alege martisoare dupa zodii

Regulile unui forum trebuie respectate , punct..o lege o respecti in virtutea faptului ca are putere de LEGE, o lege rutiera o respecti, altfel iti e suspendat permisul ..simplu..Acum hai sa postam toti orice ne trece prin cap..sa vedem ce iese..pe principiul ,,de ce sa respectam ceva implementat de altii" E chestie de REZONABILITATE ,nimik mai mult.
reyya
Postat pe 2 Martie 2010 15:37
reyya, nu-ti suna cunoscuta ideea - eu nu ma iau dupa "turma"?

si zic eu - te lupti cu morile de vant!
panty_C
Postat pe 2 Martie 2010 15:39
Nu esti mai presus de respectul datorat faptului ca te afli pe un FORUM PUBLIC ( prin public nu se intelege faptul ca oricine posteaza ce doreste, cand doreste si cum doreste) Alexandra...So, tu poti face ce doresti dar asta nu inseamna ca este in conformitate cu ceea ce se cheama rezonabilitate , bun simt..si altele.
reyya
Postat pe 2 Martie 2010 15:41
Eu merg in Mnchen , am un meci de hochei , in drum ma opresc la o prezentare de echipamenrt sportiv...ascult AC / DC si Saxon in timp ce sofez cu 180 km / h pe autobahn ..ce zici Alexandra..deschid un topic nou pt fiecare din activitatile programate astazi?? In mod cert NU , DE CE NU ...?? pt ca eu am ceea ce se cheama Rezonabilitate.
reyya
Postat pe 2 Martie 2010 15:47
De la: reyya, la data 2010-03-02 15:37:24Regulile unui forum trebuie respectate , punct..o lege o respecti in virtutea faptului ca are putere de LEGE, o lege rutiera o respecti, altfel iti e suspendat permisul ..simplu..Acum hai sa postam toti orice ne trece prin cap..sa vedem ce iese..pe principiul ,,de ce sa respectam ceva implementat de altii" E chestie de REZONABILITATE ,nimik mai mult.





ok am sa vb cu administratorul.am sa ii arat un subiect de al vostru si unul de al meu.crezi ca e f interesant subiectul cu bautura,cu soacra si nu ma face ca iti aduc aici copy-paste de lucruri care dau exemple f proaste tinerilor si copiilor.aceasta se cheama RESPONSABILITATE!!!
alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 15:49
gata, ma supar si eu si merg la...tovarasaaaaaaaaaa, si va spuuuuuuuuun ca sunteti rele


panty_C
Postat pe 2 Martie 2010 15:51
lipseste ceva "intern", de baza, "jaba" explici reyyo
panty_C
Postat pe 2 Martie 2010 15:53
da mai alehandro.....sa ti aduc aminte de unele topice deschise de tine:lungimea conteaza,pozitii....etc foarte educative!!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 2 Martie 2010 15:54
Reyya,dschizi ce subiect te pasioneaza.in rest voi vb cu administratorul,si ii voi arata mostre de RESPONSABILITATE.
alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 15:55
Panteruta, e ca-n mitul lui Sisif...stie Alexandra despre ce vorbesc , trebuie sa-l fi citit pe Camus ..e imposibil sa nu existe in ,,vasta e biblioteca" :-)
reyya
Postat pe 2 Martie 2010 15:55
De la: Alexxandra, la data 2010-03-02 15:55:24Reyya,dschizi ce subiect te pasioneaza.in rest voi vb cu administratorul,si ii voi arata mostre de RESPONSABILITATE.

deci tu confunzi distractia de pe un forum cu viata reala...hei ! aici poti intra sau iesi cu un simplu click..nimeni de aici nu doreste sa se incarce negativ...
reyya
Postat pe 2 Martie 2010 15:57
Mitul lui Sisif Alexandro ..e foarte elocvent pt situatia data :-)
reyya
Postat pe 2 Martie 2010 15:58
Albert Camus-' "n Mitul lui Sisif gasim Bazele filosofice ale strainului, doctorului, etc Acesta constituie punctul de plecare pentru Gndirea lui Camus. El este preocupat aici, ca si n alte vnzare ale Opere, cu Oamenii si lumea lor, Relatiile cu dintre acestia, si cu Relatiile dintre oameni si istoria lor personala. n Mitul lui Sisif el se opune rationalismului filosofiei clasice de ngrijire cauta adevarurile eterne si universale sau o ierarhie de Valori Care este ncoronata de Dumnezeu; crede el ca "Adevrul" se poate gasi printr-o Intensitate subiectiva o pasiunii; Sustine el ca individul liber este intotdeauna si nconjurat de optiuni; el recunoaste ca oamenii exista in lume si sunt legati n mod natural de aceasta; el este adnc preocupat de semnificatia mortii, de Caracterul sau inevitabil si de finalitatea sa. Absurdul este o revolta mpotriva zilei de mine si Astfel se mpaca cu clipa prezenta. Sinuciderea consimte ca absurdul este final si fara limite in timp ce revolta este o lupta nencetata cu absurdul si aduce cu sine mntuirea omului "."






asa ganditi voi.eu sunt omul stiintei.avem pareri total diferite despre viata.
alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 16:17
o recenzie copiata...o parere personala poti emite? :-)
reyya
Postat pe 2 Martie 2010 16:23
nu a spus nimeni ca tu esti omul stiintei..intrebarea e stiinta e pentru toti ???..sunt adevaruri ,,a posteriori"...
reyya
Postat pe 2 Martie 2010 16:26
dar adevarul si cunoasterea nu sunt mereu dobandite pe cale empirica..ar fi, poate..mult prea usor sa se intample asta ...
reyya
Postat pe 2 Martie 2010 16:29
[Reyya Numele quote '=' date = '2010-03-02 16:23:58 '] o recenzie copiata ... o parere personala poti Emite? :-)[/ Quote]




nu vezi ghilimelele? mi sa parut reprezentativa.pt discutia noastra.referitor La Om de ngrijire studiaza Stiinta, intr-privat ONU Institut, la ngrijire se adauga si alte studii, considera ca tot timpul trbuie sa fiu n pas cu noile ONU dscoperiri.exact aveam Studiu in fata despre Camus, asa ca ai nimerit, la fix.mie nu imi place modul lui de a Gandi.
alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 17:19
[Reyya Numele quote '=' date = '2010-03-02 16:29:42 '] Dar Adevrul si Cunoasterea Nu sunt mereu dobandite pe cale empirica .. Ar fi, poate .. mult prea usor sa se intample asta .. .: SML-tongue0023: [/ quote]



Cunoasterea Adevrul,, exista.dar sunt ascunse, stiintifice multe lucruri.descoperirile, Nu pot fi ascunse, eventual tinute sub tacere, pana se afla, pe alte cai.
alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 17:28
am incercat sa scriu la evenimente,un subiect.cineva de pe acest site,umbla cu matrapazlacuri.ok ,voi comunica.nu e posibil,sa apara un scris nelizibil,sau sa nu poti posta un topic.
alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 17:40
Mai Alexandra ce-ar fi sa te odihnesti tu putin caci ai creierii franjuri.Esti la fel de dusa ca si alta prietena de-a ta se stie despre cine vorbesc.
alex2007
Postat pe 2 Martie 2010 18:31
De la: alex2007, la data 2010-03-02 18:31:58Mai Alexandra ce-ar fi sa te odihnesti tu putin caci ai creierii franjuri.Esti la fel de dusa ca si alta prietena de-a ta se stie despre cine vorbesc.
te rog sa te abti.nu sti nimic despre mine.nu iti permit nici tie,nici altcuiva,sa vb fara bun simt la adss mea.nu ne tragem din acaasi familie,si eu nu mi-am permis sa vb la adss nimanui.orice jignire la adss mea,pleaca catre administrator.pastreaza bunul simt in discutia cu mine,asa cum fac eu cu toata lumea.vedeti ca eu nu sunt Irina.eu sunt Alexandra





alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 18:55
Eu una nu vad decat diferenta de nume.Oricum eu spun pas si nu am sa mai intervin aici. Adio.
alex2007
Postat pe 2 Martie 2010 19:35
Alex,daca vezi gresit,numai pt faptul ca eu scriu cu bun simt si nu jignesc pe nimeni,e problema ta ce faci in continuare.
alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 20:06
Alexandro am si eu o nedumerire: de ce te incapatanezi sa postezi pe acest forum de inculti si de oameni care iti fura subiecte, asa cum pretinzi tu ( daca furt s-o fii numind copy-paste-ul pe care-l faci )? te intreb fiindca cam toti ceilalti care suntem pe aici intram "ca sa" si "atata timp" cat ne simtim bine.eu nu te vad in categ asta .
bluelight
Postat pe 2 Martie 2010 21:12
deci: sa recapitulam: Alexandra intra pt a ,,promova" cultura pe un forum de inculti
reyya
Postat pe 2 Martie 2010 21:15
si are si adepti...
sora_ilsi
Postat pe 2 Martie 2010 21:19
ha?? cine ilsi??
bluelight
Postat pe 2 Martie 2010 21:21
sora_ilsi
Postat pe 2 Martie 2010 21:25
= 'Date = '2010-03-02 21:12:51'] Alexandro [bluelight Numele citez "am si eu o Nedumerire: de ce te incapatanezi sa postezi pe acest forum de inculti si de oameni de ingrijire iti fura subiecte, Asa tu cum pretinzi (Furt daca acest lucru o copia FII numind-pasta de ingrijire-UL PE-l faci)? te intreb cam fiindca toti ceilalti de ingrijire suntem Intram pe aici "ca sa" si "atata timp" cat nu te ne simtim bine.eu vad n categ asta. : SML-confused0006: [/ quote]





Nu Trebuie sa dau explicatii nimanui.insa cateodata, e necesar sa fim atenti, si la ce se intampla in jurul nostru.de multe ori viata bate filmul, mai ales, n sensul inteleg tragic.nu nimic, din ce scri.e nelizibila Intervenia ta.



alexxandra
Postat pe 3 Martie 2010 14:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rochii de seara,ocazii speciale 6 De la: wife 25 Iunie 2009 15:05
de ce femeia este considerata mereu vinovata de parasirea domiciliului 25 De la: nuti_vio 28 Iulie 2010 19:11
Iubire in exil de Donna V 6 De la: vivacedonna 2 Martie 2012 21:31
impreuna sau fiecare cu viata lui?? 279 De la: georgy86 1 Iunie 2013 20:31
De ce profita barbatii de femeile cumsecade...Si nu se comporta civilzat...Sunt niste nerecunoscatori 1 De la: luptatoareacurajoasa 24 Iulie 2010 00:11
Setari Cookie-uri