reactia fiului meu ...

Credeti in destin? Buna,as dori sa stiu parerile voastre...multumesc..Dupa 16 ani am ramas vaduva asta sa intamplat in 2006 mai.Dupa 10 luni am cunoscut un alt barbat..70 la suta asomilia cu raposatu chiar si in gesturi.. lucru ce ma atasat de el in timp ,am trecut prin multe incercari dar de 2 luni suntem la distanta prima data de la cunoastere de altfel ,o grea incercare pt amandoi.In felul lui incearca sa completeze lipsa sotului si reuseste .VORBIM ORI DE CATE ORI SIMPT NEVOIA DE SOTUL MEU. Nul deranjeaza.Dupa toti acesti ani care sunt putini de altfel am reusit sa ma impac cu idea ca nu mai e,chiar si baiatu,numai ca acum nu stiu cum va reactiona la idea caci dupa 2 luni vom locui toti 3 impreuna. stiu ca viata merge inainte numai ca ...Mi"as dori di suflet sa devina buni prieteni...pana acum doar sarbatorile si vacantele impreuna...nu are copii. VA MULTUMESC. V.M.
angel_valentina75
Postat pe 29 Ianuarie 2010 14:38
dupa cuvantul "asomilia" inteleg ca traiesti in italia

in rest, n-am inteles nimic
Anouk_Aimee
Postat pe 29 Ianuarie 2010 18:50
De la: angel_valentina75, la data 2010-01-29 14:38:23 Credeti in destin? Buna,as dori sa stiu parerile voastre...multumesc..Dupa 16 ani am ramas vaduva asta sa intamplat in 2006 mai.Dupa 10 luni am cunoscut un alt barbat..70 la suta asomilia cu raposatu chiar si in gesturi.. lucru ce ma atasat de el in timp ,am trecut prin multe incercari dar de 2 luni suntem la distanta prima data de la cunoastere de altfel ,o grea incercare pt amandoi.In felul lui incearca sa completeze lipsa sotului si reuseste .VORBIM ORI DE CATE ORI SIMPT NEVOIA DE SOTUL MEU. Nul deranjeaza.Dupa toti acesti ani care sunt putini de altfel am reusit sa ma impac cu idea ca nu mai e,chiar si baiatu,numai ca acum nu stiu cum va reactiona la idea caci dupa 2 luni vom locui toti 3 impreuna. stiu ca viata merge inainte numai ca ...Mi"as dori di suflet sa devina buni prieteni...pana acum doar sarbatorile si vacantele impreuna...nu are copii. VA MULTUMESC. V.M.
Pai sa va ajute Dumnezeu si sa va dea pace in familie..Numai ca daca stati necununati sa nu apara certurile...Pt ca tot ce incepe cu pacat,,se termina rau
omulsincer
Postat pe 29 Ianuarie 2010 21:50
rabdare si........tutun
Dallya
Postat pe 29 Ianuarie 2010 21:51
eu am inteles despre ce vb, si eu am un copil si eu sunt singura si eu am o relatie oarecum la distanta si ne vedem nu f des... dar cred ca atata timp cat barbatul de langa tine te intelege si pe tine si pe copilul tau, si daca va acorda atentia cuvenita si se implica in activitatile voastre totul o sa fie bine ...nu cred ca ar trebui sa iti fie frica de nimik, indiferent de ce se v-a intampla ....stii cum se spune..Dumnezeu stie intotdeauna ce face.. si face totul cu un scop...sper sa fiti fericiti impreuna toti trei...
ina13
Postat pe 31 Ianuarie 2010 12:43
",numai ca acum nu stiu cum va reactiona la idea caci dupa 2 luni vom locui toti 3 impreuna."

va mutati si baiatu' nu stie ?sau cum ?ca ..nu inteleg..
anyways,ar trebuii sa inteleaga ...doar nu vrea sa te duci la manastire doar pt ca tatal lui a decedat.
si mama mea e moarta ...ce-ar fi trebuit sa ai spun lu' tata ?sa nu te vad cu altele ? aiurea ...
blaa
Postat pe 31 Ianuarie 2010 12:58
salve,am stat trei ani,acolo ne"am cunoscut...de altfel e it...
angel_valentina75
Postat pe 11 Februarie 2010 19:00
mersi frumos.........asa sa fie...
angel_valentina75
Postat pe 11 Februarie 2010 19:01
mersi.........la fel si tie ...
angel_valentina75
Postat pe 11 Februarie 2010 19:03
salve,in primul rand imi pare rau pt al tau necaz....cat despre mine,.. baiatul stie absolut orice miscare a mea,deci stie ca pe la sfarsitul lui martie vom sta impreuna,...am petrecun multe vacante impreuna[toti trei] la 3-5luni, 3saptamani in tara lui.A mea ingrijorare e aceasta:cum se va comporta al meu baiat cu el si invers, [ma vrea doar pt el, baiatul]cu lipsa tatalui acum si mai mult...E de origine it...nu are copii...se implica in activitatile noastre..e gelozie din ambele parti...
angel_valentina75
Postat pe 11 Februarie 2010 19:37
dupa ce m-am despartit o perioada lunga de timp nu m-au interesat barbatii,energia era canalizata catre fiul meu,imi era si teama sa-i aduc un strain in casa,si intr-o zi totusi a aparut si cineva,dupa mai multe vizite,apoi statea doar in week-end s-a mutat la mine, barbatul asta a prins toata adolescenta zbuciumata a fiului meu,se mai certau se impacau dar acum sunt prieteni buni ceea ce tatal sau biologic nu reuseste nici acum o cale de conciliere cu fiul,deci trebuie sa gasesti si omul potrivit
utad
Postat pe 14 Martie 2010 18:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Copii (dupa 12 ani) care au iubit / iubite ! 145 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:30
indragostita 135 De la: LILO 20 Noiembrie 2009 16:14
problema 9 De la: garbo_455882 5 Noiembrie 2016 07:25
buna..vreau si eu un sfat 2 De la: garbo232166 20 Martie 2012 23:43
Hello..!!! 105 De la: Eda 22 Ianuarie 2010 17:08
Setari Cookie-uri