il insel daca ma gandesc la alt barbat cand facem sex?

il iubesc, nu vreau sa fiu cu altcineva, dar nu am orgasm decat daca ma gandesc la alt barbat. uneori e vorba pur simplu de un barbat pe care nu il cunosc, negru sau mulatru. alteori este seful meu sau sotul unei colege. nu ii vreau pe acei barbati, dar ma ajuta sa am orgasm/.
iuliaj
Postat pe 17 Octombrie 2008 15:02
De la: iuliaj, la data 2008-10-17 15:02:33il iubesc, nu vreau sa fiu cu altcineva, dar nu am orgasm decat daca ma gandesc la alt barbat. uneori e vorba pur simplu de un barbat pe care nu il cunosc, negru sau mulatru. alteori este seful meu sau sotul unei colege. nu ii vreau pe acei barbati, dar ma ajuta sa am orgasm/.


Nu-i bai mare...numa'sa ai grija sa nu ii soptesti la ureche un alt nume...din greseala
walkiria
Postat pe 18 Octombrie 2008 21:00
pai daca el sireacul nu mai e in stare sa te satisfaca... halal sot, vai de capul si de zilelel lui. normal ca nu il inseli pe bietul crestin, dar daca tot simti si ai probleme de constiinta in privinta inselatului, nu te mai gandi la alti, eventual ia o integrama in timp de, iti mai trece si tie de urat si nu mai ai timp sa te gandesti la altii, sau alta solutie ar fi sa stati cumintei vreo doua trei luni si sa vedeti dupa aia scantei...
mitzura
Postat pe 19 Octombrie 2008 08:08
Nu este nici o problema daca in timp ce faci sex, te gandesti la alta persoana necunoscuta, ca seful tau, George Bush, sau Silviu Berlusconi.Important este sa le ceri o marire de salariu corespunzatoare, deoarece aceasta activitate o prestezi dupa orele de program, si nu este normal ca numai unul dintre parteneri sa se bucure de fericire, fara sa plateasca T.V.A.

Postat pe 19 Octombrie 2008 09:30
Buna draga İulia eti casatorita?
Nur
Postat pe 19 Octombrie 2008 13:24
In nici un caz lesbiana

Postat pe 19 Octombrie 2008 18:59
Se mai intampla...dar nu mereu...ai grija sa nu afle sub nicio forma, i-ai rani orgoliul...eu una nu mi-am imaginat niciodata ca o fac cu altul ca sa ajung la orgasm, dar pot sa recunosc ca uneori, fff rar, m-am gandit la cate ceva... niste fantezii...sau ma rog ceva de genu'....
elle
Postat pe 19 Octombrie 2008 20:09
De la: iuliaj, la data 2008-10-17 15:02:33il iubesc, nu vreau sa fiu cu altcineva, dar nu am orgasm decat daca ma gandesc la alt barbat. uneori e vorba pur simplu de un barbat pe care nu il cunosc, negru sau mulatru. alteori este seful meu sau sotul unei colege. nu ii vreau pe acei barbati, dar ma ajuta sa am orgasm/.


categoric, si asta e o forma de a-l insela. nu e corect ceea ce faci.putin cate putin vei incepe sa nu il mai iubesti si il vei respinge , doar din vina ta.poate nu stie ce iti place in pat. mai bine ii spui ce si cum sa faca.mai ales daca il iubesti cu adevarat ar trebui sa te simti putin vinovata si sa te indrepti cat mai rapid.ar fi pacat sa il pierzi daca il iubesti ,asa cum spui.

Postat pe 19 Octombrie 2008 21:18
nu il inseli...se poate intampla oricui...totul este doar in gandul tau....dar ai grija sa nu rostesti numele celui la care te gandesti k apoi chiar trebuie sa ii dai o explicatie..si nu stiu cat va fii de usor sa ii spui si mai ales k trebuie sa te si creada si sa nu isi piarda increderea in tine!

Postat pe 20 Octombrie 2008 15:09
il inseli.........mie mi se pare ca asta vrei sa auzi!cauti o scuza un pretext pt incaapcitatea de a avea un orgasm.stii ca orgasmul tine de latura pshica dar si de cea fizica,degeaba iti imaginezi tu pe iglesias daca partenerul nu te"gadila" intre timp!femeia e foarte dificila in a avea orgasm dar nu e totusi vina partenerului,uneori e vina corpului sa zic asa,se fac si operatii pt redarea orgasmului sau in cel mai rau caz pt obtinerea primului orgasm.si atuci daca te gandesti la altcineva care e treba d efatp,nu ti se pare atragtor?atuci de ce mai faci sex cu el?ca sa iti multumesti dorintele,nevoile....asa ca de ce iti mai faci procese de constinta?
layla21
Postat pe 20 Octombrie 2008 15:52
si cum faci asta cu ochii deschisi sau inchisi ????????????????????????????????????
yavrum
Postat pe 20 Octombrie 2008 15:54
In timp ce isi pune parul pe bigudiuri in oglinda.

Postat pe 20 Octombrie 2008 19:50
eram si eu curioaa iti dai seama ce imaginatie bogata trebuie sa ai sa te uiti in ochii lui si sa iti vezi seful,
yavrum
Postat pe 21 Octombrie 2008 11:05
belea! bestial! corect. sa ne spuna si noua cum arata seful asta! e un barbat chiar intr-atat de sexi si de viril incat sa merite acest lucru? corect. marire de salariu tata, ca e pe post de diva. cre si ti se va da. bate si ti se va deschide... drumul spre iad! dar mai poti avea orgasm cu el, cu seful intr-un fel ... cand dormi....
mitzura
Postat pe 21 Octombrie 2008 14:04
De la: yavrum, la data 2008-10-21 11:05:31eram si eu curioaa iti dai seama ce imaginatie bogata trebuie sa ai sa te uiti in ochii lui si sa iti vezi seful,


Postat pe 23 Octombrie 2008 12:14
Uneori si iadul are culori mai blande.Iar focurile sub cazane, ard dupa un program stabilit, ca altfel le taie gazul cei de la Distrigaz, sau le incarca factura, ca nu mai stii care sunt mai ai dra...

Postat pe 23 Octombrie 2008 15:40
Cand ati stat de vorba ultima data linga o sticla de vin rosu?
bindilaliliana
Postat pe 2 Noiembrie 2008 01:07
Iti recomand sa mergi la un doctor.
micky04
Postat pe 2 Noiembrie 2008 02:36
cand vei intalni un alt barbat, s-ar putea sa-l parasesti...
dennissa
Postat pe 2 Noiembrie 2008 09:52
trebuie sa te concentrezi mai mult asupra lui pentru ca in viitor s-ar putea sa nu mai mearga nici macar atunci cind te gandesti la altul
marinela_diana
Postat pe 2 Noiembrie 2008 14:34
De la: elle, la data 2008-10-19 20:09:36 Se mai intampla...dar nu mereu...ai grija sa nu afle sub nicio forma, i-ai rani orgoliul...eu una nu mi-am imaginat niciodata ca o fac cu altul ca sa ajung la orgasm, dar pot sa recunosc ca uneori, fff rar, m-am gandit la cate ceva... niste fantezii...sau ma rog ceva de genu'....




sincer...cum o fi cand...te strange in brate...cel ce tu il numesti...IUBIT...iar tu...pt a avea...orgasm...te imaginezi ca fiind cu altcineva?
greu de...priceput...pe bune!!!
dar...iata ca...lumea e mare...si...viata iti ofera ...nenumarate...surprize!!!
ovidiu42
Postat pe 2 Noiembrie 2008 15:03
De la: layla21, la data 2008-10-20 15:52:08il inseli.........mie mi se pare ca asta vrei sa auzi!cauti o scuza un pretext pt incaapcitatea de a avea un orgasm.stii ca orgasmul tine de latura pshica dar si de cea fizica,degeaba iti imaginezi tu pe iglesias daca partenerul nu te"gadila" intre timp!femeia e foarte dificila in a avea orgasm dar nu e totusi vina partenerului,uneori e vina corpului sa zic asa,se fac si operatii pt redarea orgasmului sau in cel mai rau caz pt obtinerea primului orgasm.si atuci daca te gandesti la altcineva care e treba d efatp,nu ti se pare atragtor?atuci de ce mai faci sex cu el?ca sa iti multumesti dorintele,nevoile....asa ca de ce iti mai faci procese de constinta?



se pare ca...inca...nu stie cum e cu...orgasmele astea...
chiar atat de...complicat sa fie?
si...daca ae asa...de ce nu...face ...ceva pt a fi ok?
ca...oricum...rlatia...si asa e...compromisa...
ce anume ii mai leaga?
ovidiu42
Postat pe 2 Noiembrie 2008 15:07
De la: yavrum, la data 2008-10-20 15:54:23si cum faci asta cu ochii deschisi sau inchisi ????????????????????????????????????



curioaso!!!
tu...sincer...cum iti imaginezi ca...se poate face?
ovidiu42
Postat pe 2 Noiembrie 2008 15:08
De la: bindilaliliana, la data 2008-11-02 01:07:50 Cand ati stat de vorba ultima data linga o sticla de vin rosu?




o da...randament...chestia asta cu...vinu` rosh`?
de ce nu ne spune cineva...patzit?
ovidiu42
Postat pe 2 Noiembrie 2008 15:12
De la: dennissa, la data 2008-11-02 09:52:34cand vei intalni un alt barbat, s-ar putea sa-l parasesti...




oricum...e singura rezolvare...
schimbare de...partener...
asa...n-are cum sa fie bine...
ovidiu42
Postat pe 2 Noiembrie 2008 15:12
oare la ce se gandeste el ? ce ziceti?

Postat pe 2 Noiembrie 2008 16:00
se gandeste ca daca nu a patit-o o va patii sigur!!

Postat pe 2 Noiembrie 2008 19:10

am trait si-am auzit-o si pe asta
aly1987
Postat pe 3 Noiembrie 2008 17:42
bon..........se pare ca tipa nu mai spune nik!inseamna ca sa rezolvat,nu?
layla21
Postat pe 3 Noiembrie 2008 17:56
dar daca tu ai afla ca partenerul tau se gandeste la altcineva in timp ce faceti sex tu cum te-ai simti? te-ai gandit la asta? tu te-ai simti inselata?
fluturasalb85
Postat pe 5 Noiembrie 2008 23:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatia berbec - fecioara 11 De la: ilie_stoica 17 Martie 2010 20:59
Este bolnav sau asa este el 2 De la: iasomia 19 Februarie 2009 08:27
epilarea inghinala 33 De la: prometeus_wife 4 Mai 2009 18:52
nelamurire legata de divort 6 De la: crazyiam27 13 Decembrie 2008 13:35
IN CAUTAREA UNEI PRIETENE 27 De la: Ioana007 17 Mai 2009 17:19
Setari Cookie-uri