este gresit sau cat de rau vi se pare faptul de a face amor online?

De la: gianiblue, la data 2009-07-12 11:18:43ei, iaca oi incerca si eu candva. sa mor proasta pe tema asta...?!
dar, anco, imi dai garantie in scris ca ma voi simti bine?


oare te-ai/ne-am simti mai bine daca ai afla ca "i" din "a" NUUUU se scrie NICIODATA la INCEPUTUL si SFARSITUL cuvantului????
sa mai zic ceva de ...online?
garbo065726
Postat pe 13 Martie 2010 08:50
De la: anticenzura, la data 2010-03-13 00:18:29
De la: Alexxandra, la data 2010-03-12 19:36:27
De la: anticenzura, la data 2009-08-15 16:58:57io folosesc unele programe ptr a crea tutoriale. de altele stiu ptr ca m-am ocupat de securizarea unor aplicatii informatice pe web. intentia mea este sa atraga atentia ca e nevoie de multa incredere ptr a te expune in fata unui webcam. ati vazut si voi ca materiale compromitatoare filmate au aparut prin presa dupa multi ani de la inregistrarea lor. poate peste n ani veti dori sa candidati la nush' ce post si un "binevoitor" apare cu un fimulet de genul asta. nu-i deloc funny.

intrebati-ma cam ce ma intrebau prietenii cel mai frecvent legat de IT... nu e greu de ghicit. cum pot afla parola de mail a partenerei (care putea fi iubita, sotie etc.), cum pot sa ii trimit un troian, cum pot afla ce face pe mess etc.

nu m-am ocupat si nu ma ocup de prostii de genul asta, insa sunt oarecum obligat sa le stiu.

gugliti dupa termenul keylogger si veti afla lucruri intersnante (pe wikipedia e o sistematizare bunicica).




maestre,ai cateaua dezlegata?

n-am catea, am un cotolan, destul de voinic.

dar acu', na, si cu cateaua dezmzgata m-oi descurca io, dar no offence, postarea azta pe care ai citat-o nu e pentru tine, din simplul motiv ca te depaseste.

cred ca tot pe thread-ul aista am pus un link cu un screen capture de pe un videochat, tocmai pentru a exemplifica, dar am renuntat la domeniul respectiv (video-promo.com), insa pot lua oricand un altul si sa il pun pe youtube.

una peste alta, ti-am oferit si tie un feedback in varianta romaeasca ;) aaa, sa nu uit, cu cotolanu', nu cu cateaua





sa-ti traiasca "'cotolanul"",vad ca ai o predilectie spre feedback-uri.daca mai dai idei,de pe vremea cand erai tu de paza,s-ar putea sa te bucuri de un ''cotolan"' cu botnita,asta asa ca feedback.vezi ca mai sunt si copkilasi p-asilea,prin site.tine cateaua legata,ca-i mai ghini.no!
alexxandra
Postat pe 13 Martie 2010 10:36
De la: Alexxandra, la data 2010-03-13 10:36:42
sa-ti traiasca "'cotolanul"",vad ca ai o predilectie spre feedback-uri.daca mai dai idei,de pe vremea cand erai tu de paza,s-ar putea sa te bucuri de un ''cotolan"' cu botnita,asta asa ca feedback.vezi ca mai sunt si copkilasi p-asilea,prin site.tine cateaua legata,ca-i mai ghini.no!

1. cotoloan/ cotoi = motan mare mare; il poti vedea in pozele din profilul meu, il cheama Gourmet si este un dulce;
2. feedback = retroaferentatie (nu am timp sa verific acum in dex daca termenul este listat ca atare), adica latura "return" a verigii feedback-ului. dpdv psihologic, nu putem vorbi de comunicare (etimologie comuna cu 'comunitate'!!!) fara feedback. da, am o predilectie pentru acesta, in masura in care oamenii sunt invatati mai mult sa vorbeasca, si mai putin sa asculte sau sa ofere "retroactiune";
3. nu m-a pus niciodata careva paznic; dar meseria respectiva este la fel de onorabila precum orice alta munca, deci daca as fi paznic, nu vad ce ar avea asta de-a face cu discutia de fata;
4. nu am vreo catea de legat; pe net as putea gasi, poate chiar si pe forumul acesta; nu vreau cred ca exista o legatura intre obsesia ta pentru catele si patrupedele pe care se pare ca le idolatrizezi.


//later edit
am verificat in dex si am vazut ca termenul corect ar fi cotoman, nu cotolan, scuze pentru inadvertanta, dar nu mai am - de ceva vreme - un bun contact cu limba romana.
anticenzura
Postat pe 13 Martie 2010 14:21
fleurdelis
Postat pe 13 Martie 2010 14:26
Mie imi pare nespus de rau ca de multe ori imi venea sa ma kac on line si nu am reusit il tineam strin in fese ca era amorul tare on line dar cind mergeam la wc aveam dureri mari asa ca eu nu mai vreau hamor on line ca ma ea connstipatia hehehehheh,,,,,,,,,
garbo082991
Postat pe 13 Martie 2010 17:24

bravo!...asta da postare pe forum!
keks
Postat pe 13 Martie 2010 17:31
marile caractere aici se vad, keks...
Tylly
Postat pe 13 Martie 2010 17:33
anticenzura....era si o poveste......cotoiman imparat....cu palosul de gat legat.....asa ca termenul exista.....cine nu il cunoaste, nu stie......la basm ma refer.....
tutankhamon
Postat pe 13 Martie 2010 17:36
DA...intradevar MARI...mari rau cell...
keks
Postat pe 13 Martie 2010 17:38
ce basm?!
keks
Postat pe 13 Martie 2010 17:40
keksule......in seria carticelelor cu "povesti nemuritoare", cartuliile alea mici, de buzunar.....era o poveste, nu mai stiu de cine scrisa...."cotoiman imparat cu palosul de gat legat"...era vorba de un motan care isi agatase de gat un palos ruginit si facea pe regele.....
tutankhamon
Postat pe 13 Martie 2010 17:43
cred c-am ratat=o
poate aveam buzunarul rupt...
keks
Postat pe 13 Martie 2010 17:47
nu cred ca poate sa existe asa ceva stiti voi la care postare ma refer
persidadamian
Postat pe 13 Martie 2010 18:23
sigur ca da!
anca1964
Postat pe 14 Martie 2010 23:33
nu exista asa ceva...doar pt.cei bolnavi un pic...la creier
lala_cri
Postat pe 15 Martie 2010 09:04
sau mai mult....bolnavi
eladaela
Postat pe 15 Martie 2010 09:05
face lumea sex online...dirty-talking si cate si mai cate...aici e forum de barfe vad...apucati-va de munca...ca de asta va vin numai idei in cap
Lupin
Postat pe 15 Martie 2010 11:15
asa-i, Cross! la munca, baiete, nu-ti mai toci degetele pe tastatura!
Tylly
Postat pe 15 Martie 2010 11:18
ia da-ne tu un exemplu!
fii primul care munceste! azi!
fleurdelis
Postat pe 15 Martie 2010 11:18
tut, merci de pont. am fost un devorator de povesti nemuritoare, poate si acum as mai fi daca as avea timp :D de asta cu cotoimanul si palosu' de gat nu-mi amintesc, dar cred ca gourmet ar fi incantat sa o auda :) mai ales ca el se crede tartor in cartier LOL
anticenzura
Postat pe 15 Martie 2010 15:08
asta e din seria bancurilor la Radio Erevan:

cum e mai bine sa faci sex cu fereastra inchisa sau cu fereastra deschisa?
cum vrei, dar preferabil cu o femeie...
snowflake
Postat pe 15 Martie 2010 16:58
fleurdelis
Postat pe 15 Martie 2010 17:00
De la: CrossX, la data 2010-03-15 11:15:25face lumea sex online...dirty-talking si cate si mai cate...aici e forum de barfe vad...apucati-va de munca...ca de asta va vin numai idei in cap
IDEILE ORICUM VIN....NUMAI DIN CAP!!!!.IAR INDEMNUL LA MUNCA MI SE PARE DEPLASAT...ADICA CEI CARE NAVIGHEAZA PE INTERNET NU MUNCESC??!ASTA IMI ADUCE AMINTE DE ALTCINEVA CARE SPUNEA CA FEMEII TREBUIE SA IIDAI DE LUCRU CA SA NU AIBA TIMP SA SE GINDEASCA LA PROSTII IAR REFERITOR LA SUBIECT MI SE PARE CEVA CE ADUCE CLAR A PERVERSIUNE...NU AM SA ADUC ARGUMENTELE CARE LE AM.
magdalia63
Postat pe 16 Martie 2010 18:28
keks
Postat pe 16 Martie 2010 18:32
nenica, nu amoru' on line e periculos, ci ala off line... citeam zilele astea despre neste fatuci din anglia, de fura vioalte de neshte amici cunoscuti on line, pe saituri de socializare... una se alese si cu un omor usor, la sfarsit...

da' cel mai tare e un articol din catzavencu:

http://www.catavencu.ro/chatrouletta_ruseasca-12917.html
zambil
Postat pe 16 Martie 2010 18:44
Buna! tu poti face amor virtual? sau intrebi,sa stii ;daca fiinta respectiva nu simte caldura si imbratisarea,totul este ca o boala;
poti lasa mrsajin site;astept;
tabircacosti_b
Postat pe 17 Martie 2010 10:00
Nu ajungi persoana solitara daca practici acest gen de relatie; in definitiv e sex virtual, nu-ti afecteaza relatiile de prietenie, nu are implicatii sentimentale si mai ales e sanatos si ieftin. Are dezavantajul ca totusi creeaza dependenta pe termen scurt.
donacris
Postat pe 20 Martie 2010 12:19
"sex virtual" nu exista, asa cum nu exista nici "hrana virtuala", "somn virtual" samd. Ia uita-te tu la un mar si spune cite vitamine ai capatat... sau uita-te la o sedinta de fitness si vezi cite kg slabesti. E o iluzie. Ca sa nu zic o timpenie.
quasaria
Postat pe 20 Martie 2010 14:10
quasii sa stii ca exista sexu virtual cand ii plecat sotu ....o facem si noi ce putem da sa stii ca nu e la fel si nu se compara cu cel adevarat da pe noi ne ajuta
garbo074997
Postat pe 20 Martie 2010 14:15
aha. "Ce putem" adica toate gindurile bune...da' asta e tot.
Aia se numeste altfel.
quasaria
Postat pe 20 Martie 2010 16:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
7 trasaturi pt a deveni un barbat irezistibil! 35 De la: sora_ilsi 6 Septembrie 2009 19:48
Am un gust amar in gura...la propriu.. 16 De la: tutankhamon 27 Octombrie 2009 01:09
Bataia e rupta din rai 215 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:51
femeie indragostita de un baiat mai tinar pe net 141 De la: zambila 21 Aprilie 2010 10:31
Barbatul...fiintza cea mai nefericita? 129 De la: charmelen 11 Octombrie 2014 05:53
Setari Cookie-uri