ce se intampla cu barbatii de azi?

o sa fie ca la declaratiile pe avere. te duci la primarie si declari ca la ora trecute fix, in padurea din localitatea y te harjonesti cu una. se taie chitanta si totul e ok.

daca consideri ca trebuie sa mergi cam des la primarie, va exista posibilitatea unui abonament cu minim 10 calatorii, maxim 50.pe propria raspundere si musai aceeasi locatie, sa poti fi monitorizat.

ce e in plus, se considera evaziune si de te prind, faci bulau.

de asta ziceam ca nu-i vad bine.
si_totusi
Postat pe 21 Ianuarie 2010 14:09
De la: garbo093004, la data 2010-01-21 13:04:01
De la: klaus77, la data 2010-01-17 22:30:50barbatii in ziua de azi nu mai sunt respectati de catre femei a disparut respectul de alta data de asta sau inmultit si divorturile si tot mai multe relatii se destrama...alta problema a femeilor este ca ele cauta persoane masculine cu bani si nu barbati
Pai ce sa faca si femeile..Pt ca normal o femeie inteligenta atunci cand este ceruta de nevasta de un barbat....Il intreaba mai intai pe barbat daca este in stare sa intretina familia...Pt ca sunt barbati care vor sa se insoare dar ei nu sunt in stare sa se intretina nici macar pe ei....Barbatul trebuie sa ajute femeia,,sa o sprijine material si moral...Daca sotului ei nu ii place munca,,normal ca pleaca la alt barbat caruia ii place munca ca sa o poata ajuta....Ca doar nu o sa dea femeia bani la barbati..Ca doar femeile fraiere si naive fac asta...Intretin barbatii puturosi care le mai si bat
omulsincer
Postat pe 21 Ianuarie 2010 14:11
lasa, bunule ca tie nu ti se va intampla asta. ca,doar nu esti lenes
si_totusi
Postat pe 21 Ianuarie 2010 14:15
De la: si_totusi, la data 2010-01-21 14:15:29lasa, bunule ca tie nu ti se va intampla asta. ca,doar nu esti lenes
Asa este eu ma lupt cot la cot cu un barbat
omulsincer
Postat pe 21 Ianuarie 2010 14:19
De la: buna01, la data 2010-01-21 14:19:36
De la: si_totusi, la data 2010-01-21 14:15:29lasa, bunule ca tie nu ti se va intampla asta. ca,doar nu esti lenes
Asa este eu ma lupt cot la cot cu un barbat
Nu sunt lenesa ca sa lupt...Dar ce este viata asta..O mizerie,,,trebuie sa luptam intre noi...Imbatranim ne facem urati si murim....Doamne ce trist
omulsincer
Postat pe 21 Ianuarie 2010 14:20
faci skandenberg
lala_cri
Postat pe 21 Ianuarie 2010 14:21
de regula barbatii romantici, optimisti, prietenosi nu sunt pretuiti ! sunt luati drept,, farieri,, , ,,papa lapte,, si atunci prefera sa se inchida in ei si sa nu isi mai lase la vedere sentimentele !Dar sigur va veni cineva care s ate cucereasca si sa fie pe placul tau, mult noroc !
AL_TAU_PENTRU_TOTDEAUNA
Postat pe 14 Februarie 2010 15:32
De la: kentfarafiltru, la data 2010-02-14 15:32:28de regula barbatii romantici, optimisti, prietenosi nu sunt pretuiti ! sunt luati drept,, farieri,, , ,,papa lapte,, si atunci prefera sa se inchida in ei si sa nu isi mai lase la vedere sentimentele !Dar sigur va veni cineva care s ate cucereasca si sa fie pe placul tau, mult noroc !
SA STII CA NU TOATE SANT RELE CUM NU TOTI BARBATII NU SNT RAI TOTUL E SA DESCHIDEM OCHII CAND ALEGEM
garbo074997
Postat pe 14 Februarie 2010 15:35
VOI barbatii A-TI CITIT IN biblie datoria femeii de barbat,ca trebuie sa asculte de el..Dar atributiile voastre de barbati le-ai citit? Asa ca daca nu le-ati citit si nu va respectati atributiile de barbati? Noi de ce sa ne respectam atributiile de femei..Ce noi suntem mai fraiere..Barbatul trebuie sa sprijine femeia moral si material.Pt ca femeia este sensibila si slaba.Dar asta nu va da dreptul sa o exploatati
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:36
Femeia nu trebuie sa se casatoreasca din interes cu un barbat pe care nu simte nimic.Pt ca trebuie sa existe acea scateie,sa va cunoasteti sa demostreze ca este serios...Dar dragoastea si increderea apar in timp.Asa ca un barbat care vrea sa se casatoreasca trebuie sa aiba resurse ca sa poata intretine o familie,copii.Pt ca toate certurile apar de la lipsuri..Asa ca nu va ma luati dupa creierul barbatului..pt ca pe barbat nu il duce capul decat la sex.El crede ca are menirea sa fie vanatori si noi femeile prada
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 15:40
De la: kentfarafiltru, la data 2010-02-14 15:32:28de regula barbatii romantici, optimisti, prietenosi nu sunt pretuiti ! sunt luati drept,, farieri,, , ,,papa lapte,, si atunci prefera sa se inchida in ei si sa nu isi mai lase la vedere sentimentele !Dar sigur va veni cineva care s ate cucereasca si sa fie pe placul tau, mult noroc !

de ce se inchid in ei si se lasa ,, , ,,papa lapte..? sunt romantici,optimisti,etc dar eu cred ca ei pierd din cauza lor daca intelegi. au prea multe oferte...adica femei si nu stiu ce sa aleaga.
garbo065737
Postat pe 14 Februarie 2010 15:43
de ce se inchid in ei si se lasa ,, , ,,papa lapte..

ei da..aceasta este "o invitatie" la a se retrage si mai mult in singuratate..
daca un om este "cumsecade" restul lumii il desconsidera
si dupa aceea constatam ca nu avem "barbati" ok

ce sa mai pricepem?
LILO
Postat pe 14 Februarie 2010 15:47
au prea multe oferte...adica femei si nu stiu ce sa aleaga.

da ..e greu de ales,mai ales cand gasesti femei cu toate pe afara..poate tocmai aceste provocari sexuale pe multi ii dezgusta..

am auzit(fara voia mea) un comentariu pe strada,cand un tip bine facut..vede in fata lui o tipa cu fusta scurta de i se vedeau chilotii

tipul in gura mare constata:"si daca o violez se mai mira?"cine o pune sa umble asa pe strada?

iar adevarul e la mijloc..
LILO
Postat pe 14 Februarie 2010 15:50
De la: LILO, la data 2010-02-14 15:47:03de ce se inchid in ei si se lasa ,, , ,,papa lapte..

ei da..aceasta este "o invitatie" la a se retrage si mai mult in singuratate..
daca un om este "cumsecade" restul lumii il desconsidera
si dupa aceea constatam ca nu avem "barbati" ok

ce sa mai pricepem?
Pai doar traim in Romania...Intr-o tara inapoiata...Un om cumsecade si el isi poate impune punctul de vedere....Pt ca sta nu inseamna ca daca esti cumsecade,trebuie sa fii si prost...Cine nu te respecta,il pui in banca lui..Daca nu are o limita,,ii faci tu o limita..Si apoi daca vede ca unul cumsecade insista,,,si ceilalti o sa inceapa aa in copie..Pt ca la inceput o sa fie un razboi de idei..Dar o sa il castige cel care este mai puternic si care insista mai mult
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 16:41
Pt ca daca doar cativa ar fii mai hotariti si pe pozitie..Ceilalti il vor copia cu timpul..Daca vede ca nu se lasa..Pt ca asa este si intr-o casatorie..cedeaza cine este mai slab...Si acel om se numeste un om invins...Un om trebuie sa lupte pt ceea ce doreste sa realizeze,idealuri.Nu trebuie sa jugnesti..Mie imi place sa jignesc,,pt ca nu ii suport deloc pe oamenii rai si mi-au facut multe zile fripte..Acum cand sunt mai competenta,,vreau sa le intorc totul inapoi
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 16:44
De la: buna01, la data 2010-02-14 16:44:18Pt ca daca doar cativa ar fii mai hotariti si pe pozitie..Ceilalti il vor copia cu timpul..Daca vede ca nu se lasa..Pt ca asa este si intr-o casatorie..cedeaza cine este mai slab...Si acel om se numeste un om invins...Un om trebuie sa lupte pt ceea ce doreste sa realizeze,idealuri.Nu trebuie sa jugnesti..Mie imi place sa jignesc,,pt ca nu ii suport deloc pe oamenii rai si mi-au facut multe zile fripte..Acum cand sunt mai competenta,,vreau sa le intorc totul inapoi
Si o sa le fac zilele fripte exact asa cum mi-au facut ei mie.Atunci cand eram mai fara experienta
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 16:45


Q.E.D - vede in forum un teren de lupta

razboi la greu nineaca



adiminiloooooooooooooooooooooooor - ce facem frate?
panty_C
Postat pe 14 Februarie 2010 16:46
De la: buna01, la data 2010-02-14 16:45:27
De la: buna01, la data 2010-02-14 16:44:18Pt ca daca doar cativa ar fii mai hotariti si pe pozitie..Ceilalti il vor copia cu timpul..Daca vede ca nu se lasa..Pt ca asa este si intr-o casatorie..cedeaza cine este mai slab...Si acel om se numeste un om invins...Un om trebuie sa lupte pt ceea ce doreste sa realizeze,idealuri.Nu trebuie sa jugnesti..Mie imi place sa jignesc,,pt ca nu ii suport deloc pe oamenii rai si mi-au facut multe zile fripte..Acum cand sunt mai competenta,,vreau sa le intorc totul inapoi
Si o sa le fac zilele fripte exact asa cum mi-au facut ei mie.Atunci cand eram mai fara experienta
Asa ca o sa profit de ocazia asta..Care mi-a oferit-o viata,,
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 16:48
dar devine deja ,un forum foarte PLICTICOS..
si daca majoritatea facem RETRAGEREA..pe cine o cs mai copieze..?
LILO
Postat pe 14 Februarie 2010 16:49
devine da!
hai sa ii spunem andrei ca forumul ei are paduchi!
sa strigee despaducherea, hehehe
fleurdelis
Postat pe 14 Februarie 2010 16:51
LILO
Postat pe 14 Februarie 2010 16:52
sa dea cu DTT...nush!

pai sic um propui retragea aia?? im??sa facem conventie, cu totii o zi, o saptamana un an sa nu intram aici??
eu mai stiu un site stricat asa! au navalit tot felul de pustani 18-21ani...care...evident k nu aveau decenta! el are rulaj in continuare dar...ti-e jena sa intri, pe cuvant!
fleurdelis
Postat pe 14 Februarie 2010 16:55
esti mai competenta cum, irina? Ca ai invatat alfabetul?
Ai o parere buna despre tine? Ai impresia ca ai prieteni pe aici?
Socializezi? Te simti bine?

Ar fi o trauma mare pentru tine, irina, sa te vezi cum te vedem noi!
Foarte bine ca nu-ti dai seama ca de fapt toata lumea te ia in deridere!
Cu orice vorba pe care o scoti demonstrezi ca nu intelegi nimic - mai bine pentru tine! Ramai in bezna din mintea ta - ca daca o sa iesi vreodata, DOARE!
quasaria
Postat pe 14 Februarie 2010 17:00
barbatii de azi sant si ei tineri sant si ei parinti unii sant buni si altii rai .Fiecare ne alegem ce ni se potriveste ca sa fim fericite.
garbo074997
Postat pe 14 Februarie 2010 17:01
De la: quasaria, la data 2010-02-14 17:00:58esti mai competenta cum, irina? Ca ai invatat alfabetul?
Ai o parere buna despre tine? Ai impresia ca ai prieteni pe aici?
Socializezi? Te simti bine?

Ar fi o trauma mare pentru tine, irina, sa te vezi cum te vedem noi!
Foarte bine ca nu-ti dai seama ca de fapt toata lumea te ia in deridere!
Cu orice vorba pe care o scoti demonstrezi ca nu intelegi nimic - mai bine pentru tine! Ramai in bezna din mintea ta - ca daca o sa iesi vreodata, DOARE!
Pai cine ar vrea prieteni ca voi? Pe voi va unesc doar rautatile....Dar cautati oameni buni ca sa profitati de pe urma lor,,,material si moral
omulsincer
Postat pe 14 Februarie 2010 17:02
De la: garbo074997, la data 2010-02-14 17:01:25barbatii de azi sant si ei tineri sant si ei parinti unii sant buni si altii rai .Fiecare ne alegem ce ni se potriveste ca sa fim fericite.
ai material de dat????da nu cred ca vrea nimeni fetita
garbo074997
Postat pe 14 Februarie 2010 17:05
si ai dreptate ca nu faci copii INCAin 01 pe aici
garbo074997
Postat pe 14 Februarie 2010 17:06
si atunci ce cauti pe aici?
quasaria
Postat pe 14 Februarie 2010 17:08
De la: garbo065737, la data 2010-02-14 15:43:00
De la: kentfarafiltru, la data 2010-02-14 15:32:28de regula barbatii romantici, optimisti, prietenosi nu sunt pretuiti ! sunt luati drept,, farieri,, , ,,papa lapte,, si atunci prefera sa se inchida in ei si sa nu isi mai lase la vedere sentimentele !Dar sigur va veni cineva care s ate cucereasca si sa fie pe placul tau, mult noroc !

de ce se inchid in ei si se lasa ,, , ,,papa lapte..? sunt romantici,optimisti,etc dar eu cred ca ei pierd din cauza lor daca intelegi. au prea multe oferte...adica femei si nu stiu ce sa aleaga.


de regula femeilor le place ca barbatul sa fie ceva mai macho mai durut si decit s aii recite din Bacovia mai bine sa dea cu cardul de pamint in mall si sa mearga in cluburi d ehouse. Dar cum fiecare sac isi gaseste pina la urma...peticul...
AL_TAU_PENTRU_TOTDEAUNA
Postat pe 14 Februarie 2010 18:59
dap...ai dreptate chentane....gaseste o ea care da de pamant cu el...
tutankhamon
Postat pe 14 Februarie 2010 19:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rasu` plansu` 304 De la: ufishor 12 Iunie 2013 08:29
Desi extrem de gelos inainte, prietenul isi face o prietena apropiata la scoala 86 De la: Cristi_2_0_1 3 Decembrie 2011 00:41
Infidelitatea:de condamnat sau de iertat? 18 De la: ladyDY 6 Aprilie 2010 15:15
consiliere on line GRATUITA 1 De la: garbo185480 7 Februarie 2011 03:48
demoralizat 8 De la: fleurdelis 17 Martie 2010 02:33
Setari Cookie-uri