CATRE ADMINISTRATORUL FORUMULUI

iaso,
nici eu, unul, nu sunt de acord cu linshajele alea si cred ca pot sa ma aprobe cam toti cei care ma cunosc. cat despre apetenta pentru scandal... poate in alte parti. dar vezi si tu cum fac unii: arunca o gogoasa si pe urma se dau la fund. unde sunt argumentele? in buzunar, pe principiul "las ca stiti voi ce mi-ati facut"...

in alta ordine de idei, limbajul violent este generat de limbaj violent. eu nu il practic, dar il compostez ori de cate ori il vad pe interval. m-am saturat sa plece oameni care chiar au ceva de spus, si sa ramana niste aia care nu-s in stare sa lege doua cuvinte...
ready_vivus
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:57
ihi...cica gravitatie?!!hm.....
nazirra
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:58
sau graviditate d'aia...
pik_nik
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:06
ready,

eu nu te-am vazut pe tine in niciun scandal,ma refeream la modul general...

si da..si eu ma gandesc cateodata sa inchid usa la sandrama...vedem noi.

da' nu-l las eu singurel pe zambilu' acilea,il iau cu mine,he,he....

sa mai citesti o data ce am scris,m-am adresat tie,pt ca asa s-a intamplat....

rau se face f usor,dar de construit se construieste greu...de noi depinde,eu cateodata imi pierd pofta,si cred ca stiti cu totii de ce...

hai seara frumoasa...
iasomia
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:08
parerea mea.....io cred ca se poate dicuta si in termeni civilizati...nu neaparat trebuie sa te faci ascultat aducand injurii si insulte...cu atat mai mult cu cat aici e un forum public...dar se pare ca unii chiar cu asta se ocupa...cu agitarea maselor...arunca chifteaua si dupa aia striga..."uite-l...ala e cel care m-a calomniat....ala...hotul ..prindeti-l..dati-i la cap si ignorati-l"...hai sa fim seriosi...
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:10
baii forumistii.va uitati pe antena la acces direct...monica terorista de soferi
LILO
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:18
De la: garbo066857, la data 2009-10-28 16:50:37Buna ziua! Am si eu o intrebare de bun simt! Acest forum este administrat cumva de la MOSCOVA? Asta pentru ca am observat ca in momentul in care nu esti de acord cu anumite ,,persoane''esti imediat,, eliminat''? Vreau sa am si parerea utilizatorilor forumului daca se poate!Bineinteles a celor de bun simt! Sa n e vedem cu bine!! SPER!

..cum adica esti eliminat??te/ai trezit cu vreun puscas marin la usa sau ce??...tocmai ca e un forum public poti sa scrii orice doresti...ca vor fi destui care sa contrazica orice parere mereu...asta se subintelege...deocamdata cata vreme nu iti inchide nimeni contul pe garbo...in afara de tine bineinteles...cred ca nu e vb. de nici o eliminare...adica cum te constrang alti utilizatori...daca la asta te referi???
garbo055472
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:20
De la: pik_nik, la data 2009-10-28 17:32:15ce dai?
Doar o intrebare domnule NICU daca se poate? Santeti majordonul doamnei cu masca de aur? Vad ca nu apuca doamna sa traga un vant ca sariti repede sa-l prindeti!
garbo066857
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:22
857..te oftici ca nu prinzi tu vantu'doamnei cu masca aurie ca n-am intales...
sau esti invidios pe masca de aur?
LILO
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:25
e invidios ca nu apuca el sa prinda vantul....baaa....857...vezi ca acuma trag unul special pentru tine.....prinde-l si tine-l bine...strans... e dedicatie speciala...
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:28
De la: LILO, la data 2009-10-28 18:25:07 857..te oftici ca nu prinzi tu vantu'doamnei cu masca aurie ca n-am intales...
sau esti invidios pe masca de aur?
Sa fim seriosi stimata doamna pentru ca doar asa vom putea face putina democratie pe acest forum!
garbo066857
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:29
De la: tutankhamon, la data 2009-10-28 18:28:43e invidios ca nu apuca el sa prinda vantul....baaa....857...vezi ca acuma trag unul special pentru tine.....prinde-l si tine-l bine...strans... e dedicatie speciala...
M-am convins....! In rest doar de bine!
garbo066857
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:31
De la: tutankhamon, la data 2009-10-28 18:28:43e invidios ca nu apuca el sa prinda vantul....baaa....857...vezi ca acuma trag unul special pentru tine.....prinde-l si tine-l bine...strans... e dedicatie speciala...
Veti mai purta discutii cu mine dar din alt cont si o sa dovedesc cat de(ne) pregatita intelectual santeti!
garbo066857
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:34
De la: tutankhamon, la data 2009-10-28 17:32:47
De la: garbo066857, la data 2009-10-28 17:31:02Domnule NIK Timida a fost un caz izolat dar tind sa cred ca avea dreptate dumnezeu sa o odihnesca ca a-ti executat biata femeie!Vreau sa stiu daca de maine cu voia dumneavoastra mai am dreptul sa postez cu acest cont?


ioi 857....cu te deteshi matale de gol.....ca nu spuse nimeni niika de timidA......he he...orice pasare pe limba ei piere....
Of ..of majordonul a spus ceva mai devreme mai hintelectualooo!Ceteste si matale bre de sus in jos toate postarili majordonului! Acum va doresc o seara buna ca inimile dv!(unii oameni mai au si treaba)
garbo066857
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:39
De la: pik_nik, la data 2009-10-28 17:24:14i-am facut o mica "vizita" in PC, prin adresa de mail
lasa nenea suparatu', mai ai contul principal, si poti posta orice de acolo, doar esti gata facut de kko
vezi ca ti-am lasat o mica "amintire" la documentele tale personale
Dumneavoastra domnule NICULAE puteti lasa doar o dara de rahat presistenta! Atat si restul miros!
garbo066857
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:50
857 cu spumici la gura ia-n citeste matale mai jos punctele enumerate:
1. pik nu a zis absolut nimica de timidA...a zis de timidutzuL....asa ca las-o jos ca macane...numai tu ai spus pe un topic ca vei deveni timidA....asa ca pune mana si mai citeste postarile...eventual pe litere...
2. s-o crezi tu ca din alt cont ma vei pacali pe mine...te tradeaza stilul si greselile de ortografie - lipsa cratimelor, lipsa articularii unor cuvinte - asta daca nu stii ce e aia ortografie...
3. ma poti provoca pe orice domeniu...si dupa aia te provoc si eu...sa vedem care pe care...deocamdata dupa cum te exprimi, apari doar ca un golanas-gunoias de cartier care se da mare si tare....in clanta...ca restul...nema putirinta...
4. democratia nu o faci nici tu, si nici altcineva...democratia e aici bunul simt si respectul fata de ceilalti postanti...dar se pare ca fie nu ti-ai incheiat studiile, fie esti la seral, fara frecventa, si ai lipsit la lectii...
5. este absolut ciudata atitudinea ta vis-a-vis de domnul pik....sunt ferm convinsa acuma ca, de fapt, esti femeie si ai fost refuzata de el, care si-a dat seama ce poama esti...

deocamdata singurul care miroase esti chiar tu insuti/insati ...asa ca nu te mai preface ca nu ai facut pe tine, pentru ca mirosul te tradeaza....la revedere, drum bun, esti veriga slaba a lantului...de data asta ai depasit limita bunului simt si chiar nu ma vei mai face sa-ti adresez nici un cuvant de bine daca ma provoci...
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:03
ce invartiti pe aici ????

buna seara ...va
cely
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:05
titisoara..bun venit!(la haloween)
LILO
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:08
bre tutanko... nu mai sari fata dupa toate chiftelele pe care ti le arunca unu' si altu'... il recunoscusi pa unu' dupa scris?... pai asta-i si shpilu, sa-l recunosti... he,he,he...
zambil
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:09
bine v-am gasit ...deci ...cine se ascunde sub masca????
cely
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:10
zambileeee...banuiam de la inceput...apoi i-am vazut greselile de ortografie...apoi s-a dat de gol luand apararea unei persoane pe care nu prea am vazut-o - mai deloc - postand pe topicurile unde noi suntem ....timida....el cu degetelele lui a scris pe un topic ca va deveni timida....asa ca sunt absolut sigura si fara drept de echivoc ca el e....si mai ales acuma, dupa ce i-am vazut si injuriile...
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:12
tutanko.. chiftea, fata, ce povestesti tu acolo... rece, ca sa zic asa...
zambil
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:14
nea zambilu,tuty,ia soptiti-mi si mie la ureche cine-i faptasul,ca io azi la ora asta nu ma prind
LILO
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:16
maimutza, faptasu', vorba lu' nea iancu, se stie el care e... si stie ca si eu stiu.. si ca si tu stii.. he,he,he...
zambil
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:18
zambile, pentru mine aceasta persoana nu mai exista...la cine te referi de fapt??
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:18
lilo...omul rosu...timidul....a aparut sub o alta identitate...atat..
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:19
scurt si la obiect...era simplu..
LILO
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:20
tutanko, lasa ca decoperi tu... eu atat iti zic, nu mai sari dupa chiftele, ca unii se injura singuri... minti bolnave... bate vantu' dementzei p-acilea...
zambil
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:20
si ???
cely
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:22
zambi...am priceput unde bati... lasa sa fie ei sanatosi!!!
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Libertatea in cuplu. 206 De la: reyya 3 Decembrie 2010 03:04
Ce inseamna a fii sectant? 180 De la: eu_geminy 25 Octombrie 2010 02:40
oare este iubire 1 De la: mih3 3 Mai 2010 16:03
Despre cele de trebuinta pentru bunii crestini 21 De la: barboneli 2 Martie 2011 16:53
Iubire neimpartasita 52 De la: crinutzik 15 Ianuarie 2012 03:51
Setari Cookie-uri