Barbatii

barbatul

Imi place relatarea ta,parca ai povestit despre tatamiu cum face gratarul
bau
Postat pe 15 Iulie 2010 14:59
pai da cum sa nu fie bune gratarele daca sunt facute de altii
si in general barbatii fac gratarele
tusi_Oli
Postat pe 15 Iulie 2010 14:59
macar treaba "muradra" si grea o fac ei
ameno
Postat pe 15 Iulie 2010 15:01
De la: zambila, la data 2010-07-15 14:57:50

deci, m-ai facut sa rad!!!

stai sa-ti zic: parintii iubitului meu fac gratare in fiecare duminica pt ca stau la casa!
lucrurile se desfasoara in felul urmator: ea pregateste carnea, masa, el pune lemnele la foc in cutia gratarului si-i da' drumul sa arda, cand ii gata focul pune gratarul deasupra, il curata bine cu peria (deja is prea multe actiuni, prea mult efort! )si o lasa pe doamna sa faca gratarele!

si toata lumea afirma: ce gratare bune face nea' Vali!!!
ioi!!!!



e bucatar mare nea' Vali
ameno
Postat pe 15 Iulie 2010 15:10
clar ca da!
zambila
Postat pe 15 Iulie 2010 15:13
Inseamna ca tatal meu e o exceptie Treaba cu gratarul e a lui.....de la cumparat, condimentat , preparat, fript carne pana la spalat vasele! Asa o "rasfata" pe mama cu gatitul. In rest a mai preluat cateva sarcini de-ale ei....
Rha
Postat pe 15 Iulie 2010 15:30
ehehehe e unicat atunci vezi numa sa nu se molipseasca de la majoritateabarbatiilor
mai rau sa nu supuna la vot clanul masculin :EXCLUDEREA LUI din brancul celor purtatori de bijuterii
ameno
Postat pe 15 Iulie 2010 15:35
Noo....nu cred! Dar as putea sa vorbesc cu el sa faca putina instructie si cu alti barbati! E militar...le are cu astea!
Rha
Postat pe 15 Iulie 2010 15:46
au sa-l linseze!!!! nu te risca
ameno
Postat pe 15 Iulie 2010 15:49
ok ok Atunci ii spun sa stea linistit acolo unde ii e locul....pe un piedestal
I'm a daddy's girl.
Rha
Postat pe 15 Iulie 2010 15:56
Cit adevar in ce spui , dar asta e viata, noroc ca au ce pune pe gratar
garbo134266
Postat pe 18 Iulie 2010 11:41
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-03 18:02:20 Cica un barbat mia zis ca daca nu ar fii existat femeile,lumea asta nu ar mai fii existat...Pt ca femeia poate duce mult,,cred ca si de asta barbatii pun toate greutatile in carca femeilor...Le fac copii,,apoi le lasa.sa isi creasca singura copii.Ca cica femeile nu ii mai satisfac,asa ca cauta in alta parte,fac altii copiii..Si tot asa..Lasa pe femei sa isi creasca singura copiii...


Gresim destul si noi, femeile! In primul rand cand alegem barbatii gresiti...Ce vina au ei ca le spunem DA?
Luna_in_capricorn
Postat pe 14 August 2010 12:44
De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-08-14 12:44:15
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-03 18:02:20 Cica un barbat mia zis ca daca nu ar fii existat femeile,lumea asta nu ar mai fii existat...Pt ca femeia poate duce mult,,cred ca si de asta barbatii pun toate greutatile in carca femeilor...Le fac copii,,apoi le lasa.sa isi creasca singura copii.Ca cica femeile nu ii mai satisfac,asa ca cauta in alta parte,fac altii copiii..Si tot asa..Lasa pe femei sa isi creasca singura copiii...


Gresim destul si noi, femeile! In primul rand cand alegem barbatii gresiti...Ce vina au ei ca le spunem DA?
Da,,asa este femeile au gresit ca nu siau educat bine baiaetii..Pt ca doar barbatii se nasc din femeie...Fara femeie barbatul,,nici macar nu ar fii existat...Daca nu ar fii nascut de femeie...hai sa zicem ca si daca barbatul nu ar fii existat...Dar la cat de util este un barbat,,,pt ca el a dat doar samanta,,,si pt ca femeia nu sia impus punctul de vedere....Sa aiba demnitate..De asta omenirea s-a ajuns in halul asta...Pt ca hai sa zicem un barbat are dreptul sa ne considere pe noi femeile,,vanatul si sa faca multe trucuri,,,apoi daca noi picam suntem proaste...Dar barbatii oare nu trebuie sa aiba si ei respect pt femei? Ca daca nu,,femeile sa puna mana pe bat...Pt ca noi femeile nu suntem vanatul barbatilor...Si vrem si noi sa fim respectate...si sa fim cucerite pe cai cinstite..Fara smecherii si trucuri de bani
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 15:44
Da,,asa este femeile au gresit ca nu siau educat bine baiaetii..Pt ca doar barbatii se nasc din femeie...Fara femeie barbatul,,nici macar nu ar fii existat...Daca nu ar fii nascut de femeie...hai sa zicem ca si daca barbatul nu ar fii existat...Dar la cat de util este un barbat,,,pt ca el a dat doar samanta,,,si pt ca femeia nu sia impus punctul de vedere....Sa aiba demnitate..De asta omenirea s-a ajuns in halul asta...Pt ca hai sa zicem un barbat are dreptul sa ne considere pe noi femeile,,vanatul si sa faca multe trucuri,,,apoi daca noi picam suntem proaste...Dar barbatii oare nu trebuie sa aiba si ei respect pt femei? Ca daca nu,,femeile sa puna mana pe bat...Pt ca noi femeile nu suntem vanatul barbatilor...Si vrem si noi sa fim respectate...si sa fim cucerite pe cai cinstite..Fara smecherii si trucuri de 2 bani
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 15:46
Eu una nu suport ca un barbat sa ma considere un vanat si sa incerce la mine...Pt ca eu gandesc,,pt ca asa cum incearca la mine asa incearca si la altele....Pt ca abrbatul care considera femeia ,,un vanat...Acel barbat este un lucru slab....Pt ca un barbat cinstit,,cucereste o femeie pe cai cinstite..Nu face trucuri,,smecheriii....Ca sa vada daca femeia nu pica....Pai cine se credere el,,ca sa imi faca mie trucurile astea..Eu ii dau 2 suturi si il trimit la gara cu primul tren..
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 15:53
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-14 15:53:00Eu una nu suport ca un barbat sa ma considere un vanat si sa incerce la mine...Pt ca eu gandesc,,pt ca asa cum incearca la mine asa incearca si la altele....Pt ca barbatul care considera femeia ,,un vanat...Acel barbat este un lucru slab....Pt ca un barbat cinstit,,cucereste o femeie pe cai cinstite..Nu face trucuri,,smecheriii....Ca sa vada daca femeia nu pica....Pai cine se crede el,,ca sa imi faca mie trucurile astea..Eu ii dau 2 suturi si il trimit la gara cu primul tren..
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 15:54
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-14 15:46:58Da,,asa este femeile au gresit ca nu siau educat bine baiaetii..Pt ca doar barbatii se nasc din femeie...


corect, bre!
DOAR barbatii se nasc din femeie... femeile se nasc din coasta lu' Adam
da' tu din ce dreaq te-ai nascut, ha? ca tu nu esti nici din femeie, nici din coasta lu' Adam...

tare ma tem ca te-ai fatat de una singura, prin intermediul actiunii de zbor a unei muste, care la un moment dat a poposit in palma tatalui tau -ce tocmai avusese un moment de relaxare totala de unul singur- apoi s-a deplasat incetisor, tot in zbor, spre mamicuta ta, care tocmai iesea din scaldatoare , insamantzand-o astfel cu ceea ce s-a prins de piciorusele ei la primul popas, ala de la "taticu' " ...
Thor_again
Postat pe 14 August 2010 16:00
Eu stiu ca sunt si multe femei care provoaca barbatii....Ca sa ii strice....Dar si barbatii se pot feri de aceste femei stricate...La fel cum si femeile trebuie sa se fereasca de barbati stricati la minte care considera femeile un vanat si care folosesc tot felul de trucuri ca sa vada daca femeia este proasta...Pai nimeni nu are dreptul sa faca asta....De asemenea oameni trebuie sa te feresti....Un barbat trebuie sa se fereasca de femei stricate,,si o femeie trebuie sa se fereasca de barbati stricati la minte si care considera femeia un vanat,,si ei vanatorii..Pt ca un barbat care incearca la tine ca femeie..sigur sa incerca la toate femeile si nu iarta nimic ce ii pica....pt ca el se considera vanator si noi femeile niste fraiere care credem toate minciunile lor..acesti barbati trebuie ocoliti,,,cat si femeile sticate...Pt ca un barbat care nu se lasa provocat de toate stricatele,,,dupa parerea mea merita tot respectul unei femei...pt ca doar asa poate un barbat castiga iubirea unei femei..ca barbatul sa nu mai considere pe femeie un vanat..Pt ca si femeile au un suflet..Poate ca sunt credule,,,pt ca sunt naive si gandesc cu inima...dar eu cred ca un barbat poatye castiga inima unei femei,doar daca o cucereste pe femeie pe cai cinstite....si femeia o sa aiba tot respectul pt barbatul ei,,si poate o sa fie si fidela....daca barbatul ei este un exemplu pt ea si are incredere in barbat..Dupa parerea mea
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 16:02
De la: Thor_again, la data 2010-08-14 16:00:46
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-14 15:46:58Da,,asa este femeile au gresit ca nu siau educat bine baiaetii..Pt ca doar barbatii se nasc din femeie...


corect, bre!
DOAR barbatii se nasc din femeie... femeile se nasc din coasta lu' Adam
da' tu din ce dreaq te-ai nascut, ha? ca tu nu esti nici din femeie, nici din coasta lu' Adam...

tare ma tem ca te-ai fatat de una singura, prin intermediul actiunii de zbor a unei muste, care la un moment dat a poposit in palma tatalui tau -ce tocmai avusese un moment de relaxare totala de unul singur- apoi s-a deplasat incetisor, tot in zbor, spre mamicuta ta, care tocmai iesea din scaldatoare , insamantzand-o astfel cu ceea ce s-a prins de piciorusele ei la primul popas, ala de la "taticu' " ...
Eu habar nu am povestea lui Adam pt ca nu am fost de fata...Dar barbatul nu este mai presus ca femeia...Si fara femeie barbatul nu ar fii existat,,,pt ca femeia ii da sa suga sa il creasca....Ca daca iar fii lasat sa cada in cap poate ar fii fost mai respectati
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 16:04
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-14 16:04:58
De la: Thor_again, la data 2010-08-14 16:00:46
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-14 15:46:58Da,,asa este femeile au gresit ca nu siau educat bine baiaetii..Pt ca doar barbatii se nasc din femeie...


corect, bre!
DOAR barbatii se nasc din femeie... femeile se nasc din coasta lu' Adam
da' tu din ce dreaq te-ai nascut, ha? ca tu nu esti nici din femeie, nici din coasta lu' Adam...

tare ma tem ca te-ai fatat de una singura, prin intermediul actiunii de zbor a unei muste, care la un moment dat a poposit in palma tatalui tau -ce tocmai avusese un moment de relaxare totala de unul singur- apoi s-a deplasat incetisor, tot in zbor, spre mamicuta ta, care tocmai iesea din scaldatoare , insamantzand-o astfel cu ceea ce s-a prins de piciorusele ei la primul popas, ala de la "taticu' " ...
Eu habar nu am povestea lui Adam pt ca nu am fost de fata...Dar barbatul nu este mai presus ca femeia...Si fara femeie barbatul nu ar fii existat,,,pt ca femeia ii da sa suga sa il creasca....Ca daca iar fii lasat sa cada in cap poate ar fii fost mai respectosi....Si apoi barbatul a fost creat de Dumnezeu,si femeia la fel.....Ca Dumnezeu ar fii luat o coasta,,,asta nu stiu ca nu am fost de fata...Mai sunt si povesti nemuritoare...Si chiar daca ar fii luat...coasta ar fii fost tot din crearea lui Dumnezeu,,care nu partine barbatului....Asa ca Dumnezeu putea sa faca ce vrea cu creatia Lui.....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 16:08
Eu habar nu am povestea lui Adam pt ca nu am fost de fata...Dar barbatul nu este mai presus ca femeia...Si fara femeie barbatul nu ar fii existat,,,pt ca femeia ii da sa suga sa il creasca....Ca daca iar fii lasat sa cada in cap poate ar fii fost mai respectosi....Si apoi barbatul a fost creat de Dumnezeu,si femeia la fel.....Ca Dumnezeu ar fii luat o coasta,,,asta nu stiu ca nu am fost de fata...Mai sunt si povesti nemuritoare...Si chiar daca ar fii luat...coasta ar fii fost tot din crearea lui Dumnezeu,,care nu apartine barbatului....Asa ca Dumnezeu putea sa faca ce vrea cu creatia Lui..... femeia nu ii este cu nimic datoare barbatului...Ci femeia ii este datoare lui Dumnezeu..Pt ca Dumnezeu a creat-o...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 16:11
Femeia nu ii este cu nimic datoare barbatului...Pt ca femeia a fost creatia lui Dumnezeu,,,si coasta tot lui Dumnezeu ar fii apartinut,,nu a barbatului...asa ca femeia este datoare lui Dumnezeu...Apoi femeia a nascut barbatul...Pt ca multe femei chiar isi cresc singura copiii,pt ca barbatiii sunt niste incompetenti si nu au fost aspre cu barbatii
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 16:21
Barbatii sunt datori femeilor..Pt ca au fost sters la fund de femei...Multe femei siau crescut copii singure,,,din banii lor si munca lor
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 16:29
Femeile au dat viata la baieti..Pt ca daca ar fii fost dupa barbati...Barbatii ar fii vrut doar placere si toti copiii avortati..Ca ei sa nu mai trebuiasca munci..Dar multe femei siau crescut barbatii din munca lor,,pt ca au fost abandonate de barbati pt ca erau niste jigodii
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 16:31
Asa ca barbaitii sunt datori vanduti noua femeilor care iau crescut mari si i-au sters de rahat...cand erau mici si neputinciosi....Si la tata lor nici macar nu le pasa de ei,,pt ca multi nici nu adauceau bani in casa,,,
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 16:33
Barbatii ne sunt datori vanduti noua femeilor..Asa ca a venit vremea sa inceapa sa isi plateasca datoriile..Pt ca s-au adunat cam multe datorii a barbatilor fata de femei
xenaprintesarazboinica
Postat pe 14 August 2010 16:35
haaaa!!!
mda.
anika
Postat pe 14 August 2010 18:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cel mai prost barbat 18 De la: anakin 9 Decembrie 2009 00:36
credeti ca un barbat se tine mult mai usor de ai imbunatatiri : silicoane , botox etc? 268 De la: buna01 8 Ianuarie 2010 22:46
Paradoxu' Pandorei 31 De la: charmelen 4 Aprilie 2013 14:54
Ce parere aveti despre politica din China? 21 De la: casperphantom 29 Noiembrie 2010 20:00
Femeia 93 De la: daniil_pravoslavnic 10 Ianuarie 2013 14:07
Setari Cookie-uri