Barbati la andropauza...

De la: buna01, la data 2010-01-23 15:07:08
De la: fleurdelis, la data 2010-01-23 15:05:00mai bunicicoo, de cate ori ai fost tu la biserica si n-ai vazut nici-un barbat mai?? dar ciia care canta'n cor ci-s? k sa nu zic si de preoti...si tot restu! ia nu te mai infoia atata si vezi de lungu nasului
pai pana si preotii te invata doar lucruri care sunt in favoarea barbatilor...Pt ca foarte putini preoti sunt cinstiti....Pt ca se imbogatesc din banii la saraci...Ce crezu ca pe aia ii ajuta Dumnezeu si le da intelepciune sa ii ajute pe oameni?
Este naspa pt ca toti preotii sunt barbatii...Ca femei preotese care sa invete oamenii nu sunt...De asta si preotii care nu sunt cinstiti,,,aia invata femeile doar lucruri care sunt in favoarea barbatilor..Nicidecum in favoarea femeii..De asta fiti atente de la cine luati sfaturi...Foarte atente
omulsincer
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:11
pe cine sa agate? pe credincioasele care merg la slujba ? daca sunt atat de smerite nu se lasa agatate. si daca nu sunt atunci cine pacatuieste mai mult?
violeta1981
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:12
De la: violeta1981, la data 2010-01-23 15:12:56pe cine sa agate? pe credincioasele care merg la slujba ? daca sunt atat de smerite nu se lasa agatate. si daca nu sunt atunci cine pacatuieste mai mult?
Pai nu se lasa agatate ca sa se culce cu ei....Ci poate sa se casatoreasca....Pun ochii pe ele,,se prefac ingerasi...Si apoi dupa ce se vede cu scaii in caruta,schimba barbatul foia..Eu spre exemplu...Era o fata tare cumintica..a cunoscut un baiat care ala era tare vagabont...Dar el asa se preafacea un ingeras,,mergea si la biserica...Pana un amic de al meu..L-a intrebat pe golanul ala care umbla cu fata cuminte...Da ma dar tu mergi la biserica? Zice golanul...Scopul scuza mijloacele...Pana se insoara cu ea,,ca dupa aia ii arata el cum sta treaba...De asra trebuie foarte mare atentie...Pt ca barbatii sunt tare prefacuti si mincinosi..Nu toti,,,dar trbuie foarte mare atentie..Pt ca daca barbatul are naravuri rele,,nu se schimba daca el nu vrea
omulsincer
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:17

cu alte cuvinte daca mergi la biserica poti sa iei teapaa..buun...bun k0am trait s-o auz si pe asta!
fleurdelis
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:18
De la: fleurdelis, la data 2010-01-23 15:18:01
cu alte cuvinte daca mergi la biserica poti sa iei teapaa..buun...bun k0am trait s-o auz si pe asta!
Pai normal ca sarlatani sunt peste tot..De asta trebuie foarte mare grija..Pt ca fete cuminti vor toti,,ca sa le joace ei asa cum vor,sa le insele sa le frece la melodie..Ca stie ca femeia crestina este inofensiva...Barbatii unbla cu toate curvele,apoi cand sa se insoare isi cauta femei cuminti...Ce crezi ca un barbat care s-a culcat cu munte femei...Se va schimba dupa casatorie? nu cred,,,pt ca daca asa este obinuit...Nu se schimba
omulsincer
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:24
De la: buna01, la data 2010-01-23 15:24:11
De la: fleurdelis, la data 2010-01-23 15:18:01
cu alte cuvinte daca mergi la biserica poti sa iei teapaa..buun...bun k0am trait s-o auz si pe asta!
Pai normal ca sarlatani sunt peste tot..De asta trebuie foarte mare grija..Pt ca fete cuminti vor toti,,ca sa le joace ei asa cum vor,sa le insele sa le frece la melodie..Ca stie ca femeia crestina este inofensiva...Barbatii unbla cu toate curvele,apoi cand sa se insoare isi cauta femei cuminti...Ce crezi ca un barbat care s-a culcat cu munte femei...Se va schimba dupa casatorie? nu cred,,,pt ca daca asa este obinuit...Nu se schimba
Tot la curve o sa umble..Chiar daca se insoara...Pt ca asa a fost educat...Si asa s-a obisnuit
omulsincer
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:25
De la: buna01, la data 2010-01-23 15:17:57
De la: violeta1981, la data 2010-01-23 15:12:56pe cine sa agate? pe credincioasele care merg la slujba ? daca sunt atat de smerite nu se lasa agatate. si daca nu sunt atunci cine pacatuieste mai mult?
Pai nu se lasa agatate ca sa se culce cu ei....Ci poate sa se casatoreasca....Pun ochii pe ele,,se prefac ingerasi...Si apoi dupa ce se vede cu scaii in caruta,schimba barbatul foia..Eu spre exemplu...Era o fata tare cumintica..a cunoscut un baiat care ala era tare vagabont...Dar el asa se preafacea un ingeras,,mergea si la biserica...Pana un amic de al meu..L-a intrebat pe golanul ala care umbla cu fata cuminte...Da ma dar tu mergi la biserica? Zice golanul...Scopul scuza mijloacele...Pana se insoara cu ea,,ca dupa aia ii arata el cum sta treaba...De asra trebuie foarte mare atentie...Pt ca barbatii sunt tare prefacuti si mincinosi..Nu toti,,,dar trbuie foarte mare atentie..Pt ca daca barbatul are naravuri rele,,nu se schimba daca el nu vrea

care barbat face atata efort si risipa de imaginatie numai ca sa se insoare cu o "bisericita"? ca femei gaeste pe toate drumurile si nu e nevoie sa se prefaca atat?
violeta1981
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:26
irinuco, sigur te cauta!
pik_nik
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:26
De la: violeta1981, la data 2010-01-23 15:26:00
De la: buna01, la data 2010-01-23 15:17:57
De la: violeta1981, la data 2010-01-23 15:12:56pe cine sa agate? pe credincioasele care merg la slujba ? daca sunt atat de smerite nu se lasa agatate. si daca nu sunt atunci cine pacatuieste mai mult?
Pai nu se lasa agatate ca sa se culce cu ei....Ci poate sa se casatoreasca....Pun ochii pe ele,,se prefac ingerasi...Si apoi dupa ce se vede cu scaii in caruta,schimba barbatul foia..Eu spre exemplu...Era o fata tare cumintica..a cunoscut un baiat care ala era tare vagabont...Dar el asa se preafacea un ingeras,,mergea si la biserica...Pana un amic de al meu..L-a intrebat pe golanul ala care umbla cu fata cuminte...Da ma dar tu mergi la biserica? Zice golanul...Scopul scuza mijloacele...Pana se insoara cu ea,,ca dupa aia ii arata el cum sta treaba...De asra trebuie foarte mare atentie...Pt ca barbatii sunt tare prefacuti si mincinosi..Nu toti,,,dar trbuie foarte mare atentie..Pt ca daca barbatul are naravuri rele,,nu se schimba daca el nu vrea

care barbat face atata efort si risipa de imaginatie numai ca sa se insoare cu o "bisericita"? ca femei gaeste pe toate drumurile si nu e nevoie sa se prefaca atat?
Pai prefera bisericita pt ca stie ca este femeie de casa ca ii buna....Ca nu inseala...Dar asta nu inseamna ca el o sa fie bisericit...Pe credincioasa o tine la cratita,si el merge la curve si se intoarce atunci cand vor muschii lui..Pt ca stie ca crestina are principiii si o sa il ierte....Barbatii sunt niste diavoli fara suflet...Nu toti,,dar foarte multi
omulsincer
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:30
De la: pik_nik, la data 2010-01-23 15:26:54irinuco, sigur te cauta!
Pai sa ma caute...Ca eu nu ma incurc cu toti smecheriii...Eu simt barbatii cu inima curata si care au sufletul curat..Nu ma lasa Dumnezeu sa ma incurc cu asemenea specimene fara suflet
omulsincer
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:31
De la: violeta1981, la data 2010-01-23 15:26:00
De la: buna01, la data 2010-01-23 15:17:57
De la: violeta1981, la data 2010-01-23 15:12:56pe cine sa agate? pe credincioasele care merg la slujba ? daca sunt atat de smerite nu se lasa agatate. si daca nu sunt atunci cine pacatuieste mai mult?
Pai nu se lasa agatate ca sa se culce cu ei....Ci poate sa se casatoreasca....Pun ochii pe ele,,se prefac ingerasi...Si apoi dupa ce se vede cu scaii in caruta,schimba barbatul foia..Eu spre exemplu...Era o fata tare cumintica..a cunoscut un baiat care ala era tare vagabont...Dar el asa se preafacea un ingeras,,mergea si la biserica...Pana un amic de al meu..L-a intrebat pe golanul ala care umbla cu fata cuminte...Da ma dar tu mergi la biserica? Zice golanul...Scopul scuza mijloacele...Pana se insoara cu ea,,ca dupa aia ii arata el cum sta treaba...De asra trebuie foarte mare atentie...Pt ca barbatii sunt tare prefacuti si mincinosi..Nu toti,,,dar trbuie foarte mare atentie..Pt ca daca barbatul are naravuri rele,,nu se schimba daca el nu vrea

care barbat face atata efort si risipa de imaginatie numai ca sa se insoare cu o "bisericita"? ca femei gaeste pe toate drumurile si nu e nevoie sa se prefaca atat?
Pai asa sunt barbatii..Lor le place sa joace teatru...Pana cand te vad pe numele lor...Ca apoi tre sa joci asa cum canta ei
omulsincer
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:32
la jucat teatru femeile sunt cele mai tari
violeta1981
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:34
De la: violeta1981, la data 2010-01-23 15:34:24la jucat teatru femeile sunt cele mai tari
Asa crezi tu...Dar dupa ce te casatoresti nu o sa mai crezi asta..Barbatii sunt foarte rationali,,poate fac ei pe prostii,,,dar ei inteleg tot...Asta nu imi place,,ei fac fac rau constient..Poate femeia este mai slaba de minte pt ca gandeste cu inima..Dar barbatul este rational si face totul constient...Adica din rautate si egoism
omulsincer
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:36
De la: buna01, la data 2010-01-23 15:36:43
De la: violeta1981, la data 2010-01-23 15:34:24la jucat teatru femeile sunt cele mai tari
Asa crezi tu...Dar dupa ce te casatoresti nu o sa mai crezi asta..Barbatii sunt foarte rationali,,poate fac ei pe prostii,,,dar ei inteleg tot...Asta nu imi place,,ei fac fac rau constient..Poate femeia este mai slaba de minte pt ca gandeste cu inima..Dar barbatul este rational si face totul constient...Adica din rautate si egoism

sunt casatorita de 8 ani. si nu am vazut la al meu nici urma de rautate sau egoism. mai gresesc si ei,oameni sunt,dar nici asa rai nu sunt. noi nu gresim? daca stam sa asteptam barbatul perfect o sa ramanem singure. si nu trebuie sa credem ca i-am putea schimba,pt ca ii iubim asa cum sunt.
violeta1981
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:41
mai am oleaca si plang...
fleurdelis
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:44
ce va trebe atata scoala andropauza la barbati apare atunci cind jucaria nu se mai scoala in sus ci doar in jos si nu apare la 40 de ani ci ceva mai tarziu in functie de barbat cum a intretinuto si nu are nici o legatura cu inselatu sau ceva de genu asta...este ca si menopauza la femei
klaus77
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:48
De la: fleurdelis, la data 2010-01-23 15:44:31mai am oleaca si plang...


http://www.youtube.com/watch?v=A0aJIdvxeBs
pik_nik
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:48
floricica,
si_totusi
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:48
mai fleurdelis spunele mai bine sa fie atente ce fac sub sutana popi ca nu stiu cum te poti spovedi daca ai un obiect in gura
klaus77
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:50
pik vrei tu sa plang?? pt tine mai?? hai la biserica!
fleurdelis
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:51
De la: klaus77, la data 2010-01-23 15:50:59mai fleurdelis spunele mai bine sa fie atente ce fac sub sutana popi ca nu stiu cum te poti spovedi daca ai un obiect in gura

violeta1981
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:52
persoanele care merg la biserica merg pt Dumnezeu nu ca sa agate iar fetitele alea disperate ca merg la biserica sa se marite urgent ca le clocotesc hormonii in cap din lipsa de... se agata de orice barbat care intra in biserica fara sa se oboseasca sal cunoasca bine vor doar maritis rapid ca gandesc cu hormonii iar aia vagabonzi care vin la biserica poate ca incearca sa se mai cuminteasca si dau din intamplare peste niste neprihanite sau cel putin asa se considera ele lasati barbati in pace nu mai discriminati
klaus77
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:57
bre klaus cu "iq", daca ai tacea, ai mai avea sanse sa te confunde lumea cu cei normali
pik_nik
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:59
draga buna cuminte sau cu minte cum sunt fetele care merg la biserica iti spun eu ele se cred cuminti dar nu sunt cu minti de aia o iau in mina tot timpul ...de ce crezi ca se spune si asa este ca curvele ajung bine...simplu au experienta de viata nu sunt cuminti dar sunt cu minti
klaus77
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:00
lasaa k l-am raportat! crede el k vbb aicia k pe maidan si nu sesizeaza nimeni....
fleurdelis
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:01
ai dreptate vio femeile joaca teatru mai bine decat barbatii deci cine sunt victimele tot barbatii
klaus77
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:02
draga buna sunt o gramada de curve care merg la biserica sunt sparte pe toate partile si sau cam saturat de atata p..a si sau gandit sa se aseze la casa lor si sa si gaseasca un baiat bun unde ...ai ghicit la biserica...asa ca stia tranchila nu tot ce zboara se maninca iar la biserica nu mai exista sa vina fetite virgine poate de la 10 ani in jos asa ca nu o mai da cu neprihaneala si cu cumintenia odata ce a intrat in tine ceva mai dur sa dus cumintenia ...si adam a fost curat pina nu a muscat din mar pe urma a devenit barbat adica cum suntem toti barbatii si normal toate femeile
klaus77
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:08
draga vio fa si tu niste cursuri gratuite cu buna01 despre barbati ca e cam analfabeta se pare ca chiar esti o femeie desteapta invato si pe ea ca traieste degeaba
klaus77
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:11
nea'klaus, matale de unde ai cazut? mai corect, cum ai cazut? mi se pare ca te-ai cam palit la cap

si_totusi
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:13
daca sunt pe acilea bai pik nik inseamna ca nici eu nu sunt prea normal sau cel putin no sa fiu o perioada cat mai stau pe netu asta is plecat din tara si sa nu ma plictisesc imi f.t timpul pe siteuri de astea e haios sa vezi atata lume bolnava
klaus77
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femei Rac 5 De la: cineva1 17 Iulie 2011 11:01
Promiscuitatea - efect secundar al libertatii... 51 De la: snowflake 17 August 2009 12:32
tu ce ai face? 154 De la: garboALEX88 23 Februarie 2010 23:56
Abstinenta te mentine tanar ? 71 De la: preciouss 12 Septembrie 2009 21:31
ce sa fac sa divotez sau sa lupt in continuare 57 De la: garbo337236 13 Septembrie 2015 19:01
Setari Cookie-uri