e normal ca un barbat sa se intereseze de trecutul meu?

Mai, la deep fac oareshcari eforturi ca sa ii inteleg nu postarile, ci chintesenta.. insa tind sa cred ca ma scumpesc la taratze.
Doro, ai si tu dreptate
anakin
Postat pe 23 Mai 2011 23:03
toujour, mon ami, toujour...
si de ce ma rog faci eforturi? merita?

deep-ule, cine te-a prins?....sa-i platim sa te tina legat...
dor72
Postat pe 23 Mai 2011 23:06
De la: double_chock, la data 2009-06-14 11:40:25Buna!
Ma intalnesc de putina vreme cu un politist din orasul meu.
nu am devenit inca intimi dar ne placem reciproc.
ceea ce ma surprinde neplacut este faptul ca imi rascoleste trecutul.
s-a interesat de sorin, si de alti prieteni pe care i-am avut.
sper sa nu afle m ales de relatia cu tiganusul meu.

in plus, e urat ca un barbat sa-ti zica:
1. la ce varsta ti-ai inceput viata sexuala?
2. cu cati barbati te-ai culcat?

oricum l-am mintit,dar e normal ca un barbat sa puna astfel de intrebari?



Omul vrea sa stie cu cine are de-a face , nu mi se pare nimic anormal , aparentele sunt de multe ori inselatoare .... De ce sa se trezeasca mai tarziu cu surprize neplacute ? Frumos ar fi ca oamenii sa fie cinstiti dar din pacate nu e chiar asa .... Tu poti 'omite' sa-i spui lucruri importante despre trecutul tau iar daca nu ai nimic de ascuns de ce te deranjeaza atat? .... Sunt lucruri pe care nu ai dreptul sa le ascunzi de partener pt. ca atunci cand le va afla te va lasa cu ochii in soare si daca mai apar si copii intre timp, e pacat ...
Fata_Morgana
Postat pe 23 Iulie 2011 22:31
Mai fatuco, intrebarile astea ti le-a pus pe bune?
Poate doar voiai tu sa ti le puna..
Ori cum, nu-i spune tot, lasa-l sa descopere singur, daca tot e politist !!
SAL
Postat pe 25 Iulie 2011 11:39
De la: Fata_Morgana, la data 2011-07-23 22:31:22
De la: double_chock, la data 2009-06-14 11:40:25Buna!
Ma intalnesc de putina vreme cu un politist din orasul meu.
nu am devenit inca intimi dar ne placem reciproc.
ceea ce ma surprinde neplacut este faptul ca imi rascoleste trecutul.
s-a interesat de sorin, si de alti prieteni pe care i-am avut.
sper sa nu afle m ales de relatia cu tiganusul meu.

in plus, e urat ca un barbat sa-ti zica:
1. la ce varsta ti-ai inceput viata sexuala?
2. cu cati barbati te-ai culcat?

oricum l-am mintit,dar e normal ca un barbat sa puna astfel de intrebari?



Omul vrea sa stie cu cine are de-a face , nu mi se pare nimic anormal , aparentele sunt de multe ori inselatoare .... De ce sa se trezeasca mai tarziu cu surprize neplacute ? Frumos ar fi ca oamenii sa fie cinstiti dar din pacate nu e chiar asa .... Tu poti 'omite' sa-i spui lucruri importante despre trecutul tau iar daca nu ai nimic de ascuns de ce te deranjeaza atat? .... Sunt lucruri pe care nu ai dreptul sa le ascunzi de partener pt. ca atunci cand le va afla te va lasa cu ochii in soare si daca mai apar si copii intre timp, e pacat ...



crezi??de ce sa ne intereseze trecutul cuiva??tu umbli cu C.V-ul in geanta?ce neamuri frate.....!!
ratuscaceaurata
Postat pe 25 Iulie 2011 11:50
Sa sti ca se-ntereseaza.
N-as fi crezut, dar si de trecutul meu sunt multi interesati.
Asa cum inainte era obisnuita intrebarea: ,,ce-ai facut in ultimii cinci ani?" asa sunt eu acum intrebat: ,,cine-ai fost inainte? ce cont ai avut?"
Cin` sa fiu, frate?
Sunt eu , doar eu, tot eu... mereu acelasi si zilnic altul nou .
SAL
Postat pe 29 Iulie 2011 13:35
De la: Fata_Morgana, la data 2011-07-23 22:31:22
De la: double_chock, la data 2009-06-14 11:40:25Buna!
Ma intalnesc de putina vreme cu un politist din orasul meu.
nu am devenit inca intimi dar ne placem reciproc.
ceea ce ma surprinde neplacut este faptul ca imi rascoleste trecutul.
s-a interesat de sorin, si de alti prieteni pe care i-am avut.
sper sa nu afle m ales de relatia cu tiganusul meu.

in plus, e urat ca un barbat sa-ti zica:
1. la ce varsta ti-ai inceput viata sexuala?
2. cu cati barbati te-ai culcat?

oricum l-am mintit,dar e normal ca un barbat sa puna astfel de intrebari?



Omul vrea sa stie cu cine are de-a face , nu mi se pare nimic anormal , aparentele sunt de multe ori inselatoare .... De ce sa se trezeasca mai tarziu cu surprize neplacute ? Frumos ar fi ca oamenii sa fie cinstiti dar din pacate nu e chiar asa .... Tu poti 'omite' sa-i spui lucruri importante despre trecutul tau iar daca nu ai nimic de ascuns de ce te deranjeaza atat? .... Sunt lucruri pe care nu ai dreptul sa le ascunzi de partener pt. ca atunci cand le va afla te va lasa cu ochii in soare si daca mai apar si copii intre timp, e pacat ...


Da?ciudat,dar ma simt ca un superstar care este vanat de paparazzi innebuniti sa afle totul.totul din trecut.
sunt doar o femeie normala.cu greseli,cu patimi. Si cred ca orice barbat decent ar trebui sa inteleaga ca in viata unei femei a existat o prima iubire, o a doua relatie si cel putin o aventura. E aiurea sa te duci la o intalnire si primul lucru care te intreaba pretendentul este : ,,eu ce nr o sa am pe tricou?" Nu,nu sunt genul acela de femeie pe care a avut-o tot cartierul, dar nici nu admit sa fiu tratata ca pe vremea bunicii ,, daca nu esti fata mare, nu te iau".
double_chock
Postat pe 1 August 2011 00:14
". Viaa este totul despre a fi liber de inhibitii, dar stiind-ti limitele."
ratuscaceaurata
Postat pe 1 August 2011 00:35
Deci...nu mai pot V-ați uitat vreodat la ceea ce scrieți sau la ce scriu unii/unele pe aici? Ilar...m-am tvlit n chinuri 15 minute ncercnd s-mi opresc rsul. SUnteți penibili...ncepnd cu cel sau cea care deschide topicul (da, știu - veți spune c dac v consider penibili de ce mai stau pe aici...sau c aș fi eu penibil. Nimic mai adevrat...sunteți penibili:))) doar c e amuzant s vezi lucrurile din interior.)
Dar așa, ca o paralel la mintea voastr...am s-i rspun și lui Dublu Cioc sau cum s-o citi
1. Nu am nțeles cine-i Sorin?
2. Țignușul tu fcea trafic cu droguri?
3. ntrebrile lui puteau fi considerate ca fiind jenante dac avea puțin sub 16 ani. cumva ai?
4. De ce dracu' postați tmpenii de genul sta?
E greu s-ți gsești singur rspunsul la ntrebri? Sau nu ești capabil?
Ninju
Postat pe 1 August 2011 09:40
ce frumos este cand unii nu se multumesc cu amuzamentul si in imbecilitatea lor simt nevoia sa jigneasca omaeni pe care nu-i cunosc...
au asa o placere tembela de-a se crede inteligenti aruncand cu noroi, cand habar n-au sa interpeteze un text sau sa perceapa si priceapa logica si topica unei propozitii!

ninjule, conteaza cine e acel sorin?
e unul de pe lumea asta ... unul din multii sorini!
cumva esti politistul, de te interesezi si tu de acel sorin?
ca asa s-ar explica pe undeva cum vezi tu lucrurile din interior!
crezi cumva ca esti capabil sa patrunzi tu mintea noastra, macar a unuia dintre noi?
esti mai paralel si cu subiectul decat crezi!
zici ca vrei sa-i raspunzi fetitzei asteia care e si intr-o dilema existentiala... si in loc sa-i raspunzi, cum pretinzi c-o faci, doar pui nishte intrebari stupide!

intrebarile alea sunt intrebari de militian! precum si intelgerea ta asupra ideii!
niciodata, dar absolut niciodata, nu se intreaba o femeie despre trecutul ei, mai mult sau mai putin glorios... chestia asta e ca si aia cu varsta!
ce-ti pasa tzie daca a avut unul sau o mie? oricum nu esti, n-ai fost si n-ai sa fii primul... insa ai putea fi ultimul si unicul care conteaza! deci ce rost are sa pui astfel de intrebari?
sa stii cat a impartzit inainte? si daca stii ce? iti faci calculele doar sa pui o bifa in carnetzel si apoi next?
poti pune bifa si fara sa stii cati au fost inaintea ta si catzi vor urma dupa tine!
tampeniile de tipul asta, sunt intamplari de viatza care pe unii ii contrariaza, pe altii nu!
alfheim
Postat pe 1 August 2011 11:14
bre, am si io o-ntrebare: inainte de a posta pe un topic, voi va uitati cand a fost deschis si de cand nu a mai intervenit initiatorul?
Thor_again
Postat pe 1 August 2011 11:28
Thor, eu stiu cand s-a deschis...
numai ca ne-a ninju asta nu numai ca nu stie .. dar pleca pe aratura rau de tot ...
cica da el un raspuns .. cand colo tranteste intrebari ...
poate ca mai nou asa se face...
dar in fine ...
zicem NEXT... si ne bucuram!
alfheim
Postat pe 1 August 2011 11:32

la obiect ca de obicei
mistic
Postat pe 1 August 2011 11:38
explicatzie pentru "ne-a" fiindca am uitat punctele de spuspensie ...
era de fapt ne-a.... nu se referea la nenea, care prescurtat devine "nea"!
FYC!
alfheim
Postat pe 1 August 2011 11:59
De la: alfheim, la data 2011-08-01 11:14:03ce frumos este cand unii nu se multumesc cu amuzamentul si in imbecilitatea lor simt nevoia sa jigneasca omaeni pe care nu-i cunosc...
au asa o placere tembela de-a se crede inteligenti aruncand cu noroi, cand habar n-au sa interpeteze un text sau sa perceapa si priceapa logica si topica unei propozitii!

ninjule, conteaza cine e acel sorin?
e unul de pe lumea asta ... unul din multii sorini!
cumva esti politistul, de te interesezi si tu de acel sorin?
ca asa s-ar explica pe undeva cum vezi tu lucrurile din interior!
crezi cumva ca esti capabil sa patrunzi tu mintea noastra, macar a unuia dintre noi?
esti mai paralel si cu subiectul decat crezi!
zici ca vrei sa-i raspunzi fetitzei asteia care e si intr-o dilema existentiala... si in loc sa-i raspunzi, cum pretinzi c-o faci, doar pui nishte intrebari stupide!

intrebarile alea sunt intrebari de militian! precum si intelgerea ta asupra ideii!
niciodata, dar absolut niciodata, nu se intreaba o femeie despre trecutul ei, mai mult sau mai putin glorios... chestia asta e ca si aia cu varsta!


ce-ti pasa tzie daca a avut unul sau o mie? oricum nu esti, n-ai fost si n-ai sa fii primul... insa ai putea fi ultimul si unicul care conteaza! deci ce rost are sa pui astfel de intrebari?
sa stii cat a impartzit inainte? si daca stii ce? iti faci calculele doar sa pui o bifa in carnetzel si apoi next?
poti pune bifa si fara sa stii cati au fost inaintea ta si catzi vor urma dupa tine!
tampeniile de tipul asta, sunt intamplari de viatza care pe unii ii contrariaza, pe altii nu!


Oooo tu atotputernic zeu și veșnic nenfricat. mi place despre tine c te agiți ca un pepsi cnd e vreo domnișoar atacat de unu și de altul. Ești ca un Antonio Banderas ce vine n ajutorul lor. Nu m-am obosit s citesc tot ce ai scris pentru c oricum n-are nicio relvanț și vorbești vorbe....și ca s fiu ct se poate de scurt, miroși a om btrn, singur și obosit, frustrat de anumite lucruri din viața de zi cu zi și care, se reflect n viața lui personal. Ești un trist...singur și trist. Pentru inteligența ta artificial, n-am fcut niciun comentariu cu intenția de a rspunde cuiva la topicul pe care l-a postat. Da, recunosc! Sunt extraordinar de deștept și ngrozitor de arogant. Dar am și motive. Spui c nu prea conteaz trecutul unei femei sau chiar și al unui brbat? Oare, chiar crezi asta? Dac sunt un fost pușcriaș condamnat pentru viol și multe alte buntți de gen chiar nu te-ar interesa? Dac aș fi fost o tnr vduv al crui soț a murit otrvit de mine, nu te-ar interesa? Dac am fost curv iar acum m-am pocit și vreau s fiu fat de cas...chiar nu te-ar interesa? Mediocrule. Chiar ți se pare ntrebarea : Cnd ți-ai nceput viața sexual? - ca fiind una stupid și nepotrivit? Hai s fim serioși. Poate pentru budiboance da și pentru budibonci ca tine. Dar consider c-i ceva firesc și deloc grosolan. Da, știu....sunt un nenorocit. La fel și voi, doar c v ascundeți sub o masc de bieți buni și foarte, foarte....
Ninju
Postat pe 1 August 2011 15:27
mai arogantule care esti, afara de arogantza si prostie nu emani nimic! ai cuvinte seci si putine... si nici macar pe alea nu le ai pe toate la tine!
nu stii nimic despre mine .. cum habar n-ai in despre ce vorbesti legat de acest topic!
de unde stie tartacutza aia a ta sterila cat sunt de singur...?
ia mai fa tu un topic si verifica pe aici cat sunt de singur si inainte de-a afirma ca sunt trist ... ia mai amaraciune cu pretentzii de asasin si citeste-mi postarile..(din pacate n-am ce citit din trei postari inepte ale tale... as fi facut-o cu placere de-aveai ceva de spus cu adevarat).!

de unde ai scos minunatiile de termeni precum budibonc, mai semidoctule?
pune mana pe ceva almanahe si mai cauta pe goagal .. poate te mai cultivi si tu!

ca sa poti vorbi despre mine si cu mine, prapadenie ce esti, macar ai bunul simtz de-a citi ce-am scris si mai ales cand ti-e adresat tzie! tot articolul pe ca mi-l citezi, de la prima la ultima litera iti este adresat! dar nu ma asteptam sa intelegi!
esti un frustrat si infatuat care are impresia ca a descoperit apa calda pe forumul garbo!
vad ca ti-au murit laudatorii!!! tine-o asa, dar tine-o drept...!
ai un singur motiv, sufeintza ... motiv si scuza!

fetelor alarma! a aparut arogantul deshtept si are si cu ce! va rugam sa nu va inghesuitzi... are pentru toata lumea! stati frumos la coada... pe patru randuri ... are el grija sa ajunga la toate!
campionule pe sate... multe succesuri si nu uita sa pui afishuri pe stalpuri cu inteligenta ta debordanta si limbajul de lemn pe pruuuun!
alfheim
Postat pe 1 August 2011 15:47
N-am inteles care e potul, pentru ce ,, se bate" lumea aici ?
E loc in lumea asta virtuala pentru toti.
Si in general forumurile astea ,,pentru socializare" sunt asa mai mult o chatuiala intre useri , nu-i cazul sa ne incordam muschii aici.
SAL
Postat pe 1 August 2011 16:02
salatzel ...
lumea nu se bate aici... poate doar pe maidan!
insa mai vine cate un incordat sa-si etaleze deshteptele dejectzii pe forum .. pretinzand ca da raspunsuri, cand de fapt repeta anemic intrebari!
oare daca-si etala cugetul fara a jigni in masa, nu ar fi fost mai simplu? intreb retoric...!
dar cum astfel sa transpara grobianismul...??? decat prin elucubratzii cretinoide la adresa forumistilor?
e un soi de iri-nuca, la masculin, insa mult mai virulent!
pacat, ca era baiat tanar!
Dumnezeu sa-l ierte!
Amin!
alfheim
Postat pe 1 August 2011 16:07
De la: alfheim, la data 2011-08-01 15:47:40mai arogantule care esti, afara de arogantza si prostie nu emani nimic! ai cuvinte seci si putine... si nici macar pe alea nu le ai pe toate la tine!
nu stii nimic despre mine .. cum habar n-ai in despre ce vorbesti legat de acest topic!
de unde stie tartacutza aia a ta sterila cat sunt de singur...?
ia mai fa tu un topic si verifica pe aici cat sunt de singur si inainte de-a afirma ca sunt trist ... ia mai amaraciune cu pretentzii de asasin si citeste-mi postarile..(din pacate n-am ce citit din trei postari inepte ale tale... as fi facut-o cu placere de-aveai ceva de spus cu adevarat).!

de unde ai scos minunatiile de termeni precum budibonc, mai semidoctule?
pune mana pe ceva almanahe si mai cauta pe goagal .. poate te mai cultivi si tu!

ca sa poti vorbi despre mine si cu mine, prapadenie ce esti, macar ai bunul simtz de-a citi ce-am scris si mai ales cand ti-e adresat tzie! tot articolul pe ca mi-l citezi, de la prima la ultima litera iti este adresat! dar nu ma asteptam sa intelegi!
esti un frustrat si infatuat care are impresia ca a descoperit apa calda pe forumul garbo!
vad ca ti-au murit laudatorii!!! tine-o asa, dar tine-o drept...!
ai un singur motiv, sufeintza ... motiv si scuza!

fetelor alarma! a aparut arogantul deshtept si are si cu ce! va rugam sa nu va inghesuitzi... are pentru toata lumea! stati frumos la coada... pe patru randuri ... are el grija sa ajunga la toate!
campionule pe sate... multe succesuri si nu uita sa pui afishuri pe stalpuri cu inteligenta ta debordanta si limbajul de lemn pe pruuuun!


Prietene...ușor c-ți pleznește carotida. Termenul de budibonc mi aparține și e suficient. Nu apare n dex c nu ar avea loc s treac ntreaga explicație a lui. Idiot tot ești...orice ai zice. Puțin mi pas ce trafic de cuvinte faci tu pe aici, nu dovedești nimic. M ndoiesc c ai avea ce, din moment ce-ți triești viața umil și penibil pe forumurile unui site. Deci, singur și trist. Da...evident....nu ești singur c ai budiboanca lng tine...dar tot singur și trist rmi. Și nu m cred deloc deștept, chiar sunt. Nu se vede? Scriu cu diacritice mi pare ru c nu sunt maimuțoaie de se tvlesc pe jos de rs (a se citi emoticoane - pentru tine;))
Deci fetelor....fugiți c sunt un nenorocit...dar arogant nenorocit. Dar nu v faceți griji c v apr nenea sculer matrițer de orice mișelie de-a mea.
Ninju
Postat pe 1 August 2011 16:12
ha?!?
sa vina artileria grea?!?

pepenite,lebenite.caise ,prune.banane porocaleeeeeee



noh...la atac!!!!!!!!!!!
LILO
Postat pe 1 August 2011 16:19
De la: alfheim, la data 2011-08-01 16:07:53salatzel ...
lumea nu se bate aici... poate doar pe maidan!
insa mai vine cate un incordat sa-si etaleze deshteptele dejectzii pe forum .. pretinzand ca da raspunsuri, cand de fapt repeta anemic intrebari!
oare daca-si etala cugetul fara a jigni in masa, nu ar fi fost mai simplu? intreb retoric...!
dar cum astfel sa transpara grobianismul...??? decat prin elucubratzii cretinoide la adresa forumistilor?
e un soi de iri-nuca, la masculin, insa mult mai virulent!
pacat, ca era baiat tanar!
Dumnezeu sa-l ierte!
Amin!


Nene nțeleptule...nțeleg c nu accepți oameni mai inteligenți ca tine pe aici, poate te inhib, cine știe....dar, pe lng faptul c folosești cuvinte pe care abea le nțelegi, poate deloc, dac n-ai cuta pe prietenul tu google, mai ești și nesimțit...chiar foarte. Știu , vei spune ceva de genul : tu vorbești de nesimțire?. Da, eu vorbesc de nesimțire...pentru c n ciuda aroganței mele, am ceva mai mult bun simț dect ai tu.
Dac erai ntr-adevr att de deștept precum te crezi, știai s dirijezi aceast discuție ntr-un mod mai elegant. Dar se pare c.....
Ninju
Postat pe 1 August 2011 16:20
oare ai cu ce sa intelegi?
sa mai risipesc cuvinte pe tine, ar insemna sa dau margaritare porcului!
am inteles ca-ti place mocirla, nu dialogul!
tavaleala si balaceala placuta!
alfheim
Postat pe 1 August 2011 16:27
r />
niciodata, dar absolut niciodata, nu se intreaba o femeie despre trecutul ei, mai mult sau mai putin glorios... chestia asta e ca si aia cu varsta!
ce-ti pasa tzie daca a avut unul sau o mie? oricum nu esti, n-ai fost si n-ai sa fii primul... insa ai putea fi ultimul si unicul care conteaza! deci ce rost are sa pui astfel de intrebari?
sa stii cat a impartzit inainte? si daca stii ce? iti faci calculele doar sa pui o bifa in carnetzel si apoi next?

Axl_22
Postat pe 1 August 2011 22:22
De la: LILO, la data 2011-08-01 16:19:50 ha?!?
sa vina artileria grea?!?

pepenite,lebenite.caise ,prune.banane porocaleeeeeee



noh...la atac!!!!!!!!!!!


Lilo, vin si eu cu mere , pere in panere si...
Nuci dulci si gutui
cu puf galbn ca de pui
Pruele le pastrez pentru palinca
SAL
Postat pe 1 August 2011 22:23
De la: Ninju, la data 2011-08-01 09:40:49 Deci...nu mai pot V-ați uitat vreodat la ceea ce scrieți sau la ce scriu unii/unele pe aici? Ilar...m-am tvlit n chinuri 15 minute ncercnd s-mi opresc rsul. SUnteți penibili...ncepnd cu cel sau cea care deschide topicul (da, știu - veți spune c dac v consider penibili de ce mai stau pe aici...sau c aș fi eu penibil. Nimic mai adevrat...sunteți penibili:))) doar c e amuzant s vezi lucrurile din interior.)
Dar așa, ca o paralel la mintea voastr...am s-i rspun și lui Dublu Cioc sau cum s-o citi
1. Nu am nțeles cine-i Sorin?
2. Țignușul tu fcea trafic cu droguri?
3. ntrebrile lui puteau fi considerate ca fiind jenante dac avea puțin sub 16 ani. cumva ai?
4. De ce dracu' postați tmpenii de genul sta?
E greu s-ți gsești singur rspunsul la ntrebri? Sau nu ești capabil?


Daca nu-ti plac site-urile de socializare, ai putea f f simplu sa nu te loghezi. e bine pt nervii tuturor. Insultele si toate celelalte exprimari cu valoare peiorativa, nu fac altceva decat sa diminueze din bunul tau simt.

Iar pt ceilalti care se plimba pe aici din curiozitate sau pt ca au intalnit o situatie ca a mea, sau pt ca nu au intalnit si .....etc, etc, etc.....le doresc doar spor la postari. DE CALITATE!

double_chock
Postat pe 2 August 2011 19:54
De la: Thor_again, la data 2011-08-01 11:28:01bre, am si io o-ntrebare: inainte de a posta pe un topic, voi va uitati cand a fost deschis si de cand nu a mai intervenit initiatorul?


Eu sunt initiatorul.Ieri am postat ultima data .si azi. si chiar acum.aici si pe alte topic....
dar e adevarat ca uneori ma abtin pt ca vad doar cum unii si altii se insulta intre ei fara nici o treaba cu ,, dilemele mele'
double_chock
Postat pe 2 August 2011 19:57
De la: Ninju, la data 2011-08-01 16:20:31
Nene nțeleptule...nțeleg c nu accepți oameni mai inteligenți ca tine pe aici, poate te inhib, cine știe....dar, pe lng faptul c folosești cuvinte pe care abea le nțelegi, poate deloc, dac n-ai cuta pe prietenul tu google, mai ești și nesimțit...chiar foarte. Știu , vei spune ceva de genul : tu vorbești de nesimțire?. Da, eu vorbesc de nesimțire...pentru c n ciuda aroganței mele, am ceva mai mult bun simț dect ai tu.
Dac erai ntr-adevr att de deștept precum te crezi, știai s dirijezi aceast discuție ntr-un mod mai elegant. Dar se pare c.....



abEa am inteles ce ai spus....cred ca e de la diacritice ( ce-or mai fi si alea )
unde se masoara inteligenta pe garbo? ca vreau sa vad si eu niste liste...sa stiu cu cine " imi permit" sa stau de vorba...sau pana unde sa imi ridic nasul....
auzi, domnu' ninju? da femeile pot sa vina la mata? ca ziceai ca doar fetele sa fuga....se vede treaba ca esti om tare serios daca nu te tii dupa fustite de alea scurte...rau...

si inca ceva...asa ca o tzarancutza curioasa ce ma gasesc....fraza "Dac erai ntr-adevr att de deștept precum te crezi, știai s dirijezi aceast discuție ntr-un mod mai elegant. Dar se pare c...." nu e valabila si la dumneata? ma intreb....

poate n-ar fi rau sa imi masor si aroganta....sau bunul simt....mai bine prima varianta ...acolo sigur sunt in top 10...
dor72
Postat pe 2 August 2011 22:24
dublo, bineinteles ca tu l-ai deschis, doar nu am uitat ca te-am sfatuit inca din ziua aia sa o tai de acolo, ca sa nu vii cu vreun topic "e normal sa ma bata preventiv?"
vad ca ai rezistat pana acum, inca nu l-ai deschis.
Thor_again
Postat pe 2 August 2011 22:30
De la: Thor_again, la data 2011-08-02 22:30:16dublo, bineinteles ca tu l-ai deschis, doar nu am uitat ca te-am sfatuit inca din ziua aia sa o tai de acolo, ca sa nu vii cu vreun topic "e normal sa ma bata preventiv?"
vad ca ai rezistat pana acum, inca nu l-ai deschis.


Ce simpatic! Am retinut sfatul si am facut pasi de langa politist inca de atunci (Barbatii stiu de ce !!!), dar de pe Garbo....inca nu...

double_chock
Postat pe 3 August 2011 17:01
De la: Ninju, la data 2011-08-01 15:27:33
De la: alfheim, la data 2011-08-01 11:14:03ce frumos este cand unii nu se multumesc cu amuzamentul si in imbecilitatea lor simt nevoia sa jigneasca omaeni pe care nu-i cunosc...
au asa o placere tembela de-a se crede inteligenti aruncand cu noroi, cand habar n-au sa interpeteze un text sau sa perceapa si priceapa logica si topica unei propozitii!

ninjule, conteaza cine e acel sorin?
e unul de pe lumea asta ... unul din multii sorini!
cumva esti politistul, de te interesezi si tu de acel sorin?
ca asa s-ar explica pe undeva cum vezi tu lucrurile din interior!
crezi cumva ca esti capabil sa patrunzi tu mintea noastra, macar a unuia dintre noi?
esti mai paralel si cu subiectul decat crezi!
zici ca vrei sa-i raspunzi fetitzei asteia care e si intr-o dilema existentiala... si in loc sa-i raspunzi, cum pretinzi c-o faci, doar pui nishte intrebari stupide!

intrebarile alea sunt intrebari de militian! precum si intelgerea ta asupra ideii!
niciodata, dar absolut niciodata, nu se intreaba o femeie despre trecutul ei, mai mult sau mai putin glorios... chestia asta e ca si aia cu varsta!


ce-ti pasa tzie daca a avut unul sau o mie? oricum nu esti, n-ai fost si n-ai sa fii primul... insa ai putea fi ultimul si unicul care conteaza! deci ce rost are sa pui astfel de intrebari?
sa stii cat a impartzit inainte? si daca stii ce? iti faci calculele doar sa pui o bifa in carnetzel si apoi next?
poti pune bifa si fara sa stii cati au fost inaintea ta si catzi vor urma dupa tine!
tampeniile de tipul asta, sunt intamplari de viatza care pe unii ii contrariaza, pe altii nu!


Oooo tu atotputernic zeu și veșnic nenfricat. mi place despre tine c te agiți ca un pepsi cnd e vreo domnișoar atacat de unu și de altul. Ești ca un Antonio Banderas ce vine n ajutorul lor. Nu m-am obosit s citesc tot ce ai scris pentru c oricum n-are nicio relvanț și vorbești vorbe....și ca s fiu ct se poate de scurt, miroși a om btrn, singur și obosit, frustrat de anumite lucruri din viața de zi cu zi și care, se reflect n viața lui personal. Ești un trist...singur și trist. Pentru inteligența ta artificial, n-am fcut niciun comentariu cu intenția de a rspunde cuiva la topicul pe care l-a postat. Da, recunosc! Sunt extraordinar de deștept și ngrozitor de arogant. Dar am și motive. Spui c nu prea conteaz trecutul unei femei sau chiar și al unui brbat? Oare, chiar crezi asta? Dac sunt un fost pușcriaș condamnat pentru viol și multe alte buntți de gen chiar nu te-ar interesa? Dac aș fi fost o tnr vduv al crui soț a murit otrvit de mine, nu te-ar interesa? Dac am fost curv iar acum m-am pocit și vreau s fiu fat de cas...chiar nu te-ar interesa? Mediocrule. Chiar ți se pare ntrebarea : Cnd ți-ai nceput viața sexual? - ca fiind una stupid și nepotrivit? Hai s fim serioși. Poate pentru budiboance da și pentru budibonci ca tine. Dar consider c-i ceva firesc și deloc grosolan. Da, știu....sunt un nenorocit. La fel și voi, doar c v ascundeți sub o masc de bieți buni și foarte, foarte....
Ninju, trecutul poate are importanta,dar prezentul conteaza cel mai mult, pentru ca maine el va fi trecutul. Daca te-as intreba ai violat pe cineva ai spune ca DA ?Ai omorat pe cineva , ai spune DA ? Acum daca te-as intreba de ce jignesti asa usor oamenii, ce-ai raspunde, SUNT AROGANT ? NU, ai spune ca ai bun simt asa cum ai afirmat si aici si asta ca nu te cunoaste nimeni, sau asa crezi. Alf a spus ce poate as fi raspuns si eu, nu pui intrebari cuiva despre trecutul amoros; fiind politist, putea sa se intereseze altfel nu ca la interogatoriu. Cat priveste povestea cu jignitul, iti spun ca mai degraba ai tu "miros" de frustrare decat Alf dupa modul cum vrei sa te impui. Astept injuriile, poate te calmezi.
oktaviatdy
Postat pe 6 August 2011 09:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt in incurcatura. 37 De la: garbo_4874 25 Noiembrie 2012 23:40
plang si barbatii .... 27 De la: anakin 16 Noiembrie 2009 22:02
FEMEILE POLUEAZA MEDIUL MAI PUTIN DECAT BARBATII 73 De la: fleurdelis 15 Decembrie 2009 09:03
cum sa fac sa ma caute 50 De la: quasaria 18 Septembrie 2009 22:34
wtf? nush ce sa fac... 34 De la: Tiffany 4 Octombrie 2009 20:59
Setari Cookie-uri