preludiu,dar dupa ramanem amdoi dezbracati si el nu mai face nimic

zuzu, mama, jena?
mai poate fi vorba de jena dupa ce a fost?
lady_corina
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:17
poi il iubesc enorm de mult, si imi arata si el ca ma iubeste dar,sunt probleme de genu acesta ... nu cred ca as suporta o despartire..
zuzu_bombonyk15
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:18
vezi ce a zis pik-u'de ejaculare precoce,a fost mai direct.e posibil sa fie si asta
roby_cado
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:18
mai ...parerea mea e ca baiatul tau are o mica problema si se rusineaza...fie te doreste prea mult si termina - ma scuzi...in pantaloni......sau are o problema cu ridicatul cricului.....nu-l poate tine prea mult sus.....e si cam tinerel...inca nu a ainvatat ce si cum...mai ai un pic de rabdare....mai studiaza terenul...
tutankhamon
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:18
De la: scrichy, la data 2009-09-02 01:16:33PIK,ceva inteligent poti spune


scrichy, numai cat ma duce capul. da' explica-mi ce e atat de neinteligent in parerea pe care mi-am spus-o, chiar daca, recunosc rusinat, nu ti-am cerut voie
pik_nik
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:18
Fata sufera,iar voi barbatii muriti de ras
scrichy
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:19
Pe mine nu ma doare ca doamne nu am culc cu el.. ma doare ca poate nu mai e atras de mine,ce e cu el.de ceva timp face numai asa..si nu imi explic deacea am apelat la voi
zuzu_bombonyk15
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:20
De la: pik_nik, la data 2009-09-02 01:16:55corina, numai cu comunicare, ce orgasm o sa simta fata???
daca la varsta asta au asemenea probleme, cel mai sanatos e sa-si caute fiecare de viata lui, separat!


draga pik, prin comunicare pot sa afle fiecare despre ce asteptari are celalalt de la el, nu?
poate el are nevoie de "ceva anume" ca sa "poata"...
trebuie sa comunice - intre doi oameni care se iubesc, este permis orice atata timp cat amandoi sunt de acord si jena, retinerile, cuvintele nerostite care stau in gat...nu au ce cauta
lady_corina
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:20
lady are dreptate lipsa comunicare amandoi nu sunt pe aceasi unda apoi mai e un lucru cert atunci cand vor amndoi sau daca unul refuza mereu se rupe totul!ceva sa intamplat!parerea mea!
margelatu_68
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:21
Mi-e si frica sa nu il pierd. pentu ca nu as suporta..:(
zuzu_bombonyk15
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:22
De la: lady_corina, la data 2009-09-02 01:20:38
De la: pik_nik, la data 2009-09-02 01:16:55corina, numai cu comunicare, ce orgasm o sa simta fata???
daca la varsta asta au asemenea probleme, cel mai sanatos e sa-si caute fiecare de viata lui, separat!


draga pik, prin comunicare pot sa afle fiecare despre ce asteptari are celalalt de la el, nu?
poate el are nevoie de "ceva anume" ca sa "poata"...
trebuie sa comunice - intre doi oameni care se iubesc, este permis orice atata timp cat amandoi sunt de acord si jena, retinerile, cuvintele nerostite care stau in gat...nu au ce cauta
corect,dealtfel inteleg ca flacau' nostru si-a exprimat dorinta de a incerca ceva "nou",si ea e cam rusinoasa..
roby_cado
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:23
sunt sigura ca asta este...
probabil ca si lui ii este frica de faptul ca ea o sa-l respinga daca spune ce ar dori...
lady_corina
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:26
mie cam jena la unele lucruri dar nu sunt rusinoasa..sa se duca sa caute ceva noi ..pentru ca,totusi 2 ani este ceva nu sunt .. 2 luni s-au 2 zile.
zuzu_bombonyk15
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:26
zuzu, tinerii patesc adesea chestia aia cu ejaculatul precoce. da' nici tu nu esti foarte clara. i-o simti tare? cand vine de la baie nu e patat pe pantaloni? nu are chilotul ud?
daca asta e problema, e clar ca se jeneaza sa-ti spuna, da' ia-l tu mai deschis la discutii. daca-i orientat sexual normal(!), nu exista, la varsta lui, sa nu aibe erectie.
daca nu are, ramane a doua varianta, pe care nu am spus-o la mishto, cum crede scrichy. unii nu realizeaza ca-s pe invers decat dupa cateva experiente sexuale...
pik_nik
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:27
lipsa comunicare si probabil au discutii contracdictorii nu mai comunica ca inainte nu au grija unul de altul si nu mai sunt acelasi griji unul fata de altul,nu neaparat numai in asta dar in comportament etc!atunci apar problemele
margelatu_68
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:28
De la: zuzu_bombonyk15, la data 2009-09-02 01:26:50mie cam jena la unele lucruri dar nu sunt rusinoasa..sa se duca sa caute ceva noi ..pentru ca,totusi 2 ani este ceva nu sunt .. 2 luni s-au 2 zile.
roby_cado
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:28
nu vine ud pe chiloti nu are nimic din ce ai spus tu..a zis ca ma doreste destul de mult .. dar il retine ceva si nu inteleg..cand suntem pe punctul acela..se opreste.. nu mai continua nimic..
zuzu_bombonyk15
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:29
zuzunico...nu il vei pierde...dar te va pierde el pe tine pui...trebuie sa discutati serios...chiar sa te duci dupa el in bucatarie sau unde se duce si, cu blandete, sa incerci sa afli care e problema si, impreuna, daca va iubiti cu adevarat, sa incercati o rezolvare...sincer??? eu am patit exact invers cu sotul meu....nu putea sa.....termine....ramanea blocat si batzos.....si nu ca ar fi fost bucuria mea...dar il dureau ingrozitor....nu mi-a marturisit la inceput, dar ulterior, vazand ca nu rad de el si vreau sa-l ajut, si ca il tratez cu seriozitate, mi-a spus....si am rezolvat problema cu brio....deci...toti incearca de aici sa-ti spuna un lucru - comunicare...asta e cel mai important...COMUNICARE....
tutankhamon
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:29
De la: zuzu_bombonyk15, la data 2009-09-02 01:26:50mie cam jena la unele lucruri dar nu sunt rusinoasa..sa se duca sa caute ceva noi ..pentru ca,totusi 2 ani este ceva nu sunt .. 2 luni s-au 2 zile.


stai putin - a spus ca vrea ceva nou in sensul ca vrea alta partenera?
sau si-ar dori sa faceti si altceva?
pana acum cum a fost - sex normal?
sunt multe semne de intrebare aici...si ar mai fi...
lady_corina
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:31
chiar daca ar avea o problema cu asa ceva nu as rade.l-as ajuta din toata inima pentru ca numai eu ii pot fi aproape si multumesc mult pentru sfaturi si inca o data ma scuzati ca am deschis doua topicuri ;)) mmultumesc din suflet pentru sfaturile care mi le-ati datt.am sa incerc sa comic cu el.. deschis si am sa inerc sa aflu problema care il opreste sa continuie
zuzu_bombonyk15
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:33
in sensul de partenera cred ca a spus .. a fost numai sex normal .
zuzu_bombonyk15
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:34
PIK,sunt 2 ani totusi,nu cateva experiente sexuale,dar nu te contrazic in varianta ta,sunt multe de spus,e drept ca ejacularea precoce se produce indiferent de varsta,exista si alti factori
scrichy
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:35
tu cunosti firea lui aduti aminte cum discutai cu el cum si ce priveste asemenea lucruri si fiti deschisi e important ca toate sa decurga in toate si comportament la feliar mai paote fii ceva ce la afectat in viata lui ceva grav fii laturi si sincera cu el daca va iubiti!conteaza mult asta
margelatu_68
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:36
zuzu, fetito, daca-l iubesti, sfatul meu este sa-i pregatesti o cina romantica de unde sa nu lipseasca ingredientele relaxante si afrodisiace si, in mod placut si deschis, sa incepi tu o discutie pe tema relatiei voastre intime - fara sa fii crispata sau acuzatoare, fara reprosuri, incearca sa-l faci sa-ti spuna cam ce ii lipseste sa fie totul ok...
lady_corina
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:36
De la: zuzu_bombonyk15, la data 2009-09-02 01:34:13in sensul de partenera cred ca a spus .. a fost numai sex normal .
daca a fost numai sex normal,nu se referea la alta partenera,mai gandeste-te...
roby_cado
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:37
da,nu mi-a spus nimic ca ar avea o problema seriioasa.. doar de cand mi-am inceput viata sexuala cu el..de vreo 4 luni..numai asa face.... poate cum ati spus si voi..poate are o problema..si am sa incerc sa o aflu. si cat mai repede posiblil am sa discut serios cu el
zuzu_bombonyk15
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:38
zuzu, sa nu faci greseala sa-i spui "trebuie sa stam de vorba"!!!
ia-l cu binisorul cum ti-am spus mai sus!
lady_corina
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:43
zuzu,conteaza multe aici si viata cotidiana,mediul,modul in care se decurge totul iar numai tu poti sa iti aduci aminte de toate astea,dar comunicarea e clar ca asta si probabil ca ai omis ceva in relatia voastra!totusi incearca sa iti aducu aminte de tot ce sda intamplat intre voi si ce lipseste!
margelatu_68
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:43
o sa iil inteb ce il retine de nu mai continua atuncea? ce ar vrea sa fac.ce il deranjeaza la mine.. cva de genu
zuzu_bombonyk15
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:44
zuzu, fara acuze, fara reprosuri - stati de vorba ca doi prieteni!!!
lady_corina
Postat pe 2 Septembrie 2009 01:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cat de superficialii sunt unii? 13 De la: garbo_2178 7 Mai 2012 21:25
Cum sa explici cuiva ca greseste,pana INTELEGE SI APLICA??? 6 De la: blue_dream 13 Aprilie 2010 11:52
Copii (dupa 12 ani) care au iubit / iubite ! 145 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:30
PRIETENIA O POTI TRANSFORMA INTR O DRAGOSTE? 3 De la: esme 10 Decembrie 2011 23:16
relatie serioasa 16 De la: nelly05 1 Octombrie 2009 13:26
Setari Cookie-uri