zodiac un rac si o racoaica

as-i vrea sa stiu cum se inpaca aceaste zodi pentru ca eu cu sotul meu suntem din aceiasi zodie eu sunt foarte moale iar el foare aprig la minie se supara repede dar ii si trece repede iar eu nu iert repede asi vrea sa stiu si alte cupluri daca sunt in aceiasi situatie va multumesc.
aniodagnits
Postat pe 13 August 2009 20:04
Plamaditi amndoi din acelasi aluat, barbatul Rac si femeia Rac sunt prea asemanatori ca sa fie compatibili. Vor aparea probleme n plan sentimental, din cauza ca sunt amndoi foarte sensibili.

Pe plan sexual, si barbatul Rac si femeia Rac ncearca sa domine, ceea ce va duce la confruntari frecvente.

Din punct de vedere sexual, barbatul Rac si femeia Rac se simt atrasi unul de celalalt si, initial, relatia poate fi destul de pasionala. Totusi, pentru ca o eventuala casnicie sa supravietuiasca, va fi nevoie de multa toleranta si ntelegere reciproca.

pik_nik
Postat pe 13 August 2009 20:12
da , bravo! asta putea sa citeasca si pe eastrolog.ro La intrebarea ei, racii care se iubesc intre ei ar trebui sa ,,sharuiasca,, din experientele lor. Parerea mea ......nu te lua , draga , dupa zodiac! Sunt oameni si oameni , ce-ar fi viata si lumea asta fara diversitate...
Junona
Postat pe 13 August 2009 20:19
pai de esti rac si femeia rac e manioasa nu iarta usor..el e rac se infurie apoi trece..relatie c-am aiurea...
AGAPI_MOU
Postat pe 14 August 2009 10:30
va multumesc tuturor pentru sfaruri si opini din fuflet
aniodagnits
Postat pe 14 August 2009 17:23
Pe dracu'! Nu tine de zodie intelegerea dintre doi oameni!!!
Fostul sot era fecioara iar eu sunt capricorn, doua zodii care se potrivesc foarte bine!!!! Numai ca noi nu ne-am inteles deloc.Cu toata rabdarea mea si tenacitatea specifica unei capricoane nu am reusit sa fac sa mearga mariajul! Si va jur ca mi-am dorit si am luptat pana in panzele albe! dar...N-A MERS !


Daca stii ca se infurie repede si ii trece la fel de repede ,iarta-l si tu la fel de repede sau incearca sa nu -l mai infurii.Problema este la tine ca-ti trece greu.Probabil ca esti o introvertita care nu reuseste sa descarce tensiunile ,interiorizand si acumuland tot.
Lety
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa gasesti dragostea? 18 De la: esme 17 Mai 2011 08:31
pastile Breast Active 3 De la: levinta_laura 27 Ianuarie 2015 12:35
TIMPUL NU EXISTA,DOAR VIATA SI TREBUIE SA LASI CEVA IN URMA TA CA SEMN CA AI TRAIT ! 45 De la: ingerasulluptator 15 Februarie 2012 20:42
Jigniri in loc de pareri,e mai simplu asa 69 De la: garbo265966 6 Iunie 2013 20:53
manifest pentru dragoste 49 De la: zuzu63 14 Octombrie 2012 12:56
Setari Cookie-uri