Mai pot crede ca ma iubeste sau ca e doar un mare mincinos?

QUASARIA, ai fost tare zau ! Da, am facut cunostinta! Hai ca m-ai facut sa rad, serios, esti draguta foc ! multumesc, sunteti de nota 20!
bubuleta
Postat pe 19 Decembrie 2009 22:15
De la: bubuleta, la data 2009-12-19 22:12:13Da, am vorbit atat demult incat ma doare gura. A spus ca nu are ce raspuns sa imi dea. Ca asa apucase sa spuna si i-a fost jena sa mai zica altceva. Dar culmea, parintii mei, colegii, sora mea, il stiu ca este ghita. Pai cum le explici acum faptul ca de fapt esti georgel? I-am spus : "omule esti bolnav, esti de domeniul psihiatric!" Se uita la mine si tace. Zicea ca vrea sa formam chipurile o familie. L-am intrebat:"Nene! Cand aflam ca te cheama georgel, la starea civila? Oricum nu ajungeam acolo, nu? ;)" Ei, asta este, invatatura de minte !
Pai daca nu esti casatorita cu el,,,arata-i usa si mai da-i si un sut un fund de prapadit.....Nica sa nu te gandesti sa te mariti,cu un prapadit ca asta....Si data viitoare,fii mai atenta cu cine te incurci....Cauta barbati liberi,,,nu barbati divortati ca tot au obligatii....
garbo027119
Postat pe 19 Decembrie 2009 22:21
Sa fii sigura ca de la a doua intalnire il pun sa ma duca la ma-sa si sa imi arate si buletinul sunt patita de acuma! Problema este ca asta cica ma iubeste si nu poate trai fara ( o proasta ce sunt, ca ) mine! Ce sa vezi ca nu mai cred nimic! Apropo, sa ma duc sa ma uit in buletin, sa vad cum ma cheama! Glumesc, dar asa este: un sarman, care habar nu are ce vrea si pe ce lume traieste. Cred ca tot ce am auzit de la el, este cum viseaza el sa fie de fapt, dar nu va fi nicodata. CLAR, CA FUG DE ASA CEVA! Va pup.
bubuleta
Postat pe 19 Decembrie 2009 22:29
b, problema nu este cum il cheama... Problema e cita incredere poti sa mai ai in el de acum incolo. Daca poti sa treci peste gogmania asta, bine - daca nu, mai bine nu va chinuiti unul pe altul. O sa apara tot felul de suspiciuni, care mai de care mai ciudate, exact cind o sa va fie lumea mai draga. De fiecare data o sa se infiripe un "dar daca".
Da' daca nu e chiar asa?
Da' daca nu mi-a spus nici cum il cheama, ce incredere pot sa am? De unde stiu ca acum spune adevarul, daca pina acum m-a mintit cu seninatate?
quasaria
Postat pe 20 Decembrie 2009 00:01
bubu...eu zic inca sa nu iei o decizie care sa fie gresita ....inca...cu acest tip....cine stie.....poate i-a fost frica de adevar.....i-a fost frica de faptul ca te va pierde daca iti va spune ca e insurat sau in divort...cu identitatea nu stiu de ce ti-a ascuns....ma rog....poate e agent secret... dar gandeste-te bine.....poate te pripesti...spune-i sa-ti spuna acuma tot adevarul si spune-i clar ca il ierti, dar, daca te-a mai mintit sau te mai minte cu ceva ...te pierde definitiv....io asa as zice...acuma vezi si tu cat si cum te-a mintit.....daca inca nu e divortat ...io zic sa nu te mai incurci...
tutankhamon
Postat pe 20 Decembrie 2009 00:10
FUGI CAT POTI DE REPEDE. ASTA NU-I IUBIRE ESTE INSELATORIE DOAR, SAU MAI BINE ZIS ESTE DOAR O AMAGIRE...
ASTA-I CRUDUL ADEVAR !...
sophia1971
Postat pe 20 Decembrie 2009 00:24
sophia, nu mai zbiera asa ca nu dau turcii.
quasaria
Postat pe 20 Decembrie 2009 00:27
lasa Q..ca o pune in garda pe bubu
LILO
Postat pe 20 Decembrie 2009 00:34

am crezut ca e cutremur...ceva...
quasaria
Postat pe 20 Decembrie 2009 00:39
sophia vrea sa se faca auzita....
noi nu ne-am gandit la sfatul pe care i l-a dat ea fetei
da' uite ca ne-a luminat
eladaela
Postat pe 20 Decembrie 2009 09:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce ne iubim partenerii ?! 199 De la: Cassey 9 Iulie 2009 14:39
Vecini socrii 6 De la: garbo_459486 25 Noiembrie 2016 14:34
caut o prietena cu ochi albastri 47 De la: fleurdelis 28 Septembrie 2010 19:39
dilema 16 De la: fleurdelis 6 Iunie 2010 10:55
soacre poame acre 4 De la: si_totusi 26 Decembrie 2009 09:42
Setari Cookie-uri