povestea mea de suferinta

Nu, la wedding nu ma bag cu programa de planificari.... nu va dati seama ce-i acolo? mama soacra mare, mama soacra mica, tata socru mare, tata socru mic, bulibasa, puradeii, pirandele de onoare, cocoseii si alti flacai oachesi cu tot cu mustati si palarii.... pai ce sa caut eu mic si alb pe acolo? m-ar confunda cu un pui de gaina si m-ar face ciorba....

Postat pe 22 Februarie 2009 11:21
Las' ca si ciorba de potroc e buna! Numa' sa nu te puna michiduta sa te duci la fata in noaptea nuntii, ca va flutura ginerica la geam si pe tine si pe don'soara, amandoi legati de cearsaful impricinat!!!
Armyvero_38
Postat pe 23 Februarie 2009 13:12
Oana salut ,am citit povestea ta si eu ca si tine am suferit din dragoste .
Trebuie sa stii caci nu esti singura asa cum spuneai tu .
Ca sa gustam victoria este necesar sa trecem de multe ori prin valea infragerii,numai asa ne putem da seama cat de putrnici suntem.
Un barbat adevarat nu procedeaza niciodata ca un las,ci lupta cu putere pt ceea ce i apartine .
Invata sa fii puternica si nu permite nimanui sa se foloseasca de sentimentele tale .
Sunt multi barbati care doresc sa te aiba in compania lor este o chestiune de timp ,in care vei gandi pozitiv si te vei concentra asupra carierei tale care deocamdata i ti va aduce satisfacrii .
Fii optimista ,priveste inainte , nu te mai gandi la ce a fost,bucura te de fiecare zi din viata ta ,multumeste lui Dumnezeu pt ceea ce esti si lasa timpul ...care cu siguranta i ti va vindeca ranile.Cel ce te a parasit nu te merita.Cauta sa faci sport cat mai mult asta te va ajuta f mult ,incercand sa refuzi vocea care ti spune ca esti singura .SUNT ATATEA OAMENI IN JURUL TAU CARE AU NEVOIE DE TINE ,CU SIGURANTA VEI REUSI IN VIATA DACA VEI FI CONSTIENTA DE FAPTUL CA AI O MARE VALOARE PE CARE CERUL TI A DAT O.DECI INVATA SA FII O INVINGATOARE SI NU O INVINSA .MULT CURAJ SI SPERANTA .BRINDA 45 ANI SUCEAVA .brinda_titel@yahoo.com
garbo061493
Postat pe 21 Octombrie 2009 08:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cu ce masina trebuie sa vina mireasa la nunta? 3 De la: domo 24 Decembrie 2008 07:54
dragoste sau frica de despartire? 198 De la: roby_cado 23 Aprilie 2010 22:55
iubesti o data sau poti iubi de mai multe ori in viata? 285 De la: micabis 16 Iulie 2009 22:25
barbati inselati...... 195 De la: zambila 9 Aprilie 2010 11:53
relatii de prietenie 19 De la: Ioana007 31 Ianuarie 2009 15:41
Setari Cookie-uri