de ce le place femeilor la shopping?????????

daaaaaaaaaa
blanca
Postat pe 21 Iulie 2009 21:40
sstiiiiuuuu dragule....atunci mi-as dori sa merg.....ca tot atunci sunt si figurinele din zahar candel, si castane, si mere trase in caramel colorat, ciocolata fina si muuuuuulte ornamente de pom.....si mosi craciuni, si pomi de craciun impodobiti....offfff...sunt nascuta vara dar imi place muuult iarna
tutankhamon
Postat pe 21 Iulie 2009 21:42
tutanco, nu fumezez, dar nu-i emoticonul ala, cu day dreaming, m-am adaptat, he, he..

ioi, ce-mi place Craciunul...
kyra
Postat pe 21 Iulie 2009 21:45
Na! Pofta buna.
AMELYY
Postat pe 21 Iulie 2009 21:46
mai shoppinguristilor, va recomand un outlet la aprox 60 km de viena
nu ca ar fi marfuri din sezonul 2011, da-s multi romani cu fitze pe acolo
pik_nik
Postat pe 21 Iulie 2009 22:04
De la: pik_nik, la data 2009-07-21 22:04:29mai shoppinguristilor, va recomand un outlet la aprox 60 km de viena
nu ca ar fi marfuri din sezonul 2011, da-s multi romani cu fitze pe acolo




mi-a zis si mie barbatu ca cica e misto acolo, e preturi bune..............
ana02
Postat pe 21 Iulie 2009 22:06
De la: Vidar, la data 2009-07-21 20:45:00
De la: walkiria, la data 2009-07-21 20:39:52heiii...da 'ce tot ziceti voi acolo???io sunt aia cu coasa????

hm...aveti grija cum va purtati...pana ma duc sa ascut coasa


"val"+"kyrja", adica "mcel"+"a alege"
tu ai intrebat

hmmmm... cu toate ca ar mai fi o "kyra" pe aici... ai uitat j-ul cumva, kyrutz?


ahaaa...kyruto...tu ii cauti,eu ii transez!!!Poate ne ajuta tuta cu niste borcane...le conservam victimelor ochii,inima si creierul.
walkiria
Postat pe 22 Iulie 2009 09:30
femeia se priveste pe sine, este sau nu ok
sly
Postat pe 22 Iulie 2009 16:38
este!

da' despre ce e vorba?
pik_nik
Postat pe 22 Iulie 2009 16:40
ei, si tu acuma pik! a mai aparut cineva care tocmai incearca senzatia aia de mahmureala de dupa o betie crunta.

e greu, mami, e greu? 29015, o zama de varza acra, ceva?
Thor
Postat pe 22 Iulie 2009 16:42
Ce ziceti voi despre o femeie careia nu-i place shoppingul, ba chiar o enerveaza?
lady_corina
Postat pe 22 Iulie 2009 16:47
corina, nu zicem nimic de ea, o invitam la o bere

asta in timp ce nevestele si amantele noastre-s la shopping
Thor
Postat pe 22 Iulie 2009 16:48
ca e cu capul pe umeri! o exceptie
pik_nik
Postat pe 22 Iulie 2009 16:48
De la: Vidar, la data 2009-07-22 16:48:26corina, nu zicem nimic de ea, o invitam la o bere

asta in timp ce nevestele si amantele noastre-s la shopping


wow, berea da , dar chemam si nevestele si amantele - nu-mi place sa ma ascund!
lady_corina
Postat pe 22 Iulie 2009 16:50
De la: pik_nik, la data 2009-07-22 16:48:28ca e cu capul pe umeri! o exceptie



lady_corina
Postat pe 22 Iulie 2009 16:51
da' cine zice de ascunzisuri? pe fatza, mami, ca iesim pe corso, in plin centru
si lasa-le pe neveste si amante-n shoppingu' lor, ca numa' ne fac sa bem cu noduri si sa inghitim pe alaturi
Thor
Postat pe 22 Iulie 2009 16:53
eu nu suport cumparaturile. am scris asta pe prima pagina. nu vad rostul de a umbla ca ametita dupa tot felul de tampenii
si_totusi
Postat pe 22 Iulie 2009 16:54
De la: Vidar, la data 2009-07-22 16:53:32da' cine zice de ascunzisuri? pe fatza, mami, ca iesim pe corso, in plin centru
si lasa-le pe neveste si amante-n shoppingu' lor, ca numa' ne fac sa bem cu noduri si sa inghitim pe alaturi


Cum zici tu dragule daca nu ne dam dupa visini si garduri, e ok!
lady_corina
Postat pe 22 Iulie 2009 16:55
Buna ziua,
Doresc sa va impartasesc cateva detalii despre un produs NOU, unic pe piata din Romania. Este vorba despre absorbante active LOVE MOON ale corporatiei Winalite (www.edera.ro) care se deosebesc de oricare altele, prin faptul ca au incorporat in ele o banda dintr-un materal special (patentat) care, in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi. Este un produs revolutionar, cu actiune imediata si eficace. Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva) avand astfel efecte benefice in starea generala de sanatate si in numeroase afectiuni : eroziune si infectii ale colului uterin cu toate tipurile de bacterii, candidoze, chist ovarian, miom uterin, fibromiom, endometrioza, infectia cailor urinare, prolaps vaginal, incontinenta urinara, arsuri si uscaciune vaginala (la menopauza), dismenoree, scurgeri excesive, herpes, cancer de col uterin etc. Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie. In plus, elimina mirosurile. Atentie ! - foarte important este ca se livreaza impreuna cu un card de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate (in special a colului uterin) etc. In Romania aceste produse abea incep sa fie cunoscute, in lume fiind deja un miliard de beneficiari ai produsului In lume, inclusiv in America, se afla pe piata deja de 2 ani. Produsele au cetificate FDA-USA si UE. Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa. O veste foarte bine primita de doamne si domnisoare care au optat deja pentru absorbantele LOVE MOON : de curand produsele firmei noastre s-au diversificat, iar preturile s-au micsorat, devenind mult mai atractive si accesibile tuturor femeilor care au probleme de sanatate sau doresc sa le previna. De acum inainte veti putea beneficia nu numai de absorbantele pentru ciclu normal, ciclu abundent sau pentru uz zilnic, ci si de absorbante mini, absorbantele pentru bikini, talpici cu emisii de infrarosii si de ioni negativi sau seturi cu plasturi impotriva durerilor de ciclu (ofera mai mult de 16 ore de alinare a durerilor, disconfort abdominal, eliminarea durerilor cauzate de raceala si este ideal pentru intretinerea ovarelor sau ingrijirea dupa avort).
.
Relatii : loapersonal@yahoo.com si 0745.074.755
deliapetrescu
Postat pe 24 Iulie 2009 19:32
Uite, la shoping mai puteti cumpara si asa ceva:
un produs NOU, unic pe piata din Romania. Este vorba despre absorbante active LOVE MOON ale corporatiei Winalite (www.edera.ro) care se deosebesc de oricare altele, prin faptul ca au incorporat in ele o banda dintr-un materal special (patentat) care, in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi. Este un produs revolutionar, cu actiune imediata si eficace. Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva) avand astfel efecte benefice in starea generala de sanatate si in numeroase afectiuni : eroziune si infectii ale colului uterin cu toate tipurile de bacterii, candidoze, chist ovarian, miom uterin, fibromiom, endometrioza, infectia cailor urinare, prolaps vaginal, incontinenta urinara, arsuri si uscaciune vaginala (la menopauza), dismenoree, scurgeri excesive, herpes, cancer de col uterin etc. Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie. In plus, elimina mirosurile. Atentie ! - foarte important este ca se livreaza impreuna cu un card de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate (in special a colului uterin) etc. In Romania aceste produse abea incep sa fie cunoscute, in lume fiind deja un miliard de beneficiari ai produsului In lume, inclusiv in America, se afla pe piata deja de 2 ani. Produsele au cetificate FDA-USA si UE. Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa. O veste foarte bine primita de doamne si domnisoare care au optat deja pentru absorbantele LOVE MOON : de curand produsele firmei noastre s-au diversificat, iar preturile s-au micsorat, devenind mult mai atractive si accesibile tuturor femeilor care au probleme de sanatate sau doresc sa le previna. De acum inainte veti putea beneficia nu numai de absorbantele pentru ciclu normal, ciclu abundent sau pentru uz zilnic, ci si de absorbante mini, absorbantele pentru bikini, talpici cu emisii de infrarosii si de ioni negativi sau seturi cu plasturi impotriva durerilor de ciclu (ofera mai mult de 16 ore de alinare a durerilor, disconfort abdominal, eliminarea durerilor cauzate de raceala si este ideal pentru intretinerea ovarelor sau ingrijirea dupa avort).
.
Relatii : loapersonal@yahoo.com si 0745.074.755
deliapetrescu
Postat pe 31 Iulie 2009 21:52
Alinare?
AMELYY
Postat pe 31 Iulie 2009 21:59
te pomeni ca ai si orgasm,daca le folosesti...
iasomia
Postat pe 31 Iulie 2009 22:01
amely, imi faci, te rog, si mie un rezumat? please, please, please
sa inteleg si eu despre ce este vorba...
lady_corina
Postat pe 31 Iulie 2009 22:02
tampoane ,draguta...
iasomia
Postat pe 31 Iulie 2009 22:06
Corina, e un fel de doaua feluri, cel mai bun de pe piata cu ioni care ofera alinare.
AMELYY
Postat pe 31 Iulie 2009 22:08
merci, m-am lamurit!
lady_corina
Postat pe 31 Iulie 2009 22:09
dap,

mie asta mi-a placut:

"talpici cu emisii de infrarosii si de ioni negativi"

ne baga astia laboratoru' de chimie sub fusta,suratelor...seamana mai degraba a fizica....

ma rog,ceva p-acolo...ioi ishtenem...
iasomia
Postat pe 31 Iulie 2009 22:13
Corina, oricand
AMELYY
Postat pe 31 Iulie 2009 22:13
De la: iasomia, la data 2009-07-31 22:01:14te pomeni ca ai si orgasm,daca le folosesti...


N`ar fi rau
AMELYY
Postat pe 31 Iulie 2009 22:14
lady_corina
Postat pe 31 Iulie 2009 22:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am si o intrebare cu privire la un site 8 De la: garbo_478008 11 Ianuarie 2018 17:38
Frumusete si sanatate 14 De la: iqart 19 Decembrie 2009 21:06
Concurs Garbo si la Femme 1 De la: bebelul 8 August 2012 16:22
Vand haine fete de la firme precum Stradivarius,Only,s`Oliver,Vero Moda 1 De la: garbo001883 21 Mai 2009 16:21
Shopping online 46 De la: addysimo 15 August 2019 10:34
Setari Cookie-uri