Ce parere aveti despre barbatii care-si bat sotiile/prietenele?

nashpa, undeva s-a rupt filmul si vorbiti limbi diferite...
zambila
Postat pe 1 Iunie 2010 09:28
Adica sunt, "poligloate"???
Pai asta e de bine, nu?
moniq_
Postat pe 1 Iunie 2010 10:30
mai, stiu ca nu-i de ras, si nu i-as dori nimanui sa treaca prin asta, dar...
eu l-as nenoroci cu manutzele astea doua, asa dragalasa cum ma vedeti, daca ar indrazni sa ridice mana la mine

cum ziceam, mi-s fioroasa!
zambila
Postat pe 1 Iunie 2010 10:35
Zambi, nu vazusi nene ca pana si fata recunoaste ca este pe post de batman, batman? ca sa nu spun ca are si chestia aia cu "ai mei vs. ai tai" in sange.
Deh, mai sunt si momente cand Batman si-o fura fiindca nu foloseste guma de mestecat
anakin
Postat pe 1 Iunie 2010 10:38
mda, n-ai ce sa-i faci...ii bine si sa te plangi, da' ideea e ca noi oricum n-o putem ajuta cu absolut nimic!
ba putem! niste verde de paris, ceva?!?
nazi, unde esti, ca te pricepi mai bine?!


e alegerea ei cum vrea sa traiasca!

zambila
Postat pe 1 Iunie 2010 10:41
Absolut!

Eu ii recomand ei guma de mestecat cand ii ajunge barbatul acasa. Cat mai multa, cat sa nu mai deschida gura .. sa vezi atunci trai neneaca
anakin
Postat pe 1 Iunie 2010 10:42
este un punct de vedere ,...
ladyDY
Postat pe 1 Iunie 2010 10:46
hai mai....esti rau acuma!
mai bine ajuta fata
sa-i mai dau eu idei?? apa fiarta, otrava...
zambila
Postat pe 1 Iunie 2010 10:47
da lady, este un punct de vedere, dar unii prea se complac in situatie, nu crezi?
tu ai sta? ce-ai face daca s-ar purta urat cu copilul tau?
io n-am copil inca, da' stiu sigur ce-as face...
zambila
Postat pe 1 Iunie 2010 10:48
Cred ca fata nu mai poate fi ajutata..

In afara de diplomatie, nu-i pot recomanda altceva. Bine, daca e urmasa Xenei, da, exista si alta varianta; dar daca nu e, e bine sa gaseasca calea prin care sa faca si altceva zilnic in afara de reprosuri. Poate fi atat de simplu cateodata sa nu ii reprosezi zilnic cate ceva partenerului.

Dar poate ca asta o fi un fetish propriu
anakin
Postat pe 1 Iunie 2010 10:50
cum mai? si sa nu zici nimic?
nimic nimic?
nu se poate!! si care-i farmecul, mai? sa nu te mai certi, sa nu te mai bati?
zambila
Postat pe 1 Iunie 2010 10:54
m-am referit la cele spuse de anakin, cu guma de mestecat,...sunt unii care chiar daca nu scoti un cuvand te iau la bataie din senin,...depinde de individ(sunt multi cretini pe fata pamantului)
ladyDY
Postat pe 1 Iunie 2010 10:54
De acord cu tine; e posibil si asa ceva, dar deja vorbim de nivelul cel mai de jos al societatii. Sunt multi cretini pe fata pamantului care ajung acolo - si barbati, si femei. Depinde pe unde te complaci cu existenta.
anakin
Postat pe 1 Iunie 2010 10:57
eu una nu as sta cu un cretin! atat timp cat eu am crescut intr-un mediu armonios fara tipete, urlete, batai, nu as rezista,....viata este mult prea pretioasa cu toate neajunsurile ei,....sa ma incapatanez sa stau cu un cretin ! ce educatie, ce sanatate mintala mai pot oferi copilului meu???? nu merita sacrificiul !!!!
ladyDY
Postat pe 1 Iunie 2010 11:00
Eu sunt toleranta cu oamenii si cu delectele lor (pentru ca le constientizez pe ale mele ), inteleg si ca exista oameni pe care natura a facut experiente care au esuat, accept ideea ca exista inca neanderthalieni printre noi... ce nu pricep este de ce o femeie normala ar aceepta sa mai traiasca un minut alaturi de un exemplar din asta, dupa ce a primit prima palma.
De ce ar accepta cineva sa traiasca in umilinta si supunere oarba?
Unde e autostima, vericalitatea acestor femei?

Tylly
Postat pe 1 Iunie 2010 11:00
Eu ii recomand o asigurare de viata ,de la blonduta de mai jos!

Nu pentru ea, pentru el, ea sa fie beneficiara.
AMELYY
Postat pe 1 Iunie 2010 11:00
Bine, mai lady, nu sta, ca nu te obliga nimeni!
anakin
Postat pe 1 Iunie 2010 11:03
amy, gand la gand...
zambila
Postat pe 1 Iunie 2010 11:04
Tot in discutii de astea "aprinse" va gasesc.

Uite ce frumos a plouat afara, toata noaptea. Balti cate vrei, si nu numai. Ba e chiar racoare.
AMELYY
Postat pe 1 Iunie 2010 11:07
Anakin! Pas inapoi de langa Lady! E o dulceata!
moniq_
Postat pe 1 Iunie 2010 11:07
moniq, de obicei, dulceturile se gusta, nu-i asa?
anakin
Postat pe 1 Iunie 2010 11:10
A zis cineva dulceata?

Sa fie atunci de cirese ,asa umpic acrisoara!

Clatita care-i?
AMELYY
Postat pe 1 Iunie 2010 11:10
Da si mie imi place dulceata, de nuci verzi... hmmm... si cand ai rabdare, Anakin, sa stii ca din spusele ei ai ce gusta daca ai vreodata nevoie de blandete si buna dispozitie!
Avem nevoie de asta, chiar de nu recunoastem totdeauna!
moniq_
Postat pe 1 Iunie 2010 11:13
Am zis eu ceva de spuse?.. gustam dulceata, apoi o intindem pe paine sau pe masa - stii ca mananci, nu mananci, vremea painii trece, si oricum, cand erai flacau nu prea aveai ce pune nici pe masa (pozitia pare interesanta, in fond) - ce naiba, ca doar suntem oameni nu cartofi prajiti!
anakin
Postat pe 1 Iunie 2010 11:16
moniq_
Postat pe 1 Iunie 2010 11:17
zambila
Postat pe 1 Iunie 2010 11:28
zambi tie ti-am raspuns cu statul,...anakin cred ca are pofta de o dulceata de cirese amare,....pe vremuri,...dulceata de cirese amare era un deliciu...erai servit cand mergeai in vizite mai ales in casele boieresti!
ladyDY
Postat pe 1 Iunie 2010 11:33
hmmm, mi-ati dat idei...cred ca fac niste clatite deseara, dulceata de cirese amare parca mai am
dau mai bine sa iau niste capsuni sa fac spuma?
zambila
Postat pe 1 Iunie 2010 11:35
Lady, hai sa nu spunem "boieresti"... am alergie la "mostenitori" de titluri!
moniq_
Postat pe 1 Iunie 2010 11:36
Eu prefer dulceata!
moniq_
Postat pe 1 Iunie 2010 11:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum se simte el? 47 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:21
relatie avand la baza o minciuna- 9 De la: Dor_marunt 18 Mai 2010 19:13
Cum iti dai seama ca el te va parasi? 129 De la: tutankhamon 24 Octombrie 2009 23:46
Ce credeti? 25 De la: Eugenia69 7 Iulie 2011 21:40
Ceva neimportant. 20 De la: DeeeDeee3 16 Noiembrie 2010 20:45
Setari Cookie-uri