Incertitudini!help

nasol, si ele nici nu vad cand el pleaca... doar sunt cu spatele, nu?
gianiblue
Postat pe 25 Iulie 2009 11:46
deci...sa nu ii mai cer explicatii si sa il las pur si simplu in pace?
amyyy
Postat pe 25 Iulie 2009 18:15
in primul rand renunta la "deci" ala de la inceputul frazei.

apoi,da-i un sut in cour,da' repede, pana nu va sarutati iar 2 ore.
iasomia
Postat pe 25 Iulie 2009 18:48
sintetizand...
floricica
blanca
Postat pe 25 Iulie 2009 19:08
nush ce sa mai fac....acum iar ma trateaza k pe o prietena~X(...si eu il iubesc atat de mult....
amyyy
Postat pe 28 Iulie 2009 17:23
De ce nu faci sa nu va mai vedeti?? daca nu rezisti ??
sau fa si tu pe indiferenta si pe ocupata cu altii fara amanunte ...da sa stie ca esti in continua miscare
blanca
Postat pe 28 Iulie 2009 17:42
De la: amyyy, la data 2009-07-24 23:33:36deci..simt o mareeee nevoie de ajutor..sunt indragostita de fostul meu coleg de banca cu care am mai avut o relatie in cls a 10,acum am terminat lieul si am avut curajul sa ii recunosc k ink il iubesc.Buun!
Insa , dupa ce a auzit a ramas masca( eram prieteni foarte buni, ne ajutam, dadeam sfaturi, bla bla), a ramas la mn vreo 3 ore iar cd a plecat ...pur si simplu nu voia sa plece...pana la urma m-a imbratisat si m-a sarutat, sarut care a durat cam vreo 2 ore(extins)! dupa a ramas sa vb, insa acum tot evita spunand ca nu stie ce vrea, dar k vrea cv? Ce pot sa fac?Please help me!:(




pik nik are dreptate. ... El a vazut in tine doar o foarte buna prietena. Si punct.
Cauta-ti dragostea pe alt drum.
Si nu te grabi...viata o sa ti-l scoata intro zi in cale...
anca_53
Postat pe 29 Iulie 2009 16:43
Poate ai facut o obsesie pentru el si atat.
Gandeste putin la rece.
Dar el sigur te-a vrut doar de prietena si e pacat sa strici o prietenie frumoasa pe o relatie sexuala care nu duce la nimic.
anca_53
Postat pe 2 August 2009 17:35
sau mai bine baga-ti picioarele in ea de prietenie frumoasa, daca tot e rost de ceva sex
Thor
Postat pe 2 August 2009 17:48
un baiat si o fata nu cred ca pot fi prieteni buni fara ca unul dintre ei sa sufere....exista o prietenie dar apropierea face ca doi oameni(adolescenti)sa simta ceva unul pentru celelalt.....nu intotdeauna sentimentul e reciproc ai grija...cineva s-ar putea sa sufere si prietenia se duce de rapa,trebuie sa ajungeti la un consens
rautu_mihaela
Postat pe 2 August 2009 17:56
am vorbit cu el....se pare k nu vrea doar sa se culce cu mn, a zis k sunt singura pe care a refuzat-o pana acum, dar nu poate sa faca asta...si s ama gandesc bine, apoi a zis k dak totusi o sa fie trebuie sa fie perfect...ce sa mai inteleg, ba nu ii pasa de nimeni, ba nu imi doreste raul....
amyyy
Postat pe 4 August 2009 23:04
De la: amyyy, la data 2009-08-04 23:04:19am vorbit cu el....se pare k nu vrea doar sa se culce cu mn, a zis k sunt singura pe care a refuzat-o pana acum, dar nu poate sa faca asta...si s ama gandesc bine, apoi a zis k dak totusi o sa fie trebuie sa fie perfect...ce sa mai inteleg, ba nu ii pasa de nimeni, ba nu imi doreste raul....





Amyyy si tu ce iti doresti???
Prietenie nu exista???? intre o fata si un baiat??? Vorbiti din experienta dragii mei,...sau la intamplare???
anca_53
Postat pe 6 August 2009 16:29
hmmm...l-ai luat cam tare si cred ca s-a speriat. mai asteapta si u ceva vreme si daca te va cauta sau iti va da vreun semn inseamna ca trebuie sa discutati serios, dar daca in continuare te evita...hmmm....cauta-ti fericirea in alta parte! ai timp sa-l gasesti pe fat frumos calare pe calul alb!
deea_all
Postat pe 6 August 2009 18:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu mi-am rezolvat problemele aflati si voi daca sunteti interesati... 53 De la: pushika 15 Septembrie 2014 21:32
salut 2 De la: Alexxandra 14 Martie 2010 17:08
FWB sau prietenie cu avantaje sexuale 40 De la: fleurdelis 15 Mai 2010 20:42
Oare iubim mai mult pentru ca este interzisa relatia? 23 De la: kyra 4 August 2009 19:36
noni 10 De la: Alexxandra 14 Martie 2010 17:04
Setari Cookie-uri