ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Cum se cuceresc barbatii?

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Mi-ar placea sa vad raspunsurile voastre in legatura cu aceasta intrebare...
  citeaza   raspunde

ca vrei sa/i cuceresti am priceput,da' ce vrei sa faci cu ei?
  citeaza   raspunde

imi pare rau ai inteles gresit...nu vreau sa-i cuceresc... vreau sa cunosc parerea altor persoane in legatura cu intrebarea pusa...
  citeaza   raspunde

ahaaa...
  citeaza   raspunde

...depinde pe care...aia saraci...ori aia cu cascaval.... ...ultimii..e mai greu... e mai iportanti... aia saracii nu merita ...sa-i cuceresti...
  citeaza   raspunde

modica...
ce tot jump arrownd cu emoticoanele alea,nene?
ca nu se intelege mai nimic din ce vrei sa spui...
  citeaza   raspunde

cum nu, bre preci...

ceva la genul "hai la joc, la joc, la joc"...
  citeaza   raspunde

si e mai multe pe ei sau sub ei
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

...bre preci...hai sa iti iesplic pa vorba lu matale... deci... fata care intreaba..La primu emoti... d- ala...sta pe ganduri.. pe care sa il aleaga... p-ala bogat care sare..adica cu personalitate multipla!!!! Ori p-ala slab si sarac..ce da din umeri... Fiind intr-o dilema totala...isi aprinde o tigare... Ei acu' pricepusi ?!!!!
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

buuuunnnnnnn,................ cu alte cuvinte,....cum a ati vrea sa fiti cuceriti voi barbatii !!!!...ia bagati din top acilea ....
  citeaza   raspunde

simplu: PE RAND.
  citeaza   raspunde

silfiiii,..................... vreau sa aud parerea unui barbat,...
  citeaza   raspunde

....in gluma sau in serios?!!!
  citeaza   raspunde

Lady, ai de asteptat...ai tigari?
  citeaza   raspunde

...pai ...in gluma...asa cum a spus silfi iar in serios...asa ca Everestu'
  citeaza   raspunde

nu te grabi,.....am timp, tigari da......nuti crezi ca exista vreo sansa sa aflam?????
  citeaza   raspunde

deci cate pachete de tigari tre' sa fumez ca sa aflu?
  citeaza   raspunde

eheiiiii precii, mie imi spui pana la ora asta????? cred ca nu aven mici o sansa !!!!
  citeaza   raspunde

buna. si pe mine ma intereseaza subiectul!
  citeaza   raspunde

Lady, nicio sansa........nu sunt curajosi p'aci
  citeaza   raspunde

Oare barbatii nu se cuceresc? Sau au doza dubla de orgoliu si nu pot sa recunoasca ca si ei pot fi cuceriti?!
  citeaza   raspunde

Si uite cum, cu aceasta ocazie, descoperim noi talente naratoare ("gliani") prin metoda picturilor rupestre, imbunatatita pe cale virtuala...
E drept, nici picturile rupestre nu mai sunt ce-au fost, da' nici "pictorii" Deh, au ajuns ambele categorii in secolul 21 si s-au transformat, prima in emoticoane, a doua in gliani et comp
  citeaza   raspunde

Si ca sa raspund si la intrebarea "Cum se cuceresc barbatii?"
Fatuca, nu-ti mai bate creierashii. Cu siguranta, in timp ce tu te lasi macinata de infinite dileme existentiale pe tema asta, cele din jurul tau actioneaza cu mai mult sau mai putin succes. Mai o fasole batuta, cu carnati si asezonata cu gogosari murati, mai un mic si o bere... iote, deja ti-am dat doua metode indelung testate si aprobate de mare parte din publicul feminin, respectiv masculin.
  citeaza   raspunde

Cucerirea implica deja...asediu...ceea ce nu trebuie sa puna bazele unei relatii...Eu cred ca prin naturalete si ceva...chimie...ca fara...e doar apa de ploaie...Si...bineinteles fasole batuta cu gogosari
  citeaza   raspunde

sau cu parul...
  citeaza   raspunde

Pe principiul...de buna voie si (ne)silit de nimeni...
  citeaza   raspunde

de buna voie... vine dupa tine pur si simplu, eventual cu un buchet de flori, fasolea si ciorba si placintele i le-am facut dupa ce m-am maritat
  citeaza   raspunde

anico..
ati facut chimie d-aia...
ori ...cand apare reactia pozitiva..stie omu' ca ce faci e pe placul lui,se linge pe botic cand mananca placintzica....
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: