Subiectul meu

o omor p'asta cu horospocu de pe antena!!!
imi strica dimineata
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:00
m-am enervat!!!!
ma duc la munca
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:01
daca azi te duci la munca, iar maine se zice ca e mai rau, ce se intampla maine???
pik_nik
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:03
maine e joi,astept vinerea ca sa vina sambata


vine wek-end-ul!!!!!!!
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:08
bun asa!
treci la munca...la gatit fazanul
pik_nik
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:10
gata ca l-am facut....varza!
adica tu l-ai facut
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:13
e bun un fazan in sos de vin, si cu o garnitura de varza calita
pik_nik
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:16
sa-mi fac intrarea pik nik las ca este leac si pentru barba...nu a mea...ca nu am...dar gasim noi...pe cineva care are... bine mai ,vb cam mult adineaori dar simtii nevoia sa-mi vars oful....daca o sa fie cu consecinte...nu-i bai...nu ma supar in font ....eu sunt eu...altii sunt altii...cine se aseamana se aduna...iar restul sa-si gaseasca...tribul
rodi_rdln
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:23
cuvantul care imi guverneaza ziuaeste ....conflict...ca bine imi mai merge
rodi_rdln
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:34
tine aproape, cu mine mergi la sigur!
pik_nik
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:35
intrai si eu si se facu tacere nap bine mai haisa va pe toti ca trebuie sa ies...voi vb intre timp...ca mai intru diseara si iar trebuie sa faceti pauza offf mama ei de viata............
rodi_rdln
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:36
pikule eu tin aproape...la orice....este om...cum ai fi tu s'apoi dupa...sa vina si potopul...ca nu ma doare la basca...c'o dau jos ...basca
rodi_rdln
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:38
De la: dihoritza, la data 2009-10-15 03:15:57teoretic, in lumea virtuala poti gasi tot ce vrei.
dar poti gasi o mana calda, un zambet care sa faca sa-ti tresalte inima fie si pentru o fractiune de secunda? sa te faca sa te indoiesti de convingerea data de imaginea din oglinda: parul din ce in ce mai rar, incaruntit proportional cu experienta varstei.
poti gasi o privire jucausa care sa te indemne la visare?
raspunsul meu e NU.

...ba eu cred ca da ..se poate gasi si asa ceva...mai putin mana calda...dar cine are nevoie de o mana calda?..cu ce te incalzeste mana calda.?..daca...daca multe..
garbo055472
Postat pe 21 Octombrie 2009 10:01
poa' sa ninga poa' sa ploua,noua.....nu ne pasa
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 10:02
ela draga ...bubu e ca ne pasa daca esti si tu scorpie ca si mine
rodi_rdln
Postat pe 21 Octombrie 2009 10:11
De la: Micass, la data 2009-10-15 06:31:58
De la: pik_nik, la data 2009-10-15 04:49:19cred ca o solutie buna sa eviti situatiile stanjenitoare, certurile, hartuirea, invidia, intr-un cuvant circul, e sa nu faci multi purici intr-un loc. sunt destule forumuri in net, si peste tot sunt oameni.
unii isi sterg conturile, devenite "celebre" in bine sau in rau, si-si fac altele. noi noutze, curate, nevinovate...
asta inseamna sa joci cu carti masluite. inseamna inselaciune.
ma mai gandesc la asta...

Nu cred asta. Chiar daca iti faci un cont nou, tot tu poti fi. Tot tu apesi pe taste chiar daca iti spui pik sau nik.Ca nu stiu ceilalti cine esti? Poate e mai bine sa te ia fix asa cum postezi. Ti-am mai spus ca in private colcaie de barfe mincinoase. Sunt multi care si-au sters conturile din aceasta cauza. Uneori barfa poate distruge personalitati intregi (poate exagerez). Chiar nu consider inselatorie. Poate doar daca iti faci cont nou si incerci sa te dai ceea ce nu esti de fapt. Daca postezi asa cum ai posta mereu atunci nu e inselatorie. Oricum pe net nu te inregistrezi cu buletinul. E doar un nick, nu o identitate.

ba uite ca io m/am inregistrat cu buletinu...sunt vindecata de inregistrat conturi..dar nu de forum...de e/mail...cu nick/uri de genu la nume just si la prenume..me...adica just me..doar eu in traducere...asa ma chema pe mine..daca ar fi verificat cineva vreodata...am ajuns eu la concluzia despre mine ca asta nu e nici o inteligenta ..e doar ipocrizie..de ce dreacx sa fiu asa ipocrita...da ce fac sparg banci de pe net sa/mi ascund numele sau ce????
garbo055472
Postat pe 21 Octombrie 2009 10:13
De la: blanca, la data 2009-10-15 11:02:40Sun eu nu cred ca spiritul de turma e mai puternic in ziua de azi decat altcandva. Doar mai usor de observat.
Progresul in anumite zone ne-a facut sa avem mult mai la indemana si mai multe date. Dar prelucrarea lor tine exclusiv de capacitatea noastra.Care nu poate fii inlocuita. Oricat de destepti sunt oamenii de stiinta inca nu s-a inventat un robot care sa proceseze atata informatie cata poate procesa un om...
Deci, unde nu e ....nu e.

..scuza/ma..tin sa te contrazic...imformatia de pe acest forum..ca si de ;pe oricare altu de exemplu..scrisa de mai multi oameni..diferit..in acelasi timp care merge spre acelasi loc...e procesata tocmai de un robot...ca nu are forma umana probabil ..asta/i altceva...dar un om nu ar putea procesa atat de multa informatie..nu pot procesa informatia robotului de pe forum...dar robotul ala o poate procesa pe a mea..
garbo055472
Postat pe 21 Octombrie 2009 10:22
De la: tutankhamon, la data 2009-10-15 11:39:07da...sun...ai perfecta dreptate....unii au un drum pavat cu spini.....dar, oare ce e mai bine....sa ia spinii aia si sa ii arunce in cei care incearca sa comunice cu ei, sau sa accepte ajutorul si, impreuna, poate mai reusesc sa inlature din acei spini???? nu poti stii niciodata de unde vine un ajutor.....

..ajutor dezinteresat...e o tema grea de discutie...in mintile unora..conceptul asta de ajutor dezinteresat..acopera altceva...si de multe ori asa e..daca vreau sa ajut pe cineva cu un interes ascuns...o sa il abordez ca si cand vreau sa il ajut dar nu as avea nimic de castigat din asta.
garbo055472
Postat pe 21 Octombrie 2009 10:28
rodi,sunt o scorpie autentica
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 10:47
elada, io nu te cred

mai, voua vi s-a urat cu binele??
da' cine, ce are? cu cine??? pe mine nu ma deranjeaza nimeni, iar daca ma derajeaza, nu citesc, ma retrag...sau ma exprim, ca sa zic asa

dar in general sunt pasnica...poate prea pasnica
zambila
Postat pe 21 Octombrie 2009 10:50
si eu si eu! vin si eu surioarelor!
alexal
Postat pe 21 Octombrie 2009 10:51
hai sa dam mana cu mana....


cainii latra,ursu merge (era sa scriu invers )

de la palinca yanyei mi se trage
eladaela
Postat pe 21 Octombrie 2009 11:00
AZI SARBATORIM! am aflat o veste minunata... fac cinste la toata lumea!
alexal
Postat pe 21 Octombrie 2009 11:05
alex, ai fost promovata, faci bebe sau...primesti vreo mostenire, ceva??
zambila
Postat pe 21 Octombrie 2009 11:07
pe aproape... VOI FI MATUSICA!
alexal
Postat pe 21 Octombrie 2009 11:09
tot e bine!
sa-ti traiasca nepotzelul
zambila
Postat pe 21 Octombrie 2009 11:12
MERCI! sunt asa emotionata... parca-i al meu! sa fie intr-un ceas bun!
alexal
Postat pe 21 Octombrie 2009 11:17
mda....sunt, in mare, perfect de acord cu ceea ce a scris domnul initiator al acestui topic.....si, pentru ca am bun simt si ceva neuroni - nu multi, vreo 3-4 asa - ma vad nevoita sa scriu si eu ceva...sper ca nu voi deranja pe nimeni, si sper ca motivele mele vor fi bine intelese...

am intrat pe acest forum in urnma cu un an - aproximativ...nu mai stiu exact....dar era in cafeneaua virtuala si era undeva pe la pagina 190 daca nu ma inseala memoria...am intrat pe shestache, usurel, sa vad care e atmosfera...am gasit in cafenea una placuta...am postat de 2-3 ori si am gasit ca eram acceptata de "familia" de atunci, de acolo...posturile mele erau nevinovate.....eram in cautare de prieteni virtuali, cu care sa mai pierd din timpul singuratatii mele, pentru ca eu lucrez in ture si sotul meu pleca dimineata si venea seara...cautam o atmosfera placuta, care sa ma faca sa uit singuratatea in cele cateva ore care aveau sa se scurga pana venea sotul meu acasa de la servici...
tutankhamon
Postat pe 21 Octombrie 2009 12:30
am incercat sa-mi fac loc printre cei care postau la momentul respectiv si, prin posturi de bun simt si fara sa jignesc pe nimeni, am incercat sa observ "regulile" acestui loc......intre noi fie vorba, pe oriunde ai merge, si in orice casa ai intra, vrei-nu vrei, cam trebuie sa respecti "regulile" casei.....si cele tacite, de bun simt....cum ar fi sa te descalti la intrare sau sa nu cotrobai prin dulapuri...

am avut posturi cuminti, fara sa incerc sa ma impun si fara sa ma gandesc macar sa ma iau de postantii vechi sau sa le judec postarile lor...am avut si meciurile mele din particular cu anumite persoane care credeau ca am venit pe acest forum cu alte scopuri....iar cand le-am spus ca se inseala, au devenit de o ferocitate iesita din comun....a fost momentul in care am inteles diferenta dintre realitate si virtual....adica in prostia si inocenta mea in ale netului, am crezut ca toti care sunt pe un forum, sunt de aceeasi credinta si au aceleasi intentii ca si mine.....fals!!!
tutankhamon
Postat pe 21 Octombrie 2009 12:47
ce-ai patit tut draga? cine te-a mai suparat de data asta? hai vino cu noi sa petrecem. lasa supararile!
alexal
Postat pe 21 Octombrie 2009 12:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"burlacul"2 266 De la: preci 28 Iulie 2010 00:16
Femeile un ajutor in viata pentru barbati! 1 De la: VOIAJOR 11 Ianuarie 2013 01:43
Cum arat? 5 De la: Michaels_David_1 8 Martie 2016 19:45
cresterea copilului de barbati 29 De la: office_salinasusesi_ro 16 Septembrie 2010 00:10
IMPORTANT PT FIECARE DINTRE VOI 8 De la: tutankhamon 4 Octombrie 2009 13:43
Setari Cookie-uri