CATRE ADMINISTRATORUL FORUMULUI

i-am facut o mica "vizita" in PC, prin adresa de mail
lasa nenea suparatu', mai ai contul principal, si poti posta orice de acolo, doar esti gata facut de kko
vezi ca ti-am lasat o mica "amintire" la documentele tale personale
pik_nik
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:24
bai!

ia lasati baiatul sa-si spuna pasul,credeam ca nu mai apare...

857,

ia spune cine a fost rau cu tine?....
iasomia
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:24
ISHTENEM!!!
857, m-ai dat totalmente pe spate!!! din motive de siguranta, ha?
Al dreaq, te-a ginit nevasta ca postezi pe acilisha si te dai la prospaturi, ai? Si ti-ai luat masuri de siguranta, sa nu iti dea sa mananci zupa cu furcutza, banditzel mic ce-mi esti matale!
ready_vivus
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:25
domnu sau doamna....stiu...esti distrus.....pacat....
nazirra
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:25
857...daca postezi subiecte de bun simt si nu povesti de adormit copii, daca faci postari fara sa aduci injurii la adresa altor postanti(indiferent de sex, natie, religie, orientare sexuala), daca postezi ceva interesant fara sa fie aberatie, daca respecti niste mici reguli de bun simt si decentza, daca... daca... daca.... respecti niste chestii marunte, iti garantez eu ca nu o sa ai probleme...ca dovada ca au intrat multe persoane noi pe forum, prin bun simt si intelegere, si au fost cooptate imediat de forumistii vechi, fara sa existe raca, ranchiuna si alte jigniri....deci???? ti-ai dat seama care e problema ta??
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:27
da mai nazi, si mai lucreaza si de noapte...
pik_nik
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:27
pikuleee..... YES!!!!...daca e ala de care zici tu, lasa-i o amintire lichida si de la mine....
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:28
Mami iaso,
eu cred ca piku a fost rau cu el mai intai si mai intai, ca i-a luat lopatica si i-a aruncat-o colea, peste parau. Mai pe urma cred ca si Tuth a fost rea cu el, ca i-a dat na-na cand el incerca sa se catere pe garduletz si sa scoata limba la nenii si tantile forumisti. Si in final, eu cred ca si Micass a fost rea cu el, ca nu l-a lasat sa spuna mascari, asa cum a auzit el la niste oameni mai mari de la birtul din cartier.
ready_vivus
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:28
vezi de aia io cred ca i distrus!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:29
are dreptate!
va repeziti Ca Corbii!
huo!..

iasomia
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:29
ioooii...si mie mi se ruuuupeeee......






inimioara!!!!
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:30
ia stati sa-i intru in cont, sa vad ce mai gasesc interesant pe acolo
pik_nik
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:30
Domnule NIK Timida a fost un caz izolat dar tind sa cred ca avea dreptate dumnezeu sa o odihnesca ca a-ti executat biata femeie!Vrea sa stu daca de maine cu voia dumneavoastra mai am dreptul sa postez cu acest cont?
garbo066857
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:31
ce dai?
pik_nik
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:32
De la: garbo066857, la data 2009-10-28 17:31:02Domnule NIK Timida a fost un caz izolat dar tind sa cred ca avea dreptate dumnezeu sa o odihnesca ca a-ti executat biata femeie!Vrea sa stu daca de maine cu voia dumneavoastra mai am dreptul sa postez cu acest cont?


ioi 857....cu te deteshi matale de gol.....ca nu spuse nimeni niika de timidA......he he...orice pasare pe limba ei piere....
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:32
ready,

sa recunoastem ca ne inselam de multe ori in" ghicirea" te miri cui...

i-ati luat IP-ul ala sau ce?

857,

spune mami ce si cum...ca in general eu sunt acuzata ca sar pe useri,azi sunt fata buna,si-mi pare rau..poate...
iasomia
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:33

tuth, ti-am spus ca ne cunoastem!
lasa nenea, nu plange, uite, te recruteaza ielele
pik_nik
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:34
pikule...nu accepta nimik.....ca lupta murdar...in timp ce noi suntem tot aceeasi, el face fete-fete din alte conturi.....nu e corect asa!!!!..daca nu e las, si nici timid, sa iasa la lupta dreapta fara masca... ei dracia dreaqului ca ma enervai!!!
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:34
ie-te pikule....ca ma prinsei si azi nu baui lapticul.... give me 5!

p.s. face acelasi greseli de ortografie....
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:36
pai iese si la lupta dreapta! desi-i cam ondulata, presarata cu multi zambilici
acuma-i mai tacut insa, pana-si reface vesela armata decimata de niste nesimtiti ca noi, aia care taiem si spanzuram in forum
pik_nik
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:37
mami iaso, asa e cum spui. da' parca si nenea / tanti asta prea a luat-o cu "motive de siguranta', ca mai avea un pic si zicea ca e urmarit de securitate, kgb, cia si nevasta, toate la un loc. Nu-l vezi ca arunca kktul si pe urma o da in diverse, cu permisiuni si alte cele? Daca are ceva de zis, sa zica, daca nu, il iau la unshpe metri mai rau decat a facut-o pik. Ca din cauza unora ca asta pleaca oameni ca lumea de pe acest forum. Incepe cu momeli si ploconeli, apoi o da ca alde una de mai ieri-alaltaieri, ca mi-era mie jena sa intru si sa citesc ce scria pe aici...
ready_vivus
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:38
pikulee...io zis ca-i sado-maso d-ala....
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:38
ready.....tavaleste-l mama, fara mila, ca si eu l-am cotonogit cu matura cum l-am prins, draga....
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:40
tuth, ready, curand am o conferintza cu moscova, sa-mi traseze noile directive ale forumului, si o sa fiu ocupat cam o ora.
contez pe voi sa mi-l pastrati cald si cu respiratie, ca am niste surprize uriase pentru el
pik_nik
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:41
io mai stau pikule.....pana disara....ca noaptea=i lunga......dar cred ca omu o succombat....definitiv....ca vaz ca nu mai misca.... sau i-ai plantat oaresce porcina???
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:44
da tati....io am pregatit avionu....am invirtit cu mina de elici.....
nazirra
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:45
da tati....la o elici....lipseste o pala am dat prea repidi da eaaaa.....siii.....s a c am deslipit...io cred ca de la pricipiu ala de la fizica ca o atras o pamintu....altfel nu mi isplic......
nazirra
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:48
ready,

eu nu sunt pentru "linsaje" de acest gen,atmosfera devina insuportabila cand incep conflictele...

nu stiu de unde apatenta asta pt scandal pe care o vad de la un timp pe forum,ar fi atat de simplu ca limbajul sa nu fie atat de violent.

zau..

da' e libertate si fiecare "traieste" cum vrea,este alegerea lui...
iasomia
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:51
pamantu asta, mai nazi... ...atrage cam multe...
pik_nik
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:53
ihi.
nazirra
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
raspuns 4 De la: Sal_a_toi 31 Octombrie 2011 10:59
Pt ca oamenii sa poata avea o relatie cu Dumnezeu trebuie sa fie smeriti...Ce este smerenia? 4 De la: oktaviatdy 23 Iulie 2011 10:52
sa ma risc intr-o relatie cu el? sau sa-mi vad de ale mele?! 78 De la: garbo_10179 30 Octombrie 2015 03:47
dragostea la prima vedere! 380 De la: fleurdelis 20 Mai 2010 23:02
iubesc un barbat casatorit si departe de mine 45 De la: garbo083932 11 Februarie 2010 22:35
Setari Cookie-uri