este gresit sau cat de rau vi se pare faptul de a face amor online?

eee, micass, si tu... parca mai are importanta... important e ca a raspuns pik... picul nostru de vedeta.
gianiblue
Postat pe 12 Iulie 2009 13:51
mda, prea tinerele ca sa stiti de politete
pik_nik
Postat pe 12 Iulie 2009 13:55
defineste "politete" si apoi mai discutam...
gianiblue
Postat pe 12 Iulie 2009 14:00
1. Atitudine, comportare conform cu buna-cuviin, amabil, politicoas; amabilitate. ♢ Pronume personal (sau posesiv) de politee = pronume care se folosete n vorbirea cu sau despre o persoan creia i se cuvine respect sau pentru a-i impune respect. ♢ Loc. adj. De politee = a) care exprim politee; b) politicos, amabil; protocolar. ♢ Loc. adv. Din (sau de, rar, pentru) politee = fiind obligat de anumite cerine (formale) de conduit, de etichet. ♦ Ansamblu de reguli de comportament n spiritul bunei-cuviine, al amabilitii i al respectului reciproc. 2. (Fam.; la pl.) Cuvinte sau gesturi care exprim politeea (1) (exagerat a) cuiva fa de cineva. [Pl. i: (2) politeuri. Var.: polit s.f.] Din fr. politesse.
pik_nik
Postat pe 12 Iulie 2009 14:01
am inteles: politetea - ca si delicatetea - obliga.
gianiblue
Postat pe 12 Iulie 2009 14:44
cu un program simplu de screen capture multe kestii "bune" se pot face in domeniul asta. dupa aceea, exista youtube et comp. care de-abia asteapta 'materiale' interesante :D

cat despre spionatul pe net, furat parole de la mess si altele de genul asta, next time.
anticenzura
Postat pe 14 August 2009 18:52
Traim intr-o lume nebuna, nebuna, nebuna!

Iar eu sunt de moda veche, mult prea veche, antica as putea spune asa ca .....

Olici, cita vreme nu e vorba de spionaj industrial ce rost au toate programele alea de aflat secrete despre omul de linga tine? Adica nu esti (nu la tine ma refer, se intelege)in stare sa ai o conversatie si atunci recurgi la tertipuri murdare sa afli ce ? Gunoaiele si mizeriile vietii?
Aemulus
Postat pe 14 August 2009 19:00
aha nik-pik tine prelegeri despre ..pollitesse doamne fereste ce o mai fi si aceea politete
LILO
Postat pe 14 August 2009 19:06
io folosesc unele programe ptr a crea tutoriale. de altele stiu ptr ca m-am ocupat de securizarea unor aplicatii informatice pe web. intentia mea este sa atraga atentia ca e nevoie de multa incredere ptr a te expune in fata unui webcam. ati vazut si voi ca materiale compromitatoare filmate au aparut prin presa dupa multi ani de la inregistrarea lor. poate peste n ani veti dori sa candidati la nush' ce post si un "binevoitor" apare cu un fimulet de genul asta. nu-i deloc funny.

intrebati-ma cam ce ma intrebau prietenii cel mai frecvent legat de IT... nu e greu de ghicit. cum pot afla parola de mail a partenerei (care putea fi iubita, sotie etc.), cum pot sa ii trimit un troian, cum pot afla ce face pe mess etc.

nu m-am ocupat si nu ma ocup de prostii de genul asta, insa sunt oarecum obligat sa le stiu.

gugliti dupa termenul keylogger si veti afla lucruri intersnante (pe wikipedia e o sistematizare bunicica).
anticenzura
Postat pe 15 August 2009 16:58

si care va sa zica zici ca sa nu mai candidez????
si mi dadu i prima pe mici si bere la noi in carter...
nazirra
Postat pe 15 August 2009 17:16
candideaza, lasa prostiile astea de le zic io.

Eu te votez, chiar daca ai facut nazdravanii pe net :D
anticenzura
Postat pe 15 August 2009 17:26
sarumana !!!!!!!ce sai faci bre ...mi e naturelu simtitor !!!!!!!!
io crezu i ca i marea dragoste.....io credeam ca sintem doar noi doi ...si nenea "netu"
nazirra
Postat pe 15 August 2009 17:33
nu inteleg... de ce te intereseazap parerea noastra cand tu ai parerea ta, bine definita?
bru
Postat pe 16 August 2009 11:52
'este gresit sau cat de rau vi se pare faptul de a face amor online?'
nu e gresit, dar e pierdere de vreme, dupa parerea mea
catcos
Postat pe 4 Septembrie 2009 09:53
Dupa parerea mea nu e deloc gresit atata timp cat stii doar tu si iubitul tau de asta si cand nu e o alta posibilitate sa va vedeti si sa faceti dragoste real,dar pentru asta e nevoie de sentimente adevarate si nu e neaparat nevoie de un orgasm real ca sa simti ca plutesti e mai mult un orgasm al simturilor,la nivel cerebral care e net superior celui fizic
garbo021127
Postat pe 11 Septembrie 2009 12:04
Ca toata lumea care are calculator ,am tot echipamentul de care am nevoie la el,dar webcam-ul nu il folosesc,in primul rind ca ader la ceea ce a spus cineva mai inaintea mea,ca poate fi folosit impotriva noastra oricind ...cind nici nu visezi ,pentru ca sint programe care spioneaza fara ca sa stii,webcam-ul,iar de facut dragoste la el sau prin intermediul lui cu altcineva mi se pare ca m-ar cobori sub demnitatea mea de OM.Nu ii judec pe cei care fac asa ceva ...dar si ei sa se abtina de la comentarii despre cei care...nu fac.Iar despre nikul anca1964,care a propus subiectul,suspectez ca e barbat.O ZI CU IMPLINIRI SI GINDURI FRUMOASE.
magdalia63
Postat pe 11 Septembrie 2009 12:48
Buna Sunt IONUT,si referitor la faptul de a face Amor online,parerea mea este ca numai un om bolnav MINTAL ar putea face amor online,un Handicapat,si oligofren[intra si femeile in aceaste categotie]De ce??Cum ai putea sa-i spui cuiva vorbe de dragoste,cum ai face drgoste,pozitii care ti-ar place etc.FARA SA CUNOSTI ACEA PERSOANA???? sa vorbiti,,si sa va mansturbati amandoi???? e o mare NEMERNICIE sa faci amor online.Daca intai te cunosti cu persoana,ai cu ea relatii intime,,,,atunci e alta treaba,,daca vorbesti si ii spui partenerului-ei,cum a fost,cum te0ai simtit,cum ti-ar place sa o faceti data viitoare,Mie mi sa intamplat sa cun.o NEBUNA din asta,NU ne-am CUNOSCUT NICIODATA si-mi spunea ca ma IUBESTE era din Tr.Magurele lucra la Primarie,am chemat-o in Bucuresti,,a promis ca vine cca 3-4 luni,vorbeam cu ea si nu a venit NICIODATA,,apoi mi-am dat seama ca-i HANDICAPATA mintal,SI VREA O RELATIE ONLINE-VIRTUALA,asta e parerea mea.sa NU FACETI ASTA NICIODATA.DACA MAI AVETI UN PIC DE CREIER IN CAPURILE VOASTRE.CU STIMA IONUT-BUCURESTI
Jonny_cilianu
Postat pe 27 Octombrie 2009 08:34
Este gresit sa faci amor online . Daca la inceput era o joaca acum mintea se modifica progresiv. Cand mai facem copii ? Sau ii facem virtual . Totul devine fals , ireal , minciuna de fapt nu exista viata .
Imi place ceea ce este real , chiar cu riscul sa insel consoarta , sa simti viata din plin , sentimentul de implinire totala este ca o cerinta la dorinta . Apropo daca maine nu mai avem curent sau ajungi undeva in pustietate ce faci ? Cum rezolvi problema ?
Ovidiu_13
Postat pe 27 Octombrie 2009 09:24
Cred ca mai intai trebuie sa definesti: ce intelegi prin amor online? Apoi ce faci efectiv? Te exciti daca cineva se dezbraca sau spune anumite lucruri? Ei bine, eu nu cred in variante de astea,decat eventual asa ca o distractie, sau in cadrul unui dialog interesant.Dar se poate sa ma insel, si sunt persoane care fac "amor onlaine" In alta ordine de idei, de unde stii daca partenerul si-a facut treaba cum trebuie sau nu? Nu exista riscul sa ramai nesatisfacuta? O sa astept un raspuns de la tine.

depesh
Postat pe 27 Octombrie 2009 12:06
nu e gresit si nu mi se pare rau...dar, personal, imi place sa simt partnerul, cald si langa mine.....nu sa-mi imaginez cine stie ce traznaie....mai bine o pun in practica in real....
tutankhamon
Postat pe 27 Octombrie 2009 12:25
wtf e amoru' asta on line? ha ? ca nu pricepesc si pace buna

adicatelea e un fel de videochat, de-ala...?

si, intrebare retorica...nenea sau tanti care a initiat toapicu', a mai intrat p-acilea? sau a aruncat chifteaua si dus a fo?
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Octombrie 2009 12:38
wife nu a mai intrat ca are treaba...bai ce s-a intamplat cu lumea asta...e bun si netul ,...dar la secs ?! pai atunci la ce bun sa ai pereche langa tine?...nu zic cateva cuvinte dulci fac bine...dar nu ajung....doar citite...poate doar soptite la ureche...in plin dezmat alaturi de persoana iubita
rodi_rdln
Postat pe 27 Octombrie 2009 12:49
wifo...dam....e un fel de voyerurism...de dezmatz...fara atingeri chiele pi chiele...
tutankhamon
Postat pe 27 Octombrie 2009 12:52
este foarte frumos fiinca nici odata nu stii exact cu cine ai dea face
INSTALATORUL_AIUD
Postat pe 27 Octombrie 2009 16:05
da instalatorule..si fiinca mai ce?????????
nazirra
Postat pe 27 Octombrie 2009 16:12
De la: gianiblue, la data 2009-07-12 11:25:36cum fara web, bebe?!!! pai vizualiatea e cea mai importanta. eu - cand o voi face - o voi face cu mai multe web-uri. si proiectez si pe panoul publicitar din fata blocului.


giani,

unde draq esti? ca mi-e dor de tine...

asa mami,asa..sa bagam la cap...
cu mai multe weburi?
hai ca mi-ai dat o idee super...
iasomia
Postat pe 27 Octombrie 2009 16:58
De la: anca1964, la data 2009-07-12 11:14:31imi pare rau daca te-am...oripilat,dar am faut pur si simplu cea ce am simtit,chiar daca a fost ..virtual si sa-ti mai spun ceva?a fost ...super bine!!!


Fetito, imi pare rau pt. tine, chiar mi-e mila Dar, esti dusa rau de tot cu pluta...
Nathaly_Albu
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:31
bre, tut, fara chiele pe chiele ?

adica un fel de frectie la picioru' de lemn...cam asa imi suna...
wife_de_zmeu
Postat pe 28 Octombrie 2009 00:11
da...asa e...da' pui si un pic de vaselina....sa nu ia dreaq foc lemnu shela....
tutankhamon
Postat pe 28 Octombrie 2009 00:35
wife_de_zmeu
Postat pe 28 Octombrie 2009 00:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"burlacul"2 266 De la: preci 28 Iulie 2010 00:16
iubire adevarata sau iubire falsa? 43 De la: Reflex 30 Ianuarie 2010 20:10
FEMEILE POLUEAZA MEDIUL MAI PUTIN DECAT BARBATII 73 De la: fleurdelis 15 Decembrie 2009 09:03
Indragostita de chirurg...cat poate fii de rau? 38 De la: LadyLove 16 August 2015 16:17
7 trasaturi pt a deveni un barbat irezistibil! 35 De la: sora_ilsi 6 Septembrie 2009 19:48
Setari Cookie-uri