a meritat oare sa ii dau a doua sansa??

irinuco, du-te si dormi mai bine....poate-ti mai revii.
mcrinelam
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:17
De la: si_totusi, la data 2009-11-29 23:16:38tuth spunea de coerenta, irino. da, cred ca ai conferinta acum si nu esti atenta. uitate bine sau uita-te . ce mai conteaza? la facultate nu se fac ore de scriere
Lasa ca daca sunt atenta,nu mai fac greseli.....Dar nu sunt la facultate....Asa ca mai scuteste-ma....noapte buna papa
garbo027119
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:18
he he...cum te dai tu de gol ca esti nula la limba romana....femeie tampita si inculta...nu am zis de gramatica....am zis de exprimare...ca iti exprimi gandurile de parca ai capul in acvariul cu pesti.....si aia itzi inoata prin cap si ti se incalcesc gandurile....ca nu mai stii unde incepi si ce termini...si dai de coinshpe mii de ori copy paste ca-ti mai iese un peste din creieri si iti mai aduci aminte trei cuvinte...
tutankhamon
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:18
De la: mcrinelam, la data 2009-11-29 23:17:34irinuco, du-te si dormi mai bine....poate-ti mai revii.
Oamenii inteligenti sunt de omenie....paaaaaaaaaaa
garbo027119
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:19
De la: tutankhamon, la data 2009-11-29 23:18:41he he...cum te dai tu de gol ca esti nula la limba romana....femeie tampita si inculta...nu am zis de gramatica....am zis de exprimare...ca iti exprimi gandurile de parca ai capul in acvariul cu pesti.....si aia itzi inoata prin cap si ti se incalcesc gandurile....ca nu mai stii unde incepi si ce termini...si dai de coinshpe mii de ori copy paste ca-ti mai iese un peste din creieri si iti mai aduci aminte trei cuvinte...
Tu esti tampita,sau tampit si incult pt ca tu mai jicnit....
garbo027119
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:19
De la: garbo027119, la data 2009-11-29 23:19:55
De la: tutankhamon, la data 2009-11-29 23:18:41he he...cum te dai tu de gol ca esti nula la limba romana....femeie tampita si inculta...nu am zis de gramatica....am zis de exprimare...ca iti exprimi gandurile de parca ai capul in acvariul cu pesti.....si aia itzi inoata prin cap si ti se incalcesc gandurile....ca nu mai stii unde incepi si ce termini...si dai de coinshpe mii de ori copy paste ca-ti mai iese un peste din creieri si iti mai aduci aminte trei cuvinte...
Tu esti tampita,sau tampit si incult pt ca tu mai jicnit....
Voi sunteti rai...si masochisti...Ce i-ati facut lui Alexandra sunteti rai si fara bun simt.....Nu aveti pic de omenie in voi.....asa ca hai pa
garbo027119
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:21
a trecut irina la artileria grea.... hai noapte buna....ura...si la gara.
mcrinelam
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:21
mai, irina, minte scurta. tu ai goluri de memorie. nu te laudai tu, ca esti la facultate?

stai ca mi-ai amintit. unde e situata " stramba' in barlad? ca nu mi-ai raspuns

si_totusi
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:21
voi chiar vreti sa va doara capul?
fleurdelis
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:24
tutusico...e asta la facultate cum sunt eu mama lui stefan cel mare....si stie asta barladu.....cum stiu eu ougadanga pe de rost....hai sa fim seriosi....
tutankhamon
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:25
De la: garbo027119, la data 2009-11-29 23:18:36
De la: si_totusi, la data 2009-11-29 23:16:38tuth spunea de coerenta, irino. da, cred ca ai conferinta acum si nu esti atenta. uitate bine sau uita-te . ce mai conteaza? la facultate nu se fac ore de scriere
Lasa ca daca sunt atenta,nu mai fac greseli.....Dar nu sunt la facultate....Asa ca mai scuteste-ma....noapte buna papa


imbecila pamantului...tu te laudai ca esti la facultate, asta vara...ca ai colegi un tata cu fiul lui, si ei s-au dat la tine si i-ai pus tu la punct....este ca aberezi cu succes???? ce-ai facut?? ai incurcat pastilele cu ale babei??? ii dai ei anticonceptionale si iei tu medicamente pentru dementa senila??
tutankhamon
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:27
de asta si rad, tuth

floricica si mcrin, zambet, fetele !e ca la nebuni

in alta ordine de idei, ma distreaza spotul asta pubilicitar cu alde gioana topaind . parca-s alde irina la bal mascat
si_totusi
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:30
De la: garbo027119, la data 2009-11-29 23:19:55 Tu esti tampita,sau tampit si incult pt ca tu mai jicnit....


esti jalnica.......tu esti cea care ne JIGNESTE in fiecare zi cu aberatiile pe care le postezi...ne JIGNESTI cu felul tau de a-i NErespecta pe cei din jurul tau, care nu valoreaza pentru tine nici cat o ceapa degerata, oricate studii sau carte au.....ne JIGNESTI cu idioteniile pe care le ai in cap.....

te crezi cea mai desteapta de pe pamant???? da, esti!!!la spitalul de nebuni de la balaceanca tanti...vezi ca ai scapat de acolo prin gaura din gard...du=te inapoi ca e ora de pastilutze....

HAI SICTIR!!!
tutankhamon
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:30
tuth, nu te enerva ptr asemenea specimene, nu merita. las-o sa-si faca numarul. cred ca numai asa poate dormi linistita.... aberand non stop pe aceeasi tema. e prea dementa ptr a fi adevarata.
mcrinelam
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:36
lasati ca , intra in contul imperatorului peste cateva minute.
gata, noapte buna. mi-am luat doza de buna dispozitie
si_totusi
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:38
o ia in mana si de pe contul de imperator, stai linistita.
mcrinelam
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:40
asa-i tutusel.....ca imperatoru' ii pasare de noapte....
tutankhamon
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:42
crinule...daca e sa ma enervez e ca s-a gasit o agramata si o imbecila sa zica ca e mai intelogenta decat noi....macar dreaq daca ar da dovada de inteligenta....dar nimik....abereaza pe o tema data...si atat....biserica....batman batman.....barbatii tampiti...batman batman....
tutankhamon
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:44
ea zice ca e foarte inteligenta, dar ar fi prea frumos sa si fie asa. daca e nebuna se crede orice, oricum, oriunde. e o dementa si trebuie tratata ca atare. si mie imi vine sa o iau de par cand vad cate spune de-an poulea.
mcrinelam
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:47
crinutz...ca abereaza....asta e.....dar ca ne sfideaza......e peste puterile mele de a intelege un om normal....ea nu e normala...il are pe diavolul in ea.....
tutankhamon
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:54
ai dreptate tuth, chiar ne sfideaza si face mishto de creierii nostri, de prin multe conturi. cred ca asta e modul ei bolnav de a-si trai viata. ea sa fie asa.
mcrinelam
Postat pe 29 Noiembrie 2009 23:58
bun...ok....aici am vrut sa ajung......dar cu noi ce are????
tutankhamon
Postat pe 30 Noiembrie 2009 00:01
n-are nimic cu noi. asa e ea cred. ii place sa intarate omul, sa fie in centrul atentiei sub orice forma..... doar e bolnava, iar un om bolnav psihic are fixuri si nu suporta sa fie contrazis. asa o percep eu.
mcrinelam
Postat pe 30 Noiembrie 2009 00:04
a vazut ca ne enerveaza postarile si fixurile ei si-i face placere. in durerea ei psihica, asta o distreaza.
mcrinelam
Postat pe 30 Noiembrie 2009 00:06
categoric e bolnava...categoric are ceva pe fond psihic...a avut ceva in viata care a marcat-o atat de puternic, incat deraiaza acuma.....si are absoluta nevoie de atentie.....pentru ca daca o lasam singura pe un topic.....se autoinvita pe celelalte...shiiit...inca o similitudine cu cealalta "psihoata"...aleha.....si aia daca nu mai avea ratting pe topicul deschis de ea, deschidea altul...si altul...si altul....cat a fost zarva mare pe topicul cu penisul mic, ea nu a mai deschis alt topic....cum au scazut...incetat postarile...a bagat topicul cu penisul mare....vad ca asa face acuma si irinuca....noi nu mai intram nici pe relatia cu dumnezeu, unde posteaza ea in dreaqi,.....a deschis ea niste topicuri cu dumnezeu...sau invadeaza topicurile normale......vai doamne....
tutankhamon
Postat pe 30 Noiembrie 2009 00:15
sigur a avut o perioada rea in viata si asa s-a apucat de religii si alte de-astea. a facut o fixatie ptr religie si acum e dezaxata total.
daca citeste irinuca ,,calitatile" ei descrise de noi aici.... lesina direct.
mcrinelam
Postat pe 30 Noiembrie 2009 00:20
poate invata ceva....iar de religie...io merg pe martorii lui iehova....ca numai aia sunt atat de obnubilati......desi ar putea sa fie si penticostalii, avand in vedere ca nu preacurveste acuma....dar posibil sa o fi facut o data...
tutankhamon
Postat pe 30 Noiembrie 2009 00:25
...da tut ....si s-a gasit sa se caiasca aici....

de ne dor ochii de postarile ei....

tut... azi n-ai fost p'acilea ....

...da...o felie de tort mai am pt tine...
am o andreea....
l_flory
Postat pe 30 Noiembrie 2009 00:30
la multi ani pentru andreea
elodia
Postat pe 30 Noiembrie 2009 00:37
ioooi...dap...nu prea am fost, ca am frecat jaluzelele de la geamul de la bu, ca erau pline de fum de tigara.....ioi...si pe fata si pe dos, cu mainile in sus...pentru ca sunt fixate pe termopan....si am facut si geamul luuuna...

dar accept cu placere felia de tort si iti spun la multi ani pentru scumpa ta, cu bucurii si tot ce iti doresti pentru ea....sanatate si noroc.....sa iti bucure viata inca multi multi ani de acum incolo.....
tutankhamon
Postat pe 30 Noiembrie 2009 00:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Chip de inger, dar realitatea este suferinta. 17 De la: blonda_no1 12 Ianuarie 2011 14:36
o experienta cu gust amar 207 De la: Jojolin 17 Mai 2011 22:04
sunt libera si-mi traiesc viata 6 De la: september 7 Ianuarie 2012 01:41
prea gelos...sau...??? 66 De la: ladyDY 16 Martie 2010 19:39
TRUCURI DE IMPACARE 67 De la: Thor_again 26 Septembrie 2010 16:05
Setari Cookie-uri