secretul meu murdar

De la: tutankhamon, la data 2009-07-10 13:28:08tuleapo, da de la ce te-a luat gandul asta sinucigas??????

nu este chiar sinucigash, da' chiar mi-ar fi parut rau. naiba stie ce prostii oi fi scris eu pe aici, cu nasu'-n hartii si cu un ochi la voi. sincer, mi-ar fi parut rau


tulipe
Postat pe 10 Iulie 2009 13:35
Faine schimbari fetele . Ma gandesc sa-ncerc si eu

blanca
Postat pe 10 Iulie 2009 13:48
buuun,

sa o luam babeste.

miss cioc s-a luat in oridine de:anakin,tuta,mica,moi...

oameni care in general au incercat sa o inteleaga, si i-au zis o vorba buna cand a avut nevoie.
de ce se baga in seama in acest mod?

pt ca are sindromu' NF....altfel nu-mi explic.

"secretul meu murdar" auzi...

da' de ce trebuie sa fie murdar?

bueyyy....multa lume amarata,multa ...na ,ca nu mai stiu cum era...

iasomia
Postat pe 10 Iulie 2009 19:43
Oooops, azi se anunta o zi proasta.Tare proasta.
Daca in afarde Alex si chock mai imi spune cineva sa merg la culcare...sigur ma duc.

Si-mi placea sincer cu voi dar am un mare defect: nu suport imbecilii cu pretentii de savanti.
Aemulus
Postat pe 10 Iulie 2009 19:53
micooooo!!!

hai ca mergem amandoi!

(da-n paturi separate, mami, nu te gandi la prostii )
Thor
Postat pe 10 Iulie 2009 19:54
mico,

te cam reped fetele,cocos....

ia sa treci tu la terapie acolo,la razbunare....
iasomia
Postat pe 10 Iulie 2009 19:55
si tu Brutus...si tu ma parasesti?
Aemulus
Postat pe 10 Iulie 2009 19:55
mica:

daca nu io, atunci cine?
Thor
Postat pe 10 Iulie 2009 19:57
puneti d-un amor acilea,ori ce?

ca nu ma prind...
iasomia
Postat pe 10 Iulie 2009 19:57
Iasomico, le las in pace ca e tinere si n-au sau mai bine zis au o problema : brain missing se numeste.

In rest incerc sa nu-mi iasa cosuri pe fata din cauza lor...sau pe fund....in fine incerc sa nu fac cosuri
Aemulus
Postat pe 10 Iulie 2009 19:59
Iaso: normaaal...hi hi hi... sex in plex
Thor
Postat pe 10 Iulie 2009 20:00
mico,

tu esti mai ciudatica de un timp,guritza....

tot n-ai iesit din starea aia,este?

nu ai boii acasa...baga secretu' tau murdar acilea....

iasomia
Postat pe 10 Iulie 2009 20:01
Nu spui Iaso, nu spui si pace.

Jasmine, asta e starea mea de fapt.Cind am fost altfel decit acum am fost ciudata.
Cel putin asa cred eu dar cine mai stie....ca sunt cu copii in vacanta si cind ai doi baieti alaturi in acelasi timp...e viata grea soro.Si tu ma intelegi ca tot mama de baieti esti (parca!)
Aemulus
Postat pe 10 Iulie 2009 20:05
lasa, mico, in viata urmatoare te faci tu tata de baieti, nu mama. atunci sa vezi bairam
Thor
Postat pe 10 Iulie 2009 20:06
lasa fata ca te faci tu mare....
iasomia
Postat pe 10 Iulie 2009 20:06
asa ma incurajati voi?
Aemulus
Postat pe 10 Iulie 2009 20:08
micabis, ramai mereu mica.
pik_nik
Postat pe 10 Iulie 2009 20:09
dar cum fata?

oi vrea sa te luam la maciuci acu'....
iasomia
Postat pe 10 Iulie 2009 20:10
nu e rau...nu e rau DE LOC!
Aemulus
Postat pe 10 Iulie 2009 20:11
pfuai, iasomico, si eu incurcai topica frazei
Thor
Postat pe 10 Iulie 2009 20:12
bueyyy...ce aveti cu fata??,....o vazurati mica si amarata si ati luat-o la suturi?...auzi tu...maciuci.....nu spune fata niika...nu spune niika...e rai..nu merita....
tutankhamon
Postat pe 13 Iulie 2009 02:43
tuleapo....promit ca atunci cand o vei da in bara la adresa mea iti atrag atentia pe privat......bine????....
tutankhamon
Postat pe 13 Iulie 2009 02:44
hai...gata cu joaca....spuneti repede secretele voastre murdare....da repede.....
tutankhamon
Postat pe 16 Iulie 2009 13:44
secretul meu murdar este... ca n-am nici un secret murdar.
da cand voi avea o sa-l strig in gura mareee.
sandy_bell
Postat pe 16 Iulie 2009 13:58
ti-l spun io
ne crezi pacalici, asta e!
pik_nik
Postat pe 16 Iulie 2009 14:33
secretul meu murdar???? nu stiam ce am facut cu o soseta rosie....ca la spalat mi-a iesit numa una.....am gasit=o....era in punga in care adunasem lucrurile rosii pentru spalat, nu scuturasem bine punga....
tutankhamon
Postat pe 17 Iulie 2009 00:07
te felicit ,draga mea pt subiect.dar cum credeai,ca omul in esenta lui parsiv,va recunoaste ,public chiar fara sa fie vazut,secretul lui murdar,bie acuns in cel mai indepartat setaras al creierului.dar cine spune ce e rau sau ce e bine,curat murdar,vb stim noi cui?crezi ca va recunoaste cineva,ca atunci cand era mic ,a facut kk la usa unei vecine,sau ca a crescut putin si se uita sub fustite,api a crescut si mai mare si facea ,dragoste cu amandoua mainile schimbandu-le ,doar numele.apoi crescand,a luat bani din potofelul parintilor,ca sa plimbe o fa ,a un suc promitandu-i sa-i arateacasa ce muzica frumoasa are,fetii.si uiteasa scapa de cosuri,indiferent de sex.cine crezi ca varecunoate ca a luat cand s-a facut mai mare,iubitul alteia sau iubita altuia,macar in gand daca nu in realitate?ca a taiat gatul la o pasare,ca a chinut un animal?ca violat ,poate beat fiind?su a pacalit o fata macr odata?cine crezi ca o sa recunoasca ca poate s-a drogat,ca a facut fapte antisociale,ca a facut inchisoare?cine draga mea,crezi tu,ca isi va deschide cel mai incuiat sertaras,cu lacate si lanturi,sa strige lumii,sunt un criminal!11ca a facut sex in orice postura?ca isi bate nevata?ca isi batjocoreste copii?si uite asa ,cu secretul bine ascuns,imbatraneste,dar constiinta inca nu il mustra.nici macar popa nu il mustra,ci il iarta si moare cu secretul cel murdar,ducandu-se in pamantul care,astupa gura definitiv.aceasta intrebare ,draga mea ,intotdeauna,va ramane fara raspuns,chiar si in fata instantei,nu mai sti care mint si care spune adevarul!!1inculpatul,judecatorul,martorul de profesie......acum intelegi,ca nic chiar tu,nu vei spune niciodata ce te-a facut sa pui acest subiect...panasi secretul tau indiferent care ,va ramane nespus!!!
allexanndrra
Postat pe 17 Iulie 2009 02:19
dacami si definesti >murdar>atunci te cred si nu te acuz
garbo017185
Postat pe 17 Iulie 2009 02:25
alexandra spune sincer cat ai baut...?? Dar secretul tau cel mai murdar care este.. ai facut pishu pe tine la usa altei vecine sau ai taiat vreo pasare ?
oniac22
Postat pe 17 Iulie 2009 02:30
Recunosc: secretul meu murdar, cel putin al ultimelor doua saptamani, este sa vad catalogul din clasele I-IV al alexandrei.. hai ca mai murdar decat atat nu se poate
anakin
Postat pe 17 Iulie 2009 09:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare cit de destepti sint barbatii? 63 De la: ratuscaceaurata 16 Noiembrie 2011 22:51
Femeia atragatoare 16 De la: quasaria 5 Septembrie 2009 19:09
De ce mă ignoră dacă mi a arătat că mă place? 15 De la: garbo_408862 31 Octombrie 2018 21:54
E chiar asa de greu sa ma privesc in oglinda si sa imi zambesc? 3 De la: krinka2005 10 Septembrie 2009 15:05
ce credeti? 17 De la: gmpa 19 Aprilie 2010 02:16
Setari Cookie-uri