da dar eczista o femeie sai fie fidela macar In primu an de casatorie

eu va spun asta din propia experienta eram casatoriti In primu an eu eram plecat cu afacerea mea pe o perioada foarte scurta maxim o saptamIna o data am plecat In spania tot pe o saptamIna cInd mam Intors intro sImbata seara din spanea si eram foarte obosit am condus singu eu am cumparat un cadou sotiei mele dar ea nu sa bucurat prea tare de el cu tot ca costa destul 750 euro mia zi ca e ziua lu prietena ei nu mergm si noi eu iam spus ca sunt foarte obosit si fac un dus si ma pun sa dorm ea mia spus ce ea merge si singura eu avInd Incredere In ea iam zis dute daca vrei sa mergi singura fara mine ea a zis ok eu plec si a luat ceva bani sai cumpere cadou si a plecat si unde credeti ca a plecat la discoteca o sunato pe prietena ei si sau dus la discoteca acolo era fratele lu prietena ei dupa care au consumat ceva alcol sotia mea ia zis lu prietena ei cea mai buna sai zica lu fratele ei sai faca cunostinta cu un tip care la vazut In discoteca zis si facut i facut cunostinta si sotia mea a dansat cu el dupa care a disparut au plecat la o alta discoteca au mai consumat ceva lcol dupa care au mers la apartament la el ok asta e doar una dupa circa 2/3 zile aflu ce sa petrecut la ziua nomastica i o iau la Intrebari nu recunoaste nici In ruptu capului ok eu am iesit In oras la o cafea cu un prieten foarte bun el ma ajutat sa gasec pe sogoru meu lam gasit a 2 zi la cafea baiatu nu era din zona mam Inprietenit cu el si lam invitat la mine acsa a venit cInd a dat cu ochi de nevasta mea a zis ca el pleaca nu mai sta eu am zis nu pleci stai aici fata In fata cu ea si spui tot ce sa IntImplat Intre voi ok si mia zis dupa ce a plecat am luato pe sotie la Intrebari mia recunoscut zicInd cu jumate de gura iartama ok am iertato find ca eu tineam prea mult la ea ok dar asta nu a tinut prea mult ea din nou aceasi treaba si eu discutam foarte mult cu ea despre cuplurile din ziua de azi cInd mi sa IntImplat a doua oara aceasi treaba am hotarIt sa divortez si am divortat cInd mam prezentat la tribunal procuroru find vecini mia zis sa ma duc acasa ca el mu are timp de glume am vordit cu el serios si mia spus astea e caz foarte rar sa divorteze barbatu de femeie.1 nu aveam copii 2 ea a facut 2 chiuretaj In lipsa mea fara ca sa stiu eu nimic In trun oras vecin pe parcursu divortului am aflat toate astea de la cunostinte de spital de asta nu mai am incredere In femeile din ziua de azi bla bla de geaba scuze nu am pus nici un semn . - , etc Iubiti-va mult!

Postat pe 24 Ianuarie 2010 11:16
bla bla bla, ioi tu te auzi cand taci?
yanyacharberet
Postat pe 24 Ianuarie 2010 11:19
bini...bre mircea radu.....grele domnle gramatica......
nazirra
Postat pe 24 Ianuarie 2010 11:20
nazirra ai avut rabdare sa citesti toati cele scrise mai sus asta inseamna ca tea inzestrat dumnezeu cu multa "rabdare" si calm"
yanyacharberet
Postat pe 24 Ianuarie 2010 11:24
adevarat roman...yania....
nazirra
Postat pe 24 Ianuarie 2010 11:30
Si eu citi,uitati-va lume,un berbant lovit in aripa,sincer,da tot din casa,mai rar,daca mergea si el cu ea nu se intampla
scrichy
Postat pe 24 Ianuarie 2010 11:31
clar ca nu ...deci ii vinovat!!!!
nazirra
Postat pe 24 Ianuarie 2010 11:33
NAZIRRO,dupa titlul topicului,daca il insela,in alt an,nu in primul era,ok,asa ca a fost indignat din printzipiu
scrichy
Postat pe 24 Ianuarie 2010 11:36
adevarat!!!!!
nazirra
Postat pe 24 Ianuarie 2010 11:38
Cred ca tipul,nu mai intra pe topic,decat in cazul in care,sa ne injure poate
scrichy
Postat pe 24 Ianuarie 2010 11:46
vai, vai, vai ci durere!!!

bre, vezi ce patesc barbatii care-si iau neveste adolescente si apoi le lasa singure prin discoteci?
daca mai si gandesti cum scrii... ioi!!!
garbo_C
Postat pe 24 Ianuarie 2010 11:50
Cred ca s-a speriat si si-a sters contul !
eu_vio
Postat pe 24 Ianuarie 2010 11:54
saracul barbat, nu a stiut , sau nu a putut femeia lui sa ii dea o mama de bataie sora cu moartea
buna_01
Postat pe 24 Ianuarie 2010 12:03
da eczista
nelly05
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:53
ce? barbati prosti si femei inteligente
yanyacharberet
Postat pe 24 Ianuarie 2010 15:13
de cand lumea yanyo, de cand lumea
nelly05
Postat pe 24 Ianuarie 2010 15:14
bre, io n-am citit da' e o virtute un an de fidelitate?? oare de ce?? atat poate si dansu'??
bluelight
Postat pe 24 Ianuarie 2010 15:16
ce conteaza ce face dansul - ea trebuie "sai" fie fidela in "primu" - an desigur - nu "eczista" alternativa
panty_C
Postat pe 24 Ianuarie 2010 15:26
eczact eczista lume necajita
yanyacharberet
Postat pe 24 Ianuarie 2010 16:17
noooo... nu se iegzista asa ceva....
quasaria
Postat pe 25 Ianuarie 2010 01:33
si noi ce sa facem nene...?? ca pare sa doara treaba asta...poate exista barbati fideli ca barbatii intre ei se spune ca ar fi fairplay, draku mai stie , cine mai e fidel si cui..
reyya
Postat pe 25 Ianuarie 2010 01:38
sa mergem la nani!
fleurdelis
Postat pe 25 Ianuarie 2010 01:39
corect, acum am vazut cat de tarziu este
reyya
Postat pe 25 Ianuarie 2010 01:40
reyya,
barbatii intre ei sunt fair play, dar dupa o omerta doar de ei inteleasa....
quasaria
Postat pe 25 Ianuarie 2010 23:51
Q, rapunsul meu era oarecum la caterinca..ca nenea asta zici ca ar fi copia lui Roby_cado
reyya
Postat pe 25 Ianuarie 2010 23:56
,,femeile e ( ca sunt sub 50 ) toate curve si proste" Daca nenea gandeste asa noi de ce i-am dovedi altceva??
reyya
Postat pe 25 Ianuarie 2010 23:58
iar al meu era un fel de interogare.... catre sfantul duh.
quasaria
Postat pe 25 Ianuarie 2010 23:58
De la: quasaria, la data 2010-01-25 23:51:29reyya,
barbatii intre ei sunt fair play, dar dupa o omerta doar de ei inteleasa....

E o vorba Q : corb la corb nu scoate ochii.
bluelight
Postat pe 26 Ianuarie 2010 21:11
asta e omerta, blue?
sora_ilsi
Postat pe 26 Ianuarie 2010 21:15
omerta- complicitate ,cardasie
bluelight
Postat pe 26 Ianuarie 2010 21:20

Recomandari

Setari Cookie-uri