Femeile cuminti si supuse

De la: scrichy, la data 2010-06-05 15:09:07Nu mai repeta,te rog,cine vrea sa te citesca,te citeste.
Nu se trimitea si de asta,am apasat de mai multe ori..Mai merge rau retaua
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:12
Deocamdata o citeste numai ova, dar prevad ca se ca plictisi si el in curand...

Tylly
Postat pe 5 Iunie 2010 15:16
De la: ovanova, la data 2010-06-05 15:11:49curoajoaso pot spune cu mana pe inima ca esti cea mai misogina femeie de pe forum. Gandesti ca un misogin. Femeia tre sa stea in casa, sa frece copii la fund si podelele. :))

Ai gresit secolul, sa stii. In secolul 21 femeia munceste la fel ca si barbatul tocmai ptr ca si-a dorit echitate in toate, in casa, in servici in independenta.
Tu nu esti si nici nu vrei sa fii o femeie independenta. Tu vrei un sugar-daddy care sa-ti verse mia de euro si in rest esti fericita.
In fiecare topic te contrazici si te sucesti in parerile tale ca nu-i de mirare... ca esti zapacita.
Pai eu pana sa ma casatoresc,sunt independenta..Nu depind de nimeni,,decat de Dumnezeu...Pt ca oamenii daca stiu ca nu au ce profita de pe tine,nici macar cu un sfat nu te ajuta..MAI ALES ca eu nu o sa ma culc cu barbat doar dupa ce ma casatoresc..Nu ma mai ajuta nimeni..Asa ca sunt independenta.....Numai eu si Dumnezeu ma ajuta...Dar eu daca ma horatasc sa ma casatoresc,,,ma casatoresc sa fac o familie si un barbat care este capabil sa o poata intretine....Apoi femeia si barbatul sunt egali dar cu atributii diferite..Trebuie respect din partea amamdoura..Si daca vreau sa fac copiii..vreau sa ma dedic copiilor mei si sa ma ocup de educatia lor....Si barbatul sa munceasca ca sa poata tretine familia.Pt ca de asta te casatoresti..Ca mai muncesc si eu,,3,4 ore cateodata....Dar eu sunt femeie...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:16
".Si barbatul sa munceasca ca sa poata tretine familia.Pt ca de asta te casatoresti..Ca mai muncesc si eu,,3,4 ore cateodata....Dar eu sunt femeie..."

Curoajoaso esti ipocrita rau. Iar Dumnezeu nu iti baga in gura, stii doar. Dar banuiesc ca esti inca intretinuta de parinti si nu muncesti nimic. Si asta iti ofera acum taria sa vorbesti fara sa-ti asumi responsabilitatea de a te intretine singura.
ovanova
Postat pe 5 Iunie 2010 15:20
Si nu ma incurc cu barbati care vor sa ma castige prin smecherii..Ci vreau un barbat linistit,pt casa,muncitor....Care sia vazut de munca lui,,ca sa poate intretine familia lui..Pt ca eu sunt o femeie responsabila si merit un barbat responsabil..Daca nu este,,,pt ca sunt ochiti bine de feme curve si rele ...Mai bine deloc...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:20
Tu ai vreun servici? Te intretii singura? Sau stai in casa toata ziua si te faci ca citesti biblia? Ca oricum nu pricepi nimic din ea.
ovanova
Postat pe 5 Iunie 2010 15:22
Ce inseamna ptr tine o femeie curva si rea?
ovanova
Postat pe 5 Iunie 2010 15:23
De la: ovanova, la data 2010-06-05 15:11:49curoajoaso pot spune cu mana pe inima ca esti cea mai misogina femeie de pe forum. Gandesti ca un misogin. Femeia tre sa stea in casa, sa frece copii la fund si podelele. :))

Ai gresit secolul, sa stii. In secolul 21 femeia munceste la fel ca si barbatul tocmai ptr ca si-a dorit echitate in toate, in casa, in servici in independenta.
Tu nu esti si nici nu vrei sa fii o femeie independenta. Tu vrei un sugar-daddy care sa-ti verse mia de euro si in rest esti fericita.
In fiecare topic te contrazici si te sucesti in parerile tale ca nu-i de mirare... ca esti zapacita.



nu te agita.este punctul ei de vedere.fata nu este zapacita.este doar cantonata pe o idee de viata.asa vede ea traiul vietii ei.
caasandra
Postat pe 5 Iunie 2010 15:24
De la: ovanova, la data 2010-06-05 15:20:30".Si barbatul sa munceasca ca sa poata tretine familia.Pt ca de asta te casatoresti..Ca mai muncesc si eu,,3,4 ore cateodata....Dar eu sunt femeie..."

Curoajoaso esti ipocrita rau. Iar Dumnezeu nu iti baga in gura, stii doar. Dar banuiesc ca esti inca intretinuta de parinti si nu muncesti nimic. Si asta iti ofera acum taria sa vorbesti fara sa-ti asumi responsabilitatea de a te intretine singura.
Pe mine nu ma mai ajuta nimeni..Pt ca barbatii daca aud ca nu vrei sa te culci cu ei..Nu te mai ajuta nimeni..Nici macar cu un sfat...Asa ca nu merita nimeni....Eu asta doresc..Daca nu gasesc,,stau singura....Nu vreau sa am o viata grea si sa muncesc si sa fac copiii...Atunci la ce mai sunt barbatii facuti..Daca alte femei tac,,problema lor....Nu ma intereseaza pe mine ce fac alte femei..Ci ma intereseaza ce fac eu ca sa imi fie mne bine si la copiii mei...Ca barbatii care vor sa se casatoreasca,,,trebuie sa fie capabili sa intretina familia..Nu sa puna totul in cvarca femei,,pt ca femeia poate duce si tace..Ei bine eu nu tac si nu vreau sa duc mult.Imi fac doar atributiile mele si atat..Si barbatul sa isi faca atributiile lui
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:24
Zici ca esti virgina! Ai idee ce vrea un barbat de la o femeie? Te-ai intrebat vreodata? Ai fost vreodata intr-atat de deschisa la minte incat sa intelegi intimitatea mintii unui barbat? (oricat de simplu si comun ar fi acel barbat.)

Bai fetito... tu habar n-ai ce te-asteapta! :))
Nu zic ca or mai fi barbati care isi doresc femei virgine, dar asculta la mine, in caz ca nu e si el virgin... ar fi bine sa te specializezi rapid in chestiile alea de la fac femeile curve si rele, ptr ca altfel ai sa-l pierzi repede pe barbatul ala bun si de casa, cam dupa vreo 2-3 ani, cind va incepe sa se uite la vecina evlavioasa...

da... celeste avea dreptate. M-am plictisit repede de frustrata asta mica si misogina!
ovanova
Postat pe 5 Iunie 2010 15:27
Ca barbatii care vor sa se casatoreasca,,,trebuie sa fie capabili sa intretina familia..Nu sa puna totul in carca femei,,pt ca femeia poate duce mult si tace..Ei bine eu nu tac si nu vreau sa duc mult.Imi fac doar atributiile mele de femeie si atat..Si barbatul sa isi faca atributiile lui
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:30
De la: ovanova, la data 2010-06-05 15:27:38Zici ca esti virgina! Ai idee ce vrea un barbat de la o femeie? Te-ai intrebat vreodata? Ai fost vreodata intr-atat de deschisa la minte incat sa intelegi intimitatea mintii unui barbat? (oricat de simplu si comun ar fi acel barbat.)

Bai fetito... tu habar n-ai ce te-asteapta! :))
Nu zic ca or mai fi barbati care isi doresc femei virgine, dar asculta la mine, in caz ca nu e si el virgin... ar fi bine sa te specializezi rapid in chestiile alea de la fac femeile curve si rele, ptr ca altfel ai sa-l pierzi repede pe barbatul ala bun si de casa, cam dupa vreo 2-3 ani, cind va incepe sa se uite la vecina evlavioasa...

da... celeste avea dreptate. M-am plictisit repede de frustrata asta mica si misogina!
Nu merita nici un barbat..ca sa duci o viata grea din viata lui...Daca barbatul nu are bani sa intretina o familie..La gara cu el..Pt ac casatoria nu este o joaca..Femeia naste copiii prin dureere se ocupa de casa..Si barbatul se ocupa sa munceasca ca sa aduca bani ca sa intretine familia..Ca femeile tac si fac ele tot,,problema lor...Eu nu tac si nu o sa duc tot...Imi fac doar atributiile mele de femeie si ata.In rest nu fac nimic in plus.Pt ca nu sunt eu proasta barbatilor
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:33
Nici nu vreau sa fiu o curva,,si nici o femeie supusa...Daca nu se duce la munca iau o tigaie si ii dau in cap cu ea pana ameteste.....Pt ca eu nu sunt proasta nimenui...Daca vrea sa se schimbe ,ii arat eu lui..Nu scapa el asa usor de mine,,daca imi face copiii....Ci sa stea sa sii creasca sa munceasca..Asa ca nu o sa aiba el timp sa se duca la altele...Ca ma tin eu de capul lui....Ori la bal ori la spital..Pt ca pe mine nu ma ia nimeni de proasta,mai ales un barbat.Pt ca nu sunt carpa nimenui
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:36
tu proasta barbatilor? ca si celelalte femei? Nuuuu!!! Niciodata nu ai sa fi!
De fapt ma indoiesc ca vei putea vreodata sa fii ceva ptr un barbat! La felul cum urasti barbatii si ii consideri niste asupritori de sclavi sunt convins ca ai fi mai potrivita pentru o lesbiana. Au, stai am uitat. Nici de aia nu poti sa fii, ca va trebui sa muncesti in mod egal cu cealalta femeie din cuplu.

pfffff....
ovanova
Postat pe 5 Iunie 2010 15:37
Sau ce crezi ca imi face mie copiii.Si o scape asa usor de mine...Ca doar cand m-a luat,eu nu avea nici un copil....Asa ca sa stea sa suporte sa munceasca daca a vrut copii.Pt ca de asta te casatoresti...Nu cum se casatoresc unii si iau casatoria o joaca....Daca vrea casatoria barbatul o joaca,il fac eu imediat sa se trezeasca la realitate...Pt ca eu nu sunt carpa nimenui...Dar barbatii cum cred ca toate femeile sunt proaste si tac din gura si duc ele tot in carca lot...Pt ca dupa mine eu le consider fraiere....Pt ca altfel nu se numesc
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:39
Si la cat de mult timp iti petreci pe forumul asta, inclin sa cred ca nu ai nici prieteni cu care sa mai schimbi fata in fata doua vorbe. Iar daca ai vreo 26 - 30 de ani, si esti virgina si stai toata ziua in casa incercand sa pari o femeie curajoasa si luptatoare inseamna ca ciupercile tale pe care le mananci nu sunt ghebe...

ovanova
Postat pe 5 Iunie 2010 15:41
De la: ovanova, la data 2010-06-05 15:37:37tu proasta barbatilor? ca si celelalte femei? Nuuuu!!! Niciodata nu ai sa fi!
De fapt ma indoiesc ca vei putea vreodata sa fii ceva ptr un barbat! La felul cum urasti barbatii si ii consideri niste asupritori de sclavi sunt convins ca ai fi mai potrivita pentru o lesbiana. Au, stai am uitat. Nici de aia nu poti sa fii, ca va trebui sa muncesti in mod egal cu cealalta femeie din cuplu.

pfffff....
Treaba mea ce o sa fac..fiecare este liber sa faca cu viata lui ce vrea...Si sa isi alega partenerul care vrea....Daca unele femei tac si fac toate..De asta sunt tratate ca niste carpe...Pt ca daca la un barbat ii dai un deget,iti ia toata mana.Pt ca nu au bun simt...asa ca nu te intereseaza pe tine ce o sa fac eu,,o sa fac eu ceea ce consider eu ca este bine
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:42
De la: ovanova, la data 2010-06-05 15:41:07Si la cat de mult timp iti petreci pe forumul asta, inclin sa cred ca nu ai nici prieteni cu care sa mai schimbi fata in fata doua vorbe. Iar daca ai vreo 26 - 30 de ani, si esti virgina si stai toata ziua in casa incercand sa pari o femeie curajoasa si luptatoare inseamna ca ciupercile tale pe care le mananci nu sunt ghebe...

Normal ca am cu cine vorbi,,,dar mai bine cativa prieteni de calitate..Decat multi si rai...Sigur ca am cu cine vorbi...Dar asta nu este treaba ta ca sa iti dau tie explicatie
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:44
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-05 15:44:35
De la: ovanova, la data 2010-06-05 15:41:07Si la cat de mult timp iti petreci pe forumul asta, inclin sa cred ca nu ai nici prieteni cu care sa mai schimbi fata in fata doua vorbe. Iar daca ai vreo 26 - 30 de ani, si esti virgina si stai toata ziua in casa incercand sa pari o femeie curajoasa si luptatoare inseamna ca ciupercile tale pe care le mananci nu sunt ghebe...

Normal ca am cu cine vorbi,,,dar mai bine cativa prieteni de calitate..Decat multi si rai...Sigur ca am cu cine vorbi...Dar asta nu este treaba ta ca sa iti dau tie explicatie


pai du-te si vorbeste cu aia, poate lor le plac plegerile tale idioate si stupide. Aici pe forum toata lumea rade de tine si de ideile tale incalcite. Nic nu vreau sa-ti comentez coerenta.
ovanova
Postat pe 5 Iunie 2010 15:47
Daca femeile isi pretind drepturile,barbatii zic ca sunt materialiste....Pt ca barbatii mint si se folosesc de femeia care cred toate mainciunile si smecheriile lor...Cu cat femeia este mai proasta cu atata barbATUL SE POATE folosi de ea....ca femeia sa faca totul,,si barbatul sa doarma si sa munceasca si el un pic...ca doar o viata are..Si restul sa puna totul in carca femeii,pt ca femeia poate duce mult,,ca doar este proasta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:47
De la: ovanova, la data 2010-06-05 15:47:31
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-05 15:44:35
De la: ovanova, la data 2010-06-05 15:41:07Si la cat de mult timp iti petreci pe forumul asta, inclin sa cred ca nu ai nici prieteni cu care sa mai schimbi fata in fata doua vorbe. Iar daca ai vreo 26 - 30 de ani, si esti virgina si stai toata ziua in casa incercand sa pari o femeie curajoasa si luptatoare inseamna ca ciupercile tale pe care le mananci nu sunt ghebe...

Normal ca am cu cine vorbi,,,dar mai bine cativa prieteni de calitate..Decat multi si rai...Sigur ca am cu cine vorbi...Dar asta nu este treaba ta ca sa iti dau tie explicatie


pai du-te si vorbeste cu aia, poate lor le plac plegerile tale idioate si stupide. Aici pe forum toata lumea rade de tine si de ideile tale incalcite. Nic nu vreau sa-ti comentez coerenta.
Nici nu stiu de ce am bagat in seama unul ca tine....o zi buna pa
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:49
ovanova
Postat pe 5 Iunie 2010 15:50
Eu zic ca o femeie care este desteapta nu se ia dupa balivernele care le zice un barbat..Si stie sa isi selecteze barbatul pt viata...Mai intai sa se impreteneasca cu el,,sa vada ca este muncitor,,sa vada cu ce prieteni umbla...Trebuie sa gandesti inainte sa te incurci cu vreaun barbat....Ca sa nu ai de suferit..Pt ca daca nu gandesti,,ai doar de suferit dupa ce te lovesti de multe probleme care vin unele dupa altele
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:51
ovanova
Postat pe 5 Iunie 2010 15:52
Pt ca daca barbatul nu a muncit in viata lui...Cum poate el sa intretina o familie atunci cand vin copiii..apoi,,apar multe probleme....Daca femeia nu gandeste cu creierul si sa fie logica,,o sa munceasca de o sa ii sara capacele..Ca doar la barbat nu ii pasa,..Lui ii pasa,,sa aiba doar sex...Ca dupa ce trece pasiunea,,,incepe sa se sature de femeie...Si ba nu ii mkai convine aia,si aia
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:54
Cum barbatii incearca sa domine femeia cu prostiile lui..femeia accepta si apoi face si ea la fel.Pai de asta nici nu este respectata,,,pt ca nu vrea sa gadeasca sa invete sa se respecte si sa aiba initiava
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:56
Sa fiti iubite si respectate femeilor..Dar pt asta trebuie sa puneti mana pe bata..si sa ii invatati pe barbati ca sa va respecte.
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Iunie 2010 15:58
De la: ovanova, la data 2010-06-05 15:52:41




oameni buni,are rost sa va stricati ziua pt pareri deosebite despre viata?Ovanova ai sa razi dar daca i-ai intalnii in realitate pe multi de aici ai sa vezi ca putini au in realitate aceleasi idei ,pe care le spun pe site.e pacat sa va contraziceti pe principiile voastre.fiecare isi traieste viata lui.aici putini sunt ceea ce spun.nu va suparati pt niste biete idei diferite,care poate in realitate le priviti altfel.
caasandra
Postat pe 5 Iunie 2010 16:18
fleurdelis
Postat pe 5 Iunie 2010 17:51
Eu sunt si cuminte si supusa!
Acum ce fac astept sa vina "dominatorul"?!
moniq_
Postat pe 5 Iunie 2010 18:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
STUDII ONLINE???? 2 De la: pik_nik 16 Octombrie 2009 17:08
Barbatii sunt curvari si rai,,si dupa casatorie o femeie devine la fel ca ei? nu-i asa? 38 De la: ingerasulluptator 30 Octombrie 2011 21:39
Cum pot curata pantofii din satin??? 35 De la: Dor_marunt 21 Iunie 2010 20:28
Lentile de contact colorate 2 De la: cri_cat 9 Februarie 2012 10:03
Cum facem fata arogantei,lipsei de ambilitate si badaraniei? 6 De la: si_totusi 19 Iunie 2009 12:39
Setari Cookie-uri