Cum imi pot convinge parintii?

scumpi ..pana sa faci tu scoala cat am eu o sa-ti mai trebuiasca vreo 3 vieti..dar nici atunci nu sunt sigura ca o sa-ti iasa....pricepi?? Daca nu , straduieste-te . IGNOR.....
reyya
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:52
ia uite, zambilo, o trimiti la scoala cu ideile astea sa strice toti copiii!
sora_ilsi
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:52
reyya, nu meriti nici macar o jumatate de raspuns. ai ofensat-o si pe totusica ieri si pentru asta m-am lamurit cu tine

pe viitor, incearca sa te abtii sa-mi dai replica, mai ales ca nu ma adresam tie. clar ?

so...no comment si ignore total
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:55


fleurdelis
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:55
dragutza, la scoala o trimeteam pe fatuca aia de 17 ani...despre studiile tale nu-s curioasa
cat despre ale, mele, ma descurc, stai linistita!
zambila
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:55
mey ..pe tine cred ca te-a scapat mamica ta in cap cand erai mica..pe bune...mey ..e lumea plina de nebune...
reyya
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:58
si schimba-ti id Wife..nu e unul inspirat
reyya
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:00


cu mine vorbeai??
mah, nu stiu, da' o intreb, daca mori de grija...
zambila
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:00
De la: reyya, la data 2009-11-08 12:00:01si schimba-ti id Wife..nu e unul inspirat


asta era in loc de LA MULTI ANI de ziua ei? Rusinica!
sora_ilsi
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:03
intrebarea era pur retorica chiar nu e nevoie..neinteresant
reyya
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:03
mda, asa ca tine

bai fetele, e unu pe prima, un baiet, se uita el cam tamp asa, da' cum gateste....
zambila
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:04
LA MULTI ANI FRUMOSI SI FERICITI
CU UN PRUNC SANATOS SA FITI DARUITI! PENTRU TINE, MICHELLE
sora_ilsi
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:05
fetele, sa revenim...ca nu are rost sa ne implicam acum in dispute cu persoane mai inteligente decat noi

zambilo, plozii astia is scapati de sub control, mama...ori parintii nu au timp sa se ocupe de ei, ca uite ce vremuri traim, ori is picati in alta extrema si isi rasfata loaza fara masura

eu, iti spun sincer, nu m-am confruntat cu asemenea probleme. fiica-mea a respectat regulile, a inteles ce ii explicam, nu a vrut sa-si devanseze varsta cu trairi de-astea. si acum, la 26 de ani, pot sa zic ca e un om integru si cu coloana vertebrala.

da' pentru asta trebuie ca in primul rand, tu ca parinte, sa iti cunosti directia, parerea mea...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:05
reyya...te-ai inspirat cumva din viata ta cand ai zis ca e scapata lumea in cap si e plina de nebune???? ia revizuieste-ti atitudinea, ca nu vorbea nimeni pe aici cu tine...te-ai bagat singura ca musca in courou calului....si acuma mai bazai sa fii scoasa de acolo....da, fata, din aripi.....descurca-te.....singura ai intrat acolo....singura sa iesi....si mai abtine-te de la comenturi belicoase...au mai fost utilizatori asa ca tine si au murit de mana lor.....hai liberare!!!
tutankhamon
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:06
wifo.....perfect adevarat.....degeaba striga toti: copilul e asa si pe dincolo!....nu e adevarat....asta tine de parinti...si de educatia primita...si de cum parintii i-au explicat unele lucruri....si cat de bine astfel incat bietul copil sa inteleaga....
tutankhamon
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:08
aha, stai ca am inteles si eu: intrebarea fiind retorica, reyye, nu stii daca te-a scapat mamica ta in cap cand erai mica? da, da, pricep
sora_ilsi
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:08
las-o tuth, atata stie, atata face...

wife, probabil ca asa e, da' uite, ma uit la mine si la sor'mea, parca n-am avea aceeasi parinti, parol!
cu ea, oricum te porti, nu-i bine...astia nascuti dupa '90, parca-s toti emo

io-s mai sensibila de fel, daca se uitau mai urat la mine, incepeam sa plang...ioi, viataaa
zambila
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:10
ilsi, multumesc din suflet pentru urari
tut, am reusit sa citesc mesajul de mi l-ai trimiss, va multumesc tie si lui F pentru gandurile bune

aveti grija sa ma tineti de vorba saptamana asta, ca-s paranoia cu copila asta a mea...o ajuns in singapore deja...ioi, ca ce rau i-o fii ei la spa, acolo...chietre calde pe shele, si tehnici de relaxare, hehehe...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:11
zambilutz...asa esti tu mami.....mai romanticoasa....mai melanchoholica..... asa e firea ta...
tutankhamon
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:12
ba sa nu plangi, soro...ca viata nu e blanda cu astia ca tine...

eu tot zic ca bunul simt e un handicap in ziua de azi, si uite ca in fiecare zi mi se confirma asta
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:13
wifo...si atunci care e problema??? am inteles ca e pe maini bune.....nenea brotheru tau are grija de ea.....si, atunci, care e problema ta??? tu concentrilla pe tine, fata.....ea ii acuma suficient de matura sa gandeasca si singura ce e bine si ce nu...si sa ceara sfatul lui brother daca ceva nu i se pare corect, ca am priceput ca asa ai educat-o daca nu e sigura.....nu mai fi closca....
tutankhamon
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:14
brother nu mai e este acolo...a plecat din 6...

cum dreaq sa nu-mi fac griji, bre ? are ea 26 de ani, da tot ploada mea este

si mai e si singura p-acolo...ma rog, cu inca cateva zeci de fomei care isi fac unghiile si dau iama prin malluri
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:18
tuth, poti sa-mi zici oricum, numa' romantica, nu!

v-am pupat
ma duc sa-mi vad copilashii
zambila
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:23
eh..lasa....wifo.....ca nu e singura si de capul ei......si eu sunt convinsa ca ai educat-o bine sa nu se bage singura in situatii limita....
tutankhamon
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:24
noa lasa zambilo...ca esti si tu o pisica mai mare asea.... pupa-l pe scumpul meu pe nasuc din partea mea....
tutankhamon
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:25
ioi, si ce-i mai pupacesc...pt tot forumul
zambila
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:28
asa...asa....
tutankhamon
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:31
mama lui da net
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:41
lasa-ma wifo ca azi am patit-o ca niciodata...pana acuma de 5 ori a trebuit sa ma reloghez pe garbo....
tutankhamon
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:43
wife, azi e ziua ta, iubitzico? asa am auzit io mai demult, ca te numesti mishulica...corect?
dihoritza
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vrau sa imi gasesc familia pierduta 1 De la: garbo_491550 3 Iulie 2018 22:32
8 Martie Regal Pentru Femei Speciale! 1 De la: CurteaRegala 3 Martie 2016 11:41
soacra 151 De la: Alina_30 10 Iulie 2014 09:54
ce sanse are o femeie cu doi copii sa-si refaca viata dupa un divort 268 De la: rapsody33 28 Mai 2017 11:26
Nu-mi gasesc echilibrul 55 De la: garbo162935 15 Aprilie 2012 00:53
Setari Cookie-uri