CATRE ADMINISTRATORUL FORUMULUI

noup, e in octombrie, cum zise piku. si oricum aici deja azi s-a facut maine
ready_vivus
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:09
tuth, e cel care a scuipat din contul Timidul, si e cel putin frate geaman cu prietenul nostru, Ovidiu45
pik_nik
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:10
apoi, cu voi, scot bostanu-n geam cand nu trebe

ma sa iau dupa americani. astia-s tari in bostan
si_totusi
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:11
chiftea...
zambil
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:11
'op sha-sha, zambilu, asta ne doare?!
vaaaaaaai, si ai tinut in tine atata vreme, ntz, ntz, ntz...!
pik_nik
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:12
picane, nu ma doare nimica, nene.. mai ales ca noi ne cunoastem... he,he,he...
zambil
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:13
Ma las pagubas! Voi santeti ca tiganii! Doar inpreuna reusiti! De unii singuri santeti gasculite! Poate cel avizat in titlu face ceva inpotriva nomazilor!
garbo066857
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:14
Si eu stiu cine e. (aiurea, dar ma fac si eu interesanta. )
Tiffany
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:14
857...amice...esti idiot!!! VORBEAM DE GRESELILE DE ORTOGRAFIE!!!! stii ce-s alea??? ca oricui i se poate intampla sai alunece deshtul pe taste...dar tu esti certat pe vecie cu cratima....hai..ignore ca ma obosesti...
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:14
poate se intreaba-cel in discutie-ce-o fi aceea cratima?ai?nenea ce o fi?
LILO
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:16
tuth, nu-s numai cratitele, sau cratimele, sau ce-or fi alea
"sant, santeti, inpreuna, inbatranit, neamplinit..."
sa-ti dau fragmente de texte cu aceleasi greseli ale unui "cont" mult mai vechi si mai cunoscut?
pik_nik
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:18
ei no ca...deja cineva sufera de paranoia...p`aci!!
ia priviti...cine tot creaza chiftele...si...se tot crede buricu` forumului...ca ar sti sa intre-n conturi...si arunca ce zicea zambil..."ciocolata d`aia..."avicola...peste tot!!
ce poti sa le faci unor astfel de indivizi?
la medic nu vor...cu lumea...nu vor decat ii lasi sa abereze...e greu de stat in preajma lor!!
iar...a ma face pe mine...una si aceeasi persoana cu...boala din capshoru` lui...devine deja...de domeniul paranoia!!
as fi vrut sa nu postez aici...nimic...dar se pare ca un astfel de individ...care tot creaza asa zise bombe...si murdareste tot ce atinge...ar trebui putin scos la iveala...
apropo`s...ia zi tu...pik...ce anume vrei sa relevi cand faci referire la mine?
ce anume...crezi tu ca ai avea de impartit cu cineva care tot incearca sa nu fie trivila...dar...cum tu...esti ca un supozitor nedorit...eti atat de perseverent...ma vad nevoit sa ripostez pt ca deja...atentezi cu obraznicie la ceea ce eu inca n-am facut pe aici!!
deci...astept precizari...in vazul lumii...daca poti aduce argumente serioase...
altfel...incearca sa nu ramai atat de josnic...doar datorita frustrarilor tale...
spune te rog...ce ai de zis...referitor la mine...
astept...
ovidiu42
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:20
toampicul ista se facu de 5 pagini, hic, cate o tzara cate un pic, hic
yanyacharberet
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:20
pikulee...stiu exact la cine te referi...dar eu sunt toma necredinciosul....nu stiu daca ma intelegi....
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:22
cum se face, bre ovidutzule timid, ca ai aparut fix la momentul oportun?!
hai sa traiesti bine, ca io nu te pot lua in serios, oricat ti-ai elabora postarile
fix asa sarea si valentino, cand cu contul iar_eu
pik_nik
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:27
incredibil...
melanie
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:31
asa-i???
mi-e scarba....
zambila
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:35
cer scuze pt limbaj dar...te rog...nu fi nesimtit...
adu argumente...si spune TU...cate chiftele arunci aici...doar pt ca altfel...nu te remarci prin nimic...
hai...te rog...incerca sa nu fii ipocrit...si nici sa crezi oamenii astia de pe aici care au totusi...ceva deasupra gatului...cum ca ei ar fi...
nu stiu de ce nu ma mira...apetentza ta...pt astfel de subiecte...prin care iti creezi o imagine ...pt ca de fapt...nu e nimic in ea...si...incerci sa aduci injurii...si sa blamezi persoane pe care nu le poti contracara decat...prin astfel de jocuri murdare!!
cer scuze tuturor celor care stiu ca n-as putea sa spun ceva urat despre cineva...fara sa am informatii pe care sa le aduc ca argumente...
ori...atata timp cat nu se aduc argumente...nu poti fi tratat aici decat ca si impostor...
am rugat sa se aduca argumente...si le astept...
altfel...persoane ca tine...devin nulitati...in vazul tuturor...
ovidiu42
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:37
da' di ce bre, zambiliciule, di ce ti-i scarba? omul are bani, si-a facut cate conturi l-a tinut punga
amu voi ce aveti cu el?
ready_vivus
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:40
Eu nu ma intreb doar atat: cine, cand, unde, cu cine, cum si mai cu seama cand.
Tiffany
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:42
asa ovidutzule, ia masuri drastice, dragule!
ori posteaza toata lumea cum vrei tu, ori le lipesti eticheta de frunte si afara cu ei, in huiduielile orprobriului public!

mai ia o bere, Timidutzule, ca-ti pierzi vocea si prestantza
acum retine niste chestii:
- stiu bine ce spun
- eu continui sa fiu doar cu contul asta in garbo;
- tu fa-ti cate vrei, si altii pot sa faca la fel, daca nu ma injurati nu-mi pasa ce faceti voi
- tot nu te pot lua in serios
pik_nik
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:43
Tiff,mai conteaza?..
melanie
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:45
io n-am inteles nimic si urasc incertitudinea, asa ca o sa fiu directa...

bre Ovidiule, matale esti garbo ala 857 ?
garbo_C
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:46
buuuueyyyyy...nu va mai certati........o disparut 857....
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:49
de la paranoici...sincer...nu te poti astepta decat...sa te contaminezi...
si...cum chelu-si pune mana-n cap...chiar te temi sa recunosti...ca esti fantoma care bantuie forumu`?
te jenezi?
cit priveste luatu`n serios...d ecatre oameni bolnavi...care n-au curajul...barbatesc ...sa aduca ardumente...atunci cand e necesar...ce poate crede atata lume?
ii las pe ei sa decida...iar cat priveste modul incare iti tot curg alea alea p`aci...doar sa fii bagat in seama...ar trebui sa mai revezi putin...daca nu cumva...unii...ar trebui sa renunte la clementza...cand e vb de o fobie...
astept in continuare...argumente...aduse in a releva afirmatiile tale...sau...ramai impostor...in vazul tuturor...
ovidiu42
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:50
mda...
ready, n-am gretzuri, te asigur, cat despre ei, pot sa-si faca exact cate conturi doresc, nu ma intereseaza, nu ma deranjeaza, dar am obosit sa citesc aberatii pe forum
zambila
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:51
De la: Celleste, la data 2009-10-28 20:46:10io n-am inteles nimic si urasc incertitudinea, asa ca o sa fiu directa...

bre Ovidiule, matale esti garbo ala 857 ?



celeste...scz de citare...se poate verifica...
daca chiar cineva care se tot rotunjeste cu...a afla...sa aduca argumente...
iar daca tu...ai dubii...intreaba pe cine lanseaza chiftele...vb cuiva...sa devina interesant!!
eu...sunt eu...si atat...
de aceea...am si nume...si imagine...toate reale..
pt ca...n-am astfel de boli...cum au altii!!
ovidiu42
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:53
Celleste, asa ceva nu se recunoaste
si nici nu mai conteaza. pentru cine are ochi de vazut, a ramas clar cine arunca chiftelele. cum la fel de clar e si scopul unor conturi nou aparute, care dupa o postare de "bine v-am gasit, eu sunt nou", sar direct la "te-am vazut eu bai pikule ce agresiv esti, si ba pe-a matii"

daca am chef sa ma cert cu masculii, ma duc in yupy, la poponauti, n-o fac aici
aici am cu totul alte interese( ), si daca-s lasat in pace, nici nu-i vad pe stravezii care nici macar un cont fals ca lumea nu stiu sa-l faca(mi-aminteam de nichita stanescu )
pik_nik
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:53
domnu`, interese ?
melanie
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:57
Interesul poarta fesul.
Tiffany
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intrebare 13 De la: garbo_394413 3 Februarie 2014 20:34
De ce prostik sunt asa consecventi,pt ca prostia si nesimtirea vine pe gratis,si ei nu obosesc niciodata si au mintea odihnita de aceea ei vor sa si conduca sa spuna despre ce sa vorbesti 13 De la: garbo_406810 8 Decembrie 2014 17:01
CE PARERE AVETI DESPRE NOUL BECKHAM DE ROMANIA? 112 De la: cobra_jimbolia 3 Iunie 2010 05:27
iubiri interzise! 101 De la: oanas_2004 15 Februarie 2011 18:30
sunt confuza...oare??? 489 De la: cory_emy 6 Mai 2011 10:31
Setari Cookie-uri