singuratate

A venit Craciunul....si ca de fiecare data ma simt singura!!!anul acesta urasc sarbatorile si .....urasc faptul ca sunt invizibila!!!ca in fiecare an....am luat pt fiecare o mica atentie,un cadou cat de mic sa arat fiecaruia ca imi pasa si ca preuiesc pe fiecare in parte...am trimis mesaje la toata lumea....celor carora nu le-am trimis mesaje i-am sunat si i-am colindat...dar se pare ca anul acesta a uitat toata lumea de mine....nici macar mosul cel batran care vine pe la fiecare cu o bombonica cat de mica ....anul acesta la mine nu a mai ajuns!!!sunt trista si dezamagita...incep sa cred ca din invidie pentru cei care se pot lauda(si o fac) cu cadouri frumoase o sa ma transform intr-un Grinch(cred ca asa il chema pe cel care a furat Craciunul)......cred ca o sa-mi iau si eu un caine!!!
no...acu scuzati-mi proasta dispozitie dar....e craciun !
just_me
Postat pe 24 Decembrie 2008 22:52
Esti prea tanara sa urasti Craciunul, E doar un ifos. O sa-ti treaca.
Micass
Postat pe 26 Decembrie 2008 09:32
scuze dar cati ani tu ?dc esti singurica de craciun ???????????
vio
Postat pe 12 Ianuarie 2009 15:51
eu propun sa-ti iei o pisica!!
sau un caine, daca stai la casa...o sa-ti mai aline singuratetea!!
partea buna e ca trece, si craciunul si singuratetea!!
capul sus!
zambila
Postat pe 19 Ianuarie 2009 11:46
De la: zambila, la data 2009-01-19 11:46:02eu propun sa-ti iei o pisica!!
sau un caine, daca stai la casa...o sa-ti mai aline singuratetea!!
partea buna e ca trece, si craciunul si singuratetea!!
capul sus!



Ehhh da un barbat nu e bun ?
wolfhell
Postat pe 19 Ianuarie 2009 12:07
wolf...sigur ca un barbat e mai bun pe la casa omului decat un caine...

da'crezi tu ca un barbat e reteta de succes ca sa nu te simti singura?

just me...tu ai nevoie de un dus scotian de la totusica. da' daca insisti ti-l administrez si eu...

nu-ti mai plange de mila si incearca sa intelegi de ce esti asa. ori esti prea interiorizata si ai probleme sa socializezi...ori esti genul de persoana care nu stie sa comunice cu ceilalti, neavand destula rabdare sa ii asculte, ori faci tu ceva gresit si in relatiile cu altii si chiar cu propria persoana.

si in alta ordine de idei...tu ce preocupari ai? citesti? inveti? ca si asta e o problema, lipsa de preocupare efectiva.

poate ca toate persoanele carora tu le-ai trimis mesaje de felicitare nu iti sunt prieteni. ca un bun simt elementar spune ca trebuie sa raspunzi celui cate te felicita.

anyway...capul sus, si fa-ti o analiza serioasa. si asteptam sa ne si raspunzi
wife_de_zmeu
Postat pe 20 Ianuarie 2009 14:44
Un caine cand te musca, te duci fuguta si faci antirabic, ca sa nu turbezi.Un barbat cand te musca, te indragostesti.Dar sa muste si el cu tandrete..
Ioana007
Postat pe 19 Martie 2009 07:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lacramioare 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:08
daca as fi pentru o zi femeie/barbat 193 De la: elisabeta_boia 6 Septembrie 2011 18:12
Sunt insarcinata si doresc sa ma despart de tatal copilului 142 De la: lollyme 1 Februarie 2020 22:28
Salata 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:12
unde dracu 4 De la: prometeus_wife 15 Februarie 2009 12:29
Setari Cookie-uri