cum sa-l fac sa ma ierte?

Da!...si asaaa, fara sa fie intrebat de cineva...pe un subiect mort de un an!...ha ha ha...cred ca ar trebui sa scoata catzelul la plimbare
Ines
Postat pe 4 Februarie 2010 17:54
iti pierzi vremea, reyya
Anouk_Aimee
Postat pe 4 Februarie 2010 17:56
fetelor nu scriu numai in acest site.am f mult de lucru.cand si cand mai gasesc aceste subiecte,la care trebuie sa dai un raspuns corect.nu cred ca era unica persoana ninfomana.e important pt cei interesati de ce li se intampla unele lucrurinu uitati ca mai intai sunteti oameni si apoi prefesionist, indiferent de domeniu.m-ati 'impresionat",cu zambetele dvs.sunteti simpatice.dar ce sa facem ,'e mea culpa',nu suntem toti geniali.poate nu sunt un bun 'receptor".sorry,daca v-am deranjat.,cu acest comentariu. asa intarziat.daca are cineva de suferit, este postatoarea acestui topic,sau altele ca ea care primesc raspunsuri atat de umane si prietenoase.'cand dreptatea piere ,nu mai este nimic care sa dea sens vietii!'Kant
alexxandra
Postat pe 4 Februarie 2010 18:39
pledoaria ta e demna de o cauza mai buna!
Ines
Postat pe 4 Februarie 2010 18:42
TO GELAKAKI

http://www.youtube.com/watch?v=Dbq1zIQ0IPU&feature=related

LILO
Postat pe 4 Februarie 2010 18:43
De la: Ines, la data 2010-02-04 18:42:41pledoaria ta e demna de o cauza mai buna!





daca esti sincera,multumesc! dar indiferent de ceea ce gandesti,eu ma bucur cand sunt de ajutor.
alexxandra
Postat pe 4 Februarie 2010 18:48
Apuca-te de citit rugaciuni,ia o carticica de la vreo biserica,seara si dimineata citeste cateva randuri.Spovedeste-te in fiecare post.Daca el va vedea asta,isi va aminti despre iertare.
daniilia
Postat pe 12 Februarie 2010 07:09
Sa-i spui ca-l parasesti - chiar daca il iubesti... ca nu poti trai asa ... daca nu te iarta si nu uita , nu te iubeste, desi meriti ce-ti face. Spune-i in mod ferm ca nu mai vrei ... o sa vezi ca se intoarce la 90 de grade, cand va vedea ca te pierde...
cercelmarilena
Postat pe 22 Februarie 2010 15:22
pai sincer asta oricine o poate face dar sincer nu stiu ce sa faci doar daca el te iubeste cu adv te va ierta dar tu incearca sal cauti si sa fii sincera cu el sa-i spui ca nu se va mai repeta vreodata si daca nu te poti aptine fa-o fara sa stie sau sa banuie si oricum viata merge inainte
muhanna_dossari_alian
Postat pe 23 Februarie 2010 00:38
fetelor spuneti-mi si mie cum sa imi atrag din nou iubitul
el e departe de mine in arabia saudita si as face orice sa stiu cum sa-l fac sa ma iubeasca iar si sa se intoarca ce pot face sa imi zic cineva ceva va rog
muhanna_dossari_alian
Postat pe 23 Februarie 2010 00:40
scumpa...ai gresit..asta e..el dak nu vrea sa te ierte e un bou ( scuze limbaju` ) dar eu nu iert nici un barbat :) nu te'a iertat de la inceput nu o sa te ierte nici acuma nici pe viitor nici odata...k barbatii au un orgoliu ceva de speriat..si o sa'ti manance zilele pe tema asta toata viatza...nu te consuma degeaba..lasa'l in plata Domnului..nu merita..il iubesti..nah..o sa'ti treaca...sa'ti fie invatzatura de minte pe viitor si gata...esti si tu om..e normal sa gresesti :)..ce? numa barbatii au voie sa insele?
x_dream
Postat pe 25 Februarie 2010 18:35
petronela nu stiu cati ani ai dar..pari micutza dupa cum gandesti.chiar daca va exista aceasta impacare gandeste'te ca mereu vei avea aluzii si ironii din partea lui pt ca..vezi tu genul asta de 'greseli' se iarta(uneori) dar nu se uita.greseala ta nu a foat faptul ca l'ai inselat ci faptul ca a aflat.daca ai facut'o cu altcineva inseamna ca relatia deja avea fisuri.esti tanara..ai tot timpul din lume asa ca priveste inainte.
MoonLady
Postat pe 4 Aprilie 2010 16:38
draga cora,dupa parerea mea nici-un barbat nu merita fidelitate.da,voi supara pe multi si multe..dar asa este.ei,adica barbatii nu vor sa ierte.noi femeile iertam si mergem mai departe.l-ai inselat?bun.si?du-te mai departe.daca iti reproseaza insemna ca nu te iubeste si toata viata alaturi de el va fi un calvar.vei deveni sclava lui.te va exploata fizic si psihic.psihic o face deja.de ce nu si-a pus intrebarea:,,oare de ce m-a inselat?unde am gresit?,,este un narcisist care se crede perfect.asta este.treaba ta.il iubesti?oare?sau vinovatia in tine il iubeste?nu sunteti casatoriti,nu aveti copii...ce mai vrei?viata merge inainte cu bune si rele.ne-a fost data de Dumnezeu si trebuie traita.nimeni nu are voie sa ne judece!nimeni!daca un barbat se culca cu 1milion de femei este...un cuceritor.nu este un curvar,nimeni nu-l judeca.curios..nu?daca o femeie calca stramb..este ..vai...ocurva si merita pedepsite.din aceasta cauza nu merita barbatii nimic.da,nimic!ei insala si fac pe sfintii apoi.vai,nici usturoi nu au mancat si nici gura nu le miroase.pregateste-i o ispita prietenului tau si vei vedea cat este de corect moralistul.toti suntem un adam si o eva si ne place fructul oprit.unii recunosc,alti...nu .prefera ipocrizia.asa ca si prietenul tau.nu mai fi catelusul lui si incearca sa aflii si tu ce poate el.testeaza-l!a...inca ceva...cand vei iubi cu adavarat si vei fi iubita si vei simti iubirea adevarata din partea unui barbat te vei schimba.dar,sa stii ca barbatii iubesc numai cu ceea ce este in pantaloni.atat.dar sun f.buni mincinosi,sctori,exploatatori,siu poza f.bimne in victime,sisuntf.buni santajisti.traieste-ti tineretea si nu uita ca viata este scurta.tineretea tine putin.profita de ea.prietenul tau nu este Dumnezeu.iti va da el anii tineretii inapoi?nu !daca vei imbtranii te va lasa pt.una mai tanara.fii realista si urmareste si tu lumea in care traim.cauta si tu pe cineva care iti va aprecia sinceritatea si te va face fericita.dar..nu uita!sinceritatea dauneaza grav cateodata.a...barbatii nu sunt sinceri..stii de ce?pt.ca sa nu fie exploatati sisanatjati.ei au mai multa minte decat noi .avem de invatat de la ei.sa ai multa bafta si incepe sa gandesti cu creierul.toate cele bune.
garbo089273
Postat pe 6 Aprilie 2010 12:20
Deoarece afirmatia ta este generala, am sa te rog sa declari pe acest topic cu aceeasi sinceritate, ca toate femeile sunt curve.(Bine inteles ca si eu si tu.)Si pe urma stam amandoua la distanta una de alta si sa stii ca toate ouale, rosiile si alte obiecte pe care le colectionezi vin de la femeile si fetele neprihanite, si de la celea care sunt libertine, dar nu le place modul tau de exprimare.
Ioana007
Postat pe 6 Aprilie 2010 15:27
iote la asta mica,273...niciun barbat nu merita fidea!

da' taitzei?
macaroane?
si alte paste de orice fel?
preciouss
Postat pe 7 Aprilie 2010 21:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de sfaturi de la oameni maturi!! 38 De la: ioana10000 2 Martie 2012 21:26
dilema... 5 De la: garbo_5850 13 August 2012 02:09
gelozia boala grea 35 De la: nazirra 16 August 2009 15:07
nu- stiu daca il mai iubesc si nu stiu daca il mai vreau langa mine!!! 20 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:54
pedepse-porunci 81 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:53
Setari Cookie-uri