor ca mine?
Haahahahahahahaha Ipocritoooo
Tu tanjesti dupa ele, te hranesti in fiecare zi cu impresia ta ca esti deosebita si speciala, si cunosti adevarul absolut.
Te-ai urcat pe un pedestal atat de inalt in propriu-ti ego, ca traiesti cu capul in nori si te crezi vreun inger atotstiutor.
Tu judeci barbatii la general si ii tratezi ca pe niste inferiori. Tu judeci orice idee care ti se opune.
Irinuco... nu esti profet, mami. Esti o virgina amarata care s-a izolat in mintea ei, ptr ca te-a respins vreun alt amarat si iti rasfrangi ura ta asupra celorlalti de atunci incoace.
Nu e nimic special la felul cum gandesti, e de-ajuns sa iti recitesti replicile sa intelegi ca duci lipsa de oxigen la capsor.
Esti patetica, si ai impresia ca esti conducatoarea si luptatoarea feministelor.
Esti un produs al proprie tale nefericiri. Si esti dezamagita de tine.
Dar nu iti face placere sa fii judecata, doar sa judeci. Du-te si vorbeste cu cineva, fata in fata. Ai nevoie!!!
hahahahahahahahhahhahha contnui si maine
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Iunie 2010 12:15
De la: ladyDY, la data 2010-06-06 12:14:14ovi io zic mami ca ti-ai gresit cariera,....ai fi fost un fin psiholog !!!!


ce te face sa crezi ca am gresit?
ovanova
Postat pe 6 Iunie 2010 12:16
NEEE,OVI,a gresit,nu e virgina
scrichy
Postat pe 6 Iunie 2010 12:18
De la: ladyDY, la data 2010-06-06 12:14:14ovi io zic mami ca ti-ai gresit cariera,....ai fi fost un fin psiholog !!!!
Da,,poate dar nu vreau sa ajut oamenii pt un castig material....Ci prefer ca asta sa fie un hoby al meu..Drept recunostinta fata de Dumnezeu
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Iunie 2010 12:18
De la: ovanova, la data 2010-06-06 12:16:47
De la: ladyDY, la data 2010-06-06 12:14:14ovi io zic mami ca ti-ai gresit cariera,....ai fi fost un fin psiholog !!!!


ce te face sa crezi ca am gresit?
Am inteles,,ca te refereai la acea ovi..Dar ar fii un psiholog fin ca sa ii termine de tot pe aia slabi
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Iunie 2010 12:20
De la: scrichy, la data 2010-06-06 12:18:02NEEE,OVI,a gresit,nu e virgina


pffff... uita-te mai bine la ea. Nu-i vezi cum colcaie? Nu...nu am gresit. E doar respinsa.
Si s-a obisnuit sa fie respinsa. Altfel nu se mai poate simti bine. Plus ca banui tare, ca vorbim si de un IQ de caine lup. Si asta intr-adevar nu o ajuta foarte tare.
Pe de-o parte mi-e mila, nu poate mai mult. Nu stie si nici nu va sti mai mult.
Asta chiar ca e patetic.
ovanova
Postat pe 6 Iunie 2010 12:22
Dar nu-ti fa griji. Luptatoareacurajoasa... nu mai esti singuraaaaa!!!
Ti-am gasit perechea... el e cel dupa care tanjesti. Si el te cauta pe tine. E cam sarac cu duhul, dar e om bun in sinea lui.
il gasesti la adresa asta:


http://www.youtube.com/watch?v=ZGlSpriAs0k


iti fac rost de adresa lui daca ti-au sclipit ochii!!!
Tu doar anunta-ma!

ovanova
Postat pe 6 Iunie 2010 12:26
Sincer nici nu am nevoie sa fiu acceptata de oameni ca voi..Pt ca voi sunteti ca niste viespii.Oameni frustrati
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Iunie 2010 12:27
OVI,de colcait ,colcaie,in sucul ei propriu, e limitata,asa va ramane,in lagatura ci IQ de caine lup,poti sa dezvolti putin,te rog.
scrichy
Postat pe 6 Iunie 2010 12:28
De la: ovanova, la data 2010-06-06 12:26:39Dar nu-ti fa griji. Luptatoareacurajoasa... nu mai esti singuraaaaa!!!
Ti-am gasit perechea... el e cel dupa care tanjesti. Si el te cauta pe tine. E cam sarac cu duhul, dar e om bun in sinea lui.
il gasesti la adresa asta:


http://www.youtube.com/watch?v=ZGlSpriAs0k


iti fac rost de adresa lui daca ti-au sclipit ochii!!!
Tu doar anunta-ma!

Pai sincer nu am incredere in intenet pt ca sunt doar mincinosi...Apoi prieteni ca voi,doamne fereste
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Iunie 2010 12:29
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-06 12:27:06Sincer nici nu am nevoie sa fiu acceptata de oameni ca voi..Pt ca voi sunteti ca niste viespii.Oameni frustrati


In fiecare zi te chinui sa fi acceptata... in fiecare zi deschizi topicuri stupide si te astepti ca ceilalti sa-ti vada sclipiciul de pe occipital.
Problema ta e ca nu ai niciodata alt argument decat negarea. Atat stii.
ovanova
Postat pe 6 Iunie 2010 12:30
Apoi in internet nu poate exista prieteni..Pt ca mai sunt si oameni sinceri,dar foarte putini...Si acei sunt luati la misto de acei psihopati care folosesc internetul doar ca sa minta si sa isi descarce frustrarea pe alti oameni...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Iunie 2010 12:33
De la: scrichy, la data 2010-06-06 12:28:17OVI,de colcait ,colcaie,in sucul ei propriu, e limitata,asa va ramane,in lagatura ci IQ de caine lup,poti sa dezvolti putin,te rog.


stii tu... "a-porte", "culcat", "sezi" si mai ales (favoritul meu) "musca hotul". Comenzi pe care le-a dobandit in timp, prin multa munca... dar care acum sunt de o adevarata maiestrie. Doar ca uneori cind privesti un catel lup in ochi.. parca vezi mai mult sclipici decat la infocata irinuca.
ovanova
Postat pe 6 Iunie 2010 12:34
De la: ovanova, la data 2010-06-06 12:30:51
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-06 12:27:06Sincer nici nu am nevoie sa fiu acceptata de oameni ca voi..Pt ca voi sunteti ca niste viespii.Oameni frustrati


In fiecare zi te chinui sa fi acceptata... in fiecare zi deschizi topicuri stupide si te astepti ca ceilalti sa-ti vada sclipiciul de pe occipital.
Problema ta e ca nu ai niciodata alt argument decat negarea. Atat stii.
Pai voi il negati pe Dumnezeu..Nu pe mine..Pt ca despre prostii lumesti va place sa vorbiti..dar pe Dumnezeu il negati si nu va place sa vorbiti despre El..Pt ca sunteti negri la inima si haini
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Iunie 2010 12:35
OVI,sti ce nu pricepeam,comparatia cu intelectul,eu am avut caini toata viata mea,de dresat nu i-am dresat,dar m-am inteles bine cu ei,cu IRINUCA,nu cred ca exista cale de mijloc,pana in prezent.
scrichy
Postat pe 6 Iunie 2010 12:37
De la: ovanova, la data 2010-06-06 12:34:03
De la: scrichy, la data 2010-06-06 12:28:17OVI,de colcait ,colcaie,in sucul ei propriu, e limitata,asa va ramane,in lagatura ci IQ de caine lup,poti sa dezvolti putin,te rog.


stii tu... "a-porte", "culcat", "sezi" si mai ales (favoritul meu) "musca hotul". Comenzi pe care le-a dobandit in timp, prin multa munca... dar care acum sunt de o adevarata maiestrie. Doar ca uneori cind privesti un catel lup in ochi.. parca vezi mai mult sclipici decat la infocata irinuca.
Eu cred ca o sa va inecati voi in veninul propriu...Apoi m-am obisnuit cu rautatile oamenilor si sincer sunt imuna.Nu ma mai afecteaza.Pt ca am inteles ca majoritatea oamenilor nu fac 2 bani.Dar nu toti,,mai sunt si exceptii de oameni cu creier care gandesc nu ca voi
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Iunie 2010 12:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeie Pesti - Barbat Gemeni 6 De la: pik_nik 8 Iulie 2009 20:35
nu stiu ce se intampla..... 7 De la: tutankhamon 26 Iunie 2009 10:40
La ce intrebari ar trebui sa raspunda o carte despre iubire? 56 De la: giul1a 4 Iulie 2010 13:17
Nu este bine sa minti 4 De la: angel_forever 22 Iulie 2010 22:30
christos sa nascut 31 De la: Axl_22 31 Decembrie 2011 19:50
Setari Cookie-uri