nu-l mai suport, cu ce sa-l otravesc

ce-i drept, am cam lipsit din zona...am fost vreo doua zile pe semenic, am schiat, a fost frumos, zapada mare

janette, daca-i zice nutella, ma bag!
zambila
Postat pe 21 Februarie 2011 22:00
pai in cazul asta zambiluto...noi suntem cele care am pierdut
eladaela
Postat pe 21 Februarie 2011 22:04
aham ............bravos , de trei ori bravos !!!!!!!!
jeanette40
Postat pe 21 Februarie 2011 22:04
ella, ce sa facem si noi?
ii criza, so am renuntat la austria
da' macar in weekend, cat mai e zapada buna sa profitam de vreme
zambila
Postat pe 21 Februarie 2011 22:06
De la: Allegra, la data 2011-02-21 21:43:26N-am unul perfect,demn de Discovery.
Iar substantele alea,desi accesibile,sunt totusi detectabile. Or eu,desi presupunand ca m-as dedica unei cariere de coafeza in cartier,tot n-as putea fabrica un sampon minune,imbogatit cu balsam de taliu.
Apoi...n-as recunoaste - sa le vad in natura - merele lupului nici daca m-ar plesni peste ochi.


Am eu 100 g de frunze uscate ambalate in punga de Ceai de Menta (am pile la un magazin de naturiste). Daca pot fi de folos si cum in ultima perioada am exces de altruism...
casatoritadindragoste
Postat pe 23 Februarie 2011 10:48
dileste-l in contextul ...legitima aparare...dar mai reflecteaza...faci pacat mare......poate te iubeste...daca se tine scai de tine
aurel_relu
Postat pe 8 Martie 2011 10:38
De la: aurel_relu, la data 2011-03-08 10:38:41dileste-l in contextul ...legitima aparare...dar mai reflecteaza...faci pacat mare......poate te iubeste...daca se tine scai de tine



.........ce fel de iubire e asta ? dar nici cu omoratu nu e o solutie !
cory_emy
Postat pe 8 Martie 2011 13:06
Stire ....ON TOPIC
o femeie a turnat pe fatza barbatului o tigaie cu ulei incins............... cand razbunarea trece limita rationalului.
cricat
Postat pe 16 Martie 2011 13:10
ei, cand e razboi, nu te mai uiti. fiecare cu armamentul din dotare. daca nenea a dat semnalul de incepere a ostilitatilor poruncind "lmana pe tigaie, start !!!!!"ce era sa faca ghiata fumeie. a luat obiectul si a tintit . ascultatoare si nestiutoare in ce priveste tacticile cavaleresti. pufan
si_totusi
Postat pe 16 Martie 2011 13:22
cricat
Postat pe 16 Martie 2011 13:25
unde mai pui ca erau si divortati....
cricat
Postat pe 16 Martie 2011 13:26
divortati...si ea tot la cratita! pffffffffff....
ufishor
Postat pe 16 Martie 2011 13:30
unele sunt masochiste ufi ....
cricat
Postat pe 16 Martie 2011 13:33
sa inventat divortul...justitie politie carabinieri ........imposibil sa nu scapi de el acum depinde si de tine daca chiar iti doresti asta
andrutza448
Postat pe 13 Aprilie 2011 01:11
solutia e sa iesi cu mine la o cafea , si restul vine de la sine
lyvyu
Postat pe 10 Iunie 2011 09:48
jeanette40
Postat pe 10 Iunie 2011 10:16
draga mea iti zic solutia perfecta injunghiazal cu un cutit apoi punei-l in mana ca sa zici ca sa sinucis.apoi tu vei incepe sa strigi dupa ajutoare.cand vor veni le vei povesti ca erai la baie si cand ai venit el murise. si asta-i tot.te asigur nu vei intra la puscarie.eu sunt avocata si de aceea stiu.eu daca as fi in locul tau i-as taie gatul. asa ca mult noroc.sper ca te-am ajutat cu ceva.
elya4u
Postat pe 14 Februarie 2012 10:48
"injunghiazal" se spune in termeni " avocatesti"?
sau numai cand e cu un cutit?
dor72_
Postat pe 14 Februarie 2012 22:07
De la: raluca12, la data 2009-12-06 04:17:44Aveam o relatie de 7 ani ce a rezultat cu o casatorie de 5 ani.La inceput era totul frumos,cafele,iesiri,sex nebun si multa iubire! Cu timpul a devenit altul,nimic nu il mai multumea,s-a apucat de baut iar mai tarziu de lovit!Si nu orice,pe mine!M-a batut ca palma,apoi cu pumnul,cu piciorul iar mai tarziu dadea cu ce apuca.Mi-a dat un scaun pe spinare de am cazut din picioare.Nu-l mai suport,ma obliga sa fac sex cu el doar pentru satisfactia personala!Am ajuns sa fac lucruri vulgare ce inainte le refuzam si intelegea!.Mai rau,am aflat ca ma inseala.Chiar el mi-a spus asta.Mi-a spus ca eu sunt doar buna la pat si atat. Ajutati-ma va rog!Pezi ce trece simt ca vreau sa-l omor,cum pot face asta?E necurat ce gandesc?
Avem doi copii frumosi,unul de 4 ani si altul de 2.

Nimic mai simplu

Ciocolata, pestele, ciupercile sau ciresele sunt alimente pe care le consumam de placere, in cantitati mari. Aceste alimente contin insa toxine daunatoare organismului uman, care pot duce la otravire . Greata, voma, durerile abdominale sau diareea sunt cele mai frecvente simptome in caz de otravire.




Citeste mai mult pe: http://sanatate.acasa.ro/dieta-nutritie-4/alimente-care-te-pot-otravi-149788.html#ixzz1mqxMKDtE
EROUL
Postat pe 19 Februarie 2012 20:05
i/as taie gatul in termeni avocatesti
elodia_2
Postat pe 19 Februarie 2012 21:06
De la: lyvyu, la data 2011-06-10 09:48:23solutia e sa iesi cu mine la o cafea , si restul vine de la sine


esti ucigas platit ?
elodia_2
Postat pe 19 Februarie 2012 21:13
si tacerea e un raspuns
elodia_2
Postat pe 22 Februarie 2012 15:31
De la: raluca12, la data 2009-12-06 04:37:24Tin sa precizez ca nu ma mai lasa sa lucrez iar eu sunt intr-o tara straina doar cu el.Nu cunosc pe nimeni.Suntem aici de un an si singurii prieteni ce ii cunosc sunt prietenii lui,niste betivi ca el.

Nu pot sa inteleg ce s-a intamplat.Nu era asa.


poi cu atat ma bine ca sunteti plecati din tara
fugi acasa
ia-ti bilet de avion pt tine si copii si hai acasa
s-a adoptat la noi legea pentru violenta in familia mergi la politie, ceri ordin de restrictie , daca il incalca infunda puscaria
T_lara_87
Postat pe 23 Martie 2012 07:30
lara, ai impresia ca din 2009 nu a gasit vreo solutie?
cri_cat
Postat pe 23 Martie 2012 08:10
...io cred ca individu e deja mort den 2009 pana amu...iara ia sa asconde in desert, ca la puscarie e otel....am auzit ca aia au si net....
daria_
Postat pe 8 Aprilie 2012 00:08
Na ca si eu sunt curioasa cum s-a terminat povestea Ne lasa asa cu ochii in soare,dupa ce tipa dupa ajutor
Rotty
Postat pe 8 Aprilie 2012 13:21
Na ca si eu sunt curioasa cum s-a terminat povestea Ne lasa asa cu ochii in soare,dupa ce tipa dupa ajutor

wau... da' ce este asta fratilor... telenovela din aia care se intinde pe ani..... ? si tu Rotty... tu sa mergi mereu cu ochelari de soare, ca altfel iti strici ochisorii... !!! abia acum am vazut de cand a inceput crima asta... sau incercare de crima ! un topic mai serios... nu tine atata timp ! asta, vad ca da ! si Rotty... poverstea s-a terminat asa... nu mai demult de acum doua luni si trei zile... tipa a gasit otrava, dar din greseala, a gustat din ea sa vada ce gust are, ca sa poate puna ceva in ea si sa-i faca gust mai placut... ! era o otrava ceva mai veche, asa ca nu a murit de la ea, dar ia cazut tot parul si nu mai putea pronunta lierele m,s, x si p... ! pur si simplu nu le putea scoate din gura ! otrava aia stricata i-a atins si coardele vocale un pic si de aia nu le putea pronunta ! de altfel, se mai si dezacordasera... si notele Fa, Sol si Do Bemol... nix... nici alea nu sunau ca lumea ! asa ca tipa s-a apucat sa invete vioara in alt oras si in felul asta cel pe care vroia sa-l omoare, a plecat in alta tara. Mongolia mi se pare... ! evea el acolo o matusa bogata... ma rog... avea juma de milion de cai, dar statea in cort cu doua etaje. cand a ajuns tipul la ea acasa, nu stiu cum a facut si a cazut de la etajul doi al cortului, care era la 176cm. distanta de pamant... asa ca n-a patit nimic. in schimb cand s-a dus o data sa-si faca nevoile afara prin tufisuri... l-a muscat un sharpe de p...a, crezand ca e o omida mai mare. doar stii ca sherpii nu vad si nu aud bine... dar se iau dupa miros si caldura corpului... ! tipa, dupa ce a facut un curs de un an juma'... s-a indragostit de fratele profesoarei de vioara si el de ea, dar de fapt numai de corpul ei, care era ceva de cadana... ! dar dupa trei luni exact, tipa si-a dat seama de adevar si a inceput sa-l urasca... ! ma rog... asa s-a nascut ea cu defectul asta ! acum nu mai cauta otrava ci un cutzit mare si bine ascutit. aaa... nu ca sa-l infiga in el, fratele fostei profesoare de vioara a ei... ci sa-l sperie cu el, el fiind de 97 de ani si tare slab la inima... dar tare "jos" !!! cand s-a dus ea sa-l cumpere in alt oras si in alta tara, dar inca aici pe pamant... s-a suit intr-un autobuz ca sa ajunga mai repede... autobuzul a intrat intr-o groapa si s-a rasturnat. ea si inca o baba, au scapat cu viata dar au fost luate prizoniere de o grupa din alea rebele din jungla. pe baba au pus-o la saramura iar pe ea au pus-o sa cante la vioara. cand au auzit aia ce frumos si induiosator canta... n-au mai zis nimic ca nu intelegeau nimic din ce spune (chestia cu otrava stricata... mai tineti minte sau ati adormit deja... ?) asa ca au tras-o nu in teapa ci la sorti ! a avut norocul sa cada la shefu' grupului si mai canta si azi acolo, am vazut-o la televizor intr-o emisiune din Africa... i-a luat un interviu chiar un ziarist sau ziarista (ca avea par lung si vorbea subtzire....) din Romania, asa ca am inteles si ce vorbeau, in limba materna, totusi si a mea... chiar daca fac multe greseli... !!! m-a emotionat povestea ei si-ti multumesc Rotty ca, datorita tie prin intrebarea ta, am putum s-o public, postez si pe acest mare forum..... !!!!
barboneli
Postat pe 9 Aprilie 2012 12:46
Barbo si multumesc ca m-ai lamurit.Ma simt mult mai bine .A....!Felicitari pentru minunatele flori
Rotty
Postat pe 9 Aprilie 2012 12:55
n-ai pentru ce... daca vrei, iti trimit si un CD cu melodiile ei... !
barboneli
Postat pe 9 Aprilie 2012 13:01
Nu mersi.Asculta-tu si pentru mine ca apoi eu dansez
Rotty
Postat pe 9 Aprilie 2012 13:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce exista amantele?? 376 De la: KNIGHT_31 18 Septembrie 2010 00:32
Dupa 20 de aflu si eu ca are un amant. 166 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:59
Cum poti cistiga o incredere pierduta? 97 De la: KNIGHT_31 25 Septembrie 2010 20:51
mereu fosta..... 63 De la: narcysa 8 Octombrie 2011 08:37
habar n'am ... 53 De la: Strumfette 19 Septembrie 2009 16:33
Setari Cookie-uri