Cum este posibil?

Buna,
Eu si sotul meu am ramas uimiti!Pe scurt: O familie, sot si sotie cununa o pereche de tineri care de altfel erau si prieteni de familie. Doamna Nasa se culca cu barbatul care urmeaza sa ii devina fin, la mare unde s-au dus toti 4 in vacanta. Nasa ramane insarcinata si cu toate astea tot nu renunta la ideea de ai nasii pe tineri. In ziua nunti ii spune finului ca asteapta un copil cu el si ca are de gand sa il pastreze. Finul refuza total!Nasa tine legatura cu ei de parca nu sa intamplat nimic si spera ca finul sa divorteze si sa ramana cu ea. Se naste copilul iar finul nu recunoaste fetita. Nasa ia bagat pe gat sotului ca este a lui si asa a si stiu saracul pana in momentul cand s-a aflat adevarul. A aflat si sotia finului si familia tinerilor si a fost un mare dezastru. Finul a ramas casatorit, atat socrii si sotia l-au iertat.Nasa a ramas cu sotul. Problema este ca nasa ii terorizeaza pe socrii finului, la fel si pe el. Femeia asta este un diavol intruchipat. Cum este posibil asa ceva? Nu este dezastruos in fata Biserici sa faci asa ceva?
Femeia asta nu are principii si valori morale!!Scopul ei este sa il vada pe fin fara sotie si sa stea cu ea. Problema ei este ca finul nu o vrea si pe ea asta o deranjeaza foarte mult. Groaznic dar nu imi gasesc nici cuvinte sa scriu.
anca78
Postat pe 27 Octombrie 2009 16:47
m-ai zapacit,bine ca ai bagat sarpele ala albastru acolo...
nashpa nasha..
iasomia
Postat pe 27 Octombrie 2009 16:49
curat telenovela!!!!!!!!!!si nasu cu fina nika???????????
nazirra
Postat pe 27 Octombrie 2009 16:51
e...nu..

doar suntem in romanica,foutai la greu...
iasomia
Postat pe 27 Octombrie 2009 16:54
Nasa a luat pacatele finului
Yres
Postat pe 27 Octombrie 2009 16:58
De la: iasomia, la data 2009-10-27 16:54:02e...nu..

doar suntem in romanica,foutai la greu...


Pai o fi fost dar noi ajuns la concluzia ca este o tipa care "sufera" de scoala vietii.pacat ca trebuie sa aiba un dram de minte in creierul ala sa-si dai seama cata prostie zace acolo!trist si alarmant.....Non-valoarea este la rang de cinste, iar cea mai usoara cale pentru ea de a se integra a fost cea nasa/amanta, care din pacate nu ia adus beneficii....
Nu cred ca va dati seama ce face femeia asta iar noi nu intelegem de ce nu ia nimeni masuri.
anca78
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:00
si nanasu?????ca nu mi i clar????? ce o zis?????
nazirra
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:00
da' de ce ati ramas uimiti?
elodia
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:03
ancuto,

ideal ar fi sa nu mai puneti la suflet,fiecare cum isi asterne,asa doarme,si apoi este numai ea de vina?finu' de ce a acceptat asa ceva?ha?

la noi e zicala aia care se spune la toate nuntile,mai ales dupa cateva pahare:

o data vede nasul pipoasca finii,numa' ca aici fu invers ,vad...
iasomia
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:05
Asa este dar nu intelegem nici restul de persoane implicate. Sotul ei este un om la locul lui. Nici acum dupa 2 ani nu intelegem de ce mai sta cu ea. Spun asta pentru ca mereu il umileste si nu tine cont de bunul simt. Ea se si mandreste cu ceea ce a facut.
Sotul meu spune ca probabil sta cu ea din cauza fetitei de care ii este mila. iar evident ca nici nasul nu a fost mai bun.
Atat ca ea avea pe atunci 30 iar finul 25.
anca78
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:16
bre taica.. eu crez ca-i obicei den batrani, finu' sa i-o traga nashei... daca-i tinerica si frumusica, dreacu'... ca la baboantze intervine respectu'...
zambil
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:27
ancuto,

te inteleg..
numai ca intr-o tara in care incestul este la loc de frunte,asta e mizilic...
iasomia
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:31
iasomico, stii cum e vorba den popor.. sa ne avem ca fratii, sa ne cordim cumnatii... vorbe intelepte, deh...
zambil
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:40
da iexact....o sa fie ca la babtisti....sora si frate!!!!!!tati.....tati
nazirra
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:42
zambilu'

nu mamoanta...ca ies mutanti d-aia...
iasomia
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:43
iasomico.. pai da, ies.. nu vezi ca-i plina lumea de ei?... de unde crezi c-au aparut?...
zambil
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:44
na!

ca gasiram raspunsul...
iasomia
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:45
stiu io un caz..taare aproape de mine...

pot sa zic ceva urat? pot? pot ? ...........
melanie
Postat pe 27 Octombrie 2009 18:49
si io as aprecia niste raspunsuri care mustesc de o feminitate debordanta, da' o las pentru la noapte
pik_nik
Postat pe 27 Octombrie 2009 19:19
'Nu este dezastruos in fata Biserici sa faci asa ceva?"

in fata bisericii ,da. insa, am inteles ca toata afacerea s-a petrecut la mare si nu in poarta edificiului

si_totusi
Postat pe 27 Octombrie 2009 19:29
vad ca, pe nasa bati dar finul? de el nici o vorbulita?

stie ca se insoara, e cu iubita la mare si se iubeste cu viitoarea nasa. apoi, asta e baiet indragostit?
si_totusi
Postat pe 27 Octombrie 2009 19:32
nici nu-i asa grav,o idila intre nasa si fin sau viceversa
grav i cind idila ii intre soacra si ginere...naspha...dar or fost cazuri...pch
LILO
Postat pe 27 Octombrie 2009 19:35
Barbatul are voie. Oricum e iertat pentru ca acum o respinge. Ca altfel...
Tiffany
Postat pe 27 Octombrie 2009 19:35
evident
pik_nik
Postat pe 27 Octombrie 2009 19:37
De la: anca78, la data 2009-10-27 16:47:16 Buna,
Eu si sotul meu am ramas uimiti!Pe scurt: O familie, sot si sotie cununa o pereche de tineri care de altfel erau si prieteni de familie. Doamna Nasa se culca cu barbatul care urmeaza sa ii devina fin, la mare unde s-au dus toti 4 in vacanta. Nasa ramane insarcinata si cu toate astea tot nu renunta la ideea de ai nasii pe tineri. In ziua nunti ii spune finului ca asteapta un copil cu el si ca are de gand sa il pastreze. Finul refuza total!Nasa tine legatura cu ei de parca nu sa intamplat nimic si spera ca finul sa divorteze si sa ramana cu ea. Se naste copilul iar finul nu recunoaste fetita. Nasa ia bagat pe gat sotului ca este a lui si asa a si stiu saracul pana in momentul cand s-a aflat adevarul. A aflat si sotia finului si familia tinerilor si a fost un mare dezastru. Finul a ramas casatorit, atat socrii si sotia l-au iertat.Nasa a ramas cu sotul. Problema este ca nasa ii terorizeaza pe socrii finului, la fel si pe el. Femeia asta este un diavol intruchipat. Cum este posibil asa ceva? Nu este dezastruos in fata Biserici sa faci asa ceva?
Femeia asta nu are principii si valori morale!!Scopul ei este sa il vada pe fin fara sotie si sa stea cu ea. Problema ei este ca finul nu o vrea si pe ea asta o deranjeaza foarte mult. Groaznic dar nu imi gasesc nici cuvinte sa scriu.


Pai, ce va mai uimeste?! Nasa chiar l-a iubit pe fin (habar n-am de ce!)dar ceva a fost acolo...Finul a facut sex cu nasa, deci, ceva a fost acolo... Nasa a avut curajul sa-si asume totul; pt. fin a fost doar o partida de sex cu nasa...A rezultat un OM, adica o fetita, un copil, care n-are nicio vina ca nasei i-a placut finul si ca s-a "regulat" cu el...Zau, el, finul, , n-are nicio vina !
Nathaly_Albu
Postat pe 13 Noiembrie 2009 23:11
nataly... asa mami ...esti beton ..
ai fi buna in gasca...
l_flory
Postat pe 13 Noiembrie 2009 23:24


Mai, Flori, nu sunt beton ! Sunt doar un om care interactioneaza zilnic cu copiii...Care copii sunt cu mult deasupra parintilor...
Nathaly_Albu
Postat pe 13 Noiembrie 2009 23:35



Oare adultii chiar sunt ADULTI??? Uite, asta e o mare problema...
Nathaly_Albu
Postat pe 13 Noiembrie 2009 23:43
nataly.....tu esti profa ...
dezbate problema...
l_flory
Postat pe 14 Noiembrie 2009 00:14
Au mai fost cazuri.
Si au trait fericiti pana la adanci batraneti
scrichy
Postat pe 14 Noiembrie 2009 00:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TOPIK ANTI-FLORINUCA(irinuca24/florinel_c76/garbo...119....etc) 36 De la: Anouk 12 Ianuarie 2010 17:48
CASATORIA MAI ESTE CA PE VREMURI? MAI DUREAZA O VESNICIE? Ne putem baza pe faptul ca vom imbatrani langa sotul, sotia de langa noi? 260 De la: tutankhamon 18 Decembrie 2009 22:33
no comment 39 De la: quasaria 1 Martie 2010 00:39
timida 13 De la: hermosa20 21 Iunie 2012 23:40
Sunteti fidela? 80 De la: garbo015979 21 Ianuarie 2010 19:00
Setari Cookie-uri