secretul meu murdar

De la: allexanndrra, la data 2009-07-17 02:19:39te felicit ,draga mea pt subiect.dar cum credeai,ca omul in esenta lui parsiv,va recunoaste ,public chiar fara sa fie vazut,secretul lui murdar,bie acuns in cel mai indepartat setaras al creierului.dar cine spune ce e rau sau ce e bine,curat murdar,vb stim noi cui?crezi ca va recunoaste cineva,ca atunci cand era mic ,a facut kk la usa unei vecine,sau ca a crescut putin si se uita sub fustite,api a crescut si mai mare si facea ,dragoste cu amandoua mainile schimbandu-le ,doar numele.apoi crescand,a luat bani din potofelul parintilor,ca sa plimbe o fa ,a un suc promitandu-i sa-i arateacasa ce muzica frumoasa are,fetii.si uiteasa scapa de cosuri,indiferent de sex.cine crezi ca varecunoate ca a luat cand s-a facut mai mare,iubitul alteia sau iubita altuia,macar in gand daca nu in realitate?ca a taiat gatul la o pasare,ca a chinut un animal?ca violat ,poate beat fiind?su a pacalit o fata macr odata?cine crezi ca o sa recunoasca ca poate s-a drogat,ca a facut fapte antisociale,ca a facut inchisoare?cine draga mea,crezi tu,ca isi va deschide cel mai incuiat sertaras,cu lacate si lanturi,sa strige lumii,sunt un criminal!11ca a facut sex in orice postura?ca isi bate nevata?ca isi batjocoreste copii?si uite asa ,cu secretul bine ascuns,imbatraneste,dar constiinta inca nu il mustra.nici macar popa nu il mustra,ci il iarta si moare cu secretul cel murdar,ducandu-se in pamantul care,astupa gura definitiv.aceasta intrebare ,draga mea ,intotdeauna,va ramane fara raspuns,chiar si in fata instantei,nu mai sti care mint si care spune adevarul!!1inculpatul,judecatorul,martorul de profesie......acum intelegi,ca nic chiar tu,nu vei spune niciodata ce te-a facut sa pui acest subiect...panasi secretul tau indiferent care ,va ramane nespus!!!


eu!eu o sa recun care este secretul meu murdar.
numai sa ma intrebati
double_chock
Postat pe 17 Iulie 2009 11:45
cioc,

hai ca si asa e canicula,stam la aer conditionat,ia baga mami tu niste secrete acilea,manca-o-ar mama de perversa mica.

vezi ca te-am studiat ,iar esti in pasa d-aia,stii tu...ca atunci cand ne-am cunoscut.
ia sa te vaz...

iasomia
Postat pe 17 Iulie 2009 12:11
Ioi!! Floricicaaaaaa, pe caldura asta inimioara trebuie protejata
blanca
Postat pe 17 Iulie 2009 12:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 26 De la: elisabeta_boia 10 Decembrie 2011 04:17
nu 32 De la: Ella34 8 Septembrie 2009 17:07
buna 2 De la: eu_geminy 6 Decembrie 2011 00:51
ce credeti despre prieteniile facute pe net,,,,sunt bune sau poate face rau,,, 66 De la: garbo098250 23 Septembrie 2014 10:49
Munastirea Tismana 3 De la: tutankhamon 4 Octombrie 2009 12:34
Setari Cookie-uri