Cum ar vrea femeile sa fie barbatul "aproape" ideal ?

Da' cum sunt aia perfecti?eu nu am gasit niciunul pana acum...
Roxxynela
Postat pe 14 Aprilie 2009 10:44
bai woman,

ori e laie,ori balaie...

nu esti tu satula sa auzi despre defectele oamenilor?mai ales tu, care ne povestesti atatea despre "primu'"..mare javra! apropos...

iasomia
Postat pe 14 Aprilie 2009 10:47
poate vrea sa afle ce defecte au ai nostri...
Roxxynela
Postat pe 14 Aprilie 2009 10:49
iasomico...exu avea defecte cu gramada...pro are mai cu tzaraita, asa...da' io tot zic ca mie mi se gretaleste de atat perfectiune

mai ales ca si eu sunt imperfecta...ho...ho...cand m-apuca bazdacul, nu vrei sa vezi cum fac

da' iote ca eu recunosc ca am defecte, nene...multeeee...nici nu stiu cum ma suporta pro...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 13:24
...Sa fie ferm dar nu intolerant , sa nu fie negativist , sa nu-l enerveze ca sunt aiurita , sa nu fie pisalog ..
blanca
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:02
mialushel...da' ce mauve esti...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:21
A dat prin mine primavara,
Si-am inflorit si alb si mov,
Culorile cand vine seara,
Din tot ce e frumos le sorb,
Si vin la tine sa le legan,
Ca visul peste somnul tau,
Chiar daca la faptura-ti seaman,
Tu ai sa stii, cand sri-voi eu..
Si de gresesc, te rog ma iarta,
Si-asa afara este frig,
E noaptea catre poluri sparta,
Si stele reci in pomi se-nfig.
Ioana007
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:38
S-a desprimavarat si la mine Wife ...
blanca
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:40
iote ,da'versurile astea n-au defect,ioano....parca vorbeam de defecte aci..
Roxxynela
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:42
aleluia...

mie imi plac mult hortensiile...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:42
hai mai fetelor la lumea cuvintelor...sau scriem peste tot versuri??
Roxxynela
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:45
pai...hai acolo...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:46
Hortensiile cresc salbatic, in primaverile oculte,
Cand noptile pe la fereastra, sta Wiff atenta sa le-asculte,
Si florile se plang timide, si ard in jur parfumul lor,
Sub plopul care-n inserare, se leagana pe un picior.
Ioana007
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:49
vanghi...ma coplesesti...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:53
De la: Ioana007, la data 2009-04-14 14:38:55A dat prin mine primavara,
Si-am inflorit si alb si mov,
Culorile cand vine seara,
Din tot ce e frumos le sorb,
Si vin la tine sa le legan,
Ca visul peste somnul tau,
Chiar daca la faptura-ti seaman,
Tu ai sa stii, cand sri-voi eu..
Si de gresesc, te rog ma iarta,
Si-asa afara este frig,
E noaptea catre poluri sparta,
Si stele reci in pomi se-nfig.



Frumoase Vanghi..imi plac..
gabitzza
Postat pe 15 Aprilie 2009 21:15
Asa sunt draga eu romantic,
Si plin de farmece eu sunt,
Hai spuneti voi daca vreodata,
Vazut-ati altul pe pamant,
Sa cante seara de iubire,
Si ziua sa cante de flori,
Siu inima sa dea de stire,
Ca-i plina toata de fiori.

Ioana007
Postat pe 16 Aprilie 2009 16:31
gabitzza
Postat pe 17 Aprilie 2009 17:32
S-au intinlit intimplator la receptia unui hotel doua pereki: paminteni si extraterestri.Ironia soartei,sau noroc,aveau rezervare pe acelasi etaj.Impreuna pe plaja,la mic dejun,la cina,sau gindit sa faca skimb de parteneri...de, erea modern si curios...Acord facut,la treaba...Dimineata cind s-au regasit,femeia toata multumita,numai zimbet,povesteste sotului:EXTRAORDINAR...nu numai ca a durat toata noaptea,dar mi-a zis ca daca nu-mi ajunge,sa-l trag de ureki...gindeste ce minune...Minune pe naiba,raspunde amarit barbatul...nu numai ca nu am inkis un oki toata noaptea,dar mai ca mi-a rupt urekile...
valentino
Postat pe 25 Aprilie 2009 01:11
Deci am ajuns la capatul listei??

gabitzza
Postat pe 2 Mai 2009 23:46
Avand in vedere ca scriem despre un personaj imaginar... se pare ca nu avem atat de multa imaginatie. Realitatea cruda ne loveste.
Micass
Postat pe 3 Mai 2009 08:48
eu cred ca barbatul 'perfect' ar trebui sa aiba si el micile lui defecte... altfel nu ar mai fi viata alaturi de el atat de ....'de'.
daca eu am defectele mele mi se pare absurd sa cer perfectiunea de la alta persoana....
lucrul ideal ar fi ca defectele mele sa se imbine cu ale lui, astfel incat sa nu se observe nici ale mele dar nici ale lui...
are sens ce zic eu??
dudzaday
Postat pe 22 Mai 2009 20:19
mut, dragut, serviabil si deosebit de viril, cu vila si masina la scara - e parerea fetelor intre 17 si 21 de ani. eu cred ca trebuie sa fie OM, sa gandeasca putin si sa tolereze capriciile iubitei.
cercelmarilena
Postat pe 1 Iunie 2009 14:15
De la: cercelmarilena, la data 2009-06-01 14:15:00mut, dragut, serviabil si deosebit de viril, cu vila si masina la scara - e parerea fetelor intre 17 si 21 de ani. eu cred ca trebuie sa fie OM, sa gandeasca putin si sa tolereze capriciile iubitei.



quote name='cercelmarilena' date='2009-06-01 14:15:00'] ,,mut, dragut, serviabil si deosebit de viril, cu vila si masina la scara - e parerea fetelor intre 17 si ...1 de ani. eu cred ca trebuie sa fie OM, sa gandeasca putin (sa produca mult) si sa tolereze TOATE capriciile iubitei.[/quote]
pare mai real asa...
valentino
Postat pe 1 Iunie 2009 14:35
Barbatul ideal trebuie sa ma iubeasca de la inceputul relatiei pana la sfarsitul zilelor. Sa-mi aduca flori, sa imi zambeasca chiar si cand sunt ciufulita, sa aiba un serviciu stabil si sa nu ma ciupeasca de fund prin casa. Chiar este o treaba care imi displace cumplit; barbatul care face asta este, in viziunea mea, un badaran. Vreau sa ma astepte acasa zi de zi si sa-mi spuna cat de frumoasa sunt. Cunoaste cineva un asemenea barbat? Eu inca nu am reusit sa gasesc. Am cezut odata ca da, dar s-a dovedit ca nu.
_alexandra
Postat pe 1 Iunie 2009 23:57
Ce ciudata e lumea! Tocmai ca mie imi place cind sunt ciupita. Ca si eu ii fac la fel.
Vreau flori dar nu in fiecare zi ca asta dupa mine miroase a acoperire!
Si cum sa ma astepte acasa daca are un serviciu stabil?
Adica sa lucreze la domiciliu?
Aemulus
Postat pe 2 Iunie 2009 00:08
De la: micabis, la data 2009-06-02 00:08:45Ce ciudata e lumea! Tocmai ca mie imi place cind sunt ciupita. Ca si eu ii fac la fel.
Vreau flori dar nu in fiecare zi ca asta dupa mine miroase a acoperire!
Si cum sa ma astepte acasa daca are un serviciu stabil?
Adica sa lucreze la domiciliu?

Cum sa-ti placa? Ma rog, fiecare cu gusturile ei...Si da, vreau flori zilnic. De ce nu? Existsa barbati care cheltuiesc zilnic pe bere si alte asemenea mitocanii bani cat pentru 3 buchete. Eu de ce sa nu am bucuria asta?
Iar un serviciu stabil, scumpa mea, poate insemna ca barbatul meu sa lucreze 4-5 ore si sa castige cat pentru 8-10 ore. Un barbat lipsit de inteligenta creatoare (care pana la urma se traduce in bani, cu toate ca detest banii si aroganta pe care o induc) nu ma poate avea.
_alexandra
Postat pe 2 Iunie 2009 00:14
mami alex...

da' faci tu de banii astia?..
zambil
Postat pe 2 Iunie 2009 00:16
Ce anume vrei sa insinuezi?
_alexandra
Postat pe 2 Iunie 2009 00:17
pai ala de faci bani garla in patru ore are o hiba... se crede asa valoros ca nu se mai multumeste cu o femeie...la banii lui...

visati cai verzi pe pereti...
zambil
Postat pe 2 Iunie 2009 00:20
barbatul ideal: fara pic de orgolii, serios, constructor, iubitor.
gianiblue
Postat pe 2 Iunie 2009 00:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fetita iubitului meu 73 De la: garbo_413688 13 Septembrie 2015 01:56
ORE TOTI BARBATI SUNT LA FEL??CE ISI DORESC EI IN PRIMUL RIND DE LA O FATA?? 148 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:50
Regasire dupa vreo 8-9 ani 16 De la: AdrianaR 19 Februarie 2010 13:33
relaxare 3 De la: eladaela 17 Martie 2011 21:55
il iubesc pe sotul meu dar ma loveste , imi vb urat, insa castiga f bine si nu duc lipsa de nimic, am insa un amant care ma iubeste si mi place sa fiu langa el, e tandru si iubitor insa castiga destul de putin, nu stiu ce sa fac :( 95 De la: zorideziua 12 Septembrie 2009 10:28
Setari Cookie-uri