in cat timp pot sa slabesc 10 kilograme

buna ,
mai e valabila oferta cu sfaturi despre produsele Forever living products?
floridora
Postat pe 6 Iulie 2009 14:39
incearca sa nu ai in alimentati prea multe la paste, paine si dulciuri si sa ai ultima masa la la ora 19 (in iaurt sau um fruct )si incearca sa ai 3 mese principale nu mai mult si daca poti fara paine e si mai ok BAFTA!
garbo024942
Postat pe 12 Iulie 2009 08:36
dar ce ai mancat?
mireluta02
Postat pe 8 August 2009 20:47
dar ce ai mancat?
mireluta02
Postat pe 8 August 2009 20:47
eu iti recomand un prog f bun, lasati cura cu varza si alte pastile e boala curata daca vrei putem vb, pe yahoo messg
stefania_dareli , si nu vei regreta.
garbo003981
Postat pe 9 August 2009 20:35
buna..cred ca cel mai bine slabesti reducand dulciurile ...mancarea in general si consumand multe fructe legume,multa apa plata si mult sport
si singura acasa daca nu ai chef de sala
pastele si alte chestii de genul exclus...experiment pe pielea altora..
garbo006279
Postat pe 13 August 2009 18:14
eu cred ca ai facut foamea ce ai reusit sa maninci sa nuti fie foame
adrian1974
Postat pe 16 August 2009 15:22
De la: adrian1974, la data 2009-08-16 15:22:35eu cred ca ai facut foamea ce ai reusit sa maninci sa nuti fie foame
moise_florik
Postat pe 16 August 2009 15:53
de la o anumita varsta nu mai slabim asa cum ne-am dori si totusi ...pot spune ca am tinut n.. cure de slabire inclusiv cea cu supa de varza sau cea de schimbare a metabolismului cu rezultate imediate dar de scurta durata oricat ai incerca sa tii pasul . Cand ai o familie ,copii carora trebuie sa le gatesti ,sa le speli ,sa faci curat sa mergi la serviciu nu stiu cand iti mai ramane timp sa mergi la sala si dupa sala .... totul este chestie de vointa . Mai nou am incercat pastilele de SUPER SLIM care au avut eficienta fara sa am nici un fel de probleme cine zice ca , contin amfetamine? a facut cineva vreo analiza ? concret?am luat 1 luna am slabit 7 kg fara nici un efort iti ia doar pofta de mancare . Daca era sa contina ceva as fi fost disperata sa mai iau in continuare dar voi mai lua cand voi considera ca va fi necesar . fiecare face cum vrea daca vreti reteta de supa de varza vo dau cu mare placere si nu uitati! pana la 50 ani si putin o sa slabiti mai usor dar dupa ce se intra la menopauza f. f greu . va doresc mult noroc!
moise_florik
Postat pe 16 August 2009 16:04
maxim o luna jumate pt detalii scrie-mi la rodicastejerean@yahoo.com
forever
Postat pe 24 August 2009 07:07
da sigur ca da , daca iti doresti sa slabesti sanatos organismul poate slabi intre 3-5 kg pe luna,contacteazama pe stefania_dareli si vb, atentie la acea pastila de slabit mai tarziu veti cauta medicu.
garbo003981
Postat pe 24 August 2009 18:00
intr0o luna si o saptamina cu programele de detoxifiere pe baza de aloe vera.rodicastejerean@yahoo.com consultant produse naturale
forever
Postat pe 25 August 2009 15:54
sa vezi ce te ingrasi dupa aiaa
fleur_de_lis
Postat pe 25 August 2009 15:56
excesul de kg se produce din cauza acumularii de toxine in organism sau din cauza unei probleme de sanatate pe baza hormonala.contactati-ma la rodicastejerean@yahoo.com si am sa va spun cum ma mentin la 60 kg de 5 ani.atunci aveam 81 de kg si am urmat un program de detoxifiere a organismului si totodata de crestere a imunitatii
forever
Postat pe 25 August 2009 16:30
Nu e periculos,eu am incercat dimineata pe stomacul gol . Am inceput cu o lamaie in prima zi ,apoi doua si tot asa pana am ajuns la sapte lamai ,apoi in ordine descrescatoare ,in total au fost saizeci si patru parca, acidul citric si acidul gastric dau baza,la chimie am invatat : acid+ acid= baza. Eu am probleme cu stomacul,ma chinuie o gastrita ,insa cu sucul de lamamie nu am avut nici cea mai mica problema sau durere. incercati
rica_mld
Postat pe 26 August 2009 07:08
De la: Micass, la data 2008-12-14 09:49:51Multumiti lui Dumnezeu ca n-ati avut probleme de la prostiile alea de pastile. Continuati voi sa le luati si sa veniti peste cateva luni sa povestiti ce va mai doare. Dar veti fi slabe.
simonaene29
Postat pe 26 August 2009 20:41
este cineva care sa spuna clar ce a patit dupa ce a luat super slim?eu am slabit acum 2 ani prin dieta,dar am pus la loc tot timp de un an,deoarece lucrez de dim pana seara nu am timp sa mananc si mananc o singura data,seara.nu pot tine o dieta,mi-e f greu,calatoresc mult si sunt f ocupata.acum am luat si eu super slim,desi am citit tot ce este pe internet despre super slim,am zis sa vad ce se intampla si le-am luat de la o farmacie naturista.nu am nici o reactie pana acum,am tinut in acelasi timp si o dieta disociata,dar dupa ce am oprit dieta nu am mai slabit desi am continuat sa iau pastile.eu cred ca depinde de organism la aceste pastile,fiecare reactioneaza in felul lui,nici eu nu eram de acord cu pastile,in ruptul capului,dar acum e singura solutie pe care o vad.
daca este cineva care a luat super slim si a avut probleme si a mers la doctor,care doctor i-a spus ca sunt periculoase ,sa spuna.
simonaene29
Postat pe 26 August 2009 20:51
iubita mea! eu am luat super slim si am din pacate o problema mai veche cu fierea care plina de pietre am tot amanat operatia si... nu am nici un fel de probleme cu ea acum decand iau super slim am facut ecografie si esta la fel ca inainte vezi ca au si contraindicatii aceste pastile daca ai vreuna din afectiunile indicate de cei ce comercializeaza aceste pastile nu te sfatuiesc sa le iei decand iau aceste pastile mi-e drag sa ma uit in oglinda cu toate ca am o varsta ...singurul lucru care ma deranjeaza este ca transpir extrem de mult beau apa pt ca simti o uscaciune a gurii si fructe multe de orica fel mananc le mancam si inainte dar as mai fi mancat si o prajitura acum de cand cu pastilele adio pofta de dulce sau de mancare . cand iei aceste pastile totul este sa respecti regimul de masa adika sa mananci ceva dim. la pranz seara fereste-te de prajeli eu nu mananc prajit de produse de patiserie mai bine manaci un sendvichceva nicicum fainoase in loc de masa ma refer la produsele de patiserie ,biscuiti , croisanteetc. astept vesti eu am luat super slim de pe nett noroc si sa auzim de bine!
moise_florik
Postat pe 28 August 2009 09:26
De la: moise_florik, la data 2009-08-28 09:26:26iubita mea! eu am luat super slim si am din pacate o problema mai veche cu fierea care plina de pietre am tot amanat operatia si... nu am nici un fel de probleme cu ea acum decand iau super slim am facut ecografie si esta la fel ca inainte vezi ca au si contraindicatii aceste pastile daca ai vreuna din afectiunile indicate de cei ce comercializeaza aceste pastile nu te sfatuiesc sa le iei decand iau aceste pastile mi-e drag sa ma uit in oglinda cu toate ca am o varsta ...singurul lucru care ma deranjeaza este ca transpir extrem de mult beau apa pt ca simti o uscaciune a gurii si fructe multe de orica fel mananc le mancam si inainte dar as mai fi mancat si o prajitura acum de cand cu pastilele adio pofta de dulce sau de mancare . cand iei aceste pastile totul este sa respecti regimul de masa adika sa mananci ceva dim. la pranz seara fereste-te de prajeli eu nu mananc prajit de produse de patiserie mai bine manaci un sendvichceva nicicum fainoase in loc de masa ma refer la produsele de patiserie ,biscuiti , croisanteetc. astept vesti eu am luat super slim de pe nett noroc si sa auzim de bine!

pai tot aud de urmari..bineinteles ca ,daca nu citesti prospectul cu atentie sau daca nu le iei asa cum este indicat,orice medicament iti face rau.eu le-am luat de la o farmacie naturista,mi-a fost teama sa le iau de pe internet.
am luat 10 zile pana acum si o sa iau pana la o luna si mai tin un regim disociat in paralel.la fel am si eu gura uscata si beau apa multa,dar apa este f indicata,nu numai pt slabit ci si pt sanatate ,in general.sper sa ajung si eu sa ma bucur de ce ad in oglinda,mai ales ca am un sifonier plin cu haine care ma asteapta sa slabesc.
simonaene29
Postat pe 28 August 2009 12:22
Am citit intr-o revista de sanatate ca regimurile stricte de slabire favorizeaza instalarea litiazei biliare. Eu sunt un exemplu inca viu pentru cele afirmate mai sus.
sora_ilsi
Postat pe 28 August 2009 12:32
De la: rica_mld, la data 2009-08-26 07:08:02Nu e periculos,eu am incercat dimineata pe stomacul gol . Am inceput cu o lamaie in prima zi ,apoi doua si tot asa pana am ajuns la sapte lamai ,apoi in ordine descrescatoare ,in total au fost saizeci si patru parca, acidul citric si acidul gastric dau baza,la chimie am invatat : acid+ acid= baza. Eu am probleme cu stomacul,ma chinuie o gastrita ,insa cu sucul de lamamie nu am avut nici cea mai mica problema sau durere. incercati



Draga de tine da unde ai invatat tu chimia asta??????
Stii tu ceva cu acidul si baza da ai cam incurcat borcanele,
acid + baza = sare + apa
nelly05
Postat pe 28 August 2009 12:36
nelly:
m-ai scutit pe mine de la a-i da o lectie

mancati lamai, fetelor, cel putin nu o sa va apuce greatza!
dar va veti vaita de altele, cu siguranta!
Thor
Postat pe 28 August 2009 12:37
Da macar vor fi fotomodele , negretoase
nelly05
Postat pe 28 August 2009 12:41
ptiu, drace! curat fotomodele!
Thor
Postat pe 28 August 2009 12:42
oglinda,oglinjoara,cine-i mai frumoasa-n tara
LILO
Postat pe 28 August 2009 12:46
io, normal!
Thor
Postat pe 28 August 2009 12:48
bre, fetelor, una si cu una fac doua!
eu stiu ca NU mancarea in sine ingrasa, ci ANUMITE COMBINATII de mancaruri, coroborate cu regimul sedentar pe care il duceti, ca sunteti leneshe de numa' voi, alea care va plangeti!

romanul prin traditie mananca foarte gras. Da, dar tot prin traditie, romanul ardea odata foarte multe calorii! d-aia nu se ingrasa!
pe vremuri, fomeile mancau cot la cot cu barbatii, slana cu pita si ceapa, dar mai dadeau si la sapa de le sareau ochii! ca sa nu mai pomenesc de frecatul rufelor la rau, in apa rece, si crescutul liotei de puradei!

acu' nu zic sa va intoarceti la vremurile alea, dar cate dintre voi faceti macar cateva exercitii fizice pe zi? si cele care le faceti, nu cumva ati inceput sa le faceti abia DUPA ce ati inceput sa luati proportii?

si sa va mai spun ceva: cele trei mese pe zi sunt sfinte, fetelor! e o minciuna faptul ca daca mancati o data pe zi, nu va ingrasati. Dimpotriva, daca mancati o data pe zi, organismul isi creeaza un reflex prin care va induce dorinta de a manca mai mult la acea masa, iar surplusul il depune sub forma de grasime pe alocuri, pentru a avea ce consuma in restul zilei cand il infometati.

ia mai ganditi-va un pic!
Thor
Postat pe 28 August 2009 12:54
Si oglinda s`a facut 7 bucatele.
AMELYY
Postat pe 28 August 2009 12:55
zice cineva ca nu-i asha
LILO
Postat pe 28 August 2009 12:55
da taica thorele,cu intelepciunea nu te intrece nimeni,nici cu sfaturile...da cine sa le urmeze?
LILO
Postat pe 28 August 2009 12:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce nu dau rezultate curele de slãbire ? 6 De la: eu_geminy 15 August 2011 01:42
in cat timp pot sa slabesc 10 kilograme 217 De la: 22 Februarie 2019 10:32
slabire sanatoasa 15 De la: mioara2010 26 Aprilie 2013 15:48
Untoxin pentru detoxifiere 17 De la: garbo_382147 17 Martie 2017 13:50
Mentinerea greutatii dupa dieta 27 De la: garbo_385367 10 Iulie 2014 11:20
Setari Cookie-uri