Am nevoie de un ajutor...mai ales din partea femeilor...

In ultimul timp am fost refuzat mai de toate fetele...ce e rau in a fi respectuos in ziua de azi....si ce e asha rau sa vorbesti numai frumos fara sa aduci discutia despre sex....imi caut o relatie cu cineva de un timp indelungat...dar se pare ca nu gasesc pe nimeni...si nu stiu care e problema.....as vrea sa primesc putin ajutor.....nu stiu ce se intampla cu mine....
Alecsx
Postat pe 6 Decembrie 2008 13:03
Alex,

of mami,mami...ce cai verzi pe pereti indrugi tu aici puiule?

sentimente ,respect...ehhh...

ia sa fi zis ca nu gasesti lubrifiant (pt ca iti place sa faci cu iubita doar sex anal)..ma rog,anal,oral,interplanetar..stii cum dadeau buzna astea mici aici?

tup,tup!

fii baiatul care esti in continuare,nu te schimba,ce-i al tau e pus deoparte...precis o sa gasesti tu o fata buna..

ce una??? oho...ai 19 ani!? o sa gasesti multe,multe...

iasomia
Postat pe 6 Decembrie 2008 19:03
mai Alecsx, iote cum sta treaba asta cu fetele.

la varsta voastra, ele cauta smecherasii sau pe cei mai copti. acest lucru le da lor senzatia ca-s mature, ca-s niste dive, ca au cautare ca femei si, nu-s doar niste pustoaice. smecherasii le atrag pentru ca stiu sa le invarta pe degete iar barbatii mai maturi , pentru ca le dau acea senzatie de care spuneam
daca citesti si pe forum, multe fete de varsta ta, povestesc despre relatiile lor cu barbati mai mari decat ele. e ceva specific varstei. sunt cativa ani in care fetele viseaza cai verzi pe pereti dar, isi revin. asa ca, nu te impacienta !

nu te uita dupa "ambalaj" sau dupa cat de curtate sunt. genul acesta de intrecere in a gasi o relatie, e paguboasa.
cauta si tu o fata linistita, care stie sa aprecieze un baiat de varsta ei si nu te mai uita dupa astea care au sticleti in capusor .
si_totusi
Postat pe 6 Decembrie 2008 19:21
nu am si nici nu am avut vreodata preferintze in cazul fetelor.....stii intotdeauna am fost bazat pe o vorba....frumusetea-i trecatoare conteaza mai mult ce-i in interior dekt in exterior.....dar nu multi mai cred asta in zilele de azi.....as vrea sa ma schimb sa fiu ca ceilalti baieti....dar nu pot....mi-e teama ca dak voi face ca ceilalti voi rani si eu sentimentele cuiva si ma voi simti vinovat.....n-am mai avut o rel cu o fata de aproape 2 ani.....o singura rel de o sapt am avut in acesti 2 ani.....nu stiu ce sa mai fac....nu sunt glumet....nu sarut fetele de la prima intalnire.....nu stiu ce sa fac....nu stiu in ce sens sa ma mai schimb :-
Alecsx
Postat pe 7 Decembrie 2008 00:28
Fii atent.Mergi la piata si intreaba daca se gaseste tupeu, putina obraznicie, si umor.Cand ai aceste ingrediente, vino la mine si iti povestesc cum se combina.
Ioana007
Postat pe 23 Aprilie 2009 14:48
poate le am ascunse in mn depinde de mai multe chesti....depinde ce trebuie sa fac....
Alecsx
Postat pe 23 Aprilie 2009 15:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau sa stiu 2 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 13:09
barbat scorpion cu ascendent in leu 1 De la: 19 Octombrie 2009 00:03
TU CUM TE IMPACI CU NEAMUL LUI ? 4 De la: yavrum 8 Octombrie 2008 11:02
barbati inselati 31 De la: reyya 14 Decembrie 2009 19:35
e greu cu copii 7 De la: iasomia 29 Octombrie 2009 18:07
Setari Cookie-uri