Cadoul ideal pentru un barbat cu stil?

Buna fetelor, am nevoie si eu de ajutorul vostru. Trebuie sa cumpar un cadou pentru o persoana draga si m-am hotarat ca o pereche de butoni nu poate da gres niciodata. Vreau sa cumpar ceva mai deosebit, care sa iasa in evidenta dar bineinteles si la un pret rezonabil. Daca puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi, eventual cateva magazine online daca stiti v-as fi foarte recunoscatoare. Multumesc.
CristinaMocanu
Postat pe 4 Mai 2013 08:03
un stilou personalizat
garbo_8144
Postat pe 11 Mai 2013 07:55
http://poenari.ro/
garbo_8144
Postat pe 11 Mai 2013 07:56
Poti intra pe site-ul www.argintarie.ro. Sunt butoni la preturi rezonabile si pot fi personalizati.
garbo304856
Postat pe 11 Mai 2013 08:38
Numai ceas sa nu cumperi pt ca inseamna despartie garantat ii verificat de mai multe persoane din anturajul meu. Poti cumpara si o curea cu portofel la set din piele se gaseste la magazinele de pantofi.
Dida_Dyda_1
Postat pe 11 Mai 2013 10:16
dRAGA MEA; TE ROG SA NU MI-O IEI IN NUME DE RAU: nU JUDEC PE NIMENI DAR FELUL IN CARE TE-AI PURTAT CHIAR DE LA INCEPUT ITI FACE PREMIZE FOARTE NEFAVORABILE PENTRI O RELATIE SERIOASA CU UN BARBAT ADEVARAT: ESTE FELUL SI DATORIA UNUI BARBAT SA AIBA EXPERIENTA SI DUPA O INTALNIRE CU O FETISCANA CA TINE; CARE S-A DAT ASTFEL IN SPECTACOL FACAND SI SPUNAND CE NU SE CUVINE SI CEEA CE NU SPUNE SI NU FACE O FEMEIE SERIOASA; SIGUR CA RENUNTA SI INCA REPEDE CACI EL TE-A PUTU CALIFICA DIN PRIMA INTALNIRE. o femeie serioasa nu merge in masina unui barbat necunoscut si cu atat mai putin il saruta (a se citi "il atata fara motive), nu-i povesteste nimic despre intimitatea ei pentru ca asteapta ca barbatul sa stie si sa inteleaga (nemaipunand la socoteala ca un barbat cu intentii adevarate nu se arunca asupra unei femei ca asupra unei prazi), nu face fitze la dans de tipul celor facute de tine (caci nu e o rusine sa nu poti/sti dansa, totul se invata!) iar daca a pucat sa spuna Nu, in nici un caz, nu va spune DA unui altuia. SI, in sfarsit, un om adevarat invata si chiar daca isi musca pumnii tot nu spune si nu procedeaza cum ai procedat tu in final. Adica mai dai si pe fata ca esti asa cum nu ai voie sa apari a fi nici dacqa ai fi asa cum te-ai aratat tu.
Tot ce ti-a ramas de facut in cazul de fata ar fi sa te scuzi sisncer si ATAT. Orice cuvant in plus te arunca intr-o situatie si mai neplacuta, mai degradanta. Si chiar daca dupa scuzele tale el ar reveni tot nu mai ai voie sa-i raspunzi ca orice ai face el isi va intari parerea proasta pe care i-ai facut-o la inceput si asta il va urmari tot restul vietii, indiferent la ce ati ajunge in viata. ASADAR, INVATA DIN CEEA CE TI S-A INTAMPLAT SI IA AMINTE PENTRU VIITOR; pentru o alta eventuala intalnire cu alt barbat.
Georgia_Arsenie_1
Postat pe 11 Mai 2013 15:33
De la: CristinaMocanu, la data 2013-05-04 08:03:47Buna fetelor, am nevoie si eu de ajutorul vostru. Trebuie sa cumpar un cadou pentru o persoana draga si m-am hotarat ca o pereche de butoni nu poate da gres niciodata. Vreau sa cumpar ceva mai deosebit, care sa iasa in evidenta dar bineinteles si la un pret rezonabil. Daca puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi, eventual cateva magazine online daca stiti v-as fi foarte recunoscatoare. Multumesc.


cumpara-i draga niste izmene de la second hand si spune-i ca 'nainte i-o purtat nush'ce actor, vip, luptator K1 etc. cred ca o sa fie mandru sa-i poarte si iel. (numa sa-i speli bine inainte chiar cu lesie sa nu se pricopseasca cu vreo egzema ca dupe aia toata ziua se va scarpina acolo... si ie penibil nu-i asha sa vezi barbatu' de la tine cu mana langa langa coloshea...)
bafta si pupici lu' fata

ps si pe aia care te sfatuieste sa-i cumperi butoni de argint i-a trimite-o la plimbare ca face misto de tine; argintu la incheietura barbatului ie N E N O R O C I R E; aduce impotenta sigur. si atunci ai pus-o...
adi27
Postat pe 12 Mai 2013 08:10
De la: CristinaMocanu, la data 2013-05-04 08:03:47Buna fetelor, am nevoie si eu de ajutorul vostru. Trebuie sa cumpar un cadou pentru o persoana draga si m-am hotarat ca o pereche de butoni nu poate da gres niciodata. Vreau sa cumpar ceva mai deosebit, care sa iasa in evidenta dar bineinteles si la un pret rezonabil. Daca puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi, eventual cateva magazine online daca stiti v-as fi foarte recunoscatoare. Multumesc.


Un epilator Braun Silkepil. Un barbat stilat e intotdeauna impecabil epilat.
charmelen
Postat pe 12 Mai 2013 17:23
De la: charmelen, la data 2013-05-12 17:23:26
De la: CristinaMocanu, la data 2013-05-04 08:03:47Buna fetelor, am nevoie si eu de ajutorul vostru. Trebuie sa cumpar un cadou pentru o persoana draga si m-am hotarat ca o pereche de butoni nu poate da gres niciodata. Vreau sa cumpar ceva mai deosebit, care sa iasa in evidenta dar bineinteles si la un pret rezonabil. Daca puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi, eventual cateva magazine online daca stiti v-as fi foarte recunoscatoare. Multumesc.


Un epilator Braun Silkepil. Un barbat stilat e intotdeauna impecabil epilat.


hai ca m-am cracanat de ras. auzi la ea, cica sa-i cumpere epilator!? pai asa ceva cumperi cadou unui bulangiu (cavaler de kurlanda) si nu unui barbat. sau este cazul cumva?
io zic draga mea sa-i faci cadou un ...vibrator si te folosesti si tu de el.
ce zici?

adi27
Postat pe 13 Mai 2013 18:19
Acu'...depinde de stilu' omului ! Mai stii, s-ar putea sa-i placa epilatoru' ala......
LLisa
Postat pe 13 Mai 2013 19:24
da butoni. sau o cravata super chic.. sau un papion :) magazine online nu stiu.. dar iti recomand cu incredere www.google.ro :)))
garbo_13453
Postat pe 14 Mai 2013 12:33
De la: Georgia_Arsenie_1, la data 2013-05-11 15:33:19 dRAGA MEA; TE ROG SA NU MI-O IEI IN NUME DE RAU: nU JUDEC PE NIMENI DAR FELUL IN CARE TE-AI PURTAT CHIAR DE LA INCEPUT ITI FACE PREMIZE FOARTE NEFAVORABILE PENTRI O RELATIE SERIOASA CU UN BARBAT ADEVARAT: ESTE FELUL SI DATORIA UNUI BARBAT SA AIBA EXPERIENTA SI DUPA O INTALNIRE CU O FETISCANA CA TINE; CARE S-A DAT ASTFEL IN SPECTACOL FACAND SI SPUNAND CE NU SE CUVINE SI CEEA CE NU SPUNE SI NU FACE O FEMEIE SERIOASA; SIGUR CA RENUNTA SI INCA REPEDE CACI EL TE-A PUTU CALIFICA DIN PRIMA INTALNIRE. o femeie serioasa nu merge in masina unui barbat necunoscut si cu atat mai putin il saruta (a se citi "il atata fara motive), nu-i povesteste nimic despre intimitatea ei pentru ca asteapta ca barbatul sa stie si sa inteleaga (nemaipunand la socoteala ca un barbat cu intentii adevarate nu se arunca asupra unei femei ca asupra unei prazi), nu face fitze la dans de tipul celor facute de tine (caci nu e o rusine sa nu poti/sti dansa, totul se invata!) iar daca a pucat sa spuna Nu, in nici un caz, nu va spune DA unui altuia. SI, in sfarsit, un om adevarat invata si chiar daca isi musca pumnii tot nu spune si nu procedeaza cum ai procedat tu in final. Adica mai dai si pe fata ca esti asa cum nu ai voie sa apari a fi nici dacqa ai fi asa cum te-ai aratat tu.
Tot ce ti-a ramas de facut in cazul de fata ar fi sa te scuzi sisncer si ATAT. Orice cuvant in plus te arunca intr-o situatie si mai neplacuta, mai degradanta. Si chiar daca dupa scuzele tale el ar reveni tot nu mai ai voie sa-i raspunzi ca orice ai face el isi va intari parerea proasta pe care i-ai facut-o la inceput si asta il va urmari tot restul vietii, indiferent la ce ati ajunge in viata. ASADAR, INVATA DIN CEEA CE TI S-A INTAMPLAT SI IA AMINTE PENTRU VIITOR; pentru o alta eventuala intalnire cu alt barbat.



Da tu cu cine te certi ?
Rotty
Postat pe 14 Mai 2013 12:46
Georgia_Arsenie_1, am sa incerc sa tin cont de ce ai scris tu, nu promit ca o sa reusesc :)
Multumesc tuturor pentru raspunsuri, deja am cumparat ce aveam nevoie, o pereche de butoni, foarte draguti si persoana in cauza a fost incantata de cadou :)
Daca intereseaza pe cineva am cumparat de pe:
http://www.facebook.com/pages/Sosos-shop/145503275624696
CristinaMocanu
Postat pe 14 Mai 2013 15:57
De la: Georgia_Arsenie_1, la data 2013-05-11 15:33:19 dRAGA MEA; TE ROG SA NU MI-O IEI IN NUME DE RAU: nU JUDEC PE NIMENI DAR FELUL IN CARE TE-AI PURTAT CHIAR DE LA INCEPUT ITI FACE PREMIZE FOARTE NEFAVORABILE PENTRI O RELATIE SERIOASA CU UN BARBAT ADEVARAT: ESTE FELUL SI DATORIA UNUI BARBAT SA AIBA EXPERIENTA SI DUPA O INTALNIRE CU O FETISCANA CA TINE; CARE S-A DAT ASTFEL IN SPECTACOL FACAND SI SPUNAND CE NU SE CUVINE SI CEEA CE NU SPUNE SI NU FACE O FEMEIE SERIOASA; SIGUR CA RENUNTA SI INCA REPEDE CACI EL TE-A PUTU CALIFICA DIN PRIMA INTALNIRE. o femeie serioasa nu merge in masina unui barbat necunoscut si cu atat mai putin il saruta (a se citi "il atata fara motive), nu-i povesteste nimic despre intimitatea ei pentru ca asteapta ca barbatul sa stie si sa inteleaga (nemaipunand la socoteala ca un barbat cu intentii adevarate nu se arunca asupra unei femei ca asupra unei prazi), nu face fitze la dans de tipul celor facute de tine (caci nu e o rusine sa nu poti/sti dansa, totul se invata!) iar daca a pucat sa spuna Nu, in nici un caz, nu va spune DA unui altuia. SI, in sfarsit, un om adevarat invata si chiar daca isi musca pumnii tot nu spune si nu procedeaza cum ai procedat tu in final. Adica mai dai si pe fata ca esti asa cum nu ai voie sa apari a fi nici dacqa ai fi asa cum te-ai aratat tu.
Tot ce ti-a ramas de facut in cazul de fata ar fi sa te scuzi sisncer si ATAT. Orice cuvant in plus te arunca intr-o situatie si mai neplacuta, mai degradanta. Si chiar daca dupa scuzele tale el ar reveni tot nu mai ai voie sa-i raspunzi ca orice ai face el isi va intari parerea proasta pe care i-ai facut-o la inceput si asta il va urmari tot restul vietii, indiferent la ce ati ajunge in viata. ASADAR, INVATA DIN CEEA CE TI S-A INTAMPLAT SI IA AMINTE PENTRU VIITOR; pentru o alta eventuala intalnire cu alt barbat.[/quote

HALLO FATA
da' ce te-o apucat supararea pe biata fetita?
ai tras cumva la masea fara...sifon???????
sau asa esti matale, ciufuta, inceput de alzheimer, si suparata pe toata lumea...
hai mai baga ceva lichid sub trompa si mars la nani.



adi27
Postat pe 14 Mai 2013 23:34

miss...arsenie, imi scapa ceva?

Ce ai cu "botonii" femeii, ca nu inteleg?
quasaria
Postat pe 15 Mai 2013 07:53

...un lant, un ghiul, o bratara.....o manea ? ar fi tocmai potrivit

....sau poate un acordeon...
Fss_ssu
Postat pe 29 Mai 2013 00:49
o croaziera !!!
ladyDY
Postat pe 29 Mai 2013 01:11
De la: ladyDY, la data 2013-05-29 01:11:59o croaziera !!!



Sa plece naibii sa nu mai auda de el ?
Rotty
Postat pe 29 Mai 2013 08:26
nu maiiiiiiiiiiiii...2 in 1....asa caaa.....ce poate fi mai frumos!!! acuma doar daca individul o merita!!! croaziera si binenteles pe cea care a deschis topicul!!!
ladyDY
Postat pe 29 Mai 2013 12:25

ce ti-i si cu "promotiile" astea?!
....da, ai de unde alege;))....totul este sa cunosti stilu'
Fss_ssu
Postat pe 29 Mai 2013 13:14
un breloc mai deosebit pentru cheia de la masina, asta daca are grija de masina lui
deea_cc
Postat pe 3 Iunie 2013 17:20
Va asteptam cu reduceri de pana la 80% pe site-ul www.haine-casual.ro
Odata cu venirea toamnei v-am pregatit reduceri la toate modele din magazinul nostru online.
Intrati pentru a va face o idee despre preturi, reduceri si varietatea noastra de modele de dama si de barbat
Va asteptam cu drag pe www.haine-casual.ro. Intrati si nu veti regreta. Multumim
garbo_382378
Postat pe 29 August 2013 13:18
Gasesti idei de cadouri pentru un barbat cu stil pe http://femeiaambitioasa.ro De fapt gasesti pentru mai multe genuri de barbati. Este o lista foarte utila :)
garbo_423198
Postat pe 15 Decembrie 2015 19:55
De la: CristinaMocanu, la data 2013-05-04 08:03:47Buna fetelor, am nevoie si eu de ajutorul vostru. Trebuie sa cumpar un cadou pentru o persoana draga si m-am hotarat ca o pereche de butoni nu poate da gres niciodata. Vreau sa cumpar ceva mai deosebit, care sa iasa in evidenta dar bineinteles si la un pret rezonabil. Daca puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi, eventual cateva magazine online daca stiti v-as fi foarte recunoscatoare. Multumesc.


neuroni functionali. Daca nu ti se pare un cadou potrivit, se descurca el cu ce are, in fata oglinzii.
pinkrainbow
Postat pe 15 Decembrie 2015 20:04
Te plictesti si te-ai apucat de "arheologie" ?
Rotty
Postat pe 15 Decembrie 2015 20:09
Nu stiu ce cautati voi, dar eu sunt interesata si de partea de sustenabilitate, dezvoltare zonala. Cadouri frumoase gasim destul de multe, dar sunt ele si romanesti, sunte ele handmade, sunt facute de romani? Marea majoritate NU sunt si tocmai de aceea eu caut lucruri autentice, ceva care sa insemne mult mai mult, si asa am gasit www.daruriautentice.ro! Merita sa aruncati o privire, mai ales ca si ambaleaza cadoul si pun si o felicitare din partea lor! nice, nice
garbo_420444
Postat pe 5 Iulie 2016 20:45
cadoul ideal pentru un barbat, indiferent de stil, este un blowjob tzapanos sau un s.x in 3 cu o prietena. exista variante intermediare, totul depinde de "bugetul" erotic... butoni, televizoare sau mai stiu eu ce cadouri autentice neaparat de pe un anumit site si le pot cumpara singuri
londonwalk
Postat pe 5 Iulie 2016 21:07
De la: Ilona30, la data 2015-12-15 20:04:46
De la: CristinaMocanu, la data 2013-05-04 08:03:47Buna fetelor, am nevoie si eu de ajutorul vostru. Trebuie sa cumpar un cadou pentru o persoana draga si m-am hotarat ca o pereche de butoni nu poate da gres niciodata. Vreau sa cumpar ceva mai deosebit, care sa iasa in evidenta dar bineinteles si la un pret rezonabil. Daca puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi, eventual cateva magazine online daca stiti v-as fi foarte recunoscatoare. Multumesc.


neuroni functionali. Daca nu ti se pare un cadou potrivit, se descurca el cu ce are, in fata oglinzii.


Chiar asa!

Mai ales ca avem, dupa cum se vede, 'modelul' perfect disfunctional chiar pe-aici...
garbo101426
Postat pe 6 Iulie 2016 09:51
Butoni?? pai, nu se mai poarta camasi cu manseta dubla, Trebuie sa fie o ocazie deosebita sa mai gasesti o camasa cu manseta dubla , daca are atunci ,Da merita o pereche de butoni s-ar bucura daca ai gasi butoni cu insemne cavaleresti .Dar, o cravata sau un papion ori si pentru acesta trebuie sa cumperi o camasa adecvata.
garbo_425002
Postat pe 6 Iulie 2016 21:12
Si eu vreau sugestii!!! Am gasit site-ul asta http://www.gadgetworld.ro/ Credeti ca pot sa-i iau ceva dragut de acolo?
CorinaPetrescu
Postat pe 31 Martie 2017 13:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pune calculatorul sa faca bani 2 De la: garbo020869 6 Septembrie 2009 06:11
Modele plinute 9 De la: Kardula 22 Ianuarie 2013 09:29
tot un fel de handmade 1 De la: adelinas62 25 Octombrie 2010 08:05
educatia copiilor 47 De la: alfheim 4 Octombrie 2011 15:33
Carpeta curatata profesional, miroase ingrozitor a doua zi, ce recomandati sa fac? 1 De la: aly_fab 30 Noiembrie 2012 15:09
Setari Cookie-uri