da dar eczista o femeie sai fie fidela macar In primu an de casatorie

omerta=regula?!
ma refeream la chestia cu "corb la corb..."
sora_ilsi
Postat pe 26 Ianuarie 2010 22:20
yanyacharberet
Postat pe 27 Ianuarie 2010 21:30
asta e am citit ceati comentat dar nici cu bataia nu se rezolva nimic nu e o solutie pt mine dar de la voi nu am ce astepta de unde nui nici dumnezeu nu cere! pe om atIta Il duce capu.
garbo063208
Postat pe 30 Ianuarie 2010 10:24
shazi bland, bre, nu te bate nimeni
pik_nik
Postat pe 30 Ianuarie 2010 10:26
ce poate un om sa astepte de la voi oare In afara de ecatrinca de la un om agitat si nervos nici o data nu va scoate o vorba serioasa din gur sau un cuvInt
garbo063208
Postat pe 30 Ianuarie 2010 10:26
nu trebuie sa insisti, se vede clar ca esti tu destul de batut
pik_nik
Postat pe 30 Ianuarie 2010 10:31
zici ca te-a batut si tot n-a rezistat?

.
Tylly
Postat pe 30 Ianuarie 2010 10:32
daca cu vorba buna nu rezolvi cu bataia nici pe atIt
garbo063208
Postat pe 30 Ianuarie 2010 10:36
e rau sa Intelegi rau asta e vad ca nu am ce discuta cu uni oameni si am intrat de geaba pe aici
garbo063208
Postat pe 30 Ianuarie 2010 10:39
treci mai tarziu, primim marfa
pik_nik
Postat pe 30 Ianuarie 2010 10:42
Apoi avem si inventar
scrichy
Postat pe 30 Ianuarie 2010 10:46
si-un control de la Garda Financiara
reyya
Postat pe 2 Februarie 2010 17:07
De la: , la data 2010-01-24 11:16:16 eu va spun asta din propia experienta eram casatoriti In primu an eu eram plecat cu afacerea mea pe o perioada foarte scurta maxim o saptamIna o data am plecat In spania tot pe o saptamIna cInd mam Intors intro sImbata seara din spanea si eram foarte obosit am condus singu eu am cumparat un cadou sotiei mele dar ea nu sa bucurat prea tare de el cu tot ca costa destul 750 euro mia zi ca e ziua lu prietena ei nu mergm si noi eu iam spus ca sunt foarte obosit si fac un dus si ma pun sa dorm ea mia spus ce ea merge si singura eu avInd Incredere In ea iam zis dute daca vrei sa mergi singura fara mine ea a zis ok eu plec si a luat ceva bani sai cumpere cadou si a plecat si unde credeti ca a plecat la discoteca o sunato pe prietena ei si sau dus la discoteca acolo era fratele lu prietena ei dupa care au consumat ceva alcol sotia mea ia zis lu prietena ei cea mai buna sai zica lu fratele ei sai faca cunostinta cu un tip care la vazut In discoteca zis si facut i facut cunostinta si sotia mea a dansat cu el dupa care a disparut au plecat la o alta discoteca au mai consumat ceva lcol dupa care au mers la apartament la el ok asta e doar una dupa circa 2/3 zile aflu ce sa petrecut la ziua nomastica i o iau la Intrebari nu recunoaste nici In ruptu capului ok eu am iesit In oras la o cafea cu un prieten foarte bun el ma ajutat sa gasec pe sogoru meu lam gasit a 2 zi la cafea baiatu nu era din zona mam Inprietenit cu el si lam invitat la mine acsa a venit cInd a dat cu ochi de nevasta mea a zis ca el pleaca nu mai sta eu am zis nu pleci stai aici fata In fata cu ea si spui tot ce sa IntImplat Intre voi ok si mia zis dupa ce a plecat am luato pe sotie la Intrebari mia recunoscut zicInd cu jumate de gura iartama ok am iertato find ca eu tineam prea mult la ea ok dar asta nu a tinut prea mult ea din nou aceasi treaba si eu discutam foarte mult cu ea despre cuplurile din ziua de azi cInd mi sa IntImplat a doua oara aceasi treaba am hotarIt sa divortez si am divortat cInd mam prezentat la tribunal procuroru find vecini mia zis sa ma duc acasa ca el mu are timp de glume am vordit cu el serios si mia spus astea e caz foarte rar sa divorteze barbatu de femeie.1 nu aveam copii 2 ea a facut 2 chiuretaj In lipsa mea fara ca sa stiu eu nimic In trun oras vecin pe parcursu divortului am aflat toate astea de la cunostinte de spital de asta nu mai am incredere In femeile din ziua de azi bla bla de geaba scuze nu am pus nici un semn . - , etc Iubiti-va mult!


n`am reusit sa citesc "capo-coda" oricat m-am straduit! am incercat de 5 ori.
Bai fratilor, sintetizati in 5 raduri maxim, fir-ar sa fie!
Si tare imi placea titlul...suna a frustrarel!
Reflex
Postat pe 2 Februarie 2010 17:15
e lunga povestea si mai ales vorbirea la persoana a 3 a ...e grea pt unii...desi se da mereu la Admitere :-)
reyya
Postat pe 2 Februarie 2010 17:18
...am mai incercat odata! nu pot ...si da niste detalii picante p`acolo.
Reflex
Postat pe 2 Februarie 2010 17:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ambitia- buna sau rea? 34 De la: dune 20 Iulie 2009 10:11
Relatii 7 De la: sly_01 18 Aprilie 2011 14:40
Urgent... 35 De la: hermosa20 21 Iunie 2016 13:22
FEMEIA RAC CINE ESTE RAC?PARERII SI OBIECTII DEFECTE SI CALIATI:) 60 De la: iasomia 15 Februarie 2010 15:30
asteptari intr-o relatie 272 De la: fengari 24 Iunie 2011 23:05
Setari Cookie-uri