Copii (dupa 12 ani) care au iubit / iubite !

ela yo nu-s asa d fericita da voi... din pacate
anndrreead_sexygirl
Postat pe 31 August 2009 17:16
De la: andy2girl_yahoo_com, la data 2009-08-31 17:11:54 ! e o crima dak vroiam sa stiu parerea altora despre asta ?! sorry da' nu stiam akm ce o sa faci?! ma dai in judecata?!


nu pisi, ignore..
kyra
Postat pe 31 August 2009 17:17
proasta crestere nu e sanctionata de codul penal. cum nici lipsa de bun simt nu este caz de puscarie. daca esti copil , e trist ca participi la discutiile dintre maturi daca esti matur si consideri o distractie faptul ca poti avea id de copil, iar e ceva deplasat

cand e vorba de copii ,nu se fac glume
si_totusi
Postat pe 31 August 2009 17:18
ignore ?! :)))))) ce mai astepti ?!;;)
anndrreead_sexygirl
Postat pe 31 August 2009 17:20
sh asa o intrebare ...nu cumva un copil d varsta mea ar trebui informat despre asta?! sau mai bn trebe sa astepti...(sa-ti vina gravida sh...apoi sa-ti smulgi paru' din cap) ...ca din ce tot vb voi p acilea... cam asta se intelege ! cel putin asta inteleg yo (dar nah is yo mai mik sh mai blonda ce sa faci..../:) )
anndrreead_sexygirl
Postat pe 31 August 2009 17:28
andy, ai dreptate, ar trebui sa fii informata... sexul e chestia aia pe care ti-o asumi in mod responsabil cu un om in care ai incredere pentru ca il iubesti. sexul poate sa insemne copii sau boli cu transmitere sexuala. copiii costa bani, bolile te pot omori.
ca sa ajungi sa ai incredere in cineva ca te iubeste dureaza. si faptul ca acel cineva nu asteapta sa ai incredere in el inseamna ca nu te iubeste, ca s-a mai culcat si cu altele si ca pe langa surpriza ca te poate lasa insarcinata pentru ca nu are habar ce face, iti poate da si o boala care fie te lasa sterila, fie te omoara.
alt lucru frumos sunt barbatii maturi care iti spun ca ei sunt cei potriviti sa-ti incepi viata sexuala pt ca au experienta. este foarte adevarat, dar te vor parasi fara nici o remuscare tocmai pentru ca au experienta. in general dupa prima iubire suferi foarte mult, iar daca ajungi sa schimbi iubitii ca sa-ti alini suferinta si ei te vor schimba pe tine. baietii si barbatii respecta fetele care stiu ce vor, nu pe cele care se duc azi cu unul, maine cu altul. aia destepti asa procedeaza tocmai pentru a evita sa aiba parte de boli sexuale si copii nedoriti.

si daca ti se pare ca glumesc, eu zic sa mai intrebi in jurul tau. eventual du-te la un cabinet de planificare familiala si o sa vezi ca am dreptate. sau da pe google sa vezi cate boli cu transmitere sexuala sunt.

la varsta ta noi ascultam muzica si mergeam la spectacole ca sa ne cunoastem. in excursii erau camere de fete si camere de baieti. am fost si in tabere unde erau orgii. la 13 ani pustoaicele se imbatau si se culcau cu cine apucau. sa stii ca nu m-a ostracizat nimeni ca n-am facut cu ele, dimpotriva baietii chiar m-au placut si unii dintre ei m-au si aparat cand ma trezeam cu cate un necioplit care imi facea disperat avansuri sau incerca sa ma inghesuie in vreun colt. nu e chiar atat de rau sa fii tu insuti. si crede-ma ca stiu ce spun. eu am apucat primele fulguiri de libertate. aveam 13 ani la revolutie: epoca de inceput a sexului, drogurilor si violentei.

fii cine crezi tu ca vrei sa fii! si fii informata mai ales la generatia ta, nu neaparat la ce e cool si la tipii populari. de aia dupa aia nu mai aude nimeni...
snowflake
Postat pe 31 August 2009 19:08
multumesk "snowflake" pentru vorbele tale stiu ca ai dreptate...cred ca esti singura care nu s-a luat de mine sh mi-a explicat mai pe intelesul meu daca nu te superi poti sa-mi dai add id-ul meu este andy2girl plss as vrea sa mai vorbim daca se poate multumes tuturor pt raspunsuri in special tie ! astept sa-mi dai add te rog !
anndrreead_sexygirl
Postat pe 20 Septembrie 2009 17:56
andy, multumesc pentru incredere, dar daca mai ai nevoie de sfaturi ma gasesti aici. in afara acestui site am alta identitate si chiar sunt o tipa relativ ocupata. plus ca e bine sa-ti faci prieteni de-o seama cu tine, sau sa-ti apropii persoane pe care le poti scula si noaptea ca sa le ceri sfatul daca ai o problema, nu o necunoscuta de pe un site oarecare. maine as putea sa vin sa-ti spun ca am nevoie de bani, sa-ti iau banii si sa plec...

ai grija de tine...
snowflake
Postat pe 20 Septembrie 2009 18:49
o doamne , mare lucru .... nu este ceva normal????? frate ce comunisti sunteti!!!!
crazy_funky
Postat pe 19 Iunie 2010 23:11
Anduta vad ca ti-ai schimbat username-ul....cat de sexy esti tu , iubita, la 13 ani?
Rha
Postat pe 13 Iulie 2010 20:28
si eu abia ieri am inplinit 13 ani....deci trec pe a7a.......iar in clasa a6a am avut un prieten ......si sincer sa va spun nu mi-a mai fost gandu la carte deloc.....care eu mereu treminam clasa cu premiul1 ...clasa a6a am terminat-o fara nici un premiu...deci va dati seama cat de indragostita eram... ......sincer acu si eu as fi impotriva relatiilor la 13 ani...dar nu prea..:D......cred ca daca parintii i-ar lua mai usor pe copii ei ar fi mai sinceri cu parintii.....nah asta ii parearea meah JULIETO.......
garbo162163
Postat pe 31 Iulie 2010 10:34
dap, il scoaserati de la naftalina si p-asta... neneaca, spuse careva odata:

pe net, pissylove4u_18 inseamna fane@ba_60, alcoolic si depresiv... da' voi puteti sa mai incercati... he,he,he...
zambil
Postat pe 31 Iulie 2010 10:49
LILO
Postat pe 31 Iulie 2010 11:34
SALUT! SUNT LUIZA SI AM 12 ANI ..IARTA-MA DAR EU NU CRED IN CHESTII DE GENUL EU AM IUBIT `EU AM IUBITA ADICA LUCRURILE ASTEA NU SUNT DE COPII... AR TREBUI SA NE TINEM DE CARTE SI SA II ASCULTAM PE PARINITII NOSTRII.. POTE SUNT DE MODA VECHE DAR ASA E CEL MAI BINE PENTRU CA NE PUTEM PROTEJA DE DIFERITE PERSOANE (BAIETZI) CARE DE FAPT NE VOR RAUL NU BINELE ... CAND VOM FI MAI MARI CAM PE LA 16 ANI.....ATUNCI PUTEM FI IN STARE DE ASA CEVA... TINE-TE DE CARTE..!!!!!
luyza_frumusik
Postat pe 7 August 2010 09:48
asha mai Luyza,tine-te de carte!

ce le-o trebui iubiti la 12 ani?!!
Doamnee,eu aveam 16 si nici nu stiam sa sarut,in ziua de azi...
dancris
Postat pe 7 August 2010 09:57
Vezi danutzo, de aia ai tu acum asa o frumusete de baiat ca la 16 ani nu stiai sa saruti.
Dar te gindesti tu ca in 12 ani de acum incolo vine o paragladina mica si-ti violeaza baiatul? Eu zic ca trebuie sa-l pregatesti dragutul ca sa stie ce-l asteapta.
Ciresica
Postat pe 7 August 2010 19:03
De la: wife_de_zmeu, la data 2009-08-27 23:20:08fata, da-mi voie sa ma indoiesc ca ai creier...

A precizat ca "putin"! Ce naiba esti asa carcotasa?
blue33
Postat pe 15 Septembrie 2010 09:52
Amicitii, camaraderii, da. Insa treaba cu iubitul cred ca e cam precoce, mai au timp cand vor creste. Ma gandesc ca atunci cand vor creste mari vor regreta ca nu s-au jucat cu papusile sau cu trotineta si rolele. Fiecare varsta cu farmecul sau!
m_ada
Postat pe 22 Septembrie 2010 17:56
descoperiti topice ingropate
nelly05
Postat pe 22 Septembrie 2010 18:43
De la: anndrreead_sexygirl, la data 2009-08-27 23:44:34tin sa te anunt ca aici chiar nu ai dreptate...sh pana la urma...dak nu va supati doamnelor.voi in copilarie ce ati fakut?! in orice caz vremurile s-au schimbat...au mai aparut sh desteptii d emo...care ne face generatia de r....


Vrei sa sti cum era in vremea noastra? Hmmm
Pai fetele destepte nu aveau iubiti. Prieneni ..daaa. prietenii deveneau iubiti dupa 19-20 de ani, in primii ani de facultate.
Fetele proaste aveau multi iubiti . Imi aduc aminte ca la 16 faceau si copii (o copila facea copii...ca in Africa)...si ajungeau cu cele 10-12 o"falnica" muncitoare in confectii..sau incaltaminte.
Acum...nu toate fetele prostute aveau iubiti...

Azi...sexul e o tema ce se dezbate pe 45% din site-uri....de parca el aduce fericirea deplina. Vor fi false iubiri...ATAT.Iar daca nu va paziti bine contactati niste boli ....de va veti blestema actiunile.
garbo108723
Postat pe 11 Octombrie 2010 15:43
and good morning to you, 23...

toapicu' e mort demult
michelle_
Postat pe 11 Octombrie 2010 16:25
Andreea,lasand la o parte tot ce am reusit eu sa citesc din raspunsuri,iti pot spune astfel: e foarte important sa ai incredere in parinti,nu ne vor raul.Nu e o disperare sa ai un ibit,atata timp cat tu si el considerati asta a te saruta pe obraz,a primi un cadou in martie sau de ziua ta.Bun...nu mi se pare de o gravitate atat de mare.Insa nu ramane axata pe lucrurile astea,nu te lasa influentata de atatea lucruri negative.Nu e tare sa mergi in cluburi,nu e tare sa pierzi nopti,nu e tare sa ai iubit! Hai sa-ti spun ceva,tu acum esti in formare,e normal sa gandesti asa.Eu probabil mi-as fi dorit sa fiu putin imatura insa nu am reusit niciodata.Dupa parerea mea,trebuie sa te gandesti la faptul ca exista lucruri care pot fi facute toate viata ( spre ex,mersul in cluburi,iubitii,noptile pierdute) si lucruri ce au momentul lor ( invatatul,plimbarile prostesti cu prietenii,glumele proaste la care ne tavalim de ras).Te rog,gandeste-te putin la cele spuse de mine si tine minte,toti/ toate de varsta ta au aceeasi mentalitate,e normal.Acum ,insa incercand sa te maturizezi incearca sa distingi aparenta de esenta.In speranta ca ti-am putut fi de ajutor.Te pup!
Adina_Radu
Postat pe 18 Octombrie 2010 06:44
Eu am 9 ani si am iubit si i-am spus mamei!
LalaBand14
Postat pe 24 Februarie 2012 18:55
lala, foarte bine ai facut! acum trebuie sa-i spui ca ai cont pe garbo. da !!!!!!!
Eugenia69
Postat pe 24 Februarie 2012 19:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pleaca copilul la facultate ----cum ne descurcam cind e doar unul singur 1 De la: garbo005849 12 August 2009 13:48
Mici probleme cu albinele. 4 De la: garbo_464852 21 Mai 2017 13:58
Oare iubim mai mult pentru ca este interzisa relatia? 23 De la: kyra 4 August 2009 19:36
ce poti face cand un prieten nu vrea sa mai vorbeasca cu tine ? 9 De la: garbo005849 5 August 2009 11:41
am ales cu inima.am ales bine? 16 De la: garbo_2178 3 Iunie 2012 10:31
Setari Cookie-uri