relatia berbec - fecioara

Va rog sa-mi spuneti parea voastra (celor in cunostinta de cauza), care este compatibilitatea dintre un berbec (ea) si o fecioara (el). Din cele citite de mine .........sansele sunt foarte scazute.
santeo
Postat pe 12 Ianuarie 2009 19:10
Eu sunt fecioara si nu ma inteleg deloc bine cu berbecii, mi se pare cea mai tampita zodie, sincer nu prea sunt compatibile
puma_girl
Postat pe 22 Aprilie 2009 18:53
:) eu sunt berbecuta.....si crede-ma sunt...intrunesc toate calitatile zodiei:d....mama e fecioara....ma inteleg super , prietena mea de peste 10 ani e fecioara , si in ceea ce priveste barbatii am avut o relatie de peste 5 ani cu un baiat din zodia fecioara , si e posibil sa o reluam........deci...parerea mea .....e o combinatie buna:d
ciocoiu_roxi
Postat pe 6 Mai 2009 17:53
Eu sunt fecioar si amo relatie cu un berbec ne intelegem super dar demulte ori trebuie sa fiu eu toleranta
floryca_angelica
Postat pe 8 Mai 2009 07:40
Fiecare individ e unic, se poate sa existe cupluri carora sa le mearga bine,desi se spune ca nu exista compatibilitate prea buna intre cele 2 semne zodiacale... eu cred ca e bine sa incerci sa cunosti omul, sa-i vezi calitati si defecte.... vedeti ce va puteti accepta si ce nu unul altuia....
E important omul si nu neaparat zodia!
teona_35
Postat pe 7 Iunie 2009 10:19
Hop si yo
Ce pot sa ti spun decat ia piciorul de pe accelratie si incearca sa tii ritmul de vals ..la care te obliga
Acuma daca scrie tot felul de prostii pe net nu trebuie sa fie si advarat. am mai citit cum ca fecioarele par a fi inocente si au mutrita de copii ...
Numai sa ai grija cand te ia fecioara de coarnele alea incalcite si ti pune mana in cap de nu te vezi asta daca o dai de a berbeleaca ...
Fecioarele mai pot fi si scorpii , si atunci e nasol pt tine , ca o sa faca ce vrea si daca nu te supui iti da papuceii de plus inapoi
Cu o fecioara nu tre sa bati campii , cu copitele , s ar putea sa nu i placa zgomotul si sa ti puna capac ....E al naibii de vindicativa ..daca i ai gresit o sa ti faca viata un iad pana recunosti si i ceri iertare in genunchi....
DaMarkus09
Postat pe 25 Iunie 2009 16:30
Eu nu cred ca este un esec deoarece eu sunt fecioara si sotia berbec,ne intelegem de minune,ceva extraordinar de crezut,dar asa este,avem impreuna 24 ani si e ceva vreme nu?
ilie_stoica
Postat pe 5 Iulie 2009 09:35
ca de obicei...
Barbatul Berbec, prin ndrazneala lui, poate sa subjuge fantezia timidei femei Fecioara. Pe de alta parte, barbatul Berbec si femeia Fecioara sunt att de diferiti din punct de vedere erotic, nct ambii parteneri trebuie sa dea dovada de foarte multa ntelegere si toleranta.

Barbatul Berbec va fi fermecat de tactul, timiditatea si stapnirea de sine a femeii Fecioara. La rndul ei, femeia Fecioara s-ar putea sa nu fie de acord cu ideile extravagante ale barbatului Berbec n privinta modalitatilor de a face dragoste.

Relatia dintre barbatul Berbec si femeia Fecioara se va dovedi instabila, iar sansa unui mariaj reusit este de 50%.
pik_nik
Postat pe 5 Iulie 2009 09:37
nu prea e compatibilitate intre aceste zodii. eu sunt fecioara si am avut o relatie cu un berbec,ce sa zic,tot timpu` trebuia sa las de la mine,el fiind foarte incapatanat,de nu lasam de la mine pff tot timpu` credca erau certuri
cretz0oolina
Postat pe 16 Martie 2010 20:36
nu este adevarat,eu sunt fecioara barbat si sunt casatorit de 25 de ani cu o femeie berbec,ma inteleg de minune,am toata stima si respectul pentru ea!
ilie_stoica
Postat pe 17 Martie 2010 20:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o lume nebuna si eu la fel.. 249 De la: Sal_a_toi 2 Noiembrie 2011 12:44
oare ce parere are acum despre mine????? 5 De la: Ioana007 19 Decembrie 2008 15:24
Prima iubire! 51 De la: garbo_19362 13 Septembrie 2015 17:51
Copiii intr-o relatie 3 De la: anima 8 Decembrie 2008 09:49
Parerea prietenilor conteaza pentru el mai mult decat persoana mea 40 De la: Ioana007 5 Aprilie 2009 12:26
Setari Cookie-uri