alege martisoare dupa zodii

ti-a nascut sotia?
pik_nik
Postat pe 2 Martie 2010 11:20
bambusuu
fleurdelis
Postat pe 2 Martie 2010 11:21
sotia lu bambusuu mai??
fleurdelis
Postat pe 2 Martie 2010 11:23
sotia lui aleha, de pe vremea cand era cezar.
aleha, nu sotia
pik_nik
Postat pe 2 Martie 2010 11:34
ahaa..deci cezar!
nu aleha
fleurdelis
Postat pe 2 Martie 2010 11:38
si bambusul maaai?????cine era inainte de bambus????
nazirra
Postat pe 2 Martie 2010 11:39
pai n-avea cine
ori cezar ori aleha
fleurdelis
Postat pe 2 Martie 2010 11:40
lalala e primavara iar,viata e frumoasa.....de rautati nu imi pasa...
alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 11:41
fleurdelis
Postat pe 2 Martie 2010 11:41
deci...detriplare de personalitate??????
nazirra
Postat pe 2 Martie 2010 11:42
deci...ii clar lalalaaa= i=a nascut sotiaa
pik am prins-o, mai
fleurdelis
Postat pe 2 Martie 2010 11:42
alexxandro la care din voi nu i pasa?????
nazirra
Postat pe 2 Martie 2010 11:42

una din alea trei....ce te nmai intrebi, off

mai stii ce bun ii site-ul asta?? te-nveti doar sa vb asa....fara acoperire...io crez ka0i pregatitor pt politica mai
fleurdelis
Postat pe 2 Martie 2010 11:43
gaga olalaaa aaaa lala ,ooooo rara ooo maa,bla bla uaaaa .....
alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 11:44
ii clar, deci acum vb ala micu
fleurdelis
Postat pe 2 Martie 2010 11:46
fetele va crapa mintea,de atatea ganduri.lalala, plec la munte,dar am laptopul personal,cu mine.cine e cuminte ca mine,are numai bine in viata,cine este cu raul in cap,isi primeste insutit,rautatea inapoi.daca va luati dupa un ras ,de rasul lui ajungeti.mie nu imi pasa,nici de unii nici de altii.stresati-va intre voi,daca va place.la mine totul e frumos,viata mea ,sufletul meu,iubirea mea,familia mea ,inclusiv moi.ourevoire!
alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 13:56
uite, noi promitem sa fim cuminti!

promiti si tu sa uiti de noi o saptamana?

Tylly
Postat pe 2 Martie 2010 14:02
Alehandro..Dzeu sa te impinga in bine!!!!!!
nazirra
Postat pe 2 Martie 2010 14:07
am laptopul prsonal cu mine,nu plangeti,cum sa va parasesc,asa fara sa vad ce mai faceti,voi ,prietnele mele ,care ma iubiti ca sarea in bucate.ne vom citi mai rar ,dar nu disperati,sunt cu okii mei verzi si pe voi.nu plangeti,scumpelor,nepretuitelor,va mai scrie Alexandra,ca sa nu o uitati ......haaahaahaaaaa,fericire va doresc.ganditi binele altuia,ca sa aveti si voi,tot binele din lume.
alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 14:18
Mai, Alexandra daca esti libera distreaza-te si nu ne mai chinui neuronii cu tmpeniile tale, deci oamenii aia de la serviciu ti-au dat liber ca sa fie si ei linistiti și tu ce faci ne stresezi pe noi cu tot felul de aiureli. De fapt acum nveti sa si vorbesti scotand tot felul de sunete. De fapt ce nseamna oa oa si ce mai spui tu, aha am nteles tu faci sex nebunatico si scoti tot felul de sunete și tinand cont ca ai zis ca ai laptopul cu tine scrii ce-ți vine....... n copsorul ala patrat. Sa ai o primavara frumoasa si nu te mai lauda sau ti-au murit laudatorii.
alex2007
Postat pe 2 Martie 2010 14:20
De la: Alexxandra, la data 2010-03-02 13:56:21fetele va crapa mintea,de atatea ganduri.lalala, plec la munte,dar am laptopul personal,cu mine.cine e cuminte ca mine,are numai bine in viata,cine este cu raul in cap,isi primeste insutit,rautatea inapoi.daca va luati dupa un ras ,de rasul lui ajungeti.mie nu imi pasa,nici de unii nici de altii.stresati-va intre voi,daca va place.la mine totul e frumos,viata mea ,sufletul meu,iubirea mea,familia mea ,inclusiv moi.ourevoire!


am inteles, doreai sa ne comunici ca mergi la munte sa respiri ceva aer curat ( asta sa intelegem ca ar trebui sa reprezinte un eveniment pt acest forum :-) Well...in ceea ce priveste viata ta deosebit de frumoasa..iubirea , familia ta...bla bla bla ..pe cine crezi ca intereseaza? Uite: am o veste pt tine: viata personala te priveste EXCLUSIV , nu cred ca ar trebui sa faca obiect de studiu si discutii pe acest forum care este doar un loc de relaxare ( eventual) unde cu un simplu click o lume intreaga poate sa dispara :-)
reyya
Postat pe 2 Martie 2010 14:30
Alex,poate iti plac ,valurile,se vede pana nu te valuresti,pana nu faci tzunami,nu poti.ok problemuta ta,e topicul meu si imi scriu viata mea frumoasa..daca nu iti placea sa faci gargara,nu intrai aici.dar eu sunt blanda ,buna si va las sa va balaciti in tzunami.apropo sunetele sunt acorduri de muzica exprimate in virtual.pt ca care credea altceva.
alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 14:56
stai linistita!!!nimeni nu are grija ta asa mult cum crezi tu!!!!!!!!!!asa ca dute linistita!!!!!!!
nazirra
Postat pe 2 Martie 2010 14:59
Reyya forumul e public,scri subiectul care iti place,cu bun simt.daca ai un topic mai interesant,poti intra unde iti place si citesti.iti dai cu parerea si mergi unde vrea sufletelul tau.am sa va povestesc cum e muntele direct de la la fata locului.asta ca sa sti urmatorul subiect.
alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 15:07
Nazi multumesc pt chestia cu impinsul,fiecare interpreteaza cum vrea.
alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 15:11
?????io zic sa o iei egzact asa cum am scris!!!!citeste pin la capat!!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 2 Martie 2010 15:14
forumul e public insa in conditiile in care fiecare urmeaza linia unui topic , dar nu poti deschide un topic pt fiecare chestiune pe care tu o crezi interesanta, acum vei deschide un topic nou despre munte.ok, no problem ..dar ai verificat daca prealabil a mai fost deschis unul similar??? Eu calatoresc foarte mult in intreaga lume in virtutea profesiei, in fiecare oras in care ajung ..deschid un topic nou ?? In mod cert nu...daca esti pe un forum public nu transformi acel forum intr-unul personal , monopolizand...iti poti scrie impresiile intr-un blog personal..dar nu deschizi in fiecare zi un topic nou pe un forum public.
reyya
Postat pe 2 Martie 2010 15:20
nu-i ceva nou - e modul in care inteleg unii democratia

din pacate acestia cred ca nu mai exista limite in nimic si, pentru ca le lipseste autocenzura,...
panty_C
Postat pe 2 Martie 2010 15:24
e chestie de cei 7 ani de acasa...vine un moment in care trebuie a fi pe deplin constient daca e prea mult ...sau depasesti o limita undeva..sau daca esti penibil sau nu esti perceput asa cum doresti ..mereu se vine cu replica ,,dar e un forum public , nu iti place nu posta pe topicul MEU". Asta este..
reyya
Postat pe 2 Martie 2010 15:30
De la: reyya, la data 2010-03-02 15:20:43forumul e public insa in conditiile in care fiecare urmeaza linia unui topic , dar nu poti deschide un topic pt fiecare chestiune pe care tu o crezi interesanta, acum vei deschide un topic nou despre munte.ok, no problem ..dar ai verificat daca prealabil a mai fost deschis unul similar??? Eu calatoresc foarte mult in intreaga lume in virtutea profesiei, in fiecare oras in care ajung ..deschid un topic nou ?? In mod cert nu...daca esti pe un forum public nu transformi acel forum intr-unul personal , monopolizand...iti poti scrie impresiile intr-un blog personal..dar nu deschizi in fiecare zi un topic nou pe un forum public.




am citit regulamentul.multe subiecte,nu exista.atunci deschizi tu subiectul.sau altele,nu trateaza in mod real subiectul propus.asa ca imi scriu topicul propriu.eu nu fac ce zice X sau Y,care au idei proprii,ce incearca sa le implementeze ca reguli .de pilda nu te supara,eu nu pot scrie ca om matur,""am venit cu ,cafeluta,si restul cunosti,care mai vrea tuica....bla bla bla...atunci copii ce mai scriu?fiecare cu judecata lui.
alexxandra
Postat pe 2 Martie 2010 15:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CE TE FACE FERICIT */* FERICITA 415 De la: LILO 17 Februarie 2010 04:49
Alegeri, alegeri! 21 De la: julianacocor 4 Decembrie 2013 19:06
Fetelor sunteti cam reticente .. prea mult va agitati. 38 De la: michelle_ 11 Septembrie 2011 10:23
Rugăciune la Sfânta Marta 1 De la: garbo159660 25 Februarie 2015 00:08
Vreau sa stiu si eu de ce.???? 7 De la: Jojolin 10 Iulie 2011 22:38
Setari Cookie-uri