il insel daca ma gandesc la alt barbat cand facem sex?

L-as inregistra pe casetofon si as folosi marturisirea lui timbrata la notariat ca proba pentru divort.

Postat pe 6 Noiembrie 2008 20:39
Care doctor?
Care despartzire?

Se mai intampla. Sexul se vrea inovat permanent. Shi ce daq ma gandesc la altu'? Totushi, transpiratzia partenerului meu o simt pe sani, saliva lui o sorb.
M degraba asha, decat sa-l insheli real.
O rugaminte doar... Sa-i spui k tzi-a fo' dor de EL.

Postat pe 7 Noiembrie 2008 01:10
aly1987
Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:17
ca ti-a fost dor de cine... de "el" sau de "ala" la care te gandesti
aly1987
Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:19
De la: aly1987, la data 2008-11-07 15:19:51ca ti-a fost dor de cine... de "el" sau de "ala" la care te gandesti


Ai fost cam stangace in a-mi intzelege msg-ul. Era o ironie faza cu rugamintea.


offtopik [De ce nu e emoticon de om ironic? Mi-ar fi fost mai ushor]

Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:17
De la: booya, la data 2008-11-07 18:17:51
De la: aly1987, la data 2008-11-07 15:19:51ca ti-a fost dor de cine... de "el" sau de "ala" la care te gandesti


Ai fost cam stangace in a-mi intzelege msg-ul. Era o ironie faza cu rugamintea.


offtopik [De ce nu e emoticon de om ironic? Mi-ar fi fost mai ushor]


draga mea ..intrebarea nu era pentru tine... i se adresa celei care a deschis subiectul
aly1987
Postat pe 10 Noiembrie 2008 10:09
Nu, nu il inseli. Il folosesti!
Gaby211081
Postat pe 10 Noiembrie 2008 11:39
De la: iuliaj, la data 2008-10-17 15:02:33il iubesc, nu vreau sa fiu cu altcineva, dar nu am orgasm decat daca ma gandesc la alt barbat. uneori e vorba pur simplu de un barbat pe care nu il cunosc, negru sau mulatru. alteori este seful meu sau sotul unei colege. nu ii vreau pe acei barbati, dar ma ajuta sa am orgasm/.
EU NU CRED CA IL INELİ,SUNT DOAR NİSTE İMAGİNTİİ CARE ITİ STIRNESC SİMTURİLE İNTERİOARE İ TE AJUTA SA AI ORGASM.OMULUİ Iİ PLAC LUCRURİLE İNTERZİSE İ IL İNCİTA DAR MAİ EXİSTA O VARİANTA ACCEA CA IL İUBETİ DOAR PE EL CA PERSOANA PENTRU CEEA CE ESTE DAR NU İ CİND VİNE VORBA DE SEX AİCİ ESTE O PROBLEMA PENTRU CA IN CAZUL ASTA NU TE SATİSFACE EL Cİ TE SATİSFACİ SİNGURA CU NİSTE İMAGİNATİİ.EU ZİC SA TE GINDETİ MAİ BİNE,SA INCERCİ SATİ DAİ SEAMA DACA TE SİMTİ BİNE CU EL.FA IN FELUL URMATOR....ATEAPTA CEL PUTİN O SAPTAMINA SAU CHİAR DOUA İ DUPA ACEEA FACETİ O PARTİDA DE SEX...DACA İ ATUNCİ Aİ NEVOİE DE İMAGİNATİİ SA Aİ UN ORGASM,ATUNCİ SİGUR Aİ O PROBLEMA DİN DOUA...1)NU TE SATİSFACE...2)DU-TE LA DOCTOR...

Postat pe 10 Noiembrie 2008 16:22
extraordinar. vai vai vai. o FEMEIE se gandeste la altul in timp ce face sex. nu este aceeasi persoana,sunt doar fantezii. gata, s-o omoram. mai ales voi barbatii.
dar cand un BARBAT se gandeste la alta in timp ce face sex? ca sigur si barbatii fac asta, si mult mai des. fac sex cu sotia si se gandesc la una care au vazut-o pe strada sau whatever( asta in cazul in care nu isi inseala iubita pe bune cu alta si se gandeste la aia)
are vreunul curajul sa zica ca lui nu i s-a intamplat sa se gandeasca la alta in timp ce facea sex cu iubita? chiar daca era o neunoscuta, vedeta sau orice?
nu zic ca e ok, in regula sau ca sunt de acord. dar nici sa dam cu pietre.
si da e tare aiurea sa stii sau sa crezi ca iubitul/iubita se gandeste la alta/ul, chiar si intamplator.
dar daca era un barbat sigur nu erau aceleasi reactii.
mdlyna
Postat pe 12 Noiembrie 2008 19:25
poate nu aceleasi reactii din partea barbatilor. femeile nu cred ca si-ar fi schimbat parerea.
fluturasalb85
Postat pe 13 Noiembrie 2008 16:14
ioi!!!!cum poti sa destainui asa ceva???e absurd ce bolborosesti!pai daca ala e omul ce ti l ai ales si sustii ca l iubesti cum poti sa ai orgasm gandindu te la altul????vezi ca le ai imbarligat rau!e total absurd ce zici tu!probabil ai fantezii sexuale cu persoanele respective ..alea toate...si aia negrii si mulatrii!!! si te folosesti de o planta!ia urca te tu pe aia ca tie nu ti trebuie cadura si respect!vaiiii.... n as putea scrie asa ceva ca mi ar pica obrazul...tu n ai nas!
klarakla
Postat pe 1 Decembrie 2008 07:27
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:45
[quote name=\'iuliaj\' date=\'2008-10-17 15:02:33\']il iubesc, nu vreau sa fiu cu altcineva, dar nu am orgasm decat daca ma gandesc la alt barbat. uneori e vorba pur simplu de un barbat pe care nu il cunosc, negru sau mulatru. alteori este seful meu sau sotul unei colege. nu ii vreau pe acei barbati, dar ma ajuta sa am orgasm/.[/quote] Cum ar fi daca tiar sopti sotul tau la ureche ca iar placea sa te vada facand sex cu un necunoscut? sa-ti spune ca-l excita daca vb.ti-ar placea?
kapodikapy
Postat pe 14 Decembrie 2008 19:52
bai nene, cati ani ai de intrebi asa o bascalie? analizeaza si tu cuvantul a insela, cuvantul sex, etc s.a.m.d.
gandeste-te la ce vrea muschii tai, si la frate-tu daca asa iti place.
io ma gandeam la sefa mea, ca o injuram suculent, de-alea romanesti cu sa te ... si sa ti-o...
Marisa
Postat pe 9 Ianuarie 2009 19:38
Gaby211081
Postat pe 10 Ianuarie 2009 15:07
deci...cum o fi?
ma intreb pt ca...chiar nu am avut asemenea revelatii!!
sa tin pe cineva in brate...si...sa ma gandesc la altcineva!!!
cred ca ...e similar cu...masturbarea...cand...tii in fata...o revista din alea...si...
valabil pt...ambele sexe!!
ovidiu42
Postat pe 10 Ianuarie 2009 19:33
parerea mea e ca te inseli tu. pe tine. te.
mi s-a intamplat candva demult sa ma gandesc la un altul in timp ce eram in pat cu sotul meu. si simteam ca insel. a mai durat cam sase luni pana la divort. si au fost sase luni lungi.

si revin cu ideea: fii cinstita cu tine. doare, corect, dar are efect terapeutic.
catwalk
Postat pe 11 Ianuarie 2009 14:17
Gaby211081
Postat pe 12 Ianuarie 2009 10:36
De la: iuliaj, la data 2008-10-17 15:02:33il iubesc, nu vreau sa fiu cu altcineva, dar nu am orgasm decat daca ma gandesc la alt barbat. uneori e vorba pur simplu de un barbat pe care nu il cunosc, negru sau mulatru. alteori este seful meu sau sotul unei colege. nu ii vreau pe acei barbati, dar ma ajuta sa am orgasm/.


daca ti se intampla din cand in cand, mai merge, dar daca intra la categoria "mereu", eu cred ca exista o problema....si nu una morala...
eira
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:40
De la: iuliaj, la data 2008-10-17 15:02:33il iubesc, nu vreau sa fiu cu altcineva, dar nu am orgasm decat daca ma gandesc la alt barbat. uneori e vorba pur simplu de un barbat pe care nu il cunosc, negru sau mulatru. alteori este seful meu sau sotul unei colege. nu ii vreau pe acei barbati, dar ma ajuta sa am orgasm/.[/quote
parerea mea,este ca in imaginatia ta sint cei care la un anumit timp sau la o anumita vreme te-au atisfacut.....in rest dumnezeu cu mila
petrica_56
Postat pe 18 Februarie 2009 15:59
buna spunea ca "inselatul cu gandu' este mai al draq decat ala cu trupu'" cica chestie de suflet, de spirit deh!

dar daca ma intrebi pe mine...hmmm...cu trupu' nu..cu gandu' nu,pai ce? suntem pocaiti?...
iasomia
Postat pe 18 Februarie 2009 16:05
De la: iuliaj, la data 2008-10-17 15:02:33il iubesc, nu vreau sa fiu cu altcineva, dar nu am orgasm decat daca ma gandesc la alt barbat. uneori e vorba pur simplu de un barbat pe care nu il cunosc, negru sau mulatru. alteori este seful meu sau sotul unei colege. nu ii vreau pe acei barbati, dar ma ajuta sa am orgasm/.


inseamna ca nu te satisface...
micki23
Postat pe 20 Februarie 2009 01:57
hai ca-i tare...
bai nene...acu` pa bune...cum dreaq sa stai cu unu`...in ale indragostelii imbarligaturi...sa alea alea...si...sa ma gandesc la altu?
poi...nu mai bine ma duc dreaq la el...si rezolv pb asa cum trebe?
eeeeeeee......ia stati nitel ca ceva se leaga...
da`...acu...ma-ntreb yo...ce anume ma excita la cel la care ma gandesc?nu cumva...deja stiu eu ceva ce si cum acolo?????
ca...un om sanatos psihic...doar daca a gusta din ceva stie cum e si-i starneste pohtele!!
acu`...oare...ce argumente ne-o mai aduce fatuca asta?
ovidiu42
Postat pe 20 Februarie 2009 05:16
SE MAI INTIMPLA.........nu te speria atita timp cit ajungi acolo ce mai conteaza la cine te gindesti...

Postat pe 22 Februarie 2009 03:38
Il inseli daca te culci cu alt barbat, nu doar daca te gandesti la el...
Alta e intrebarea pe care ar trebui sa ti-o pui tu, si anume DE CE ai orgasm numai cand te gandesti la altul?Deci iubitul/sotul tau nu te atrage??
ramo_ptk_2008
Postat pe 23 Februarie 2009 16:02
eu zic ca da....asa ai de gand sa o tiii toata viata ??mama ce nasol...
Poate si el se gandeste la Beyonce...
Shy
Postat pe 25 Februarie 2009 14:54
De la: ovidiu42, la data 2009-01-10 19:33:33deci...cum o fi?
ma intreb pt ca...chiar nu am avut asemenea revelatii!!
sa tin pe cineva in brate...si...sa ma gandesc la altcineva!!!
cred ca ...e similar cu...masturbarea...cand...tii in fata...o revista din alea...si...
valabil pt...ambele sexe!!

Suuuuper tare! Foarte bine spus!
nicmar
Postat pe 12 Martie 2009 02:13
nush` cat de tare e dar....e penibil sa spui ca...ti-o luat-o mintea cu sorcova...
adica...ma tine asta in brate da`...yo...ma gandesc cam ce scula avea celalalt!!!
poi...cum dreaq suna?
daca tot imi sta mintea la ...ailalta...ma duc acolo...si...termin cu gandurile...sunt atent macar...la ce se-ntampla...
ovidiu42
Postat pe 12 Martie 2009 02:21
Vanghelis007,cine esti tu ,ca ma uimesti de fiecare data cu raspunsurile pe care le dai.Esti fenomenal draga.Ai raspuns si replica la orice .
mary_alex
Postat pe 12 Martie 2009 09:12
De la: alexandra, la data 2009-03-12 09:12:07Vanghelis007,cine esti tu ,ca ma uimesti de fiecare data cu raspunsurile pe care le dai.Esti fenomenal draga.Ai raspuns si replica la orice .


e jack sparow. the jack sparow!!
geo32
Postat pe 12 Martie 2009 09:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme cu vibratorul 111 De la: superbus 13 Mai 2009 11:35
dragoste sau frica de despartire? 198 De la: roby_cado 23 Aprilie 2010 22:55
Dragoste interzisa? 137 De la: pik_nik 9 Iulie 2009 00:52
amicitie sau altceva? 24 De la: Clm 23 Februarie 2009 19:29
exista saloane de masaj erotic pentru femei? 41 De la: adastaicu 6 Aprilie 2010 11:46
Setari Cookie-uri