relatie veche,monotona....vreau un sfat

incercati sa va despartiti o vreme sa vedeti ce se intampla, iar cand va intalniti data viitore sa fie cu sticle de sampanie, desuuri belea, lumanari si bai parfumate, eventual la hotel nu acasa... ia incercati si asa....
mitzura
Postat pe 17 Octombrie 2008 20:21
daca l-ai intreba pe el, probabil, va spune acelasi lucru..."vreau ceva nou, eu incerc...dar partenera mea nu baga de seama". daca vrei o schimbare in relatie, fa tu in primul rand schimbarea!; incearca tu sa fi "noua" pentru el, DACA iubesti. rupe tu monotonia si vezi cum veti reactiona AMANDOI; vei afla multe lucruri despre tine, in primul rand, vei afla daca si ce limite ai, cat esti de determinata sa "duci" relatia. simte-te frumoasa, arata-te frumoasa...si atunci ceilalti vor vedea acelasi lucru. nu uita "ceea ce ni se intampla, ne seamana". bafta:)
hilda
Postat pe 18 Octombrie 2008 09:37
Oana, nu risca ideea aceea cu despartirea, ca sa nu fie una definitiva,Nu uita ca singuratatea trebuie umpluta cu ceva si uneori barbatii sunt foarte lacomi si prind din jurul lor ceea ce pica.

Postat pe 19 Octombrie 2008 19:43
De la: vanghelis007, la data 2008-10-19 19:43:32Oana, nu risca ideea aceea cu despartirea, ca sa nu fie una definitiva,Nu uita ca singuratatea trebuie umpluta cu ceva si uneori barbatii sunt foarte lacomi si prind din jurul lor ceea ce pica.
pe concret ce sa faca...hai intreabo pe Susuki...chiar sunt curioasa de sfatul tau concret..si...sa nu ma iei cu o alta intrebare
mimosa
Postat pe 19 Noiembrie 2008 16:04
qdwef
Iuliaparda
Postat pe 29 Noiembrie 2008 11:50
Tu ai spus ca vrei altceva.INDRAZNESTE.Vrei sa te prefaci ca traiesti cand sufletul ti-e nemultumit , ca sa nu zic plange...ori refaci relatia ori zambesti din nou pe alt drum cu cine te face sa palpiti,sa iubesti,sa visezi si sa-ti faci planuri .
cercelmarilena
Postat pe 16 Ianuarie 2009 21:29
sunt haiose comentariile tale
mercea_ruxanda
Postat pe 13 Aprilie 2009 18:56
Marilena, si eu vreau altceva: Cozonac si oua.
Ioana007
Postat pe 18 Aprilie 2009 13:54
cu tot respectul,nu as vrea sa fiu foarte acid sau malitios,dar stimabila cred ca te ai saturat de prea mult bine asta e o vorba pe care am invatat-o si eu pe parcursu multor ani. Daca tot nu poti sa faci acest lucru de ce te ai mai incurcat cu respectivul? Ori esti o profitoare ori o............in vremurile astea de criza numai chestii din astea nui mai trebuie bietului om.Hai sa fim seriosi si sa ne vedem de saracia noastra si sa nu ne mai cramponam de toate cele.Stau si ma gindesc ca s-ar putea sa ti se fi aprins calcaiele dupa vreun tinerel,sau vreunul cu bani,bafta si mult noroc dar acestia isi vor arata coltii mai tirziu si vei ramane cu buza umflata credema o spun din experianta proprie. MULT NOROC.
garbo089763
Postat pe 5 Ianuarie 2010 15:43
Adica? Inteleg ca ori esti o profitoare, ori o....? Sau ti s-au aprins calcaiele dupa un tinerel si ai ramas cu buza umflata? Cam asta am inteles eu din "experienta" ta.
Doara
Postat pe 5 Ianuarie 2010 19:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Stiati? 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:11
Parerea prietenilor conteaza pentru el mai mult decat persoana mea 40 De la: Ioana007 5 Aprilie 2009 12:26
sunt obsedata de ideea ca poate ma insala... 33 De la: valentino 24 Mai 2009 19:25
Buna,caut iubita? 63 De la: garbo_409202 11 Mai 2016 22:07
iubire?!...sau,prostie?! 391 De la: SAL 23 Ianuarie 2012 12:45
Setari Cookie-uri