Dieta lui Catalin Crisan

wow....cu asta chiar ca ''m-ai dat gata''....dragul meu, tu esti un monument de nesimtire si mitocanie, cred ca mamica ta nu te-a invatat ca nu e frumos sa ''sictiresti'' lumea dupa bunul tau plac si mai ales doar pt simplul motiv ca nu ti s-a impartasit opinia...
legat de dieta pe care o tin, nu am de ce sa iti dau tie explicatii, esti total pe dinafara oricum
iar tu, silvia, nu ar trebui vorbesti asa doat pt ca zeul e prietenul tau

Postat pe 24 Ianuarie 2009 10:08
Zeii nu injura niciodata.Diavolul, da.
Ioana007
Postat pe 24 Ianuarie 2009 10:15
eu sunt noua printre voi....nu in clubul celor care vor sa slabeasca...si am si reusit vreo 30kile in 6 luni...nu-i mult dar a fost al naibii de greu...acum am ajuns la suprapoderalitate ca atunci aveam o obezitate morbida si medicul mi-a spus ca daca nu slabesc urgent pot sa-mi cumpar costiugul...deci dupa o perioada in care am revenit la obiceiurile alimentare vechi imi e imperios necesar sa revin la dieta...inca nu stiu care...dati-mi un sfat... oricum nu prea pot sa fac miscare,nu ma tin articulatiile desi acum am doar aprox.80kg(nu m-am mai cantarit din 1 ianuarie) si sunt si lenesa...vreau doar sa le spun celor care incep orice tip de dieta sa nu neglijeze hidratarea si minimul de substante necesar pentru buna functionare a organismului(de exemplu :pe timpul cat am tinut regim am fost obligata sa iau in fiecare zi o multivitamina-regimul l-am tinut sub supravegherea medicului).
mirelateea
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:33
poate vrei sa iti dai metabolismul peste cap!!!! 4 kg in 10 zile??? intreaba orice medic sau nutritionist sa vezi ca nici unul nu o sa fie de acord... repede le-ai dat, repede le pui la loc, dar cine stie....
amikabuna
Postat pe 24 Ianuarie 2009 21:11
De la: frumushel, la data 2009-01-24 10:08:29wow....cu asta chiar ca ''m-ai dat gata''....dragul meu, tu esti un monument de nesimtire si mitocanie, cred ca mamica ta nu te-a invatat ca nu e frumos sa ''sictiresti'' lumea dupa bunul tau plac si mai ales doar pt simplul motiv ca nu ti s-a impartasit opinia...
legat de dieta pe care o tin, nu am de ce sa iti dau tie explicatii, esti total pe dinafara oricum
iar tu, silvia, nu ar trebui vorbesti asa doat pt ca zeul e prietenul tau



sictirito...esti o frustrata...vai si amar de capu tau
zeul_Ar
Postat pe 24 Ianuarie 2009 22:46
nu vb doar pt k zeul este prietenul meu,doar k mi se pare absurda revolta asta.oricu nu e frumos.o seara placuta
silviadana
Postat pe 25 Ianuarie 2009 00:03
Angelli, ce intelegi prin:EFFORT FIZIC - echivalent cu 5 km/zi- o ora ½ mers pe jos-15 min. gimnastica/zi?
Multumesc anticipat ptr raspuns.
mihaela_8mar
Postat pe 25 Ianuarie 2009 12:39
De la: zeul_Ar, la data 2009-01-24 22:46:06
De la: frumushel, la data 2009-01-24 10:08:29wow....cu asta chiar ca ''m-ai dat gata''....dragul meu, tu esti un monument de nesimtire si mitocanie, cred ca mamica ta nu te-a invatat ca nu e frumos sa ''sictiresti'' lumea dupa bunul tau plac si mai ales doar pt simplul motiv ca nu ti s-a impartasit opinia...
legat de dieta pe care o tin, nu am de ce sa iti dau tie explicatii, esti total pe dinafara oricum
iar tu, silvia, nu ar trebui vorbesti asa doat pt ca zeul e prietenul tau



sictirito...esti o frustrata...vai si amar de capu tau


deh...ce sa-i faci, atata te duce si pe tine creierasul ala cat o aluna...de unde nu este, nici Dumnezeu nu cere...o seara frumoasa

Postat pe 25 Ianuarie 2009 19:21
paul te rog eu las-o in pace,stii vb aia ,cel mai destept cedeaza primul
silviadana
Postat pe 26 Ianuarie 2009 15:03
De la: silviadana, la data 2009-01-26 15:03:24paul te rog eu las-o in pace,stii vb aia ,cel mai destept cedeaza primul




o las silviutza....nu mai imi pun mintea cu ea :)
intra pe mess silviutza
zeul_Ar
Postat pe 26 Ianuarie 2009 15:07
Salutari la toata lumea si felicitari celor care reusesc sa tina dieta.
Imi pare rau insa, sa observ ca si aici exista discutii contradictorii cand nu isi au rostul.
Am citit 7 pagini de mesaje ca sa vad in final realizarea unora si invidia altora....
Mult succes si lasati cearta- sunt destule forumuri de caposi!

100 kg

Postat pe 27 Ianuarie 2009 01:27
cam asa este...ciuda roade...
bine ai venit printre noi...
hai silvia pune poze sa vada lumea ce mult ai slabit si ce manechinuita ai ajuns....hai nu fi timida
:)
te tzucalesc
zeul_Ar
Postat pe 27 Ianuarie 2009 13:12
bine ai venit printre noi 100kg,chiar nu pot sa iti spu astfel;cum te numesti?imi pare rau k a trebuit sa citesti discutiile in contradictoriu dar asa se intampla peste tot;inca o data bun venit...........zeule ma faci manechinuita nu?las k vezi tu.si nu iti mai dau niciodata web sa nu mai comentezi.sac sac
fetelor cum mai evolueaza dieta voastra?rezultate bune nu are nimeni de postat?vai asa mi-e pofta de o ciocolatik de mor.voi cum rezistati tentatiilor?mai scrieti si voi despre planul vostru de bataie va rog sa mai impartasim si noi pareri.va pupacesc pe toti si pe toate viitoarele fotomodele
silviadana
Postat pe 27 Ianuarie 2009 15:46
buna.suntem in o doua sap de dieta c.c. si am slabit pana acum 4 kg.nu e cam putin?in a treia etapa ce branzeturi nefermentate a-ti mancat?pana acum merge bine.cu constipatia ceva probleme..nu ne este foame dar am niste dureri de cap de cateva zile si nu stiu daca este de la dieta.aseara am mancat o bombonica solano.are ceva?pupici si la mai multe kg in minus!!
sterling_blue_eyed
Postat pe 27 Ianuarie 2009 16:09
Buna tuturor!Eu sunt Claudelle,26 de ani,1,70 si 75kg(aveam).De 3 zile am inceput dieta C.C.si se simte la imbracaminte ca am mai dat ceva jos(pantalonii imi sunt mai larguti decat de obicei).V-am urmarit evolutiile,mai ales cele ale Silviei si ale lui Paul.Va felicit din suflet!!Sper sa reusesc si eu sa o tin pana la capat!2zile mi-au luat ca sa ma hotarasc sa tin dieta...acum incepand-o nu mai vreau sa renunt!!!nu-mi este foame,din contra ma satur ff repede(cred ca mananc prea putin-de 3 ori,maxim 4 ori de zi si putin la fiecare masa),problema e ca am inceput sa cam am ameteli si imi cam amortesc mainile,corpul in general....si totusi nu vreau sa ma las!!merg pana la capat!!!mai ales cand stiu ca acum cativa ani aveam 56-57 de kg....pare atat de mult de atunci....
clauadry
Postat pe 27 Ianuarie 2009 22:07
ha,ha,ha
fluffygoldenlee
Postat pe 28 Ianuarie 2009 12:34
bravo clauadry si sterling :) mai usor cu solano k nu scrie nimic de ele in dieta :) am mai spus si mai repet...beti multa apa plata cu lamaie...o sa va simtiti mai bine...fara amorteli, fara stari de lesin si migrene...oricum sunt normale la inceput din cauza lipsei de zahar din sange....pe parcurs o sa dispara
oricum daca sunteti curiosi...eu manac normal si ma mentin acum
85 -84- 83 kg...in limita asta ma mentin...oricum la 75 eram mult prea slab..k am 182 cm



oricum bafta tuturor :)
zeul_Ar
Postat pe 28 Ianuarie 2009 14:05
De la: fluffygoldenlee, la data 2009-01-28 12:34:32ha,ha,ha

adik?razi de noi cumva?
silviadana
Postat pe 28 Ianuarie 2009 14:52
felicitari oameni buni.beti apa cu lamaie cum a zis si paul si pt constipatie 1 cana ceai laxativ la 2 zile.eu am descoperit niste pliculete la raionul cu produse dietetice l-carnitin,un suc instant care ajuta la arderea grasimilor,este de fapt din cate am inteles eu-fructoza.e buna la gust,e dulce si taie senzatia de foame.in plus de asta mareste performantele fizice si rerzistenta la efort si nu am mai facut febra musculara.beau 2-3 pliculete/zi si ma simt super.naspa,asta a sunat k reclama la produse de slabit.nu am vrut sa fac asta ,am vrut doar sa va impartasesc un mic secret.uitasem,costa numai 1.25 lei.va pupacesc si sa aveti o zi super belea.paul ,rautate mica-ce mai zici?
silviadana
Postat pe 28 Ianuarie 2009 14:58
nu inteleg de ce tot aici imi scrii si nu pe mess...hai nu fi manechina rea
zeul_Ar
Postat pe 28 Ianuarie 2009 15:03
De la: zeul_Ar, la data 2009-01-28 15:03:08nu inteleg de ce tot aici imi scrii si nu pe mess...hai nu fi manechina rea

k imi place sa te chinui
silviadana
Postat pe 28 Ianuarie 2009 15:08
mda..asa sunt divele slabe
zeul_Ar
Postat pe 28 Ianuarie 2009 15:10
multumesc pt incurajari!azi n-am mai rezistat si m-am cantarit de dimineata.SURPRIZA!!!!!am slabit 2,5kg dupa numai 3 zile asta ma ambitioneaza si mai mult!!nu ma las fratilor!!nu ma las si pace!!!va pup!
clauadry
Postat pe 28 Ianuarie 2009 18:39
De la: frumushel, la data 2009-01-24 10:08:29wow....cu asta chiar ca ''m-ai dat gata''....dragul meu, tu esti un monument de nesimtire si mitocanie, cred ca mamica ta nu te-a invatat ca nu e frumos sa ''sictiresti'' lumea dupa bunul tau plac si mai ales doar pt simplul motiv ca nu ti s-a impartasit opinia...
legat de dieta pe care o tin, nu am de ce sa iti dau tie explicatii, esti total pe dinafara oricum
iar tu, silvia, nu ar trebui vorbesti asa doat pt ca zeul e prietenul tau


Frumosico, indiferent ce dieta tii, tine-te de ea.Nu orice dieta te ajuta sa slabesti ziua si kg si din cite spun altii mai destepti ca mine nici nu e indicat.Acum 2 ani de zile am inceput o dieta (si da, nu era cea a faimosului CC) si dupa 3 luni aveam aceasi greutate dar distribuita altfel pentru hainele imi veneau diferit.Dupa 3 luni am inceput sa slabesc foarte repede desi nu modificasem nimic la dieta mea.Fiecare corp are ritmul lui, metabolismul lui, si cita vreme nu ai corpul lui CC nu poti avea nici rezultatele lui.

Uite ca am indraznit sa intru pe topicul "dieta lui catalin crisan" fara sa vorbesc despre el si dieta lui si sper ca nu am deranjat multa lume cu asta.Iar daca da....sper ca vor putea trai in continuare.
Aemulus
Postat pe 28 Ianuarie 2009 19:01
De la: micabis, la data 2009-01-28 19:01:10
De la: frumushel, la data 2009-01-24 10:08:29wow....cu asta chiar ca ''m-ai dat gata''....dragul meu, tu esti un monument de nesimtire si mitocanie, cred ca mamica ta nu te-a invatat ca nu e frumos sa ''sictiresti'' lumea dupa bunul tau plac si mai ales doar pt simplul motiv ca nu ti s-a impartasit opinia...
legat de dieta pe care o tin, nu am de ce sa iti dau tie explicatii, esti total pe dinafara oricum
iar tu, silvia, nu ar trebui vorbesti asa doat pt ca zeul e prietenul tau


Frumosico, indiferent ce dieta tii, tine-te de ea.Nu orice dieta te ajuta sa slabesti ziua si kg si din cite spun altii mai destepti ca mine nici nu e indicat.Acum 2 ani de zile am inceput o dieta (si da, nu era cea a faimosului CC) si dupa 3 luni aveam aceasi greutate dar distribuita altfel pentru hainele imi veneau diferit.Dupa 3 luni am inceput sa slabesc foarte repede desi nu modificasem nimic la dieta mea.Fiecare corp are ritmul lui, metabolismul lui, si cita vreme nu ai corpul lui CC nu poti avea nici rezultatele lui.

Uite ca am indraznit sa intru pe topicul "dieta lui catalin crisan" fara sa vorbesc despre el si dieta lui si sper ca nu am deranjat multa lume cu asta.Iar daca da....sper ca vor putea trai in continuare.

imi spui si mie despre ce dieta e vorba te rog frumos?si poate imi dai mai multe detalii despre efectele ei.multumesc anticipat.astept vesti de la tine
silviadana
Postat pe 29 Ianuarie 2009 16:22
De la: zeul_Ar, la data 2009-01-28 15:10:48mda..asa sunt divele slabe

diva???????????ma faci sa rad.te pup mult mult mult
silviadana
Postat pe 29 Ianuarie 2009 16:23
De la: clauadry, la data 2009-01-28 18:39:20multumesc pt incurajari!azi n-am mai rezistat si m-am cantarit de dimineata.SURPRIZA!!!!!am slabit 2,5kg dupa numai 3 zile asta ma ambitioneaza si mai mult!!nu ma las fratilor!!nu ma las si pace!!!va pup!

bravo.felicitarile de rigoare.vezi k se poate?orice este posibil numai sa ai ambitie.iti tin pumnii in continuare
silviadana
Postat pe 29 Ianuarie 2009 16:24
http://plusic.ro/silviadana
silviadana
Postat pe 29 Ianuarie 2009 17:23
Silvia, eu am slabit 10 kg (atit mi-am propus).Pe 1 Ian. 2007 am renuntat total la piine , dulciuri, fainoase, carne grasa si am inceput sa merg 20 de min in fiecare dimineata.La inceput mergeam 1 km acum merg 3 km.Bine inteles ca tot 20 de min dureaza ca merg foarte repede.Am tot 65 de kg de atunci si ma mentin desi mai maninc si piine din cind in cind, si cite un dulce....
Aemulus
Postat pe 2 Februarie 2009 19:39
eu am slabit 4 kg de cand am inceput dieta.ma simt bine,doar ca mi-e sete mai tot timpul.asa ca beau o gramada de apa in rest sunt happy
clauadry
Postat pe 2 Februarie 2009 20:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pastile pentru Slabit din celule STEM ??? 4 De la: tutankhamon 3 Octombrie 2009 20:58
dieta 8 De la: garbo166660 9 Noiembrie 2011 11:06
A venit vara, rau imi pare ca am alergie la soare :(! 10 De la: ana_pop 24 August 2015 18:06
PROGRAM DE SLABIRE 8 De la: crina86_c 7 Iulie 2010 01:40
Dieta Wellness Week !! 7 De la: garbo017339 4 Noiembrie 2009 15:50
Setari Cookie-uri