nu stiu ce sa mai cred:(

buna..as vrea sa stiu daca ma puteti ajuta..sunt impreuna cu un baiat de 11 luni pana acum cateva zile totul a fost frumos si bine dar joi,un prieten de al lui mia dat poze cu id lui in care scria "te iubesc Niko" si pe mne ma cheama ANA nu avea dc sa puna alt nume la avatar avea poza cu o alta fata inafara de mne prietenul lui mia mai spus ca a venit la el si ia spus ca isi bate joc de mne ca sta cu mne doar pt bani etc..la fel..lam sunat intro zi si mia raspuns un prieten de al lui ma injurat si mia vb la ultimul hal el stiind ca sunt iubita prietenului lui ..duminica(ieri) pe la ora 17.00 ma sunat el si ma intrebat dc nu mai vorbesc cu el..iam spus ca vb maine(luni,azi) sh lamurim lucrurile..probabil el nu stie nimic din tot ce am vb cu prietenul lui sau..am impresia ca prietenii lui au mai incercat sa ne desparta odata nu sunt deacord cu relatia noastra si odata mia facut la fel ca si acum poate ei tot incearca sa inventeze lucruri ca sa ne despart.Iubitul meu cand a aflat prima oara ce miau facut prietenii lui (lau pus a aleaga intre mne si ei dar el ma ales pe mne:D)sau certat foarte foarte rau si nu a mai vb cu ei mult timp ..pe la sfarsitul verii baietii astia miau spus ca acum sau potolit ca nu mai au nimic cu mine dar nu am incredere ..........stiu sigur sigur ca Iubitul meu nu ar face asta niciodata si ca tot ce a fost a fost doar o minciuna de a prietenilor lui dar intai as vrea sa ma sfatuiti..sa ma impac sau nu?
garbo013054
Postat pe 16 Noiembrie 2009 08:23
pai bine bre, ce varsta ai tu de umbli cu un baiat de 11 luni?... nu va mai potoleste dreacu' odata...
zambil
Postat pe 16 Noiembrie 2009 08:29
e "batrana", zambile... are 12 ani.

garbo_C
Postat pe 16 Noiembrie 2009 08:45
yanyacharberet
Postat pe 16 Noiembrie 2009 15:07
de mici incep, zambile, din frageda pruncie
ca nu mai e ca pe vremea noastra
iooiii, tineretu' din ziua de azi...

fatuca, io zic asa: impaca-te, da' da-i in continuare si bani, ca doar ziceai ca ti-a zis ala ca i-a zis el ( ) ca sta cu tine pentru bani. Si cand i-o fi lumea mai draga hop! sari cu decontu' la el. Asta daca vei mai avea la cine
ready_vivus
Postat pe 16 Noiembrie 2009 15:11
iti spun eu ce sa crezi....si in ce...intr-o carte de gramatica a limbii romane si in una de sintaxa a frazei....ca esti varza la amadoua...dar iti arde de iubit....
tutankhamon
Postat pe 17 Noiembrie 2009 00:04
colega..nu-s eu ileana cosanzeana,dar eu la 11 ani si ceva cred ca de abia stiam sa deosebesc baietii de fete....asa ca daca tu esti mai inteligenta decat mine,atunci bravo.Si nu ne-ai zis..cam cati ani are prietenul tau....un sfat? lasa baieteii mamicu',mai stai putin pe tusa...si?..chit ca sunt eu mai ...dar sunteti de la 10 ani impreuna?
Cristina_Maria_B
Postat pe 20 Decembrie 2009 12:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
paranormal 709 De la: sandy_bell 29 Mai 2015 20:10
ajutati'ma:( 3 De la: krystyna17 9 Ianuarie 2012 15:30
Marturisesc 207 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:29
Hello..!!! 105 De la: Eda 22 Ianuarie 2010 17:08
cu sufletul zdrobit ce sa fac 31 De la: caleidoscop 20 Ianuarie 2012 08:23
Setari Cookie-uri